Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😡

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a navΓ€zovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
πŸ™‚ 😡 😡 😡

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY πŸ™‚ πŸ˜‰

iii
β€’
27. feb 2010

evi, torticka velmi pekna, teba zamestnam tiez ako kreativistku πŸ˜‰ no do stvrtej to nie je velmi rozumne, mala by si si teraz dopriavat vela spanku

evinkaaa
β€’
27. feb 2010

Ingi - dakujem 😡 . A ohladom spanku - hm, to je este taka polemika. Ved ja este nic neviem, ci som tehu alebo nie, lebo nejako to nic nedokazuje. πŸ˜’ (cez tyzden idem k dokimu, tak uvidime co dalej). Ale bola som slusna a pila som len nealko. Ale laaaakalo ma, mali vyborne vino. Hmmmmm 🀐

rpinguin
β€’
27. feb 2010

Evi, ale pokial nevies, tak mozes....nechce vediet, co som ja popila vsetko za tehu s Maxikom....jeden coctail za druhym.....potom ma akosi zacali boliet prsia, tak som isla na gyndu a bola som v 12.tt, ono sa hovori....vsetko alebo nic, takze ani to mnozstvo oslav a alkoholu mu neuskodilo a je z neho expert prvej triedy πŸ˜‰

paula
β€’
28. feb 2010

holky, moc se omlouvam, ze na vas posledni dobou nemam cas. chybite mi. πŸ˜‰
Zitra zacinam to praktikum a mela jsem kolem toho dost papirovani a vyrizovani.
nakonec prijela moje mamka a bude tu cele 3 mesice, hlidat L. kdyz budu na praktiku. Jsem zvedava, jak to spolu zvladnou. Urcite me bude pekne smutno. πŸ˜‰

jabera
β€’
28. feb 2010

hahha, renci, jak navadzas evinu! ale pravda je, ze ja ked som zacala tusit, ci nahodou barta nemam v bruchu, rychlo som fajcila dvojnasobok beznych cigaretovych davok, aby som si to nadbehla, keby nieco πŸ˜€ a aky je urasteny...

bei, si zlata, ze na mna myslis pri semeinkach... aj ja na seba vtedy myslim. uz mam nakupene, len mam akosi pocit, ze ich ani nemam kedy zasadit...

baby moje... co vam budem hovorit.. asi radsej nic, lebo si potom pripadam ako svina. ze chudak decko, co ma za sebou a ja som este na nu vytocena... ved naozaj neviem, co sa jej vlastne v hlave porobilo, za tie roky pod p. vplyvom... ale pravda je aj ta, ze mam co robit, aby som nemala sustavne vybuchy. aby som to nejak zhrnula.... na vsetko som nadalej uplne sama. boris, zrejme, aby mi ulahcil, kedze aj on si myslel, ze mi bar. bude pomahat, zacal doma dost makat. a ja z toho moc nemam radost.. lebo mi je vlastne protivne, ze za 14 rocne dievca niekto upratuje veci... jej veci.. a tak. proste on ma dojem, ze ma dievca pravo na uplne nicnerobenie. neveri mi, ze jej tym moze porobit zle.. a pritom samu to iste stalo pri prvom synovi a sam mi hovoril, ze vie, ze to dosral tym, ze ked bobo odisiel od p., tak boris mu vsetko dovolil a nikdy po nom nic nechel. a robi to znova!!! obavam sa, ze nie je v mojej moci to akokolvek menit...

paula
β€’
28. feb 2010

ahoj Jani. πŸ˜‰ Jsi opravdu v nelehke situaci. Musite to nejak (hlavne v klidu) probrat, nejprve s Borisem a pak si vsichni sednout i s ni a rict ji, ze kdyz je ted u vas, ze se musi taky nejak zapojit? !

paula
β€’
28. feb 2010

holky a jak davate odkazy na ty dorty, ja tam vidim jen obrazek, je mozne nekde kliknout a videt ten recept? Ja na to nejak neprisla... πŸ˜•
Moc vas vsechny chvalim, jak pecete, i Bein dort, i Evy, vypadaji fakt profesionalne. To ja bych si na to snad netroufla.
Pritom pecu rada, ale jen tak kuchen ke kafi. πŸ˜‰

A jeste gratulace Kacence k narozeninam. πŸ˜‰ πŸ™‚

A co jsem jeste zapomnela????? πŸ˜•

paula
β€’
28. feb 2010

Jo, Ingi, jak jsi se ptala ohledne Elenky... L. na me ted taky docela dost visi, protoze citi, ze budu pryc - ze pujdu na to praktikum a cim vice se ji snazim sblizit s hawarem a omou, tim vic visi na me. πŸ˜‰ Taky ma faze, ze chce krmit a chova se jako miminko a pritom mensiho sourozence nema πŸ˜‰ Ja to moc neresim, uprimne receno ji nekdy vyhovim, i kdyz je to "rozmazlovani" ale rikam si, ze je to jen faze, ze je ted proste nejista a az se situace uklidni, ze se ve vyvoji zase vrati do sveho stadia. πŸ™‚
Zkus ji davat tolik pozornosti, kolik muzes a ono se ti to brzy vrati. πŸ˜‰
Jaky sok to asi musi byt pro to ubohe dite, co melo maminku doted jen pro sebe a najednou na ni visi nejake mimino, ktere bere vsechnu jeji pozornost?
Zajimalo by me, za jak dlouho se s tim deti vyrovnaji. πŸ˜‰ A cim starsi, tim hure asi??? πŸ˜•

evinkaaa
β€’
28. feb 2010

Ahojte kocky.

Jani - no, nemas to lahke. Tazko radit co a ako. Urcite chces borisovi dobre tymi tvojimi radami, ved su aj rozumne, ale na to musi prist on sam. A mozno uz bude neskoro, ale ty inak nic nenarobis. πŸ˜– Verim ti, ze je tazke to len tak "stravit" a nevybuchnut... Hm, budem na teba mysliet. πŸ˜‰ Drz sa.
A ako sa ona vlastne sprava k tebe? Povies jej napriklad, ze si ma upratat svoje veci? A co ona na to odpovie? πŸ˜•

Pauli - co konkretne myslis? Ked myslis tu stranku "torty od mamy", tak tam si musis zalozit konto. Cize meno a heslo, pod ktorym budes vystupovat a az potom mozes vkladat obrazky. πŸ™‚
A nekecaj, trufla by si si aj ty. Len sa treba nebat a vyskusat.
Zacala si uz to praktikum? Ako sa ti paci?

Mna to momentalne fakt "chytilo" a uz som si pohladala na par strankach take fakt "profi" naradicko a idem objednavat jedna radost. 😡
Ved stale manzelovi tvrdim, ze ked to takto pojde dalej, ze otvorime Konditorei 😡 😡 😡

Reni - ved to, ze ked neviem...... ale ja kokteily taaaak lubim. Joooj. Ale az tak moc som sa neobmedzila. Teda urcite vyrazne oproti inym oslavam, ale tak poharik sampanskeho a cervene vinko s colou som si dopriala. Aspon troska 😡
Nechcela som zasa, aby si vsetci mysleli, ze "nieco je", ked nieje nic iste. 🀐

jabera
β€’
28. feb 2010

jaj, baby, ja na tie torty ani nekukam, lebo by sa mi strasne chcelo piect a viem, ze sa neda....

pauli, presne o nieco take som sa pokusala.. tie dohovory... najprv len s borisom, len s nou, spolocne.. a kedze som zistila, ze z toho vychadzam ako nechapajuca, zla a neviem aka, tak som skoncila s pokusmi.. obcas nieco poviem borisovi,a le jej uz nie...

evi, presne to si mylsim.. ze to boris pochopi neskoro. pre mna je tam ten problem, ze mi naozaj vadi, ze bart ma vzor starsieho surodenca, ktory lezi na gauci pri pc a doma neprelozi slamku... cize mu onedlho budem vysvetlovat, ze barusku vychoval niekto iny a ja chcem jeho inak... parada, fakt...
no a ked som jej obcas nieco povedala, aby urobila, ona to spravi, mlci pri tom.... ale trebars, ked osm ju poprosila ( vzdy prosim), aby si nechavala oblecenie len na jednej stolicke (predsalen mam estiesnene podmienky), tak si asi 2 dni davala odevy len na jednu stolicku a uz ich ma zase na stole a na vsetkych stolickach... policky v skrini ma prazdne... no a ja uz proste nemozem.. citim sa ako kreten, opakovat to stale a stale. tak som uz ticho. boris to po nej odprace....
inak, ked prehovori, tak sa so mnou nebavi drzo, alebo inak zle.. ale pravda je, ze ona pri tom pc dost mlci....

☹

evinkaaa
β€’
28. feb 2010

Jani - no co uz moze pri pc nahovorit, ze?! πŸ˜€ To akoze sa ona vobec s tebou/vami moc nerozprava? Chces tym povedat, ze nielen pri pc ale stale mlci? πŸ˜• Hm, zvlastne.
Velmi by som ti nejako chcela pomoct, lebo to mas naozaj tazke a asi to nejako ani zmenit nemozes. Alebo teraz mozno nie, mozno neskor. Ktovie... πŸ˜–
Mozno sa nieco zmeni, ked bude chodit do skoly a spozna nove kamaratky.... ked bude troska zaneprazdnena a bude mat skolske povinnosti. Vtedy nebude cas vylyhovat na gauci a pri pc.
Ale absolutne chapem tvoje rozhorcenie sa nad tym, ze ona nieje vhodnym prikladom starsieho surodenca pre barta. ☹
Veeeela sil, energie a pevnych nervov ti zelam. πŸ˜‰ πŸ˜‰ πŸ˜‰

jabera
β€’
28. feb 2010

evi ta torta je uzasna!!!!
boooooooze.... vies, ja sa poznam, ked sa do toho pustim, potom budem nervozna, ze som to zacala robit a nemam dost casu... ale chce sa mi, ti poviem... ale nie, proste aj tak je maly a uplne mu staci smotanova s piskotami, aj to uz je nieco, co este nepapal.. o rok bude taka krasna...

paula
β€’
28. feb 2010

Evi, no ja jsem myslela, ze jsou u toho i recepty. Ale nejsou? Chtela jsem se podivat na recept, i treba tech jinych co tam davaji obrazky. Ja se prihlasovat nepotrebuji, protoze tam obrazky davat urcite nebudu. πŸ˜‰

Jani, piskotova torta to jisti i u nas. πŸ˜‰ πŸ˜€ πŸ˜€
Co se tyce tvoji situace, tak bych ji asi nechala, at si ve svem pokoji dela co chce (obleceni, neporadek atd.) a ve spolecnych prostorach dodrzovala spolecna pravidla. Jestli vlastne ma u vas svuj pokoj? πŸ˜• Nekdy taky vznikaji zbytecne trenice, kdyz nema kazdy svuj soukromy prostor, kam by se mohl stahnout a mit svuj klid.
No nemas to jednoduche, tezko se radi, kdyz jsem takovou situaci nezazila.

iii
β€’
28. feb 2010

baby, pozeram, ze kazdy tu maj svoje trapenie....je to super, ze sa o to mozme podelit navzajom, mne sa stale tak ulavi πŸ˜‰

inak jedna elenkina hlaska - marcel kvical palovi v naruci, palo nervozny na neho krici "no co chces? co chces???!! nerev!!!". naco elenka prisla k nemu, pohladkala pala po kolene a povedala "ocko, prestan, to su proste babetka..."

fuh, u nas sa vonku certi zenia

pauli, tak zlom vaz zajtra. ako vychadza hawar s tvojou mamkou? 3 mesiace je predsalen dost dlha doba...ale parada, ze mas takuto zalohu. laura si aspon precvici cestinu

jani, haha, ze si vyhulila dvojnasobne mnozstvo πŸ˜€ ja som si pred tym, ako som sa pozrela na vysledok testu, tiez zapalila, ze co ak to je posledna?

u nas je teraz hitom verklikovanie do nemoty...e. zopakuje trebras stokrat uplne potichu a kludne "pozrieme si macka uska". pritom ma prenasleduje po byte a mota sa pod nohy....myslim, ze vie dobre, aka je pri tom otravna, a prave preto to robi. ja ju asi prizabijem raz

evinkaaa
β€’
28. feb 2010

Jani - dakujem za pochvalu. Ale az taka pekna neni. Ja som v tychto veciach velmi sebakriticka a mam az prilis vysoke naroky. Moj manzel mi stale hovori, ze kazdy clovek sa stale uci nieco nove a je jasne, ze ked nieco robis prvy krat, tak sa moze stat, ze ti to nevyjde hned prvy krat na 100 percent. Hm, ja na tom zial castokrat zakladam a uz s tym pocitom idem do toho. πŸ˜’ Mozno by som mala od toho troska upustit πŸ˜•
Piskotovo-smotanove torty su uplne uzasne. 😡 😡 😡 AJ tak si myslim, ze pre bartika je taka smotanova lepsia ako nejaka extra "luxusna a vyfesakovana". Bartikovi bude chutit nech urobis cokolvek πŸ˜€

Pauli - no su tam aj recepty a navody a popisy. Ale ked myslis tak, ze pri danej fotke ci je aj recept, tak to nie. Teda ja o tom neviem. πŸ˜– Ja si myslim, ze tam ide skor o to, ze zenske chcu ukazat svoje "potahovane" torty a tam nezalezi aky korpus a aku plnku si do vnutra dala. Tam ide o ten vonkajsi vzhlad 😡
Ty budes mat 3 mesiace u teba maminku? To som nejako prehliadla alebo si to vobec nepisala? Nerob si starosti kvoli laurinke, ona to vsetko zvladne lepsie ako myslis a vsetci spolu "kommen schon klar" πŸ˜‰

Ingi - predtym ako elenku prizabijes, posli ju k babke "prevychovat" πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ Mozno ju uz potom prizabijat nemusis πŸ˜€

U nas bolo vcera nadherne pocasicko a dnes je toho opak. Sice neprsi, nesnezi a niesu vonku podobne "katastroficke" scenare, ale je vcelku zamracene a tak sedivo. Ale aj tak ma to tesi, pretoze toto je lepsie ako nejaky dazd alebo teploty -10 stupnov πŸ˜•

jabera
β€’
28. feb 2010

pauli, no ved to, ze svoju izbu nema... to je trosku problem... a este nejaku dobu bude. cize barborka pobyva v obyvacke. a s uloznym priestorom je tiez trosku problem.. a ten, co som jej vyclenila v svojej skrini nepouziva πŸ˜… takze tam su dve prazdne policky πŸ˜€ inac, ja tu smotanovu tortu milujem, ked je v nej take nakysle ovocie, mnaaaam.

evi, ked je prva torta taka vydarena, vies aka bude 5. πŸ˜‰ velmi dobre to vyzera...
baruska mlci hlavne so mnou.. ale obcas nieco povie, ked je nieco vtipne na FB πŸ™‚ snad mas pravdu s tym , ze sa to casom upravi, aj ked ja mam take neblahe skusenosti s jej starsim bratom... a tam to nedopadlo prave najlepsie, to, ze ho boris nechal uplne bez povinnosti, kontroly a tak... ale, hlavne s tym nic nenarobim, tak mi neostava ine, len zotrvat, ak co si pomozem...

ingus, elenka sa zjavne zacina zaradovat.. proste tie babetka su take... ozaj, ako to vyzera s tou vasou dovolenkou, ci ako to nazvat? co ste mali ist tusim na 3 mesiace niekam do neviem kam?

este ze vas tu mam, baby, ani neviete, ako mi to pomaha, az je to ake divne.. lebo mame,a ni kamoskam sa moc stazovat nechem, lebo sa bojim, ze by sa hnevali na borisa .. tak sa tvarim, ze pohodicka..

zuzanasaw
β€’
28. feb 2010

Juuuj, Janka, mas to tazke a tazko nam radit. Ale pamataj na to, ze sa musi poriadok urobit hned na zaciatku. Verim, ze sa ti zivot zrazu obratil naruby, dalsi clovek v dome, hlavne, ked ti nejde "poruke", dava zly priklad pre Bartika, ale musis to vydrzat a snazit sa to zvratit, aj ked ta to stoji vela sil. Len by ma zaujimalo, ci aj pri mame bola b. rovnaka bordeloska, za ktorou stale mama upratala a ona len vysedavala so zalozenymi rukami! Podla mojho nazoru, nechcem ta urazit (asi ta to nepovzbudi, ale taka je realita), ale sama to zvladnes tazko - nie je to tvoje dieta a ty nie si jej mama - si proste len otcova nova manzelka. Ty musis v prvom rade spacifikovat Borisa, musis ho vsetkymi silami "pritlacit k muru", aby konal on sam, na neho baruska da! On to musi riesit. Ja viem, ze je asi makky, a mozno si to rozhadzate prave vy dvaja medzi sebou, ale musi to riesit on!!! Tieto slova nevyznievaju velmi povzbudzujuco, viem to, ale je to bohuzial tak... ☹

Evi, m. ma z novej roboty same pozitivne dojmy. Prave to vyslo tak dobre, ze firma ma raz do roka "motivacny seminar" - jednotlive sekcie predstavuju, co presne robia, kolko investuju, zisk, co by chceli zlepsit... A zhodou okolnosti to vyslo prave teraz, ked m. nastupil. Takze sa vlastne dozvedel z prvej ruky vsetko, co potreboval, vratane toho, ze spoznal vsetkych ludi, kto je kto πŸ˜‰
Kedy ides k tomu doktorovi???

Pauli, super, ze prisla mamka. Pomoze to vsetkym... Prijemne praktikovanie, to pomoze hlavne tvojej nemcine πŸ˜‰

evinkaaa
β€’
28. feb 2010

Jani - dakujem velmi pekne 😡 😡 😡

Zuzi - tak to znie naozaj vynikajuco. Super prilezitost hned na zaciatku takto spoznat firmu a aj jej zamestnancov a sefstvo. πŸ˜‰ Tak nech sa mu tam paci aj nadalej a nech sa mu tam dari πŸ™‚
Ke lekarovi planujem ist v stredu alebo v piatok, lebo iba vtedy mam troska volnejsie. No uvidim... πŸ˜”

neurologia
β€’
1. mar 2010

ahojteeeee,

zuzka
kamos ma okolo 30-tky ale take mimco mame teraz len my tak on velmi nema odkial vediet ako to chodi...ale ja ho ovediem do obrazu.... πŸ™‚ teda uz som to spravila....vyskieral sa do nej rozpraval sa s nou ale chytit sa jej bal...ze aby jej neublizil... πŸ˜‰
super ze sa manzelovi paci v praci...to je hlavne...

pauli
sa tej stranke tortyodmamy.sk najdes aj recepty aj rozne fotopostupy....ale nie pri tortickach tam su len obrazky/fotky ....podla je to fajn stranka lebo tam aj diskutuju a clovek sa vela dozvie...
a aka bola prax?ake mas pocity?-inak ak by moja mamca prisla na 3 mesiace tak asi by som si to hned hodila....ako ju poznam uz po 2-ch tyzdnoch (to uz by bola zabyvana a mala by pocit ze je doma) by zacala vsetko preorganizovavat...a presadzovat svoje πŸ˜…

evka
budem na teba mysliet ...aby u doktora vsetko dobre dopadlo....(aby boli // ) πŸ˜‰

baby v cechach sme boli...a napisem o tom neskor...lebo uz tu pri mne oxiduje joss...a zacina byt nebezpecne aktivna co znamena ze uz aj ona chce klepat do klavesnice...a mysky...uz mi tu pootvarala nechtiac nejake okna/programy....a to sa takto neda ved viete...takze ked zalomi tak pisnem znova

zuzanasaw
β€’
1. mar 2010

Bei, juj, to az ked zbadas okno "naozaj zmazat tento systemovy subor windows?", az vtedy bude veselo πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ Inak deti maju zvlastne schopnosti za PC, minule mi Niki otocil obraz o 90Β° a nevedela som prist na to, ako o vratit spat πŸ™‚ Telefonujeme s babkou, zrazu chyti mysku a vypne hlas. alebo zrusi hovor uplne. je to moment, ty najprv musis mysku nastavit a klik. jemu staci ten klik πŸ˜‰

Evi, niezeby som pochybovala, ze ti na tom nezalezi, ale na toto by som si teda cas nasla ako na prve! Sup k dokymu...

evinkaaa
β€’
1. mar 2010

Ahojte... 😡

Bea - dakujem velmi pekne 😡

Zuzi - jasne, ze mi na tom zalezi, ale ked sa neda, tak sa proste neda. Urcite to poznas. πŸ˜” Ale snazila som si to dnes nejako telefonicky vybavit a len tak-tak ma vsunuli dnes poobede. Tak idem dnes πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€
Drzte paluchy πŸ˜’

iii
β€’
1. mar 2010

zuzi, niki je programator. elenke sa zasa vzdy podari nejak updatovat rozne programy, co tiez nie je uplne na zahodenie. marcel este nevie nic, iba oblinkat klavesnicu πŸ˜€

iii
β€’
1. mar 2010

evi, drz sa, budem na teba mysliet πŸ˜‰

mammy81
β€’
1. mar 2010

Ahojte zenulky,
ako sa mate???? joj som vas preletela πŸ˜– jak z lietadla πŸ˜€

Bea,no uz to bude len tazsie a tazsie πŸ˜€ a pockaj ked zacne behat πŸ˜€ πŸ˜€ 😝

Evi no ja by som uz bola nervozna jak das.....nemas take priznaky ako pred menstruaciou??napr.nebolia ta prsia? alebo take bolenie brucha? ja som toto mala pri Sophie

Jani no mas to tazke moja nezavidim ti tuto situaciu ale ako baby pisali cim skor jej ukazes kto je panom v dome a ako to u vas bezi bude lepsie.a ako prezivala B.prvy den v skole??

my sme vcera skoncili na spontannej navsteve,ale dobre bolo.Spoznala som jednu slovenku a byva 10minut cesty autom od nas( boze aky ten svet je maly) a vcera nas pozvala na kavicku.a posedeli sme asi 3 hodiny a potom hajde domov.

Inga E.je podarena a tie jej vyroky?? podarena
presne toho som sa ja obavala ked sme boli v PP a som bola na kavu s kamaratom a sofca hned referovala ockovi ale u nas to bola realita πŸ˜€ boze co je mlok za zviera?? normalne si neviem vybavit to zviera πŸ˜€

oli1104
β€’
1. mar 2010

Caute,

u nas vikend ve znameni zvraceni a prujmu. Pardon.
Ja teda ani Misa ne, ale K. a manzel teda fest.Ona uz je ok, i kdyz jeste nechce jist, no to prso je na tohle fakt dobry............jo jo, stale jsem neodstavila.

Mamku na tri mesice tady si taky moc nedovedu predstavit. Byla tu zhruba mesic kvuli porodu a tak, a uz to bylo dost. Ona se teda neplete do veci, nic neorganizuje, ale proste je fakt, ze i ona chce klid a my se prizpusobujeme a proste neni to ono. Ja bych asi zaplatila nejaky ubytko na tak dlouhou dobu.

Jsem zvedava na Evi od doktora......Kazdopadne drzim palce.

a uz musim, oba tu stoji a neco po mne chcou....

mammy81
β€’
1. mar 2010

Evi no tak som zvedava na vecernu spravu-drzime palce πŸ˜‰ 😡

neurologia
β€’
1. mar 2010

slecna nebezpecna uz konecne zalomila...dufam ze aspon na hodinku ,hodinku a pol no ved uvidim ...necham sa prekvapit...

cesta do ciech fajn...joss sa na dialnici velmi pacili zacala si blabotat smiat sa....kedy tedy vykrikla...pohoda samozrejme sme stali kazde dve hodky kedze co sa jedenia tyka tak je presna ako hodinky...
ubytko sme mali v nejakom rodinnom hoteli bola som plna ocakavania ze ake bude ale fajn aj kupelka pekne cistucka...
co ma ale velmi sklamalo bolo prazske metro ako maminka s kocikom tam je stratena....vytahy su len na niektorych staniciach...cize sa nam stalo ze sme vysli z metra ale von sme sa dostat nevedeli....cize sme museli ist tam kde je vytah a odtial to prejst pesi.... 😠
uz sme v prahe boli ale clovek kym nemusi zo sebou tahat kociarik si ani neuvedomi a vlastne ho ani nenapadne si vsimat taketo veci... πŸ˜…

jabera
β€’
1. mar 2010

caute,

beus, si si uplne ista s tymi vytahmi? lebo segra je zijuca v prahe a hovorila mi, ze je vytah uplne v kazdej stanici.. tak teraz neviem... mozno ma blbe info, ale pripadalo mi to logicek.. ved aj vozickari su, nie len kociky... no musim prezistit, normalne...

zuzik, presne o to sa pokusam, riesit to cez borisa, ale bezuspesne. jedina moznost je, aby som dokazala vypnut a musi ma prestat srat. inak to nevidim... ja ju nemozem stale buzerovat. ved ma bude nenavidiet.. takto mozem v klude nenavidiet ja ju πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ no a to si pis, ze u mamy mala vsetko eňoňuňo nalestene a upratane... len ona, zial , je tak zdeformovana, ze funguje len na tvrde rozkazy. a to ja proste nemozem praktizovat...
som rada, ze je martin v praci ok.. super. ozaj a ty sa vlastne chystas do roboty? ako je to teraz?

stefka, teba som tu nejak dlho tusim nevidela... mate sa dobre, predpokladam.. jo a u nas je panom v dome bart πŸ™„ ozaj a co to vase druhe baby????

oli, no to mate teda vesely vikend za sebou ti poviem... u nas je teraz tiez navrat k prsu, vobec netusim dovod.. ale jak si to pochvalujem, ze aspon nieco da do zaludka... a chystas sa odstavovat, alebo to nechas uplne na kacke?

eviiiiiiiii!!!!! ja som strasne zvedava!!!

evinkaaa
β€’
1. mar 2010

Ahojte kocky,

tak som uz aj naspÀt. Dakujem velmi pekne za drzanie palcov 😡 😡 😡
Takze vyzera to tak, ze tehu niesom. πŸ˜– Vsetko je ale ok a doky povedal, ze proste to mozno je ten pripad, ze vynechala mrcha. Cize pockame este jeden-dva tyzdne a uvidime ci pride a potom urobime test a vysetrenie, ci niesom tehu alebo da vyvolavacku mrchy. No co uz... πŸ˜”
Nejake velke nadeje som si fakt nerobila, lebo som nemala a ani nemam nijake naznaky tehu. Nic ma neboli, citim sa vynikajuco, niesom prehnane pazrava a nemiesam jedno jedlo cez druhe, proste je to tak ako vzdy bolo.
Takto som to zobrala celkom fajn. Keby som sa uz od zaciatku "nastelovala" na to, ze idem tam iba preto, ze on mi povie, ze som tehu, tak by som bola velmi sklamana. A takto niesom. Niesom ani smutna, proste ide sa dalej πŸ˜‰
Ale verim a dufam dalej 😡 😡 😡

Jani - velmi na teba myslim, ze ako sa to u vas doma vyvija. πŸ˜‰ Drz sa. 😡

Steffi - no, davno si sa tu neukazala πŸ˜€ . Ale je fajn pocut, ze sa mate dobre. πŸ˜‰ Novidis, uz mas novu kamosku na kavickovanie πŸ˜€

Bea - parada, ze ste si uzili pekny vikend v prahe. πŸ˜‰ A uz mas josy v pase, ci ste isli "bez" a riskli ste to?

Oli - uf, nie moc pekny vikend za vami. ☹ Zelam skore uzdravenie 😡

jabera
β€’
1. mar 2010

eeevi...., no co uz.. hlavne, ze si ok...

TehotenskΓ½ newsletter

Každý týždeň dostaneő najdôležitejőie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. NepoznÑő týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
ModrΓ½ konΓ­k ti poradΓ­ v kaΕΎdom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treΕ₯om trimestri.
Ako sa zisΕ₯uje pohlavie dieΕ₯aΕ₯a?
DΓ΄leΕΎitΓ© je absolvovaΕ₯ rΓ΄zne vyΕ‘etrenia v tehotenstve.
OplatΓ­ sa absolvovaΕ₯ 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajΓΊ screeningy v 1. a v 2. trimestri?
AkΓ© mΓ΄ΕΎu nastaΕ₯ problΓ©my v tehotenstve?

Nenaőla si odpoveď na svoju otÑzku?Opýtaj sa vo fóre