Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

iii
6. feb 2010

dani, az pridete k nam, tak pochopis, co je to horor 😀 ale da sa na to vsetko pozerat s humorom, a nahodou si uzivame celkom netradicne situacie....s marcelom sledujeme z okna nocnu premavku a ozranov vracajucich sa po polnoci, elenka sa stala medzicasom expertom na kojenecku stolicu, a ine, rozne, nepublikovatelne 😀 ale napriek vsetkemu doporucujem
uzivajte si navstevu a skore uzdravenie timmymu

jani, peknu cestu, uzivaj si

my sme ako obvykle cez vikend bez gazdu, navyse som teraz zistila, ze sme mali pred par dnami kontakt so spalou, tak vyckavam....inkubacna doba 1-3 dni, tak si drzime palce
co podnikate vsetky?

reni, prosim ta, dostavas ten geschwisterbonus? pretoze my sme ho s kindergeldom nedostali, chodi to spolu s elternsgeldom?

rpinguin
6. feb 2010

Ingi, aj ja som sama a zajtra tiez, dostavam to, 375€- malo ti to prist napisane na tom papieri, ked ti to odsuhlasili. Chodi to s Elterngeldom spojene.
Inac, Matilda je zlaticko, najradsej spi v kociku. Vcera som ju vazila, ma 7700g. V noci tiez pohodicka, take stavy ako nejake nocne pochody naozaj nepoznam, takze kojenie a spanie a ked nie spanie hned, tak dudel a sem-tam mrmlanie, ale z postele ju neberem.
A Ingi, pytala si sa na denne spanie, takze ked bola ako Marcel mini, tak spala kade-tade, ale teraz uz uz odnasam do jej postielky do spalne, aj pre jej bezpecnost kvoli Maxikovi.
Ten inac rad pozera z okna, najlepsie je to v pondelok, ked chodia smetiari, to taku pol hodku ani neviem, ze ho mam 🙂

Jani, uzivaj SVK, dokedy ostavas?

neurologia
6. feb 2010

Ahojte,

baby to dostavate nejaky bonus ze mate dve detska?alebo ako?

no nas zivitel je doma ale spi 😒 ...takze akoby som bola sama...
zachvilku budeme papat a potom frcime von....trochu sa preluftovat a podaktory si zase v kociku poriadne poplacu.... 😉

evka spenatove halusky poznam a velmi lubim.... 😉

renca heh ja som joss vazila dnes rano ma cca 6 kg...

rpinguin
6. feb 2010

Bea, len ked mas maly rozdiel medzi detmi, mensi nez 3 roky 😉
Z vahy Joziny si nic nerob, ta norma je dost velka a pokial je spokojna a zdrava, tak aj modelkovske miery su fajn.

paula
6. feb 2010

ja jsem dnes vazila sebe a ani se neptejte kolik 😠 😠 😠 😠 😀
Geswisterbonus teda uz nestihnu ☹
Dani, tobe i Timikovi to moc slusi. 😉 V pondeli odesilam balicek. 🙂

rpinguin
6. feb 2010

Paulus, priznaj farbu, ja som mala rano 69,4 😠 , ale uz sa to lepsi, chcem 65kg, to som mala naposledy asi na gympli 😀
Tak dobru vsetkym!

paula
7. feb 2010

ahoj Reni, tak to ti vahu muzu jen zavidet. ☹ opravdu to sem mam napsat? napisu, treba me to donuti konecne nezrat. 😉
Ja mam ted 82kg 😠 😠 😠 😠 😠 , pred L. 72kg, po porodu 76kg a takhle jsem se vyzrala. Ve dvaceti jsem mela 65kg. no k tomu uz se vracet nemusim, ale tech 70kg, by se mi libilo. Takze tvoje vaha co ti vadi, je moje vysnena. 😉 vidis jak je na svete vse relativni. 😉 🙂 😀

yanni
7. feb 2010

Pavli, Renci, vy ste fakt zlate ze ste tu tie vase vahy tak öffenlich napisali. Ja vas milujeeeem. Idem si hned dat coki 😀 😀 😀 Ja si trieskam hlavu o stenu ze som poslednych 5 rokov 10 kg pribrala a mam teraz 60. Makam na plavarni a pilates, nicim sa na bicykli a nic z toho. No kocim s tym. Uz sa mi aj 2 krat podarilo 5 kg vytriast ale staci ist na SK a uz su naspät. No ja fakt neviem. V 20tke som mala 49 kg a 25tke este stale 50. No a potom to uz islo nejako dolu vodou.Ked mne tiez tak chuti 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 No ja uz kaslem nachudnutie a basta.

yanni
7. feb 2010

Idem sa najest 😀

rpinguin
7. feb 2010

kokso Paulus, to si co stvarala, to by som isla asi z mosta skocit mat tolko 😀 😀 😀 Skus vecer nejest, no a ty si urcite vyssia ako ja, nie? Ja mam 168cm.

Kati, s tebou sa nebavim.....inac to su tie vyzly vzdy take, cim menej kil, tym viac sportuju a lamentuju, ze su tucne 😀 😀 😀 😝

paula
7. feb 2010

Reni, jo, jsem vyssi - typ postavy - skrin - vysoka a siroka. 😉 merim 176cm.

paula
7. feb 2010

Kati, jen se najez, vsak take proto jsem to tu verejne napsala, abyste si nemyslely, ze jste tluste. 😉 😀 ja totiz at jsem vazila kolik chtela, vzdycky jsem si pripadala tlusta a chtela zhubnout. 😉 😅 Jednou jsem zhubla 8kg, ale do roka to bylo zase zpet. ☹

yanni
7. feb 2010

Renci no ja nie som ziadna vyzla. Aspon teraz uz nie. A teraz uz akosi nic nepomaha. Mne sa praveze zda, ze len priberam. Asi ta Bettgymnastik chyba 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Pavli no ja som vzdy mala taky pocit ze ty si strasne vysoka. A nemylila som sa. No ty sa pri tvojej vyske ani na 60 kg nehrab. To budes potom ty vyzla. Joj ale je to strasne s tymi nasimi kilami. Ide ma porazit. A keby aspon ten stres pomohol. Ze vraj zo stresu sa chudne. No mne sa to nejako nezda. Mam stresu aj na rozdavanie a nic.. Ja asi aj z cistej vody priberiem 😀 😀 😀 😀 😀 No idem ja radsej spat. Pocas spanku aspon clovek neje a nepribera 😀

iii
8. feb 2010

dobre ranko.....tak ja som o pol stvrtej musela vylozit revuceho marcelka na balkon do kocika - mala som na vyber, bud zobudi elenku, alebo celu ulicu, tak som volila radsej tu ulicu (ludi z ulice potom nemusim nasledne pracne uspavat). a je tuhy doteraz...heh

reni, pauli - no ale ono je to v skutocnosti tak, ze sa muzom pacia ovela viac zenske typy postav, ktore maju to spravne mnozstvo tuku. asi je fajn najst nejaky kompromis, aby ste sa zasa aj vy citili dobre, vela trpezlivosti prajem...ale ja si ajtak myslim, ze je to hlavne zivotnym stylom doma s krpcami. ked pojdete zasa do prace, tak to bude dole, tam clovek nema cas tolko mlsat a pit sladke dzusiky

paula
8. feb 2010

Ingi, at ziji individualni reseni. 😉 😀 Sousedi te asi ted maji radi, vid. 😉 ale mas pravdu, Elenka je dulezitejsi.
Mas pravdu, je to hodne zivotnim stylem, ja mam porad na neco chut a kdyz je clovek doma, tak to ma porad po ruce. Navic kdyz se malo vyspim (jako treba dnes, L. 2 hodiny kaslala me do ucha), tak telo jen rve CUKR CUKR CUKR KAFE CUKR. 😉
Zmena zivotniho stylu me ceka brzy - v breznu nastupuji na praktikum. Dostala jsem ve stejne skolce, kam L. v srpnu nastupuje. Uz se docela tesim na tu praci a ze se neco naucim, jen je mi trochu lito, ze je to fakt uplne zadarmo a taky jsem zvedava, jak bude valcit Laura s Hawarem.

Uz 2 mesice chodim na reha-fitness, specialni fitness pro lemply jako jsem ja. 😉 no a fakt tam dost makam a jeste jsem pribrala. Moje Betreuerin tvrdi, ze to jsou svaly, ze svaly jsou tezsi nez tuk, tak proto, ze clovek prvne pribere. tak doufam, ze ma pravdu a ze ty svaly zacnou brzy spalovat ty tuky. A ne ze budu stokilovy svalovec. 😀 😀 😀

Je to se mi ulevilo, ze vam to sem muzu vsechno napsat. 😉

iii
8. feb 2010

pauli, aspon si skolku budes moct omrknut....na kolko hodin denne? hawar to urcite zvladne, niekedy muzov trosku podcenujeme, ale ked dostanu sancu, tak su schopni dost dobrych vykonov 😉
ja teda problem s ukladanim tuku nemam, je to asi genetika, ale presne ako pises.....ked si uvedomim, co vsetko cez den pozeriem...pocas prace bol jogurt na ranajky, obed ked sa stihol, a nieco drobne na veceru, medzitym len cista voda z flasky. teraz same dzusiky, kaficka so smotankou, cajiky s medom 😀
ozaj, ako je to s kojenim a kavou? myslite, ze dve kavy denne by mohli byt problem? rozmyslam, ci tu nie je pes zakopany...

marosko
8. feb 2010

Pauli,mas moj obdiv. Ty si aspom nieco pre to uz zacala robit. Neboj vysledky urcite pridu. A ako pises zmena zivotneho stylu urcite pomoze. Urcite nebudes mat vsetko po ruke ako doma.
U mna je to podobne. A stres neznamena,ze by kila isli dole. Prave naopak,stres = tuzba na sladke 😝
Gratulacia k praxi , L.s hawarom to urcite zvladnu.

Ingi, nikto sa zo susedou nebol stazovat? 😀

U nas opet M.teplotuje.Tento krat su to zas usi. ☹ Ide ma trafit. Uz fakt neviem co s nim. Ved ten ATB uziva ako halusky.

Jani ako je na Sk?Uzivas slobody?

neurologia
8. feb 2010

Ahojte babizne...

katka domov nam prisiel letak z IKEA a maju tam teraz nejake akcie aj na skrine a na obrazku bola aj nejaka s posuvnymi dverami mozno je to ta tvoja...tak skukni ci je to ona mozno kupis za dobru cenu... 😉

inga si to ale vyriesila.....a preco nie ak marcelko spinka v kociku.... 🙂
neviem ci kava moze byt problem uz som citala ze piju kavu a s detmi to nic nerobi ale mozno je marcelko taky sensi ze od toho nespinka...vyskusaj a uvidis ci nastane nejaka zmena....

pauli aj ja som si ta predstavovala vysoku a ako citam ani som sa nesekla....super ze budes mat tu prax bude zmena a mm si s laurou urcite poradi.... 😉

marosko aj ja to mam tak stres u mna neznamena chudnutie ale skor tuzbu po sladkom....maroskovi prajem skore uzdravenie....

baby mozu uz ist joss zuby?lebo ak nie tak mi niekto vymenil v piatok dieta a teraz mam cudzie...ja ju nepoznavam od piatku je nervozna vecne nespokojna uplakana....uz nespi cez den ani tolko co spala....a sliny jej tecu prudom a vsetko zurivo hryzie...(slintala a vsetko pchala do ust aj predtym ale teraz je to uplne ine...) od mojej segry dostala na vianoce aj hryzatko tak som ho stracila do mrazaku nech zamrzne a ked ho hryzka tak sa trochu ukludni chladi ju to ....

paula
9. feb 2010

Holky, vy jste zlate. Jak pisete, ze jste si myslely, ze jsem vysoka, ale zadna nenapsala, ze si myslela, ze jsem tlusta. 😉 😀 😀 😀
ja vas proste miluji.
Ale ze jste se zadna jina s vahou nesverily, to od vas neni pekne 😝

Bei, ano, Joss uz muzou jit zuby. 😉 🙂 ma veskere priznaky. 🙂 Pomohl ten kousaci krouzek? vzpominam si, ze L. to vubec nechtela a ohryzavala me jen ruku. 😉

Dani, u me je to se stresem taky tak. 😉 Chudak Marosko. Treba uz mu taky ty atb tak nepusobi? Slysela jsem,ze kdyz se berou casto, tak uz to tak neucinkuje. Ale bez nich to u vas asi taky nejde?

Ingi, tou kavou to muze byt. 😉 Zkus Caro. To praktikum je vollzeit, takze by to melo byt na 8 hodin denne, ale vypada to, ze me 8 napisou a zustanu jen 7, mozna i min, jen to ta pani nechtela rict na plnou hubu. 😉 😀 a ja se taky bala zeptat, prece nereknu hned u Bewerbungsgespräch, napiste me vollzeit, ale me se tak dlouho chodit nechce. 😉 😀

paula
9. feb 2010

Koupila jsem si dnes ve VSW zimni kabat, jako odmenu za uspesne Bewerbung. 🙂
Laura MUSI mit karnevalovy kostym, protoze se to tu v poryni hrozne proziva a vsechny deti jdou do predskolky prevlecene, ale jit ho kupovat dnes, to byla sebevrazda, meli uz jen velikosti 90 a pak az 140, nebo silene drahe. Nakonec jsme koupili Indianku, o dve cisla vetsi, tak to ma jeste na pristi rok. Ji se to moc libi, ja bych chtela radsi princeznu. 😉 😀 ale ty uz byly vyprodane a stejne pujde za princezny asi 90% holcicek, tak je aspon originalni.

neurologia
9. feb 2010

pauli....
aj tu sa ten fasching hrozne preziva ci deti alebo dospely to je jedno...
mm bol minuly rok tiez za indiana som ho poriadne pomalovala....a mohol bavit ako divy...ja som bola za heidi tu dievcinu z hor.... 😉
a to ze vacsina dievcatiek bude za princeznu to mas pravdu.... 😉

neurologia
9. feb 2010

jaj a este k tomu hryzatku....ked to segra vytiahla tak som tak pochybovacne pozerala lebo aj ja som pocula ze detska to nechcu....ale joss do toho tak rada hryzie....drzi si to v rucickach a uz hryzie... 😉

evinkaaa
9. feb 2010

Ahojte,

ako tu je poslednu dobu tisko. 😕

Pauli - dobre si urobila, ze si si kupila odmenu. Ved si si zasluzila 😀 😀 😀 . A aky kabat si si to kupila? Pochval sa nam. 😵

Karnevalove kostymi ja vobec nemusim. V detstve som to "zrala" a maminka mi vzdy na karneval usila originalny kostym. Ale teraz to nemam rada. Ludia, ktorych to bavi, kludne nech sa prezlecu a "santia" na faschingu. Nemam nic proti. Ale to sa mna netyka. 😅

Bea - a za co ides tento rok??? 😉 A ozaj, ako sa ma josy? Uz sa "premenila" na tvoje dieta? Ci je este stale taka zmenena? 🤐

neurologia
9. feb 2010

evka tento rok idem za mamu 4 mesacnej slecny... 😀 nejdem za nic...mame joss a nehrozi aby sme vecer niekam vyrazili ale mozno sa pojdeme pozriet na taky pochod masiek....ale tam pojdeme v "civile" 😉

evinkaaa
9. feb 2010

Bea - aj to je pekny kostym 😀 😀 😀 😀 😀 . Ale nie, vazne....uplne chapem, ze teraz to vsetko nejde len tak easy ako predtym. 🤐

rpinguin
9. feb 2010

Pauli, jeeeee, ja vam zavidim, hned by som isla naspät do Bonnu, ja to tam mam strasne rada tu atmosferu, vsade muzika, ozrati ludia....no super 😀 😀 😀 ,
Beus, tu sa to tak nepreziva, to by si mala ist hore, tu je to prispate, sice sa akcie nejake konaju, ale nie az v takom rozpäti 🙂
Pauli, no a tak ked si taka vysoka, tak to by ma ta vaha uz asi vobec netankovala, ved to vobec nie je take strasne, to sa da normalne zamaskovat handrami 🙂 Kedy ti zacina to praktikum?

Dani (marosko) skore uzdravenie. Vy so Steffi ste to teda nevyhrali 😒 ☹

mammy81
10. feb 2010

Ahojte babule,tak uz ju mam doma,teda sme doma od nedele ale akosi som nemala cas. 😒 No uz v piatok ju tahalo domov takze ich mala uz asi az po krk. 🤐 Jaaaaaaj ale ju rozmaznali zase za ten tyzden 😠 uz aj vychovnu schytala 🤐 pana uz si to rozmyslim nabuduce ci ju pustim 😒

Renca mna si myslela?? no vies ono sa to ukaze ked dieta vstupi do kolektivu,jeden ma toto a druhy tamto a uz to ide a ak ma dieta oslabenu imunitu tak jednoducho smola.zo S.kamaratok je stale jedna mimo takze sa striedaju a nevyhnes sa tomu mozno ani ty.

