Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... ๐Ÿ˜ต

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a navรคzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
๐Ÿ™‚ ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY ๐Ÿ™‚ ๐Ÿ˜‰

leelo
โ€ข
28. apr 2010

ja som myslela toho 2.zamestnavatela.
moj muz ma na neurco. a skusobnu dobu mal 6 mes.

podla mna, ziadna kasa sa neje taka horuca ako sa navari. katarinka, ako je to v nemcine?

yanni
โ€ข
28. apr 2010

Jankaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja sa rehocem az ma brucho boli. no usta mi riadne vykruca. Len tu nemozem tak nahlas, este by kolegovci dobehli ci nereven ci ako ๐Ÿ˜€ Ale kotuh si riadne. co veta to humor pur.

A ja vobec nie com vzorna. Ved ja si dam aj sladke. ale ja to len take male a co rychlo vbehne do ust. Kolace mi je dost obtiazne, tanierik, vidlicka a podobne. Ja som si napr. vcera hodila rumbu a dnes sojovy sulok. To ani kolac nemusim mat ๐Ÿ˜‰

Jani a to akoze si nekupite pracku? No ja by som uz davno bezala novu kupit. To hadam nechces takto prat. Jezis by ma svihlo. Ako keby si nemala inych starosti. A kolko casu to stoji. No posli balik, ja ti poperem ๐Ÿ˜€

yanni
โ€ข
28. apr 2010

hej zmluva konci ale ako pises, kedze uz mas noveho zamestnavatela, tak ti zmluvu nepredlzia. No ono je tu v DE tak, skusobna doba, po skusobnej moze byt zmluva na dobu urcitu ttrebas 1 rok, potom sa predlzuje. Predlzit moze zase trebars urcitu na 1 rok. Dalci predlzovanie na nobu urcitu pravne nemoze, bud ti da zmluvu na dobu neurcitu alebo ta vyhodi(cize zmluvu nepredlzi).-

Ja som myslela, ze ten novy zamestnavatel ta v skusobnej dobe hocikedy moze prepustit.

A jasne ze existuju zmluvy na dobu neurcitu. Urcite tu baby take maju. Aj ja napriklad.

yanni
โ€ข
28. apr 2010

juuuj sorry, ja vlastne ani ziadnu zmluvu nemam. Sorac...

neurologia
โ€ข
28. apr 2010

vierka
veru co tu stoji kozmeticka? si ani neviem tipnut ved za strhnutie "fuzikov" nad hornou perou si vypytaju ako nic 3 eura .... ๐Ÿ˜–
no ja kebyze mam najaky taky biznis tak urcite nevravim zakaznicke ze smrdi alebo podobne dristy.....ved zeny si tak inu oddychnut...a podobne
ja co neznasam na SK v kozmetikach ked vytiahne nejaku avon alebo oriflame kozmetiku-ved to si mozem aj ja kupit a doma sa ponatierat....a este k tomu som na tieto veci alergicka...

renca
musim uz aj ja kupit tu Coppenrath&Wiese a vyskusat este sme to nemali a ked to tak ospevujete...

katka
napec ten mrkvovo-pomarancovy kolac z nasej peciacej temy ten je fakt pochutka....

yanni
โ€ข
28. apr 2010

Renca man nejaky byznis uzavrety s ujom Coppenrathom? ๐Ÿ˜€

Bei no musim ho kuknut. Ale mrkvovy my nejako nevonia. A pomarance su tam cerstve? Ja neznasam pomarance a mandarinky v lete... No skuknem ho vecer. Potrebujem nejaky kde nie je cokolada a orechy. Kamosky mladsi syn ma neurodermitis a po orechoch a coko sa mu to stale zhorsi. Tak len nejaky maglajz musim urobit ๐Ÿ˜€

yanni
โ€ข
28. apr 2010

bei to fakt tie fuzy 3 โ‚ฌ stoja? to je vela? No ja fuzy nemam, tak neviem ๐Ÿ˜€ Teraz si chcem ist konecne nechty dat urobit, kamoska bola ma ich krasne, normalne to stoji 60 โ‚ฌ ale je teraz nejaka aktion tak asi pojdem v pondelok. Povedala teta nechtarka ze nepotrebujem ani termin. TAk sa este rozhodnem.

leelo
โ€ข
28. apr 2010

babuchy, ja chodim uz dobrych par rokov na lekarsku kozmetiku, najme po skusenosti so znamienkom, co sa mi donho ta tava vrtala. no a tam su aj doktorky, robia plastiky a prkotinky a vlastne kozmeticky nie su nejake "kurzistky, ale zdrav. sestry. vzdy ma posle k lekarke, ked sa jej nieco nezda. no a raz sa mi stalo, ze dr.zacala na mna posobit, ze: no mate velmi peknu tvar, vyrazne crty, no skoda tych mimickych vrasok...podotykam, ze som mala cca 28. a ja, ze : co navrhujete? ona: botox!
no koniec!!!!!!! ๐Ÿ˜€

kati, akoze nemas zmluvu?
bea, ako sa ma joss? co robi? ty si na dlhe vlasy stvorena, taka jemna bytost...

co je to za kolacik ten Coppenrath&Wiese? kde to kupim? vdaka.

yanni
โ€ข
28. apr 2010

Ze vraj botox ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€

Peti no ja som statny. My nemame zmluvy len Urkunde. Ja som akurat tak podpisala zmluvu s diablom ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€

C&W je mrazene vselico. Zemle, kolace torty atd. Dostat do vsade v lepsich supermarketoch. v aldi asi nie.

neurologia
โ€ข
28. apr 2010

peta
Coppenrath&Wiese-najdes aj v edeke,rewe,marktkauf a podobne v chladiarenskych /mraziacich boxoch....
joss konecne spi som ju dnes znicila tak nabera sil aby mi to mohla vecer vratit... ๐Ÿ˜€
ja chodim tiez na kozmetiku na SK a tiez na tu lekarsku...a kedze moja doky nerobi botoxy a podobne srabdy ...tak mi to nenavrhuje aj ked mimicke vrasky mam uz hrozne dlho..... ๐Ÿ˜’

katka
no mne sa 3 eura zdaju vela za tie fuziky....tak kupin v DM-ke tie pasiky s voskom za cca 1,50 ci tak nejak stoja ....

yanni
โ€ข
28. apr 2010

tak babenky ja uz som doma ๐Ÿ˜‰ O hodinu ale zase prcham na pilates.

Bei ah, no tak to hej, ak maju tie pasiky rovnaky efekt, tak by som s tym ani nesla ku kozmetice. No ja nemam takze ani neviem. Len viem ze vytrhanie obocia tu je dost drahe. Ale to si radsej robim sama, lebo raz mi na SK zenska trhala trhala ze mi tam skoro nic neostalo. Vyzerala som ako cinanka ๐Ÿ˜€ No k mojej tvari sa len taka uzka ciarka nehodi. Tak som s tym a upravujem sama.

jabera
โ€ข
28. apr 2010

hahah botox, to je strasne dobre tiez... moja 60 rocna teta zijuca v kanade si dala v spanielsku robit take vyrovnavanie pleti na ksichte, ze jej nejak pod kozou tahaju zlate nite ๐Ÿ˜€ fakt a pekne to urobili, tak to si daj, ak by sa ti to horsilo ๐Ÿ˜€

kati, ja by som aj bezala pre novu pracku, len trosku momentalne nemame za co ju kupit... akosi sa to v nevhodnu dobu stalo..ale boris sa chysta pokusit opravit tuto, tak som strasne zvedava...

mammy81
โ€ข
28. apr 2010

Caveste babulky,
jaaaj vy pisete a pisete den necitam a potom neviem kudy kam.
Jani joj tak to ti verim bez pracky je clovek "strateny",ale co ine mu ostava ze? nasa rachoti uz tiez velmi tak len cakam kedy naposledy vydychne ๐Ÿ˜” dufam ze este vydrzi ๐Ÿ™‚

Renca Inga no ohladom vlasov vam vrelo odporucam "Haar Spรผlung".ja ho kupujem u nas v aldi-(sรผd) kvoli S.lebo jej ked vlasy len samponom umyjem jej ich nerozcesem a vsetky tie blbosti spreje na lahke rozcesavanie mozem zabudnut.a ked jej dam spรผlung -samozrejme dam trosku viac tak potom jej normalne v pohode rozcesem.
a ja uz pouzivam tiez. ๐Ÿ˜•

Pauli panecku tolko km?? ๐Ÿ˜• tak mne staci cesta na sk tych 980km a viac nechcem auto vidiet 2 tyzdne.uzite si to ๐Ÿ˜‰

Evi tam manzelovi neznamou cestou vsetko naj. ๐Ÿ™‚

Reni tebe teda vam prijemnu zabavu ๐Ÿ™‚

kati sprav roladu od Danky ๐Ÿ˜‰ ja som ju minule natrela borovkami(som mala zavarene) a slahackou mnaaaaaaaaaaaaaaaaam

joj krasne pocasicko len na vikend zase dazd hlasia boze ako naschval ked je vikend musi prsat.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa babule aby som nezabudla vcera S zmakla "SEE-PFERDCHEN".(dufam ze som spravne napisala).
jaaaaaaaj aka pysna na seba je.a ucitel bol cely bez seba ze aka pohodarka z nej zrazu. aj darcek uz dostala ๐Ÿ˜ต na to nazabudla ๐Ÿ˜€

tak zatial papa

leelo
โ€ข
28. apr 2010

Dobry vecer sa praje!
Kati, to si sa teda upisala, no ale tu aspon ta "diabolska" masineria funguje, nie ako na SK.
Aky bol pilates? Vladzes este zapnut comp aspon? ๐Ÿ˜‰

Bea, ty kde mas tie vrasky, nemas narok, ty si rocnik `85, boze, ved to som zahajila skolsku dochadzku uz ๐Ÿ˜•

Neviete, je niekde aj tu taka kozmetika na styl lekarskej? Ja moc vselijake peelingy a masky a masaze nemusim, mne ide predovsetkym o kvalitne vycistenie a potom ten tekuty dusik som si oblubila.
Dakujem za vysvetlenie C&W, asi to fakt poznam z mrazakov u nas v edeke. Ja som doteraz kupovala torty v Dallmayr, dost drahe, blba som. Ale nebolo casu sa zorientovat - prisla, porodila, zvitazila ๐Ÿ˜€

Jani, ja by som si nedala nic s ksichtom robit, nie to este s prsiami alebo tak, co niekto hned po par mesiacoch kojenia uvazuje. Ne!
Takze teta ma medove motuzy pod fuzami? ๐Ÿ˜€
A vravim ti, posli balik pradla aj mne, sak ja doma nemam co robit ๐Ÿ˜‰

mammy81
โ€ข
28. apr 2010

ha ze botox,ked som bola naposledy na nechty hovorila mi ta zena ze pride Heilpraktiker a ja ze na nejaku chorobu alebo co a ona ze pride robit botox a hned dodala ze ale ty to nepotrebujes si este mlada. trebalo by mi vyhladit tie mimicke vrasky ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€
na to by ma nikto nenahovoril asi ๐Ÿ˜Ž

zuzanasaw
โ€ข
28. apr 2010

Baby, co tam nejaky botox, mne treba akutne liposukciu ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€

Kadernicky, kozmeticky a pod... no sulam sa na vasich hlaskach, pochvala hlavne Janke ๐Ÿ˜€

Dani, ty si sa tusim pytala na Domina a to stahovanie predkozky -- normalne sa to robi u starsich chlapcekov, ale my stale nejak bojujeme so zapalmi. Ked cez vikend tepotoval, v utorok sme boli u urologa na vysetreni, pretoze sa zacal chytat za toho svojho maleho pisulaka a plakat aj zo sna, ked piskal, tak sme nechali aj ten moc. Dnes boli vysledky, bol tam nalez nejakych bakterii, ale nie nejake vysoke hodnoty, takze pokial to nie je nejak akutne, tak lieky nenasadime, ale moc pre istotu este skontrolujeme buduci tyzden. Robil aj UZV, tak po fyzio stranke je to vsetko chvalabohu ok. Stiahnutie prekozky nas ale pravdepodobne neminie :( Pokial sa to T. nezapaluje, asi nie je dovod to vobec riesit, mozno neskor podla potreby...

Baby, ako je mozne, ze ja som sa zaregistroval na pampers.de uz par mesiacov dozadu (asi 4-5) a stale mi ziadne kupony neprisli? Asi ako dlho to trvalo u vas?

Pauli, 4000km bude makacka, to je teda odvaha, ti poviem, to mna by na to asi nikto nenahovoril. a este s Laurinkou... ๐Ÿ˜•

a uz neviem, na co som chcela reagovat ๐Ÿ˜–

evinkaaa
โ€ข
28. apr 2010

Pekny vecer aj odo mna. ๐Ÿ˜ต

Jani - no presne, pokazena pracka je fakt na h...o. ๐Ÿ˜  Minule sme sa s kamoskou o tomto bavili, ze ked sa napriklad pokazi umyvacka, tak umyvas riady rucne, ale da sa to a nieje to az tak zle. Ale ked sa pokazi pracka alebo chladnicka, tak to je horsie. Sice prat mozes v rukach, ako prave teraz ty, ale urcite to nieje riesenie "auf dauer". Zelam ti, aby sa to u vas vyriesilo a mohli ste si coskoro kupit pracu. Alebo ak by boris opravil tuto, to by bolo este lepsie ๐Ÿ˜€ .
Inak aj ja sa pripajam k babam, posli balik pradla aj ku mne... ๐Ÿ˜€

Steffi - dakujem pekne. Manzelovi odkazem ๐Ÿ˜ต . A ty ako si nazivas? Migrena uz presla? V praci sa dari? Sofci blahozelam k uspesnemu plaveckemu kurzu. Paradicka ๐Ÿ™‚ Sikulka je z nej.

Peti - dallmayr je sice drahy, ale vyborny. Maju v nom vynikajuce specialitky. Ale nektore vecu su naozaj prehnane drahe. Ja tam nakupujem dost zriedka, prave kvoli tej cene. Ake ked sa jedna o nejaku specialitku, tak idem tam ๐Ÿ™‚
A ja torty nekupujem. Vzdy upeciem. Ale pred niekolkymi rokmi som vzdy objednavala u http://www.muenchner-freiheit.de/index.php?id=t.... Uz sme mali od nich vela vselijakych kolacikov, specialit a toriet. Vzdy sme boli spokojni. Da sa na nich spolahnu, vzdy urobia presne to, co si zelas, dovezu domov.....no co si moze clovek viac zelat ๐Ÿ˜€

Vieri - jeeej, tak ty si mala hotove abenteuer u kozmeticky. ๐Ÿ˜€ Ale normalne si ma priviedla k smiechu, ked som to citala. Nechapem, co maju tie "odbornicky z fachu" taketo blbe kecy. ๐Ÿ˜–

Bei - a uz vies, aku torticku manzelovi upecies? ๐Ÿ˜•

Dnes bol nadherny slnecny den. O pol siestej som namerala v tieni (teplomer vonku na okne - severna strana) 21 stupnov. To je uzas. A este zajtra a aj v piatok ma byt takto krasne. No uvidime. To je fakt ako v lete. Zajtra si s manzelikom na jeho narodky urobime asi nejaky pekny vyletik. Joj, uz sa velmi tesim. Mame extra volno, tak si dlhsie pospime, mozno budu ranajky do postele odo mna pre neho a potom niekam pojdeme. A vecer ideme na krasnu veceru. Trosku oslavovat treba ๐Ÿ˜ต

Renca - to ti Coppenrath&Wiese aj nieco plati, ked pre nich robis stale reklamu? ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€
Preberali ste rozcesavanie vlasov, sampony a kondicionery. Ja mam tiez problem s rozcesanim vlasov. Ale ja pouzivam uz roky vlasovu kozmetiku Loreal Profesionnel ( http://www.loreal-professionnel.de/_de/_de/prod... ) a som nadmieru spokojna. Niektore pripravky od nich su sice drahsie. Ale su naozaj kvalitne a pri ich pouzivani nemam ziaden problem pri rozcesavani. ๐Ÿ˜‰

leelo
โ€ข
28. apr 2010

Evi, presne tuto kozmet.pouzivam ja. Stale mi potom kadernici (muzi, tepli) lichotia, ze ake mam super vlasy. To, ze ich mam 5 ks, to uz nepovedia... ๐Ÿ˜€
Mimochodom, preco je to tak, gayovia nam skladaju poklony a zeny, nas rod, nam vzdy ustedria studenu sprchu na styl co zazila vierka? preco si to my zeny navzajom pachame? fuuuuj

rpinguin
โ€ข
28. apr 2010

Evi, nie nic mi neplatia, ale to je jedine, co mam vyskusane a co je zaroven dobre a maju to vsade hlavne (okrem tych lacnych teda), ale moja srdcovka je aj tak toto:
http://das-ist-drin.de/Almondy-origschwedische-... to by som zjedla sama za 10min ๐Ÿ˜€

Jani, fakt, chuda, ved skuste nieco na splatky, kde nic nepreplatite, ved takto nemozes predsa zit. Mas kopec inych starosti. A bud si ista, ze sa prezeriem v sobotu, ved nech sa oplati ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€

Zuzi, no 4-5 mesiacov je vela, u mna to islo rychlo, ale cas nepamรคtam. A vsimla som si, ze uz aj tam setria, 4โ‚ฌ kupony uz akosi neposielaju, smejdi ๐Ÿ˜

Tak zeny, odhlasujem sa. Rano vyrazame, mame nejakych 700km pred nami. Caves!

evinkaaa
โ€ข
28. apr 2010

Renci - ved ja som to myslela zo srandy ๐Ÿ˜ต . Tu almondy tortu poznam. Ved to je ta ikeacka. To je asi jedina torta, co som si kedy kupila mrazenu. Vzdy si ju kupim, ked som v ikeii, ale ked nie, tak ju kupim mrazenu v edeke. Je to velka mnamka ๐Ÿ˜ต
Stastnu cestu ti zelam. Pekne sa zabavte a vratte sa v zdravi naspรคt. Tesim sa na foto ๐Ÿ˜‰

yanni
โ€ข
29. apr 2010

Peti no upisala, ale aspon mam postarane do smrti ๐Ÿ˜‰
Jaaaaaaaaaaj pilates bol super, makacka riadne. Stenali sme ako pri porode ๐Ÿ˜€ A este viac sme sa potili ๐Ÿ˜€
No vladzem aj komp potom zapnut ale to uz nie je cas. Alebo len tak kuknut ale nic viac. To pridem okolo pol 9 domov a sprcha a este to a to a uz mozem ist aj spat. Ani film som nedokukala, zase som na gauci zachrapala a zobudila som sa o 0:33. No tak tak asi. A dnes je Six-Pack-Kurs, to je tiez makacka. Musim sa stale nutit ale aspon nieco ine. Ved clovek nemoze len pracovat a starat sa o domacnost. Vcera som nahovarala kamosku z pilates na golf, ta sa na mna len tak blbo pozrela, ze aky snob. Ta ze tenis. No aby som tenisovy laket sostala ๐Ÿ˜€ Ale zase ked dostanes tenisovou loptickou do hlavy, tak to je mรคksie ako golfovou. mensia hrca alebo diera v hlave ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€

Janka presne ako Renca vravi. Ak B. neopravi tak na splatky. Take 0,nix finanzierung. Musis pokukat, to uz teraz tak robia aby mali zakaznikov. Boze mna by asi fakt svihlo. A este ked vas je tak vela a mas male dieta. Ved to su kopiska pradla โ˜น No ja by som to neprezila. A ani bez umyvacky riadu. Ale ked nie su prachy, tak nie su โ˜น

Steffi a je ten recept na tu roladu na receptoch? Ak nie hodte to tam prosim. Mam sice do juna cas povymyslat ale to ten cas tak rychlo ubehne. no a v sobotu pride ina kamoska so synom, su prave niekde v Allgรคu na Mutter-Kind-Kur, tak sa zastavia a ostanu do nedele, tak hadam tiez nieco upeciem. No neviem, tak sa mi nechce. Asi to fakt ten ujo Coppenrath a ujo Wiese istia ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€

Zuzka koli tym kuponom. No ja som sa prihlasila 14.01.10, som myslela ze maly sa narodi 22.02. ako bolo vypocitane a on uz 18.01. "dofrcal". Tak som tam aj dieta dodala ale oni nejako hned nepochopili ze uz je dieta tu. Ono tam stale ten datum vypocitaneho porodu bol a az do konca chodili maili ze v ktorom tt clovek je. Aj ked uz bal datum narodenia a este ze "Frรผhchen". Ale zaciatkom marca prisli kupony, zhruba tak 2 tyzdne po vypocitanom termine. A ako som hore pisala, len trojeurove. A tiez som uz tu spominala, ze vo forume na pampers.de sa tiez ludia stazovali ze nic nedostli. Ktovie ako to je. Ci na los alebo ako. Ked niekto dostane a niekto nie. Alebo tam aj pisali, ze raz dostali a potom uz vobec nie. TAk co ja viem. Ako si sa prihlasil Cez internet ci pisomne? NO ak pisomne asi sa im tvoje pismo nepacilo ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ Alebo tvoje meno, alebo ze ste z DDR??? ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ (na len sranda) To nevie asi nikto ako to tam u nich funguje.

yanni
โ€ข
29. apr 2010

Baby tak tu roladu som nasla, no to je ale riadne drahy kolac. vajec a mascarpone ๐Ÿ™„ A kaloricka bomba ๐Ÿ˜• Ohje to ja len take nieco dietne by som chcela. . ale vyzara ze je jdnoduchy. No hadam ho predsa kusim. Ozaj ako sa to ma zrolovat?

jabera
โ€ข
29. apr 2010

baby, ahojte.
konecne, ze menej pisete, kto to ma citat? ๐Ÿ˜

dik za rady na splatkovu pracku, mna to normalne nenapadlo! som dement... snad sa boris rychlo dopracuje k tomu, ci treba novu, alebo nie... pisete, ze ma byt skaredo cez vikend???? to ma mrzi, dokeluuu..
ja som sa uz dnes dobre odrovnala v zahrade a mala by som isst zase, ale normalne nevladzam.. aj to pranie ma likviduje ๐Ÿ˜… bart mi pomaha, je tak zlaty, cely mokry, ale tesi sa velmi. pouzivam totiz recept od maminy, ze ona tak pravala na chatach, ked s nami chodila, ze zvonom na odpchavanie odpadov sa mlati do toho pradla. fakt to funguje. a bart do toho tlcie o 106. on sice nevyvinie ten zelany podtlak, ale tak zeny na potokoch to bili tusim iba palicami, tak aj toto pomoze. tak ho dam trosku prespat, nech vladza aj potom makat, chlapec ๐Ÿ˜€

evinkaaa
โ€ข
29. apr 2010

Jani - jeeee, ty mas ale suprove pomocnika. Paradicka ๐Ÿ˜ต . Novidis, ako dobre si ho vychovala. Aj v zahrade pomoze a aj v domacnosti uprace a operie ๐Ÿ˜€ . Len tak dalej.
Mne je dnes nejako hnusne โ˜น . Tak si tu rochnim na gauci, nalievam sa horucim cajom, cmulam tabletky, naparujem... Manzel ma narodky a chceli sme si urobit pri tomto uzasnom pocasi vyletik, ale asi nikam nejdeme. Od vcera ma boli hrdlo ako fras a teraz uz pomaly cely clovek. No co uz. Dufam, ze do vecera sa to zlepsi a ze bude aspon nejaka "candle light dinner" ๐Ÿ˜ต .

evinkaaa
โ€ข
29. apr 2010

suprove = suproveHO pomocnika ๐Ÿ˜€

leelo
โ€ข
29. apr 2010

caute.
napisala som prispevok, zmizol.
v skratke: som back od pediatricky, zase zlomena.
jani, maly je empatik, pomaha ti. vracia ti, co si v 1.roku donho vlozila.
evi, v tomto pocasi nic moc, ale neni vsem dnum konec, romantikus si este uzijete, hlavne sa liec.
kati, moje snobske ja tuzi po golfe, ci inej podobnej aktivite ๐Ÿ˜‰

evinkaaa
โ€ข
29. apr 2010

Peti - no to dobre poznam. A myslim, ze kazda z nas tu. ๐Ÿ˜‰ Velakrat sme napisali prispevky ako roman a zmizli. Aj mne sa to stalo a odvtedy si prispevok vzdy skopirujem. Keby nieco... ๐Ÿ˜€
Ako bolo u pediatricky? Co nove?

neurologia
โ€ข
29. apr 2010

Ahojte,

dnes je krasne prenadherne vonku....takze sa zdrziavame hlavne tam... ๐Ÿ˜‰

janka
rezervuj ty bartika pre joss...taketo muza pre nu chcem co je taky sikovny operie poupratuje ked treba...to dobre ho vychovavas....

katka
ty nestvi ma ze drahy kolac + kaloricky...no ale ved z h...a biฤ neupleties....tak isto ani kolac z nicoho sa neda spravit.... ๐Ÿ˜‰

leelo
โ€ข
29. apr 2010

Boli sme na U5+impfung. maly sa zase zobudi s teplotkou, pocujem ho ako vzdyska zo spanku.
Dr. zacala hned benjiho chvalit, aj sa jej pacili miery. Potom sa pytala na papanie, tak som jej povedala, ze je wieder vollgestillt a hned zacala pindat, ze sa len drzi svojej krivky, ze by mal ist sikmo hore. nech si trhne.
okrem toho som cakala 45 min, hoci som bola objednana...

neurologia
โ€ข
29. apr 2010

peta
si doktorke nic nemala vraviet nech si mysli co chce.... ๐Ÿ˜‰
nasa doktorka tiez joss chvali cloveka to vzdy tak potesi.... ๐Ÿ™‚ my sme v mierach vzdy taky priemer...nastastie....ockovanie mate za sebou uz posledne ze?

Tehotenskรฝ newsletter

Kaลพdรฝ tรฝลพdeลˆ dostaneลก najdรดleลพitejลกie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo tรฝลพdeลˆ po tรฝลพdni. Nepoznรกลก tรฝลพdeลˆ tehotenstva? Vypoฤรญtaj si ho v Tehotenskej kalkulaฤke.


Alebo si preฤรญtaj, ako prebiehajรบ jednotlivรฉ mesiace tehotenstva.
Modrรฝ konรญk ti poradรญ v kaลพdom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treลฅom trimestri.
Ako sa zisลฅuje pohlavie dieลฅaลฅa?
Dรดleลพitรฉ je absolvovaลฅ rรดzne vyลกetrenia v tehotenstve.
Oplatรญ sa absolvovaลฅ 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajรบ screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Akรฉ mรดลพu nastaลฅ problรฉmy v tehotenstve?

Nenaลกla si odpoveฤ na svoju otรกzku?Opรฝtaj sa vo fรณre