Naše snažilkovanie opäť začne v septembri 2009

felicia1
28. máj 2009

Tak je tu dalsia tema o snazilkovani,no od septembra 🙂
Pred par tyzdnami som sa dozvedela,ze mi nepracuje stitna zlaza,myslela som,ze to je zly sen,dnes viem,ze to neni ziadna drama,no so snazilkovanim sme museli ihned prestat,moje hodnoty ak sa niekto vyzdna boli TSH 15 pred vyse mesiacom asi,pred tyzdnom to uz bolo TSH vyse 25,dnes som bola u velmi dobreho pana doktora,vsetko mi krasne vysvetlil,predpisal mi EUTHYROX -dufam,ze som to spravne napisala 🙂 davku 75 no a kedze som mu mala povedat,ze by sme chceli babatko,povedal,mi,ze u mna to vidi velmi slubne a nie na dlhu liecbu a ze po 3 mesiacoch mozem zacat sa usilovat o surodenca pre nasho synceka,mozno je to skoro este ze to vobec vyslovil,no vyslovil a ja sa tesim

viem,ze touto chorobou trpi vela ludi,vela zien,no tato tema je o tom ze september je pre nas ten startovaci mesiac a verim tomu,ze nebude dlho trvat a pride aj babatko

bettynka222
15. jún 2009

jeee fyaly my sme pisali naraz, tak som si tvoj odkaz nemala sanciu vsimnut. no ja mam trosku pokazenu imunitu. este sa mi aj zvysili Nk bunky - prirodzeni zabijaci...co je dost o nicom, lebo utocia aj na embrijko.

a nechces tie moje kvapky co som o nich pisala predtym? mne ich poradila kamoska, ked mala po potratoch hrozne vyslekdy a mne myslim tiez pomohli po potrate k tomu aby ms dorazila.

bettynka222
15. jún 2009

inak strnka nefungovala nikomu, bola pokazena. uz vcera nesla, ked som vas tu chcela pozdravit 😝

bettynka222
15. jún 2009

ozaj a zrusila som tie testy v prahe, tam sa zistuju tie protilatky proti spermiam, troboflastu a vajickam...no dufam ze to bude ok...no a ak nie, tak sa objednam zas 😒 no ale taketo rozmyslanie mam e zakazane, takze ziadne dalsie objednavanie uz nebude 😀

fyalynka
15. jún 2009

betty, dakujem ja si ich od teba kupim (tie kvapky), dufam, ze teda pomozu...ale aj tak sa objednam na gyndu,
lebo uz mi lepi, aby bolo vsetko ok 😒 Potom mi povies, ako sa piju... dufam, ze sa to nebude nejako byt s tymi
bylinami 😅

a to vysetrenie v prahe urcite nebudes potrebovat, lebo dalsie tehu budes mat bezproblemove 😵
No teda, dufam, ze sa ti ta imunita da do poriadku...je to strasne co clovek vsetko ma a ani o tom nevie..az
kym sa taketo nieco nestane 😔

bettynka222
15. jún 2009

fyalyuska zlatko, ja za ne nechcem peniaze. ved mne vy sa v skrinke pokazili a takto budu aspon dobre vyuzite 😉 precitaj si na www.energy.sk tie kvapky sa volaju gynex, je tu o nich aj samoztatna tema. obsahuju same dolezite bylinky. ved ti dam k nim aj letak. napriklad vitex jahnaci obsahuje progesteron...no lepsie hormony v bylinkach ako v liekoch, no nie? tieto konkretne tuto bylinku neobsahuju, ale je v nich napriklad alchemilka a td...na rast sliznice, na ustalenie hormonov na vsetko mozne v suvislosti s buducim tehulkovanim. ja som si na ich stranke pisala s jednym gyn. ale nic si neobjednavaj, j ati ich dam, oki? leno su otvorene a naco zbytocne budes vyhadzovat peniazky, no nie? mozno nabuduce zas budes mat ty nieco, co budem potrebovat ja.. 🙂

fyalynka
15. jún 2009

betty, ok teda, pozyvam ta teda na dzusik za to 😉 (aj na zmrzku) 😀
idem si to precitat, a urcite je pravda, ze je lepsie papat byliny ako lieky 😉
tak mozme dat niekedy stretko 🙂

fyalynka
15. jún 2009

tak som si to vsetko pekne precitala a podla toho co tam pisu, to vyzera ako tekuty zazrak vo flasticke 😀
tak som zvedava 😉 uz bude zo mna chodiaca bylinka 😀

bettynka222
15. jún 2009

nooo, aby si nam z toho nerozkvitla 😀 oki tak kedy mas cas? aby si to mohla zacat hned brat, vies? ja som si to davala po tom druhom potrate a po skonceni trojtyzdnoveho krvacania prsila ms presne za 28 dni. a to som HAK vysadila len 2 mesiace pred tehotenstvami a vtedy bol cyklus pekne rozhadzany.... a po potratoch to bolo zrejme rozhadzane tiez, mala som celu tvar vyhadzanu. a bylinky ma peken upratali 🙂

fyalynka
15. jún 2009

zlatko, zajtra som v Skalici do vecera 😝 ale v stredu by som mohla poobede 🙂
nooo, budem zakvitnuta jak fialka 😀 Ty mas kedy cas? 🙂

bettynka222
15. jún 2009

fyaluska streda je fajn. mam ist jeden den do BA, ale to je jedno kedy pojdem 🙂 zajtra musim vymysliet, co si obbleciem na promocie...uz som vsetky obchody pobehala, ale teraz v lete nic elegantne v obchodoch nieje, to skor na jesen leti take veci. tak ma napadlo, ze si dam nieco usit, tak by som zajtra pobehala po meste a pohladala nejake latky.
ozaj bbay nemate nejake navrhy, co by som si tak mala dat usit?

bettynka222
15. jún 2009

jeeeej zakvinuta jak fialka, az teraz mi to doslo, ze ved ty si fyalynka 😀

fyalynka
15. jún 2009

betty, ja sa prisosobim na to stretko, kedykolvek okrem zajtrajsku 😉
A mas nejaku predstavu co by sa ti pacilo, ake saty? 🙂

felicia1
autor
15. jún 2009

caute babule,ako sa mame?

ja dnes fajn,prave som docvicila,ma prist na navstevu moja mamina,kukam panelak,dnes som kupila malemu krasne veci,som s tesila a aj ja som si nieco dopriala

uz nech je tu september,pojde mi to pomali,od kedy mam maleho,vzdy mi presli letne prazdniny rychlo,teraz mi mozno aj ubehnu rychlo kedze maly ide do skolky lebo by som s nim este bola rada doma,ale na druhej strane asi pomali,kedze este budem chudnut cely jul,august a pol juna a az potom september,ja som len zvedava,kolko budem mat 1 septembra kil,este apson minimalne 15 okrem tohoto ale cm tu dolezitejsie,aspon 15 z brucha a boky dat dole a zadok,automaticky pojdu aj nohy,ale ja uz chcem byt stihla a uz mat mimi v brusku

fyalynka
15. jún 2009

felicia,
zavidim ti (v dobrom 😉 ) tvoju odhodlanost a pevnu volu 😉 Aj ja som sa dala na dietku, ja budem rada aj za
minus 3 - 4 kg 😀
drzim ti palce 😵

bettynka222
15. jún 2009

fyaly ja netusim ake by sa mi pacili....praveze nemam ziadnu inspiraciu 😝 a ty preco porsim ta chudnes moja? ale priznam sa, ze aj ja by osm chcela mat brusko a zadok pevnejsi...ae nejak s ami nedari 😖 no ved este sa operativne dohodneme, kedy sa stretneme. ked pojdem do BA stredu, stretneme sa stvrtok a ak az stvrtok, tak tu stredu 😎

no babule, kde su tie rady ohladne siat, hmmm?

felicia1
autor
15. jún 2009

fyalinka co by som dala za 4 kila len keby som musela dat dole ale drzim ti palce

dindulka
15. jún 2009

ahojte kočky
dnes som teda konecne vola dr. a kazal mi prist hociktory den na injekciu agolutin,aby mi dosiel menzes.tak tam pojdem stredu alebo piatok,podla toho ako mi bude,lebo ma boli hrdlo a je mi tak vselijak,asi angina.dr mi dala antibiotika a sirup.sama sa cudujem,ze teraz v lete a ja som chora.jedina vyhoda je,ze konecne mi teplomer ukazuje aj tie vyssie teploty nad 37 😀.to HP ale ostava az na september,takze dovtedy si budem musiet vystacit s agolutinom 😝, ale s vami ten cas urcite rychlo ubehne 🙂
inak mi je smutno,usiel nam havino,mali sme ho uz 10 rokov,v sobotu vecer isiel asi na zalety a este sa k nasim nevratil,je to len pes ale aj tak,boli sme ho hladat,ale nic ☹

bettynka,a chces dlhe alebo kratke saty? ja som nizka,tak ja som mala ciernobiele saty nad kolena,take bez ramienok,co drzia len na prsiach a tam bola na ozdobu cierna maslicka, boli vcelku jednoduche,ale mne sa pacili,hlavne aby si sa v nich dobre citila 😀,my ideme v septembri kamaratom na svadbu,v marci ked sa svadba planovala tak som mala predstavu ale si dam tehu saty usit,ale kedze nie som tehu a do vtedy asi ani nebudem musim daco vymysliet 😎

nussia
15. jún 2009

betty - to je super! a to kde si bola na tom imune??? vobec sa v tych vysetreniach nevyznam, ale hadam to vsetko preberieme s dr. vo stvrtok a dufam, ze aj my budeme moct zacat so snazilkovanim v septembri, aj ked mam pochybnosti, ked vsade sa tolko caka na vysledky... 😒

bettynka222
15. jún 2009

dindulka, aj my ideme, ale v oktobri. to som mala akurat rodit 😀 to teda neviem, ake saty by som si dala 😀 😀 😀 😀 😀
al enechapem preco ti neurobi HP hned...teda ani ten moj nechce. ale vyskusam nanho zase zautocit teraz v juny, ked tam pojdem na folik.m. ozaj co myslite, mam to vysetrenie zrusit aprelozit az na august/september, ked mame uz nielen z hematka, ale uz aj z imuna prisny zakaz otehu?

nussia ja som bola u mojho imunologa ()u Bajera). ja k nemu chodim uz vyse roka, lebo ja som byvala vkuse chora. chripku som mala aj tri mesiace vkuse...bol to des. no a on samozrejme mi chcel zase tu imunitu vykepsit, ale to sa robi v spetembri...ale ot by nas zas do decembra stopli 😒 len teraz nepojdem na tp imuno vysetrenie kvoli protilatkam proti spermiam atd...ale ved snad to nemam. teda nie, nemamaaaam to 😀

fyalynka
16. jún 2009

ahojte babulky 🙂

betty, ja sa musim na nieco upnut aby som nemyslela stale na mimi, tak som sa rizhodla pre dietu 😀 Ja viem, ze to urcite priberiem naspät, lebo na mna sa aj vzduch lepi, ale za pokus to stoji, neviem kolko vydrzim 😀
Oukej, tak mi daj vediet kedy budes mat cas 😉 Podla mna ti svedcali saty kratke, nejake jednoduche ale
zaroven zvlastne 😉

dinduka, je mi luto ze havino usiel, ja by som plakala 😢 Moj bracho teraz dovliekol nove steniatko, nasi skoro
odpadli 😀 Ale je krasny, my zboznujeme psikov, mali sme pred tym vyse 10 rokov psika... Ale snad sa vrati,
mozno isiel snazilkovat s nejako psou slecnou a varti sa aj s deturencami 😀 😉

dnes si idem pre vysôedky z hematka, tak potom napisem co nove 😉

magic08
16. jún 2009

bettynka222 - mozem sa opytat o akych kvapkach to s fyal rozpravate? Rada by som tiez nieco zacala uzivat 🙂

fyalynka
16. jún 2009

magic ahoooooj 🙂
su to kvapky gynex, bylinny rotok a vraj pomahaju, tak skusim...hodim ti link, co mi dala betty, kde si precitas
o nich 😉

fyalynka
16. jún 2009
magic08
16. jún 2009

fyal dakujem 🙂
idem sa na to kuknut. kolko stoja tie kvapky a ako ich mas uzivat?

fyalynka
16. jún 2009

je to tam vsetko pisane, klikni na ne a tam sa ti to otvori 😉

magic08
16. jún 2009

hej, uz som to nasla. No vyzera to zaujimavo. Asi si ich objednam 🙂
dakujem

fyalynka
16. jún 2009

nemas zaco, ja uz som v takom stadiu, ze uz skusim hoci-co, len nech nam uz nieco pomoze 😒
tak nech to aj tebe padne na uzitok 🙂

magic08
16. jún 2009

no ja mam s takymito bylinkovymi pripravkami len dobre skusenosti. Inak, ja som po potrate brala Sarapis, normalne to kupis v lekarni. Je to sice urcene pre zeny v prechode, ale mne to uz mesiac po potrate upravilo cyklus, je to ozaj super. Tak zvazujem ci si opat kupit ten sarapis, alebo tie kvapky z energy.sk. Stoji to priblizne rovnako. Ale fakt mozem odporucit

fyalynka
16. jún 2009

ved to, ze mi uz meska mrcha niekolko dni a potrebujem napravit cyklus 😒 a kedze su to bylinky, myslim ze
uskodit nemozu...nie su to nejake umele lieky 😝
idem na hematko, o chvilu sa vratim 😉

magic08
16. jún 2009

no daj vediet ake mas vysledky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre