Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... ๐Ÿ˜ต

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a navรคzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
๐Ÿ™‚ ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY ๐Ÿ™‚ ๐Ÿ˜‰

neurologia
โ€ข
27. jan 2010

pauli si spravna zenska a si aj ja...lebo ma to hned zaujalo...som zbystrila pozornost ze sa dozviem nejaku pikosku... ๐Ÿ˜€

marosko
โ€ข
27. jan 2010

Kati
tak vsetko najlepsie k narodeninam.To bude ta pricina preco vies ze je dnes Bohusa,ze?
A myslim,ze Ingrid je 8.5.alebo tak nejako.
Kati,este ma zaujalo,co si pisala Hedu. To sa da odpisat z dani skolka,ked som tu nezamestnana? Alebo ako je to tu s tym danovim priznanim? Dakujem za kazde info,kto nieco o tom viete.

Stefi mas pravdu s tym,ze je to pre rodica tazke.Ved vies o com je rec. U nas zuri teraz nejaka brusna viroza. Tak zas des lebo este nemame dobrate ATB tak neviem ci sa v Maroskovi este udrzia a doliecia co maju. Vysledky inac dopadli dobre. Z coho to vzniklo sice nevieme,ale mozno v piatok na kontrole budeme mudrejsi. Ale hlavne nech uz je to vsetko za nami.

Jani,hlavu hore urcite to pominie,taketo stavy. Je toho vela na teba,ked si stale sama. Tak sa pokojne vyzaluj.Mozno sa ti ulavi.

Bei,Joss je sikulka ked uz robi "sulance " pod stol. ๐Ÿ™‚ Asi sa tiez s nou nebudes nudit.A skore uzdravenie.

Verus, skoda ze Vam to nevyslo. Rada by som kukla na teba v TV.Aj mna by zaujmalo ako prave Vas nasli v celom Regensburgu.

Ingi, Elenka je favoritka medzi hlaskami. Uz z nej rastie asi mala doktorka,ked uz vie co sa ma a co nie.
๐Ÿ™‚

jabera
โ€ข
28. jan 2010

baby, tak som sa prisla postazovat, ked tak chcete ๐Ÿ˜‰ no, v noci som si v duchu tak skaredo nadavala, ze az...
rozhodla som sa k hroznej veci, za ktoru sa budem strasne nenavidiet. povedala som si, ze pokial sa bartovo spanie neupravi kym sa nevratime z blavy + este 2 dni k tomu, prirazam jeho postielku k stene a idem na ten desny system, ze ho necham zaspavat sameho. ja s tym vobec nesuhlasim a povazujem to za tyranie. a proste to idem urobit. ja uz nemozem.

danka marosko, ako marosko? ako mu je? a o co to vlastne islo s tym vajkom? co to je za problem a z coho vznikol? jaj a este som si vsimla, ze v netto maju take pytle vyfukovacie... neviem, ake su, ale maju ich.

jaj baby, ja teraz neviem,a le zrejme som uz tak priblbla a vygumovana, ze nechapem tomu poisteniu, proste mi tam nejake veci nedochadzaju a nie som schopna ich absorbovat. ono, aby ste chapali, preto sa tak dementne pytam, lebo borisovi sa teraz nieco meni v zmluve a mozno bude musiet byt inak poisteny, ale ja vlastne ani neviem, ktora forma to ma byt, len som myslela, ze nejaka takakto kvazi samopoistenecka. v podstate ma tankuje jedina vec ( tuto informaciu snad pochopim ) ze proste, ak nemam prave prislusnu sumu na zaplatenie za zakrok, tak to hned preplaca poistovna? a preco sa mi potom niekedy neoplati, aby to preplacala? โ˜น jezis, asi to nikdy nepochopim.... fakt by ma zaujimalo, ci to nechapem len preto, ze je to take neobvykle, alebo ci som uz tak vymetena....

jabera
โ€ข
28. jan 2010

jaj, aby som to upravila, nepovazujem za tyranie nechat dieta spat same, ale ten sposob vyrevania dietata k odpadnutiu.. chapete...
on staaaale piลกti.. stale knuci. nemozem bckl, lebo mi visi na nohe a vresti. konzumuje kazdu spinku zo zeme..

verohit
autor
โ€ข
28. jan 2010

ceves damy, ja som prave pocmarala odpovede na ziadosti... fuf ๐Ÿ˜‰ boze tolko hybridov, to je sila, clovek pol hodinu pise len to meno... ๐Ÿ˜€

tak len tak na rychlo.... Kati, jasne ze nie sme jedini, bola to cisto nahoda, mam znamu ktora robi v regionalnej telke a pripravovala tuto dis. relaciu.. tak ma poprosila, ze ci by sme isli, ale bolo to velmi na rychlo, takze to dopadlo tak ako to dopadlo.... ๐Ÿ˜‰ ๐Ÿ˜’ takze z celebrit nebude nic ๐Ÿ˜€

jani
fuf, prosim nezufaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja to fakt uplne poznam, tja, Bart je jeden z deti ktore vsetko dost intenzivne vnima a tym padom aj preziva.... v tom obdobi 10-11.mesiac som tiez myslela ze ma odvezu, fakt!!! presne to co pises... vsimaj si ze bartik nacvicuje pinzetovy hmat...ludska oponencia (ukazovaka a palca) a najde kazdy detail na zemi, len aby to mohol chytit a samo ze dat do ust, lebo usta su pre nich este stale najslepsia kontrola a senzor na zistenie co to je.... my sme tiez mali brutus vzdory, prebalovanie bol horor, to sa uz nedalo nazvat prebalovanie ale nahanie po byte a naucila som sa to po stojacky, v mostikoch a kade jak, kazdy den som bola dohryzana, uplieskana od kase no sila atd..a kazdy mi vravel ved Mimi je taka zlata, hej na ulici ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜… .. fakt treba vydrzat zase bude lepsie!!! a ver tomu ze verim ze tie "drezury a nacviky so zaspavanim" urcite nedokazes a ani sa o to nesnaz... presne viem ze to si hovorim aj ja ked uz neviem kde by som sa zavesila... a nakoniec prinzezna skonci v strede postele, a roztahuje sa az neviem kde...
a to ze sa nestazuju ine baby, tym sa nenechaj omlatit, ver tomu ze kazda ma svoje, a kazdy sa s tym vie inak popasovat!! ale od toho to tu funguje aby sa ti, co to potrebuju mohli vyrozpravat!! ๐Ÿ˜‰
keby si mna videla kolkokrat, jake chicago je u nas doma, Mimi bliaka, ja bliakam a potom je zase klud a tulenie.... vydrz sa nechavaj sa motivovat novymi skusenostami tvojho drobca, uvidis co nevidiet ta prekvapi, vela novymi vecami (sam bude sediet, postavi sa atd.... ) a na to potrebuje vela sil, frust raus lassen a hlavne pochopenie od jeho najdovernejsej osoby-Mamy!!!!!! P.S. byt mamou je fakt poslani, ale niekedy je to fakt k posran..... !!!!! ๐Ÿ˜‰ ๐Ÿ˜Ž

Pauli
aaahojjj!!

krasny den damy vsetkym!!!! idem nech ma zase nenacape!! ๐Ÿ˜‰ ๐Ÿ˜€

verohit
autor
โ€ข
28. jan 2010

Jani
my si teraz dotiahneme stolicku k dresu, a zaciname umyvat riad, behom par minut je cela premocena, potopu mam do polovice kuchyne, potom tam este pomiesa kade co.... a pri veceri mi rozhadze ryzu po celej zemi.... tak co vymenis ๐Ÿ˜€ NEDAM!!!!!!

yanni
โ€ข
28. jan 2010

Caute kocky,

juuuuuuj baby uz je to oficialne ze sa tu mozme aj stazovat? ๐Ÿ˜‰ No tak ja sa idem stazovat ๐Ÿ˜€ Mne lezie tolko veci na nervy, ale hadam len jednu spomeniem. Neviem ako vam, ale mne uz ta zima lezie na zuzik (uz som spominala). Ale dnes je to tu vrchol drzosti co si ta Perinbabka dovoluje ๐Ÿ˜  Snezi bez prestania, dobre ze po kolena snehu nemame a fuka taky vertrisko, zaveje metrove. Nic nefunguje, vsetko co ide na kolajniciach (pravdaze oktem U-Bahnu) nejde alebo meska, do roboty som prisla o , neskor ako obvykle, stala s dalsimi 100 ludmi od 5:30 v Dachau 3/4 hodiny v tej fujavici, no ako keby sa certi zenily. Uz bolo tak krasne sucho a zrazu toto. Sice je len januar ale aj tak. Clovek si nohy ide polamat, rano som musela najskor auto "freischaufeln" a vecer ho budem musiet znova. No ja keby som mala dieta v kociku, tak asi ani von nejdem. Ved to sa neda ani chodit a nie to este kocik tlacit. No tak som si pponadavala a ide sa dalej ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€

Pavli, Bei no zial nemam ziadne pikosky. Ziadni slovenski cigosi na stanici ci ozrati spachtosi. nejak sa nic nedeje. Ale Danka (marosko) to uhadla a ani hadat nemusela ๐Ÿ™‚ Nechcela som to nejak rozoberat, nie ze dostanem zase "eine aufn Deckel".

Verus a je sanca ze zase bude ta znama robit nieco podobne? No ja by som ta chcela vidiet ako star ๐Ÿ˜€

No idem ja zase nieco popracovat, ne ma nik nenacape ๐Ÿ˜€ (aj ked mi je to u r...i)

yanni
โ€ข
28. jan 2010

.....do roboty som prisla o 1,5 hodiny neskor.... (sorry nejako sa mi to tu preplo a cisla nesli ๐Ÿ˜  )

evinkaaa
โ€ข
28. jan 2010

Jani - napisem ti podrobnosti ohladom toho poistenia do IP. Nebudeme to rozoberat tu tak podrobne do detailov, aby niekto nieco nepovedal. Kludne ti rozpisem podrobne vysvetlenie aspon nasho konkretneho prikladu. ๐Ÿ˜‰

paula
โ€ข
28. jan 2010

Kati, tak vsechno nejlepsi k narozeninam a poradne to oslav! ๐Ÿ˜‰ Proto mas v sobotu hosty, vid? A kolik je, jestli to neni tajne? ๐Ÿ˜‰

iii
โ€ข
28. jan 2010

caves, tak ja som spala v noci dokopy 0 hodin a 0 minut...teraz by som si lahla, ale prisli nieco majstrovat s teplou vodou, kreteni

jani, presne okolo 10 mesiaca si to pamatam dost dobre...to bol horor, ale preslo to. a zastavit sa, ked mas krpca v satke, zobud sa!!! pekne chodit a to v raznom tempe, k tomu spievat a hladkat ho po hlavicke! inak je pruser...
inak ja som pristupila na ten rev, ked mala e. asi rok a pol a pila v noci kazdu pol hodinu. tak som jej jednoducho nedala, ale nechala som ju u seba v posteli (revala asi dve noce). revat samotnu v izbicke alebo postielke by som ju nenechala, tym podla mna krpec neciti tvoju podporu a blizkost. no neviem. to je vecna tema...

katka vsetko najlepsie...aj mna zaujima to cislo ๐Ÿ˜‰

pauli, chod niekam, ze vela deti ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜
ozaj, musim spravit reklamu spodnemu pradlu od pauli z avonu, je perfektne, jednoduche, bavlnene, pevne, za babku. mala som vzdy problem, ze jednoduche necipkovane spodne pradlo sa robi len vo velkostiach 44 a vacsich, tu to maju od 38. odporucam! fakt za smiesnu cenu

ako dlho ma trvat ten wochenfluss? uz ma to zacina otravovat, mam strasnu chut ist do sauny a nechat skreklunov mimo mojho zraku aspon na tu hodinu.

yanni
โ€ข
28. jan 2010

Pavli dakujem ๐Ÿ™‚ No ja som uz stara paka รœ30 (30+2) ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ No party, ta mi robi starosti. Este stale neviem co budem varit. Uz googlujem o 106 koli napadom. Asi urobim Buffet, nech si kazdy vyberie co mu chuti. Najhorsie na tom je, ze to bude take multikulti-zdruzenie. asi nevyhoviem kazdemu. A vsetci su velky zraci, takze k tomu vsetkemu toho musi byt aj velmi vela ๐Ÿ˜  No ved uvidime.

Ale co budeme chlastat to uz viem ๐Ÿ˜€ ja aj tie moslimky opijem ani nebudu vediet ako ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€

yanni
โ€ข
28. jan 2010

Ingi diky, cislo je hore ๐Ÿ˜‰

paula
โ€ข
28. jan 2010

ahoj!
Ingi, nemam ceskou klavesnici - nemyslela jsem hodne deti s hackem nad e, jako mnoho, ale hodneeee deti, s dlouhym eeeee ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ no ale je videt na co myslis, ze jsi to tak pochopila ๐Ÿ˜‰ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€

Diky moc za reklamu. Ja jsem se spodary z avonu taky spokojena, ale zatim mam jen podprdy. U tech je je ten pomer cena - kvalita taky super. ๐Ÿ˜‰

Kati, vsak ten bufet, to je super napad, kdyz to bude multi-kulti. ๐Ÿ˜‰ At si kazdy vybere, co mu chutna. Nejake Hรคppchen a hotovo. ๐Ÿ˜‰

neurologia
โ€ข
28. jan 2010

katka vsetko najsam super prajeme...teda ja a samozrejme aj joss ๐Ÿ˜‰

aj tu nam snezi a fuka vetrisko ako besny....och k odhrnaniu sa uz ani nejdem vyjadrovat bo ma porazi....

ingi vobec si nespala booooze chuda moje...a teraz sa dotrepu robit vodu suprovy su fakt.... ๐Ÿ˜–
mne trval ten "fluss" 10 dni co som bola prekvapkana ze tak kratko....-dufam ze som ta s tymi 10 dnami zbytocne neprovokujem ๐Ÿ˜‰

jabera
โ€ข
28. jan 2010

baby moje, ja vam strasne moc dakujem za podporu a oporu, ani neviete, ako mi to robi fajn... ja som hold typ, ktory sa potebuje vykecat, strasne mi to pomaha, uz len ked to sem napisem, tak mi je lepsie...

ingus, tak napr. to som este nemala, ze vobec ziadny spanok... a maleho boli brusko, ci co sa deje??
a ak teda vladzes odpisat ( niekedy) , ked si nedala v noci elenke pit, tak kolko tak vydrzala vrestat vedla teba? inak, toto naozaj este neplanujem, mozno neskor, lebo si mylsim, ze zasran to mlieko v noci este potrebuje. hlavne vzhladom k tomu, ze on mi cez den vlastne mlieko nepije, iba pocas spania, takze 2x denne a v noci.
v sucastnosti je pre mna najhorsie to, ze nespi bezomna vobec, ani tak nevadi to kojenie... len ta nemoznost povstat z postele, to je priserne..asi by si menila, co...
lenze ja ani nespim, len sa prevalujem pri nom.

veronka, vies, ja som taka krkavcia, ze som asi ani nespomenula, ze bart si vcera prvykrat sam sadol... hanba mi, no... a dnes si klakol oprety o horu mna a potom aj na par sekund vstal... tiez som si povedala, ze aky je vlastne zlaty...len ked mi za chvilku na to jednu pleskne po tvari a predtym sa na mna krasne usmial... no co ja viem, co si o nom mam mysliet????
prosim ta a ako sa to vola ta vasa pekaren? raz si to sem pisala,ale zabudla som...

baby, vazila som sa. viete kolko som schudla? 10 deka ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€

yanni
โ€ข
28. jan 2010

Bei a tebe dakujem.

Inak uz mam, no okrem dezertu aj vymyslene co pripravym. Tak bude teb bufak ale nebude to len fingerfood a studene ale aj teple jedla. Budu nejake cestoviny, aj antipasty a hovรคdzie a tak. Uz som aj mรคsko u mรคsiara objednala, tak mi to na sobotu fajne cerstve pripravy aj nakraja, tak sa aspon s tym nemusim zabavat. Uz som si vytlacila aj dake recepty, no musom to vsetko robit sama, lebo moj najlepsi kamos je kuchar, tak hned rozorna ze to nie je selbstgemacht. No a ja sa zahanbit nedam ๐Ÿ˜• A zajtra si z pekarni zoberiem bagety a parisienne, mame take poloupecene, co dopecieme potom my a tie mozem aj doma dopiect. Len ten dezert este neviem, musi byt aj nieco sladke, ved nech priberu ๐Ÿ˜€ Tak uvidime ako to vsetko dopadne.

Inak pavli ja som to s timi hodne detรฌ tie ako mnoho detรญ pohopila, nie dobre, poslusne deticky. hihi no na co clovek nemysli.

Ozaj to fakt su take dobre tie veci z avonu? No idem hned katalogy pokukat. A je pravda s tym klasickym pavlnenym spodnym pradlom. Ja som vlani na jar vsetky nohavicky co som mala zo slovenska povyhadzovala, uz boli take vyprate a tak, to som mala tie klasicke len na sport a do pekarni, tam sa clovek hlavne v lete poti ako svina a umelina sa len lepi na zadok ๐Ÿ˜€ TAk som obehala plno obchodov v mnichove a nic som nezohnala. Myslela som ze Schiesser bude nieco mat, ti su tak na bavlnu ale to cislovanie, no hroza, Same bombardiaky alebo tie Rippchen, no to zase sa mi nepaci. No a v juni som bola na SK a tam som nahodou v Tescu na take klasicke nadabila. NO boli na slovenske pomery dost drahe ale co uz. ved ja to len na ten sport a pekosku. A este Pavli, ked si kupim u teba podprdu 75B tak aj bude 75B? LEbo to je niekedy tiez problem. Sice tu v DE som este nemala problem ale na SK ma skoro svcihlo, som si chcela kupit pred vianocami a 75B co mi padla do oka bola asi cecka ci co ja viem, No ja to ich cislovanie niekedy nechapem.

A BEi este, vy musite odhrnat ci to robite freiwillig? No mna by asi svihlo keby som musela. To by som asi uz o polnoci musela zacat aby som stihla na 5:30 na vlak a potom vecer tiez by som nemala kedy. No u man to robi Vermieter a co su take Wohnanlagen s Hausverwaltung tak tam to robi Hausmeister. Som sa aj naschval opytala ked som bola ocumovat v sobotu novy byt, ci musim odhrnat a tiez ten byt ma dve terasy so zivym plotom ci to musim strihat. No a to vsetko vraj Hausmeister robi. No ja by som na to nemala cas.

JAnka ved 10 dkg je na zaciatok dobre. Vzdy lepsie 10 deka dole ako kilo navyse ๐Ÿ˜‰ Ved sa este nabehas dost za drobcom.

iii
โ€ข
29. jan 2010

jani, to si asi vynechala na ranajky 10dkg-balenie sunky, ze? vidis, hned jeto poznat ๐Ÿ˜€
inak potesim ta, ze ja som chodila s elenkou (resp. ona so mnou) v noci aj na zachod - chytila sa ma ako opica okolo krku, pricom spala dalej a sli sme. inak jej trvalo asi 10 sekund, kym svojim siestym zmyslom zistila, ze niekto chyba v posteli (za 10 sekund som ale nestihla dojst na wc ๐Ÿ˜ )
pozri sa na to ale z druhej strany - bart sa bude asko dospely muz sebavedomo chovat v blizkosti zien, ked ma uz teraz takyto trening. same plusy ๐Ÿ˜‰

katka schiesser je dobry, akurat dost drahy a vytaha sa dost skoro. tie avonacke su take akurat, na bezne pouzivanie. akurat v kazdom katalogu su ine materialy - ja som objednavala tusim z 11 bavlnene, predtym tam boli nejake s umelymi vlaknami. to ti paula povie, nepamatam si uz.

jabera
โ€ข
29. jan 2010

kati, no ved aj ja si hovorim, ze lepsie tak, ako priberat.. o nabehani sa za drobcom si uz idealy nerobim, z toho chudnu ini, nie ja, to uz som si zvykla... ty teda aku megaoslavu robis! ty brdo, to budu asi cumet vsetci.

ingus, snad si nemyslis, ze ja chodim v noci na zachod sama?!?! jasne , ze s bartom... sedi mi obkrocmo na mne na kolenach. a on sa teda vzdy preberie okamzite, ale zaspi lahko po navrate do postele. cez vikendy ho nechavam borisovi, nech mu tam tych par sekund vresti, ale cez tyzden mi ho je luto (borisa), ale uz mi ho asi prestane byt onedlho... no, ja sa skor bojim, ze bart sa kazdej zenskej okamzite prisaje na cecek a bude ju buzerovat... to ma zatial nacvicene najlepsie. boooze, ten chudak, ked podedi ohladom vztahov z nas dvoch to najhorsie, tak teda chudery zenske...
no a co marcelko? co brusko? co spanok? povedz nieco! a co elenka, ako haja? u vas? a co palo, ako haja? u vas? ๐Ÿ˜€

pauli, neboj, tie ksefty sa zas rozbehnu, uvidis. to je teraz tak hlucho po vianociach.. na jar zas budu chciet byt vsetky krasne. ja sa este stale nemalujem ( sice som sa asi 2 dni malovala, ale cele sa mi to rozpatlalao, kedze som zabudla, ze si nemam skrabat oci) a v mojej velkosti gatky nemas urcite ๐Ÿ˜‰ ale ked sa nieco zmeni, urcite pisknem! ozaj a ako to vyzera s tvojou pracou? ci si blokovana s laurinkinou skolkou? dobre si spominam, ze vam ju este nedali?

este som nieco chcela, ale to uz neviem... opat snezi, ako prasa... dost mi to uz vadi. ale aspon neni tych -100..tak pekny vikend prajem, aj ked ja sa tu asi ukazem, lebo zistujem, ze ma to upokojuje... v krajnom pripade si pokecam sama so sebou, ak tu nikto nebude ๐Ÿ˜‰

yanni
โ€ข
29. jan 2010

Jani ziadna megaoslava. Len par ludi vela zradla a este viac chlastu. No treba si predsa uzivat, ked ma clovek este nejaku tu silu. Ked raz padnem mrtva, tak uz mude len ta posledna oslava a ktovie ci vobec bude. Hodia ma do mora ๐Ÿ˜€

Ingi no ja viem ze Schiesser je fajn, len ako vravis drahy a oni maju vรคcsinou Rippchen a to ja nemam rada ๐Ÿ˜  No kuknem v tom avone. Treba Pavle urobit trzbu ๐Ÿ˜€

rpinguin
โ€ข
29. jan 2010

zdarec zeny,
tak mamka je prec, aj vymena nazorov bola, ale s deckami to aspon ako-tak vedela, ale vidno, ze ina generacia- iny sposob vychovy. Maxikovi zevraj vela povolujem, ze mi bude skakat o nejaky ten rok po hlave, ze co je na tanieri sa ma zjest....ved poznate. Ja ho necham tak, ked nechce, nech neje a bude hladny ๐Ÿ™‚
Sme inac vsetci prechladnuti, tecie nam z nosa, aj malej Matilde, chudatku.

Kati, vsetko naj dodatocne, nech pride coskoro ten sampion vysnivany ๐Ÿ˜‰ a super oslavu a pocuvaj, my teda privat este nie sme, ale ako povinne poistena som este za nic neplatila. Okuliare mam asi 5 rokov, no a keby som nejake chcela, tak si ich idem jednoducho kupit, zaplatim nejakych 200-300โ‚ฌ a hotovo, kontaktne sosovky si objednam z intenetu a tym hasne cely problem s ocami. Za co by som teda mala este platit? Ako si to myslela?

Verus, zdravim ๐Ÿ˜ต

Dani (marosko) presne aj ja mam tie sacky z Tschiba, tie su super, aj ked sa mi dva z nejakeho dovodu uz predieravili, ale to asi stahovanim. Ja tam davam vzdy letne tricka na zimu a v lete zimne svetle a saly s rukavicami a ciapkami. Fakt dobra vecicka.

Jani, skuskla som to svadobne foto.....wow, ved ty si normalne kocka, co ty vymyslas vobec s tou tvojou postavou, ved oproti tvojmu chlapovi si suprova. Sorry, zarasteni akosi nie su moje tipy. ๐Ÿ˜‰

Pauli, zeby som aj ja skukla nejake spodne pradlo? ๐Ÿ˜€ Hod prosim link este raz ๐Ÿ˜ฒ

Ingi, Bei a vy ako valcite? Ja mam kojenie 9x, ked nekojim tak strkam dudel. V kocari by prespala vรคcsnost, preto nechcem ani moc von, aby spala v noci. No a Maxik vymysla, pride aj okolo 2.00 ku mne, takze vstat, preniest ho do postele, dat mu mlieko (len tak zaspi zasa ๐Ÿ˜  ) a zasa naspรคt.
Ale inac sa to da stihat. Dnes som si dokonca stihla aj saty v obchode vyskusat (predavacka davala pozor) ๐Ÿ™‚, nic ale nepasovalo. V maji ideme na svadbu kdesi do Mec-Pom, tak by sa nejake saty zisli, asi zajtra vyrazim sama. Muz pride dnes vylyzovany zrekreovany, tak ho zapriahnem ๐Ÿ™‚

paula
โ€ข
29. jan 2010

ahoj holky, vy jste zlate! ๐Ÿ˜‰ tady je link:http://www.avon.de/PRSuite/e-brochure.page
Kati na str. 96 C12 je tabulka ( v C13 taky nekde u toho spodniho pradla) doporucuji premerit se a pak se ridit tou tabulkou - to odpovida na 100% . ๐Ÿ˜‰
Jani, jasne ze jsou tam i velke velikosti, vsak ja taky nejsem zadne tintitko ๐Ÿ˜‰ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ a objednavam si ted podprsenky jen tam, protoze driv se mi kazda hned vytahala a tyto pekne drzi. ๐Ÿ˜‰

paula
โ€ข
29. jan 2010

Holky a Schiesser zkrachoval kvuli Finanzkrizi, ne? Dostane se jeste koupit?
Jani, moje prace se odklada az pujde Lauri do skolky. ๐Ÿ™‚

rpinguin
โ€ข
29. jan 2010

Pauli, no ja mozem akurat len unterhose pozerat, 85E alebo F tam urcite nebude โ˜น

neurologia
โ€ข
29. jan 2010

Ahojte,

renca no ja cez den kojim kazde cca 2 alebo 2 a pol hodky a par noci za sebou sa joss podarilo prebuvat celu noc a prve papanie mala az o 5:00 rano ale uz sa to vratilo do starych kolaji cize prva papacka o 01:00 a potom uz spominane intervaly....
ukecana je az az zacala vydavat uz aj ine zvuky a dokoca aj pistat-joj ci to ide hrozne do usi...ale zlata je vtedy by som ju najradsej zozrala...no kocik to je moj koniec teraz ako snezi ma ide porazit ale vazne bo nemozem tu sprostu striesku sklopit aby pozorovala okolie a len place v nom...uz som skusila aj pri snezeni jej ju sklopit to zas pistala ze na nu snezi ๐Ÿ˜ no tak vidis kolka snaha niekedy jej clovek nevie vyhoviet...no ale zas musim ju pochvalit vcera a dnes vooooobec neplakala pri obliekani na von cize pri obliekani ciapocky a svetrika -to bol vzdy nas kamen urazu nervy hrozne ju vtedy chytia ...bola tisko len pozerala a dokonca jej nieco na tejto cinnosti prislo aj smiesne... ๐Ÿ™‚

janka super s tou vahou vidis ..nepriberas a pomalinky to pojde dole a ak aj nepojde tak telo sa ti aspon posilni -spevnie...postava vyformuje no ved vies co myslim ๐Ÿ˜€ heh a k tomu malovaniu moj mm stale ked niekam ideme alebo v casakoch filmoch joj ta je kocka a podobne ....a ked sa namalujem ja tak cumi ako puk ze preco sa malujes/komu a chcem pacit ๐Ÿ˜‰ ze ja som pekna taka aka som ze ja malovacky nepotrebujem ooooch boze

katka joj ked tak citam tvoje riadky aj by som sla na nejaku oslavu....dobre by som sa napapala a dokonca ani varit by som to nemusela.... ๐Ÿ˜‰
a ten sneh no ako ti to poviem....nebyvame v "panelaku" ale v rodinnom dome teda v jednej jeho casti takze ked napadne musime sneh odpratat my takze je to take dobrovolnopovinne... ๐Ÿ˜€
a ty sa obzeras po novom byvani? alebo som to nejak zle precitala a pochopila?

jaj a este vam napisem na skoro piclo vcera..
dala som mm malu joss ze nech sa s nou trochu zabavi a ja idem do sprchy-zdoraznila som nech ju nedava do kolisky lebo poobede vela spala tak nech sa trochu "unavi" aby vecer nerobila cirkus pri ukladani...a sla som do sprchy iba pocujem velky plac (musela vrieskat ako pavian bo som mala zatvirene dvere a pustenu vodu a aj tak som ju pocula...zidem dole a joss v koliske tisko lezi mm pocuva hudbu...ked som mu ju dala a odisla on ju drzal na rukach ona sa zacala nudit a revat a on ju nasledne nato polozil do kolisky-a ked som mu vravela mal si sa s nou trochu pohrat ved sa nudila a on ze ako sa s nou ma hrat no ja ho niekedy asi uz fakt prerazim ๐Ÿ˜‰ chlapa jedneho

paula
โ€ข
29. jan 2010

Reni, to mas pravdu, maji vsechny velikosti podprsenek jen do D. Ale schvalne se jeste premer, ja si taky myslela, ze mam 85D a pak jsem se jeste zmerila a vyslo mi to podle te tabulky 90C.

Bei, no co chces po chlapovi ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€

rpinguin
โ€ข
29. jan 2010

Bea, no mame to my rozdielne zenske, ze? Moja vydrzi cez den aj 4h a v noci kazde 2, v kocari spi ako zabita ๐Ÿ™‚
Pauli, no hej, moze byt, ale experimentovat sa mi teda nechce a pripadne posielat spรคt uz toboz nie. Akosi nemam na to cas. Este som ani len na to neprisla, ako mam fotky zmensit, som uz dlho nedala ziadnu fo albumu a Matilda uz bude mat 5 mesiacov buduci tyzden ๐Ÿ™‚

jabera
โ€ข
29. jan 2010

renci, ty si ale ๐Ÿ˜€ ze oproti mojmu chlapovi ๐Ÿ˜€ tak mne sa asi lubi, neee?? okrem toho, uz sa holi, ale to je fuk. no a prirataj si k tej mojej svadobnej nieco cez 30 kg a sme doma.... vtedy som bola so sebou max. spokojna, chudsia som v zivote nebola.
tak sa odsoplite rychlo a dobre spanie vsetkym detom! jo a ty mas take kozy??? parada... ja mam teda teraz C, ale to je sadlo a mlieko...inak A ๐Ÿ˜ 

bei, uf... boris mu zas vsetko dovoli v takej situacii... mam jednu fotku taku, co so, nasla v spalni, ked som bckl, schvalne ju pohladam... proste, mobily, babyphone, ovladace, vsetko mu dovoli, co ja nechcem..

pauli, take velke nemate.... ale zajtra mrknem katalog ๐Ÿ˜‰

jabera
โ€ข
29. jan 2010

bei, tie prve dve su speci pre teba...ze aj tak to moze vyzerat, ta otcovska opatera, ked sa nevie inak zahrat..

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

rpinguin
โ€ข
29. jan 2010

jani, no ked su fuzy prec, tak je to uz ok ๐Ÿ˜‰ hahaha, ale nie, ved ty musis byt spokojna....no a ku kozam, si myslis, ze ja tam mam svaly? ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ no a ja ked pozrem na Bertika, tak by som nikdy nepovedala, ze vie tak vyvadzat, ved on ma uplne spokojny pohlad, taky pohodacik maly. Ta s tou lampou nema chybu...
a inac ja mam teda vzorove chlapa. Ten sa s deckami hadam aj lepsie zabava nez ja.
Inac za tu dobu, co som tu mala mamku som nebola schopna ulozit Maxika spat, stale vychadzal z postielky a teraz uz spi. Som ho tam dala a super. Nechapem normalne, asi bol mimo z babi ๐Ÿ˜ฒ
Ja mam uz pohodicku a cakam pekne na zivitela ๐Ÿ˜ต

Tehotenskรฝ newsletter

Kaลพdรฝ tรฝลพdeลˆ dostaneลก najdรดleลพitejลกie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo tรฝลพdeลˆ po tรฝลพdni. Nepoznรกลก tรฝลพdeลˆ tehotenstva? Vypoฤรญtaj si ho v Tehotenskej kalkulaฤke.


Alebo si preฤรญtaj, ako prebiehajรบ jednotlivรฉ mesiace tehotenstva.
Modrรฝ konรญk ti poradรญ v kaลพdom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treลฅom trimestri.
Ako sa zisลฅuje pohlavie dieลฅaลฅa?
Dรดleลพitรฉ je absolvovaลฅ rรดzne vyลกetrenia v tehotenstve.
Oplatรญ sa absolvovaลฅ 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajรบ screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Akรฉ mรดลพu nastaลฅ problรฉmy v tehotenstve?

Nenaลกla si odpoveฤ na svoju otรกzku?Opรฝtaj sa vo fรณre