Dani Marosko skore uzdravenie , Paula ma pravdu aj mne bolo povedane cim viac antibiotik tym potom nezaberaju lebo telo si na nich zvykne a je odolne voci tomu.skus homeopaticke veci my sme poslednu chorobu takto vyhrali.

Bea no mäsko idem zajtra vyskusat vyzera dobre 🙂 a karnevaly ja tiez nemusim vobec neznasala som to ako dieta a nemam to rada ani teraz. 😠

Ingi no vidim ze Marcelino ti to nejako neulahcuje so spanim,moze to byt aj kavou.Susedia sa neboli stazovat??i ked neviem ci by som radsej nebrala placuce decko na balkone ako susedu vrestiacu prave prichadzajucim orgazmom 😠

Paula tak ja mam textilnu skolu s maturou co mi je tu na h....platne.je to tazke mna by bavilo vela veci robit uz len sa rozhodnut a najst to spravne.tebe to uz vyslo gratulujem
ste sa tu o vahe bavili no niekde som citala ze je normalne podla vysky mat vahu teda ze mas nejakych 165cm a vaha 65 je ok,ta ktovie. Ja si teraz tych -5 drzima jedna konfekcna velkost nizzsie je super,este by som chcela aspon na 55 dojst ale uz ma zase premohla zracia kriza 😀 do maja musia byt dole 🙄

Paula este bude L.princezna ojojoj moja hviezda uz treti rok 😀 a ja by som uz chcela aby cosi ine bola napr.cert.

Janka isla na Sk na dovcu ci daco riesit???

neurologia
10. feb 2010

steffi
aj my so segrou sme boli vzdy chore raz bola chora jedna potom druha potom sme to od seba zas chytili...no uzas mamina uz bola na nervy z nas... 😝 preto nas potom zo skolky zobrali a byvali sme u starkej....no nie kazdy ma tu moznost ze?
mne nedavno domaca vravela ze detsky plac je jedno v aku dennu ci nocnu hodinu sa nesmie brat ako rusenie-nikto sa nato nesmie stazovat pretoze deti jednoducho placu....a su hlucne...
wow ty mas teda dobru vahu...a este chces zhodit...?

renca jaaaaj tak tu to neprezivaju...dobre vediet ...,mne sa zdalo ze hej hmmm ale ja to zas neviem porovnat s inou castou nemecka porovnavam iba so slovenskom... 😉

inga ako detska a marcelko so spankom?

evka no vies joss uz tolko neplace alebo ze by som si uz zvykla 😉 ale casto sa hra na zuriveho psika... 🙂 a mas pocit ze to hryzatko roztrha na marne kusky....

baaaaby ja som bola dnes na ruckbildungs gymnastik-prva hodina budeme to mavat kazdu stredu o 9:30
bola so mnou aj joss kedze to je v taku hodinu a mm je v praci...som tam dosla tak som nenasla ziadne miesto na parkovanie...som tak kruzila a nic jaj nervy som mala ...ale joss tam bola celkom dobra zacala aj plakat ale to sa zlakla hlasu nasej hebamme ma ho taky prenikavy...sa ukludnila a zacalo plakat dalsie babo ...tak to uz potom sputili vsetky spolu....(boli sme tam 4 s detvakmi)...ale aj sme pocvicili joj mam z toho taky fajn pocit....mam taky pocit ze mi vybruju vsetky svaly v tele....

mammy81
10. feb 2010

Bea vidis na toto som zabudla reagovat na zubky.no nasa S.zacala ako vasa mala v troch mesiacoch slintat byt nervozna a umrncana a kazdy ze jej idu zubky a ja som bola z toho na vetvy ze ma len 3 mesiace a vies co ti povie ze prvy zub jej vysiel ked mala rok 😠 .takze moze a nemusi 😉 a hryzatko taktiez pchala az do krku pana to ma stalo nervov to obdobie 😝

a ze taku vahu ved ty si tiez take fifi pierko na fotkach 😀 mam momentalne 58-59 kolisem ale po dnesku mozno aj 60 olen sladke zeriem 😠 😠

co trosku pohybu s clovekom spravi ze?? 😅

rpinguin
11. feb 2010

zeny, neviem ako je to u vas, ale ja stracam pomaly ale isto chut na MK, je to tu take otvorene, kazdy nas cita....proste si nepomozem, vy ste mi ale prirastli k srdcu, MK nie ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre