Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

iii
22. dec 2009

reni, s macom budes urcite sppokojna, su to uzivatelsky velmi priatelske compy, je to nebe a dudy v porovnani s ostatnymi pc. a navyse ten design.... 😉 potom sa pochval

neurologia
22. dec 2009

reni moj mm ti uprimne zavidi... 😉 aj on vravi ze mac je super...

baby dnes bolo hrozne teplo akoby bola jar...sme boli vonku tak som mala len triko s dlhym rukavom a fleece-ovu mikinu...po snehu uz ani stopa...
joss uz asi dva tyzdne v kociku vystraja ako najata nechce tam velmi byt (iba vtedy ked je sakra zima) a v manduce je tisko ani o nej neviem ocumuje okolie vsetko sleduje az ju to zmohne a zaspi... tak zas je jasne ze v kociku byt nechce ona chce uz vidiet a tam vidi velky prd...zato z manduci vidi vsetko a ako bonus aj sa nosi.... 🙂

marosko
22. dec 2009

my uz mame teda zahajene prazdniny...........no cesta na sk sa este nekona. Nemam rada taketo "planovanie" no co uz,ked robota nepocka. Mm este stale nie je doma no vraj tak do 2-3 dorazi,tak snad rano vyrazime.

Auticko uz je nachystane,vsetko v nom pobalene..........uz len rano nieco na cestu a snad ideme.

Reni, prazdniny su do 10.1.tak do vtedy mozme byt Potom sme tu ako na koni.
A aj ja ti uprimne zavidim ten comp.A mozes byt rada,ze ti aspom manzel nieco pekne vybral, aj ked to nie je prekvapko. Ja ked si nekupim sama,tak tam nic nemam. Aj ked uz ho musim trochu pochvalit,na narodky tento rok nezabudol.

evinkaaa
22. dec 2009

Ahojte zienky,

ani som vas este necitala, lebo vobec nestiham. Videla som, ze ste zasa toho popisali jedna radost. 😀 😀 😀 😀 😀
Len som vas chcela pozdravit 😵
My sa mame na slovensku supeeeer, vcera a predvcerom bola nehorazna zima, ale dnes uz bolo teplejsie.
Cesta sem z mnichova bola v sobotu strasna. Dialnice v rakusku vyzerali otrasne. Vobec neboli odrhnute a neposypane. Tak namiesto dovolenej 130-tky sme isli iba 40-tkou alebo 60-tkou a tak to aj vyzeralo. Cesta trvala 13 hodin. No horor.

Vidim, ze Inga je este 2v1. 😵

Citam, ze Renca si chce kupit novy notebook. 😵

A to som len poslednu stranu prebehla, ale inak nestiham.
Tak ja zasa utekam... 😀

Zasa sa ozvem, ked bude cas. 😎

marosko
22. dec 2009

evi nestras dufam,ze zajtra (pod odmeku)to uz bude lepsie

neurologia
22. dec 2009

evka dovolim si ta opravit 😉 renca laptop dostane pod stromcek od manzela 🙂

paula
23. dec 2009

Holky, nevim jestli se jeste objevim,
tak uz preji krasne svatky a bohateho Jeziska.
Ja bych chlapa zabila, kdyby mi na vanoce nic nedal a protoze to vi od lonska 😀 😀 😀 tak urcite neco ma. 😉 ja nakupuji vsem darky, tak chci taky neco dostat a myslim,ze si to zaslouzim. 😉
Dnes jsme v kauflandu ulovili docela levne kapra (5,5e za kilo) tak jsem stastna jako blecha. 😉 Jeste trochu pouklizet a upect snehove pusinky a uz se muzu tesit na Jeziska. Letos bude urcite v klidu, kdyz jsme na to jen my 3. 🙂
zato 26.12. cekame 6 dospelych a 3 deti na narozeninvou party. 😉

iii
23. dec 2009

pauli, ten klud ti uprimne zavidim 😉 tak som zvedava, cim ta hawar prekvapi...
mame naozaj nadherne pocko, tlakova vys, tak sme boli nachytat vonku trosku slnka, no uplny balzam na dusu. co je s jankou? dufam, ze vsetko ok....

neurologia
23. dec 2009

Ahojte baby,

ako vidim uz sa chystate na vianoce v plnom prude....

ja som trosku rozcarovana-nie nahnevana ale skor sklamana....mm mal mat od dnes dovolenku ze uz bude s nami doma ze spolu upraceme osadi stromcek a vyzdobime ho...no tak vcera vecr prisiel ze mui ist dnes na 30 min do prace (to uz poznam tych jeho 30 min....ale dobre co uz..) a dnes rano my z prace vola ze bude do 12:00 a pride...ze aby som pockala s upratovanim a tak ze spolu spravime....no a vidite kolko je hodin a este nieje doma...tak ja som si pekne vsetko upratala navarila obed na dnes...a v podstate cekam kedy sa joss zobudi nakojim a ideme von trosku sa nadychat toho tepluckeho vzduchu....
ma to hneva bo toto je skoro kazde vianoce zoberie si dovosku ze bude doma...a nakoniec je v robote ☹

pauli aj my cakame 26 navstevu...dojde svokra na navstevu

iii
23. dec 2009

bei, tieto situacie velmi dobre poznam, preto uz kazde "ohlasene" volno beriem s rezervou a mam v zalohe vzdy aj plan B. na ako dlho pride svokra?
ozaj, ako si spokojna s tymi natahovacimi disanami, co mas v albume? teraz mi dosli, v zelenej farbe, na omak krasne makkucke....no uz sa tesim 😉

neurologia
23. dec 2009

veru inga ved aj ja som mala upratala som sama nachystala...a teraz pojdeme von...
svoktra dojde na 4 dni...
a disany su super..teda ja som spokojna aj mne sa pacia-ta farba nalanolinovala som ich a drzia mala je v nich taka smiesna lebo jej dam este body a zapnem medzi nozkami a potom vyzera akoby sla niekam cvicit aerobic....(akoby mala ten taky ubor)

neurologia
23. dec 2009

ok baby uz je tu ten spravny cas....prajem stastne a vesele...prezitie vianoccccc

http://sites.google.com/site/abwebvk/vianoce09....

poznamka autora:vsetky obrazky su moje zabery (myslim ten ramcek dookola) teda vsetko moja praca jedine vinsovacka je z netu... 😉

mammy81
23. dec 2009

Ahojte zenulky tak sa hlasim z uprsaneho Popradu. 😒

Mame sa celkom fajn no Evi tak ste si mali privstat pretoze mi sme mali cesty odhrnute vsade a by som povedala ze v rakusku este lepsie ako v nemecku.No snezilo nam od rana az do vecera kym sme nedosli do PP a trvalo nam to asi 8-9hod.nabuduce privstat 😀 😀

neprecitala som vas vobec takze nereagujem sorry dufam ze sa mate dobre a aj stromceky vam uz krasne svietia 😵
my sme dnes postavili umely chceli sme kupit zivy a nam zarvali cenu 44eur tak som povedala ze odkedy v Tatrach ta vichriva bola aj stromy drahe jak das.
a co je s Jankou???

Inga este nic???

no utekam dalej mozno sa mi podari sa zase pripojit majte sa zatial papa "chybate mi" 😅

jabera
23. dec 2009

baby, ja vas zdravim srdecne. zmenila som sa na velmi pracovitu hospodynku = strasne sa snazim vsetko nachystat a jasne, ze uz melem z posledneho. nemam sancu vas ani docitat, vlastne som si len overila celost inge a idem pokracovat.

zajtra sem este doskocim, nech vinsujem aktualne!

bozkavam zatial.. (peciem vianocku)

honnig
24. dec 2009

Preju Vam i Vasim rodinkam krasne Vanoce 😵 😵 😵 😵 😵

evinkaaa
24. dec 2009

Ahojte baby,

prajem Vam vsetkym a aj vasim detickam a manzelom krasne vianocne sviatky 😵 🙂 😵 🙂 😵

neurologia
24. dec 2009

kuk link .... 😉

jabera
24. dec 2009

ahojte baby vsetky.

ja vam prajem krasny stedry vecer, hlavne pokojny a kludny, uzite si to najviac, ako sa da. a co najviac tych najvysnenejsich darcekov a prekvapeni, ake ste si priali..

uplne menovine musim menovat 😀 inge. keby naaahodou, tak nech je to co najbezbolestnejsie a najrychlejsie a nech je fesak kludne dieta, ktore papa a spinka... ( viac spinka ako papa )

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

iii
24. dec 2009

nazdar, aj my prajeme pekne vianoce....

jani, barta to asi vsetko prekvapilo, ze? heh, ale profi prestieranie 😉

dania
24. dec 2009

Cauky holky, tak my jsme uz taky zvladli nastrojit stromecek, Timmy na nej vesel Nicovo naradi 😀 a pak se snazil stromecek nasekat takovym tim ponornym mixerem (detskym, ne opravdovym). Byli jsme rano na prochazce se sankami, predstavte si to, BILE VANOCE tady u more! Ja zasnu 🙂 A dokonce nam i slunicko zasvitilo. Ted jsem uvedla oba chlapy do stanby rezimu a jdu balit darecky, i pro rodinu v Cechach, jedem tam pozitri vlackem.
Tak si ty Vanoce pekne uzijte!

dania
24. dec 2009

Ingi, a necitis se na nejaky extra vanocni darecek??? 😀

iii
24. dec 2009

dani mozno ho len chcel upravit do nejakej podoby, mozno z neho bude maly zahradny architekt 😉
hm, novinky dam vcas vediet....ale obavam sa, ze tu budem este dlho strasit

dania
24. dec 2009

Ingi, no aspon bude prcek pekne dopecenej 😵

neurologia
24. dec 2009

tak uz mame stromcek ozdobeny vsetko nachystane (este vyprazit rybu a bude...)...este pojdeme trosku von a potom to zacne myslim to papanie a trhanie papiera....

pri zdobeny stromceka mm asistoval ale cca v polovici to vzal ze on uz nevladze dalej-skonstatoval ze mi uz nedovoli kupovat ziadne vianocne ozdoby lebo sa mu zda ze toho mame celu kopu.... 😉 tak ale beriem ho s rezervou lebo uz ked sme nakvackali svetielka skonstatoval ze ine tam ani nemusime davat... 😉
ale ste maly vidiet joss ako sa jej pacilo...skoro si oci vyocila co nevedela co ma obzerat skor vsetko a leskne...tak na co pozerat... 🙂

a este taky zazitok-prekvapenie otvorim dnes dvere ze idem pre postu a na zemi balicek a kolacik (vyzeraju veeelmi lakavo) to bol darcek od domacej v balicku bolo take cerveno biele body pre joss a kolacik pre nas s orechovou plnkou mnam hned sme si dali....

dania
24. dec 2009

Bei, to je ale mile prekvapeni od vasi domaci 🙂 Tak si to pekne uzijte! Jeste prikladam obrazek z naseho stedreho dne na plazi 🙂

rpinguin
24. dec 2009

zdar zeny,
ako ste oslavovali? Mne je na figu, mam akusi crevnu zalezitost. A uz som na MACu, ste ma potesili, ze je to easy, tak uvidim. Zistujem ale, ze to nema citacku kariet, takze musim fotky cez kabel tahat 😠 .

Otazocka na skusene maminy....Maxik sa dnes naucil vyliezat z postele. Ta postielka je teda dost velka, ma mreze a ked sme ho chceli ulozit na obedny spanok, zrazu som ho mala pri sebe v obyvaku. Normalne som nechapala. Vzdy sme ho tam davali a vzdy vyliezal. Co teraz? Znamena to, ze uz obedny spanok nehrozi? Ved to bol jediny cas, kedy som mala na obed klud.
Ingi, Dani, Pauli spia vam ti vasi na obed?

Je mi fakt na figu, tak sa poberiem, krasny vecer este vsetkym. Sorry, ze nereagujem.

iii
24. dec 2009

fuuh, tak sa mi podarilo zpacifikovat uplne rozruseneho a nabudeneho drobca....zbytok rodinky som usadila a pozeraju Obcana Havla a ja mam volno 😉

reni tak ako sa ti paci mac? ktory model? k tvojej otazke - e. este spi poobede dve hodiny, potrebuje to. hm, my sme postielku nemali, takze nemala co preliezat - spime na matrackach na zemi. ale pamatam si svoje prekvapenie, ked prvykrat dosiahla na klucku dveri a po zobudeni prisla sama do izby. ale iste to je len nejake blbe nespave obdobie, podla mna je este malicky nato, aby spanok uplne vynechal.... tak nech ti je skoro lepsie!

dani nadherna fotka, je to naozaj blato na tvari, alebo len nejaky artefakt? timmy je s tymi svojimi lickami na zjednie

jabera
24. dec 2009

ahojte baby, ja som napisala prispevok a on tu nie je! preboha, kam som ja napisala....??? 😲 to nevyzeralo, ze by zmizol, proste tu len nie je.. zvlastne.
tak vas pozdravujem.
darceky ake boli??

renci, to je nanic ten zaludok a to si sa prejedla, ci ti cely den same od seba tak bolo?

ja som dostala zasnubny prsten, 3 roky slubovany.. 😀 okrem ineho teda..

bartik bol trosku unaveny,ale tesil sa z veci, az z toho zaspal bez prsa, cimz ma sokoval. normalne bol ku mne chrbtom prituleny a drzal ma za ruku, ja ho hladkam po hlave a on zrazu tvrdy..

dania
25. dec 2009

Heh, koukam, ze to byl vcera narocny den pro prtavce 🙂

Jani, wow! Super darek. A svadbu planujete kdy?

Ingi, to na tvari je makeup, T se pomaloval fixkama, neslo to umyt vodou, tak jsem to nechala, at se to odrbe samo, a T vypada jak the Cure.

Reni, u nas s dopolednim spankem to same jako u Ingi, postylku nemame, T si vyleze z postele sam, kdyz uz je vyspany a spi tak 1,5-2 hod. To je moje zachrana, kdybych pres obed nemela 2 hod volno, tak by to bylo narocne 🙂 A co mac?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre