Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😡

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a navΓ€zovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
πŸ™‚ 😡 😡 😡

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY πŸ™‚ πŸ˜‰

evinkaaa
β€’
30. dec 2009

Ja som akurat skoncila. A som fakt hotova πŸ˜•
Urobila som tie tiramisu jednohubky. Vyzeraju pekne, ale piplacka je s tym jedna radost. Neviem, ci ich este niekedy urobim, lebo to dllllho trva kym su vsetky hotove. Ale vysledok stoji za to. A este som na rychlovku urobila bayleis muffins pre dospelych a vanille muffins pre deti, pretoze na party budu aj deti. (niektori kamosi maju deti)
Medzitym som vysavala a prezliekala periny.
No mam dost. Uz len zasadnem k pc a budem citat a dnes sa uz ani nepohnem. πŸ˜€

rpinguin
β€’
30. dec 2009

wow Ingus, tak to nechapem, to si akoze na kontrole v praxi porodila, ci ako? A presne na termin 😡 , takze mozte spolu vsetci silvestrovat. Hod potom popis, ked budes mat aky-taky klud.
Prajem len to NAJ NAJ Marcelkovi-vela zdravicka hlavne a tebe skore zotavenie. Som hned vedela inac, ze vyberies uplne ine meno πŸ˜‰
Tak sa vytesujte vsetci a som rada, ze si zmakla porod este v tomto roku πŸ˜‰

paula
β€’
30. dec 2009

Ingiii!!! To je super zprava! jak jsi to prosimte tak rychle zvladla? Jeste dnes rano jsi tu psala a vecer uz jsi tu zase i s miminkem?! πŸ˜• Ty jsi proste neuveritelna. πŸ˜‰ moc a moc gratuluji k Marcelkovi (krasne jmeno 😡 ). Elenka pri tom nebyla, ale Palo ano? Ten to stihl? Uz se moc tesim na podrobnosti az budes mit cas. a jak se citis?

S temi kabely uz to opravdu vypada na spiknuti. πŸ˜‰

Evi, bacha aby se ty muffiny nezamenily. πŸ˜‰ πŸ˜€

dania
β€’
30. dec 2009

Ingi, no BOMBA! Profesionalne jste to zvladli, klobouk dolu! Tak se dej pekne dokupy a uzivejte prvni dny s prckem πŸ˜€ A tesim se na vase dojmy, jaky byl porod, co tomu vsemu rika Elenka a tak. A koukni se do lednice, jestli nebyla hadovi zima.

dania
β€’
30. dec 2009

Teda jestli mu neni zima ted, predtim mu asi bylo vedro...

evinkaaa
β€’
30. dec 2009

Pauli - urcite nezamenim, pretoze muffinky pre deti maju cerveny dekor s ruzovymi srdieckami (pre decka to musi byt pekne gycove πŸ˜€ ) a pre dospelych iba pokvapkane cokoladou. Takze rozdiel je vyditelny πŸ˜€
Uz si nasla kabel?

neurologia
β€’
30. dec 2009

Ingaaaaa gratulujem krasne meno ste vybrali....vela vela zdravia vam prajeme (pripaja sa aj mm) πŸ™‚ πŸ™‚ πŸ™‚

inak som na tom podobne ako renca to si porodila ked si bola na kontrole alebo ako....ked budes mat trochu casu tak urcite pridaj opis......

honnig
β€’
30. dec 2009

Jejejeeeeeej, Ingi, ty jsi fakt jednicka. Super, posilam obrovskou gratulaci a hlavne, at jste oba zdravi. Hezounke jmeno 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡
Taky se nemuzu dockat, az napises vic.

jabera
β€’
30. dec 2009

no, ja sa picnem!!!! tak vsetko len to naj naj naj, konecne teda mozes poriadne zurovat na silvestra! πŸ˜€
tak nakoniec zvitazilo uplne prve meno, ktore tu padlo, to som necakala... tak uz len prajem, aby bol marcelko to najpokojnejsie dieta pod slnkom a hlavne mesiacom πŸ˜‰

evi, vitaj doma,

a vsetkym vam prajem prijemny zajtrajsok a fantasticky buduci rok..

jabera
β€’
30. dec 2009

no, trosku som vas preletela, nejako ste sa rozkecali, baby..

beus, vy uz miesite? ked sa vam zadari hned, to bude velka rychlovka... ved stat sa moze, budes mat potom docela zahul, ale zas, za par rockov krasnu pohodicku, ked sa baby spolu vyhraju..

renatka, akosi som na tie malovatka zabudla πŸ˜‰ teraz si davam zavazok, ze nieco urobim s vahou.. ked uz som dostala tu elektronicku od jeziska. (este stale som na nej nestala).
no, maxik si prisiel za tebou autom!! to je krasa...asi mal tu plienku tak tazku, ze sa musel radsej doviezt..my sme prestati tiez takmer kazdu noc, nestiham prat pyzamka.. ako pises o tej matilde, to je sranda, ja som si uvedomila, ze bart nikdy v zivote nemal take nocne zobudenia sa.. ak ano, tak si to nepamatam. on mal, ze jacal, lebo sa nevedel vykakat a podobne, ale nikdy nebol hore len tak..zato posledne dni mame budicka tak okolo 4-5 rano a to je na mna dost narocny zaciatok dna.

evi, prsten nosim, jasne. to by bolo, keby som ho dala dole z ruky πŸ˜€ to si ani nebudem predstavovat. ked uz sa mi obrucka akosi zmensila, ci co sa to s nou stalo.. πŸ˜‰ inac, som myslel,a ze budete dlhsie na slovensku,a le to ma hned mohlo napadnut, ze vas tu caka nejaky tucny zurisko! sakra, tak ma vzdy laka si vyhodit z kopytka, ked citam, kam sa chystate...

dani, to sa mi paci, ze nic s timom hovoria cesky na rovnakej urovni, hahahah. a rozumie nic tak vela ako tim? ja som myslela, ze timik rozumie vsetko a len trosku keca..prajem vam zajtra dobru cestu.

tu chcije a chcije.,tak snad neprimrzne..
inac, my sme tiez boli na nakupoch a aj sme nakupili, bartovi podbradnik a pohariky plastove a tak... bolo to celkom prijemne, normalne sme stravili cely den v obchodaku, to som nezazila snad nikdy. ale nebolo vela ludi a pokukali sme vseeetko mozne. aj by som si pokupila vselico, keby bolo za co. ale bartika mame vybaveneho pekne. dokonca ma milo prekvapil, lebo bol vyslovene zlaty, ocumoval zenske a obcas si schrupol...
jej, este mam novy poznatok, snad znaci, ze sa blyska na lepsie casy. bart cez den skoro nechce prso. iba pri zaspavani,ale mimo toho nai nahodou... a uz mi parkrat zaspal tak, ze otocil hlavu a spal tak. no nadhera..

a tiez prajem aj laurinke, aj miminke krasne narodky, len teraz neviem, ci 3 roky maju obidve? musim si to omrknut.

jaj, jak sa tesim na fotky maleho.. to je super, ze je doma, snad sa aj inge vyspi trosku..

zuzanasaw
β€’
30. dec 2009

Juchuchuuuuu!!!!!!!!!!
Ingi, ty si potvorka. To musela byt rychlovka! Prijmi blahozelanie aj od nas... Vela mliecka, Marcelkovi nech sa na svete paci, aj ked popravde nechapem, ako skoro si doma... Co tak zasluzeny oddych???

Bei, vdaka krasne za suhrn, aspon kus noviniek rychleho razu bez dlhodobeho citania πŸ˜‰

evinkaaa
β€’
30. dec 2009

Jani - my sme boli doma tyzden a dva dni. πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ To staci. Bolo nam velmi fajn, ale uz som sa tesila do svojho. To je predsa len ine. Ale musim pravdu povedat, ze pri odchode od rodicov mi bolo veru velmi smutno. To su vzdy take "slabe" chvilky, ale po case to prejde. Mam tu skveleho manzelika a krasny zivot a som velmi stastna. Takze vsetko je ok. 😡 Najblizsie pocestujeme niekedy na jar, v lete pridu moji rodicia, lebo my s manzelom oslavujeme tento rok okruhlicu a v septembri oslavuje okruhlicu moja maminka, tak cestujeme na jej oslavu a potom koncom roka na silvestra. Take su nase plany ciest na slovensko πŸ˜€
A vy ako ste zvladli vianocne sviatky? Smutok uz presiel a "prebolelo" to? πŸ˜‰ Kedy sa chystate na sk?

rpinguin
β€’
30. dec 2009

Jani, no pyzama precurane ani nespominaj, ale uz som prisla na trik, ako sa to nestane. Dostal o cislo vΓ€csiu plienku, ma 5, takze sa zatial dari. A Inga spominala meno Marcel? Ty mas ale dobru pamΓ€t. Inac ja mam do roku predsavzatie nejest po 20.00 a to mi staci, nedavam si inac nikdy ziadne, kedze nic nedodrzim, ale toto si dam.

Evi, ste s muzom rovnako stari? Alebo on ma 40?Aj my s mojim mame okruhle tento rok, ale 35 okruhle narodky asi nie su, ze Jani πŸ˜€ Boze, sme my ale vykopavky πŸ˜‰
Tak padam do pelecha, dobru vsetkym!

jabera
β€’
30. dec 2009

renci, tak to skusim s tou vacsou plenou.... inak ja mam zavazok nejest po 19.! aj sa mi daril, ale mikulas to pokazil a uz mi to ostalo...veru, ja mam 35 za chvilku, des... naozaj, to uz mi pripada vela.. uz ma nikdy nikto neoslovi slecna... πŸ˜–

evus, no, bolo mi dost smutno, co by som kecala.. uplne ma to ani vlastne nepreslo. presne jak danka pisala, tu je tak divne mrtvo cez tie vianoce, kedze naozaj navsteva ziadna nehrozi.. snad to o rok bude lepsie.

evinkaaa
β€’
30. dec 2009

Reni - manzel bude mat v aprili 40 a ja v juni 30. (maminka v septembri 50) πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ Takze buduci rok sa u nas nesie v znameni "okruhlic" 😡
A aka ze si ty vykopavka? 😠 Ved si krasna mamicka, ktora ziari stastim. Vidno to na tvojich fotkach, takze nas neoklames πŸ˜€
Aj ja si pamΓ€tam, ze inga tu meno marcel spominala. Ale bolo to uz davno a ci to bolo prve to neviem. Ale na to meno si spominam. πŸ˜‰

A predsavzatie? Ja si tiez ziadne nedavam, lebo ich aj tak nedodrzim. Ale len tak "potichucky" si tiez vstupim do svedomia a tiez nebudem jest po dvadsiatej a budem viac cvicit, teda sport ako taky. To su veci, ktore sa daju ovplyvnit.
Ale to najvÀcsie zelanie mame s manzelom len jedno. 😡 😡 😡

evinkaaa
β€’
30. dec 2009

Janka - mas pravdu s tymi vianocami tu. Ja si nemyslim, ze je to mrtvo, ale su nejake take cudne. Oni tu nemaju nijake take vianocne tradicne zvyky, neberu vianoce tak ako my na slovensku. Zistila a zazila som to a viem o com hovorim. Minule vianoce sme boli tu a tiez neboli az take krasne ako na sk. Jasne, ze mi chybali rodicia, s ktorymi som okrem manzela na stedry vecer chcela byt najradsej. Ale celkovo ziadna velkolepa vianocna nalada. Skor take ako normalny vikend - nedela. Take vselijake, ale urcite nie vianocne. Poviem ti pravdu, ze keby nebol vianocny stromcek, tak ani neviem, ze su vianoce. Mne chybala vianocna atmoska, vianocne koledy, vianocne kolaciky a taketo veci. Tu nic take nebolo. Proste som chcela, aby boli co najskor za nami. ☹
Tento rok boli vianoce nadherne, u rodicov so vsetkym, co k tomu patri. 😡

verohit
autor
β€’
30. dec 2009

😡 AAAAAHHHHHHOOOOOOOJJJJJJTTTTTEEEEEEEE!!!!!

Drahe damy vsetky Vas srdecne pozdravujem a prajem vsetko len to najlepsie!!!!! Dufam ze ste krasne vianocovali a uz sa tesite na prichod noveho roku....
velmi casto na Vas myslievam a velmi mi chybate....

My sme vianocovali na nic.... ale aj tak to bolo krasne... vsetci traja sme boli chori, mna chytila neprijemna zalezitost, crevna chripka ☹ tak som este na stedry vecer bola na infuzii, lebo som bola uz uplne dehydrovana.... takze miesto planovanej a rezervovanej dovci v alpach (ktoru nam nechcu vystornovat, prislubili mi vsak ze mozeme prist inokedy, zatial to nemam na papiery tak uvidim)sme sedeli jak zdochliny na gauci a uzivali si rodinneho teplucka..

dakujem vam ze na nas myslite, a za Miminkinu gratulaciu, urcite odovzdam... spravili sme jej vcera krasnu oslavu.. vyzdobila som jej celu obyvacku jak na karnevali v Honolulu s darcekovym stolikom, balonmi a velkou svieckovou "dvojkou" z 29.-tich sviecok... Mimca bola totalne paf.... stale nas objimala a tesila sa.. 😡 😡 😡 a dokonca som jej spravila kolacik "vlacik" tak bola taka happy....
navstevy este len zacnu chodit, trochu som to odialila nech sa trochu zotavime....

Jani nesmut, viem co citis, jedna moja kamoska z Sk sa ma stale pyta a nechape ako som sa len mohla vzdat Vianoc.... a jaj jej to stale nedokazem vysvetlit.,.. ale teraz uz viem, keby tu stravila jedny vianoce, tak by asi pochopila πŸ˜’ my sme tiez vzdy boli vo velkom pracovnom nasadeni, a ta prava atmosfera aku ja poznam zostala doma na Sk.. teraz mi staci hribovica, ryba so salatom, medovniky a vecer si kuknut Tri oriesky pre Popolusku na WDR... to su pre mna Vianoce πŸ˜‰

Laurinke prajem vsetko len to naj,naj,naj k jej krasnym 3. narodeninam.... boze ako ten cas leti πŸ˜‰ πŸ˜‰ πŸ˜‰

no a hrdinka dna!!!!! Ingrid HURA, HURA,HURA 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡
z celeho srdca Vam gratulujem hlavne vela zdravicka radosti pohody, vela mliecka a neopakovatelne mnozstvo fascinacie pri pohlade na vasho krasneho Marcela, 😡 😡 😡 slzami stastia som nesetrila πŸ˜… tja, krasny datum 😡 pred dvoma rokmi som zacila to caro sama πŸ˜‰ a 30.sme mali spolu termin... πŸ˜€
a Ingrid priznaj sa (len tak medzi nami) ze ty mas Arabelin prsten, rano si si priala aby si sa uz "vykotila" a aha otocila prstenom a rac-fac Marcelko je s Vami...
πŸ˜‰
uzivajte si krasnych chvil vo stvorke!!

verohit
autor
β€’
30. dec 2009

a nezabudni podat "ceckove spravy" πŸ˜€

verohit
autor
β€’
30. dec 2009

Damy prajem Vam vsetko dobre.... a ako sa tu u Nemcurov praje: ein guten Rutsch!!! πŸ˜‰

velmi na Vas myslim, i ked som tu zriedka, zial to momentalne inak nejde πŸ˜…

iii
β€’
31. dec 2009

ahojky, nemozem spat, kmari ma strasny hlad, tak tu uz asi hodinu pojedam vsetko, co najdem..... πŸ˜‰

velmi pekne dakujeme za gratulacie, a este viac a opakovane dakujem za tie vase priania rychleho a bezbolestneho porodu....velmi pekne ste mi to naplanovali, az na male detaily to vyslo. ja ani neviem, ci sa to patri sem pisat vsetko, ci to nie je drzost, heh.
takze sme sli na planovanu kontrolu do porodnice (gyndos mal dovolenku), kde sa mimochodom zistilo, ze som na 8cm otvorena a ze ten moj dyskomfort, ktory som asi dva dni pocitovala, su brutalne silne a pravidelne stahy. tak aby sme sa netahali hore dole, zostala som na kreissaale, ze pockame, ako sa to bude vyvijat.... palo siel s elenkou domov naobedovat....no ale hned po ich odchode praskla voda a potom prislo 15 minut krutych bolesti (myslela som, ze zdochnem) a nakoniec toho sa vykotil drobcek, mal 3,3 kg. za dve hodky sme potom mohli domov. palo ani elenka u toho neboli, ale bola som aspon kludnejsia, ze su spolu a ze si ma pridu vyzdvihnut napapkani a odpocinuti.
az teraz mi doslo, aky bol elenkin porod masaker. a az teraz mi doslo, aka je elenka obrovska πŸ˜€ vobec nechapem, kedy stihla tak vyrast...

veronika, tak mozeme robit spolocne narodeninove oslavy πŸ˜‰ rychlu rekonvalescenciu prajem a ozvem sa urcite s ceckovymi spravami πŸ˜€

jani, no s tym paradnym prstenom oslovenie slecna ani necakaj πŸ˜€

pekny novy rok vam vsetkym prajem a coskoro do citania!

katka27
β€’
31. dec 2009

Inga!!!!!! gratulujem!!!!!!!!! ja odpadnem, tvoj styl popisovania porodu "dnes naobed sa nam narodil Marcelko" o dve hodky sme isli domov" πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ ja za tak rychlo nestiham ani skocit na kavu πŸ˜€ πŸ˜€
tesim sa s vami, ze ste zdravi a ze to prebehlo tak bezbolestne, prajeme vam do Noveho Roku hlavne vela zdravia, spanku a mliecka!!!

evinkaaa
β€’
31. dec 2009

Krasne dobre ranko vam prajem. 😡

Mne sa nejako nechcelo dlhsie spat, tak som vstala. Vonku je este skoro tma a hnusne prsi. Fuuuuuj ☹
No skoda...
Idem ja zabalit este nejake vianocne darceky, pretoze ideme dnes s nimi k svokrovcom. πŸ˜‰

Ingi - tvoj popis je fakt sranda. Clovek to ani verit nechce. πŸ˜€ Ale to je fajn, ze to tak rychlo ubehlo. No bezbolestne mozno ani nie, ked pises, ze si mala 15 minut krutych bolesti. πŸ˜’ Urcite vzdy lepsie ako sa hodiny kmarit v bolesti, vsak?!
Paradicka, ako rychlo sa to vsetko na navsteve u dokiho zbehlo. No ty si teda cislo. πŸ˜€
Marcelko uz chcel byt s vami a oslavovat s vami novy rok. πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€
Ako to preziva elenka? πŸ˜‰

Verus - som rada, ze si k nam zavitala znova. πŸ˜‰ Tvoje dlhe pribehy nam tu fakt chybali. Aj ked obcas mas uz nahradu πŸ˜€ Niektora z nas napise sem-tam tiez dostojevskyho prispevok πŸ˜€
Juuuj, vase vianocovanie neznie moc pekne. Chudata. ☹ Blbe, ze si vas to naslo prave na vianoce. Velmi neprijemne, ale aspon ste boli spolu domka a to urcite pomohlo, ze?!
Ako citam, tak si miminke vystrojila nadhernu oslavu. No to bola urcite podivana πŸ˜€ Joj, ako krasne sa mimca vytesovala. Nieco nadherne, ako to popisujes. No uz je velka dievka a uvedomuje si to viac a viac. 😡

jabera
β€’
31. dec 2009

baby, zdravim vas...
ingus, no co ja viem, ci ti to mozem vobec verit, toto... πŸ˜‰ myslim, ze 15 minut krutych bolesti sa da predsalen zvladnut, aj ked ani to nemuselo byt. ked raz nebudes mat co robit πŸ˜€ , mohla by si prezradit, ako je mozne, ze vas hned pustili domov? to si si speci vybavovala, alebo je to zavisle od jednotlivej porodnice? alebo len vdaka tomu, ze ste doktori?

evik, aj tu je hnusne. leje a je opar, ze ani nevidno von poriadne.,uzite si u svokrovcov, mozno ti tam jezisko nieco pekne prinesie.

veronka, hura, ze si sa zjavila. no, pekne si si pokakala teda na vianoce... πŸ˜– predpokladam, ze aj pogrckala. hlavne, ze uz je to za vami. dufam, ze dodas fotky oslavy, vsetko chcem vidiet!!!

evinkaaa
β€’
31. dec 2009

Zenule, neviem, ci sa k vam dnes este dostanem, ale asi nebudem stihat, lebo mame plny program. πŸ˜’
Tak vam chcem zazelat dnes peknu oslavu a krasny prichod noveho roka 2010. Zelam vam vela zdravicka, poslusne deticky a vela peknych zazitkov s vasimi rodinkami. 😡 😡 😡 😡 😡
Majte sa krasne, ja sa zajtra zasa ozvem. πŸ˜‰

Vlozim vam sem nieco pekne "poeticke". Mne sa to velmi paci. πŸ˜€

"Schau mich an", sagt das alte Jahr, "ich bin ein Teil von Dir.
Nimm das, was wir erlebten, als Geschenk. HΓΌte es. Umsorge es.
Damit es wΓ€chst und FrΓΌchte trΓ€gt".
"Komm", sagt das neue Jahr, "nimm meine Hand.
Geh mit mir ein StΓΌck des Wegs gemeinsam.
Hab Vertrauen. Lass mich einfach bei Dir sein.
Ich mΓΆchte, dass Du glΓΌcklich bist."
(Verfasser unbekannt)

dania
β€’
31. dec 2009

Ingus, no ty ses hvezda! Super jsi to udelala, tech 15 min muselo byt pekelnych, ale lepsi nez tam dlouhe hodiny trpet. Umis si to zaridit. Ale vanu jste teda nestihli, co? πŸ˜€ Marcel je ale moc hezke jmeno, uz se taaaaak tesim na fotecky 😡 A doufam, ze se o tebe doma pekne staraji a ty jen v klidu cistis lednici a vyrabis mlicko.

Verco, no strevni chripka... fuuuha, to taky zname, to je tezke, jak to dostane jeden v rodine, tak se tomu malokdo vyhne. Na druhou stranu mam potom vzdycky radost, kdyz si stoupnu na vahu πŸ™‚

Jani, no rec byla o mluveni, T rozhodne rozumi mnohem lip nez N, to se neda srovnavat. Nojo, ma jeste mladej a nepouzitej mozek. A co se tyce toho propusteni Ingi z porodnice, nektere porodky v D to tak nabizeji, ze se muze hned domu, pokud jsou oba v poradku a citi se na to. Pripada mi to perfektni.

Tak my uz za chvili jedem zpet do D, ani se mi nechce, chjo, ale musi to byt...

Pekne si uzijte Silvestra a v pristim roce nanapsanou.

honnig
β€’
31. dec 2009

Dani, prijemnou cestu. Tady cely den chumeli, jak v Alpach. I trochu severniho vetriku se objevilo. Fakt super. Ale porad lepsi nez kdyz holky pisi, jak prsi.... πŸ˜‰

Ingi, jsi proste dobra. Taky verim, ze odpocivas a E. se o tebe s manzelem pekne staraji a Marcelek papa a spinka πŸ˜‰

Veru, skoda dovci, ale hlavne, at uz jste v poradku. Urcite si vanoce vynahradite, nebo jste si uz vynahradili jinak.

Jani, ze slecna...tak v D pry uz neoslovuji nikoho, jenom pani...tak nesmutni. Jo a presne, Kacka na sobe mela na fotkach vanocni saticky. A taky mi bylo o vanocich smutno, ale to se neda nic delat...

Reni, K. patri porad mezi vetsi deti, a rekla bych, ze i mezi ty umanutejsi a uvztekane... πŸ˜€ πŸ˜€

Holky, mejte se hezky, preji Vam i Vasim rodinkam krasny vecer a jeste hezci cely novy rok 😡 😡 😡 😡 😡

paula
β€’
31. dec 2009

Vse nejlepsi do noveho roku, vam i vasim rodinam! πŸ™‚

jabera
β€’
31. dec 2009

baby, tak ja vam prajem, aby ste si dobre smykli v novom roku πŸ˜‰
a okrem toho vela zdravia a penazi a ostatne uz by potom malo ist samo.... bozkavam vas vsetky, aj s detmi, aj s muzmi, ktora dovolite...

rpinguin
β€’
31. dec 2009

ja dovolim πŸ˜‰
takze aj odo mna vsetko, co ste doteraz spomenuli. Ozi ako oslavujete? Ja mam party s deckami- o hodku sme sami 😎 , dufam, ze co najrychlejsie ulozim az je klud, v noci som spala asi 2h. Matilda zasa mrmlala a o 6.45 uz dobehol Maxik 😠

neurologia
β€’
31. dec 2009

Aaaahojte,

tiez prajem vsetko naj naj do noveho roku.... πŸ™‚

ze ako oslavujeme no vcera vecer sme spravili bananove jednohubky(piskotka+banan+piskotka a namocit v cokolade)no a dnes cez den ich chodili kradnut....ale spravili sme ich dost takze mame aj na vecer.... πŸ™‚

janka no ja viem ze ak sa zadari tak to bude zahul ale zas potom bude super....my so segrou sme cca.s 5 rocnym rozdielom a to je onicom....

TehotenskΓ½ newsletter

Každý týždeň dostaneő najdôležitejőie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. NepoznÑő týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
ModrΓ½ konΓ­k ti poradΓ­ v kaΕΎdom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treΕ₯om trimestri.
Ako sa zisΕ₯uje pohlavie dieΕ₯aΕ₯a?
DΓ΄leΕΎitΓ© je absolvovaΕ₯ rΓ΄zne vyΕ‘etrenia v tehotenstve.
OplatΓ­ sa absolvovaΕ₯ 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajΓΊ screeningy v 1. a v 2. trimestri?
AkΓ© mΓ΄ΕΎu nastaΕ₯ problΓ©my v tehotenstve?

Nenaőla si odpoveď na svoju otÑzku?Opýtaj sa vo fóre