Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

yanni
20. feb 2012

@kmk11 nooooooooooooooooo tak na tu druhi varku si budes musiet pocka. Veeeeeeeeeelmi dlho pockat. Tak ca. jeden rok 😀 😀 😀 😀

kmk11
20. feb 2012

@yanni ja som trpezliva .... veeeeeeeeelmi trpezliva 😀 😀

yanni
20. feb 2012

@kmk11 😀 😀 😀

stefanny
20. feb 2012

a od Studgarttu ti nieje nahodou nikto? som tu nova a bohuzial bez nemciny a kontaktov 😒

rpinguin
20. feb 2012

odtial nie, ale od Stuttgartu mozno 😀 inac tam je Slovakov kopec, spojeni cez slovensku misiu, maju kopec akcii, skus pogooglit 😉

yanni
21. feb 2012

@rpinguin Renci ty sa nezapries 😀 😀 😀 Sudruzka ucitelka zase buzeruje 😀 😀 😀 😀 Inak ako, nieco nove? Napis daky mailik.

rpinguin
21. feb 2012

@yanni sranda musi byt, inac to tu mrie 😀 a u nas akosi nic nove, ale dokopali sme sa predsa len ist na lyzovacku a to dokonca sami bez ziadnej pomoci tretieho, cize to bude potom "dementsprechend" stat ☹

kmk11
21. feb 2012

@rpinguin kto mrie? kde? preco? 😕 nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byt este horsie... 😎 dievcata, chcela som ist na Fasching, ale asi to presuniem o rok ... 😀

rpinguin
21. feb 2012

@kmk11 teeeda, si pouzila moj spruch, nim sa ja stale ohanam 😀 , inac ono to tu fakt zilo, teraz je to akesi o nicom, esteze ten FB existuje 🙂

evinkaaa
21. feb 2012

@kmk11 - kati, kde si chcela ist na fasching? A preco vlastne nejdes? 😕

kmk11
21. feb 2012

@rpinguin 😀 ja ich mam viac na sklade... asi objednavame z toho isteho skladu 😀 😀

kmk11
21. feb 2012

@evinkaaa na Viktualienmarkt ...ale musela by som brat i syna a neviem ... a neviem ani do ktorej sa tam konaju oslavy 🙂

evinkaaa
21. feb 2012

@kmk11 - to ani ja neviem. Ja som tam bola len raz na fasching-u, ale to je dobrych 5 rokov dozadu 😀

kmk11
21. feb 2012

@evinkaaa ja uz som bola niekolkokrat, minuly rok i so synom... 🙂 ale teraz sa nejako neviem rozhybat 😀 asi starnem

evinkaaa
21. feb 2012

@kmk11 - aaaaaale, co by si starla, to urcite nie. 😉 Aj pocasie je dnes nadherne, aj ked mozno troska chladno. 😉
Ja na taketo moc niesom. Pred par rokmi som este isla s kamoskami na fasching-party, to bola zurka. Ale teraz uz ani nie. V sobotu sme boli na faschingsumzug-u a to bolo pekne. Ale stacilo mi 😀

deina
21. feb 2012

Ahojte. 🙂 A dokedy su tie oslavy? Po cely den? Mna to tiez laka ist sa pozriet...

kmk11
21. feb 2012

@deina skus sa pozriet na strankach mesta, ci tam nie je casovy udaj - ale rataj, ze namestie byva dost preplnene - neviem, kedy je vrchol fasiangu... to sa potom ani hybat neda 😀 tu mam fotky z minuleho roku http://nemecky-online.webnode.sk/news/faschings... to bolo este relativne prazdno 🙂

@evinkaaa no ja ked som tam pred 15 rokmi isla prvykrat s kamoskami a este sme to nepoznali, tak nas v tom dave roztrhali 😀 clovek isiel proste tam, kam isiel dav - unik nebol mozny 😀 😀 😀

deina
21. feb 2012

@kmk11, viem si to mnozstvo ludi predstavit, preto rozmyslam... neviem, ci na to mam odvahu (s dvomi malymi detmi 😅 ). Ale ako som dnes videla vsetkych tych vyobliekanych ludi v metre, zacalo ma to lakat. A super fotky. 😉

kmk11
21. feb 2012

@deina dakujem... ved vyskusaj ... a ked sa ti bude zdat plno, zostan iba na okraji ... pre deti je to super podivana 😉

mexico_16
21. feb 2012

Ahojte baby. Ake umele mliecka sa predavaju v Nemecku ? Dakujem za odpovede 😉

kmk11
21. feb 2012

nuz tak teda hlasim navrat z fasiangov 🙂

rpinguin
21. feb 2012

@kmk11 s plnou kapsou sladkych kravin? 😀 😀 😀 😀

kmk11
21. feb 2012

@rpinguin kdeze 🙂 synovi sa nepacilo, ako ludia hadzu vsetko na zem, tak chcel ist domov 🙂 ale uz to bolo i na moj vkus moc plne a prealkoholizovane ...lepsie je ist skor 😉

yanni
21. feb 2012

Helauuuuuuuuuuuuuuu.......Kamelleeeeeeeeeeeeeeeeeeee........Krapfeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....... 😀 😀 😀

rpinguin
21. feb 2012

@kmk11 akeho mas stareho synatora? Moj tento rok pochopil, ze ti ludia nieco davaju, aj ked u nas bol Umzug bieda, ale kedze som ocakavala nieco horsie, tak to bolo super. Ale inac mne to chyba, celkovo zivot v Bonne bol super. Tam to zije, juchuuuuuuuuuuuuuu 😎

evinkaaa
21. feb 2012

@rpinguin - renca, to fakt ti chyba ten cely humbuk? 😀 Mne vobec nie.....ja si neviem predstavit zit v Koline. Uz len pre tento blby karneval a to divadlo okolo toho, by som sa odtial odstahovala. Ja uz nemozem pocut....posledne dni vsade pocut iba "kölle alaaf" 🙄 😠 🤐
Este dobre, ze tu to nieje take strasne. 😀 😔

yanni
21. feb 2012

@rpinguin juuj Renci, ja by som isla do Kolina kuk. To musi tam byt fakt parada. Ja som sice v Mnichove bola vseho vsudy asi tak tri razy, ja sa tesim, ze mame o 12 Feierabend, tak prcham domov, ale tu v Dachau idem kazdy rok. Mne to normalka zdvihne naladu 😀 😀 😀 😀 Mala by si nechat deti R. a zabukujeme si hotel a pojdeme niekedy fasiangovat do Kolina 😉 Dnes sme sa normalne o tom bavili v kancli lebo kolega pobehoval cele doobedie v Bärenfell, normalne bol süß 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , ze v Koline maju tri dne volno, tam to jednoducho zije.

rpinguin
21. feb 2012

@yanni Kati, ty to je fakt dobry napad, to by bola ozierka, to uz zacnem draheho pomaly spracovavat, aby to buduci rok klaplo 😀 Len, ci najdeme nejake ubytko na urovni.
@evinkaaa Evi, kedysi som tak myslela ako ty, potom som to zazila a bola to fakt super atmosfera. Ono tie vselijake Sitzungen, co vidno v tv spajam s nejakymi starymi ozranmi, ale v naladicke niekde po meste zamaskovana pobehovat a povymetat zopar barov ma nieco do seba 😉

kmk11
21. feb 2012

@rpinguin no on je prvak, ale velmi dba o poriadok 😀 sice do toho nezapada jeho izba ...ale inak vsade inde 🙂
... a ked ides s partiou, vzdy to ma nieco do seba 😉

@yanni no v mojej poslednej firme sme vedeli - fasiangy, nasu kancelariu v Koline nemusime tri dni volat, ani inak kontaktovat - tam panuje naozaj vynimocny stav 😀

evinkaaa
21. feb 2012

@rpinguin - reni, ja som kedysi myslela tak, ako ty teraz. 😀 Joooj, co sme sa s babami "früher" nablaznili na fasiangy na party v baroch a taaak. Bolo to super, ale teraz ma to nejako nelaka. Akoze ja nemam nic proti zamaskovaniu sa.....to je sranda......ale uz ma to nejako moc nelaka. Ale vies ako sa vravi - nikdy nehovor nikdy. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre