Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... x-)

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a navรคzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
๐Ÿ™‚ x-) x-) x-)

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY ๐Ÿ™‚ ๐Ÿ˜‰
kmk11
โ€ข
21. feb 2012
@evinkaaa takze buduci rok to isti? ๐Ÿ˜ƒ
evinkaaa
โ€ข
21. feb 2012
@kmk11 - kati, presne ako hovoris.......ked je dobra partia, tak je to potom cele dobra sranda. ๐Ÿ˜ƒ
kmk11
โ€ข
21. feb 2012
@evinkaaa veru, veru ๐Ÿ˜‰
yanni
โ€ข
22. feb 2012
@rpinguin Renci, tak ta beriem za slovo, spracuvaj, ale nie pomaly, skor by som povedala, rychlo, veeeeeeeeeelmi rychlo R. a na buduci rok sa ide. No ked chces ubytko na urovni, tak musime bukovat v lete ;-DDDD
kmk11
โ€ข
22. feb 2012
@yanni hmmm a nie je leto neskoro? nemala si bukovat uz vcera??? ๐Ÿ˜ƒ ... pri svojich pozorovvaniach vychadzam cisto zo znalosti oktoberfestovych pomerov ๐Ÿ˜‰ karneval v Koline nie je asi nic ine (inak je Kol_n s -y alebo s -i? )
yanni
โ€ข
22. feb 2012
@kmk11 no tak ved do Februara, hm, to sa uz nieco najde.

Kolin nad Rynom je samozrejme s "i". Ved Kolyn je uz na pohlad strach a hroza ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ
kmk11
โ€ข
22. feb 2012
@yanni ja sa nebojim ani Kolyna ๐Ÿ˜ƒ ja aj po lese plnom medvedov sama chodim ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ
yanni
โ€ข
22. feb 2012
@kmk11 ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ
rpinguin
โ€ข
22. feb 2012
zeny, toto som vam este neukazovala, sa zasmejete ๐Ÿ˜ƒ

http://www.vietnamtravel.cz/index.php/clanky/25...
yanni
โ€ข
22. feb 2012
@rpinguin Renci no ja sa tiez rehlim. Hlavne ten koniec je suprovy. A my sa stazujeme na slovenske zdravotnictvo.....
rpinguin
โ€ข
22. feb 2012
ani z postele nevstala ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ
yanni
โ€ข
22. feb 2012
@rpinguin no ved to. Dobreeeeeeeee co? ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ
amilat
โ€ข
22. feb 2012
@rpinguin@yanni raz za rok tu clovek pride a taky humor ๐Ÿ™‚ super to je napisane, nasmiala som sa ๐Ÿ™‚
yanni
โ€ข
22. feb 2012
@amilat No staci raz za rok. Mrie to tu, tak to treba obcas rozhybat. Inak co robi sadielko? ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ
Tak ja zase peciwm, ale tentokrat len Dinkelvollkornbrot. KOlaciky nemusm, mam v mraziaku este makovnik od Vianoc ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ
kmk11
โ€ข
22. feb 2012
@yanni jeee makovnik? taky, co vie po slovensky???? kam mam prist na tu kavicku a slintat s kolegynkou dvojprudovo??? ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ
yanni
โ€ข
23. feb 2012
@kmk11 no jasne, ze taky co "rozprava" nie "sprechuje" ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ Ocko piekol, na Slovensku, alene negarantujem, ze vsetky Zutaten boli slovenske. Ved vies, ako to teraz chodi....
A prid kludne na kavco do Dachau bzw. Mnichova, ty dostanes aj z toho makovnika a kolegyna nech dalej slinta ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ Ale ta slinta uz na dovolenke. Mozem sa aj obesit, 5,5 tyzdna ]-( ]-( ]-( To mam asi pomstu za tu sisku ]-( No na buduci rok jej asi dam ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ
yanni
โ€ข
23. feb 2012
@kmk11 v M. by si to nemala ani tak daleko, akurat raz cez cele mesto ๐Ÿ˜•
kmk11
โ€ข
23. feb 2012
@yanni Kati, ono to tak realne vyzera az po aprili ๐Ÿ˜‰ muz je zasa na cestach, potom ideme na dovolenku na dva tyzdne a potom ja kvoli knihe na Sk ...teraz sa toho akosi nakopilo ... no dufam, ze po aprili sa to opat ustali ๐Ÿ˜ƒ
amilat
โ€ข
23. feb 2012
@kmk11 aj ja chcem knihu
@yanni no uz asi 3 tyzdne stoji vaha, nechudnem a nechudnem , tak neviem,asi sa mi ta moja vaha zasekla. :-p a teraz mam tri dni dovolenku, musela som zobrat kvoli Adamkovi, lebo ma prazdniny .V pondelok a utorok prisla kocka babysitterka, no ale na cely tazden by bolo drahe tak som vzala dovolenku a teraz som leniva az je zle na ma pozerat, dnes som do 10 spala,uff, az ma hlava boli ๐Ÿ™‚
kmk11
โ€ข
23. feb 2012
@amilat neviem, ci som spravne pochopila... chces na nu link? (sorry, ale uz nemam prehlad, kto si ho uz vyziadal a kto nie... ๐Ÿ˜‰ )
amilat
โ€ข
23. feb 2012
@kmk11 ano link ๐Ÿ™‚
yanni
โ€ข
23. feb 2012
@kmk11 noooooooooooooooo ja pockam aj do Vianoc ale ten makovnik nie ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ

@amilat Dani tak sa riadne nazer a zase zacnes chudnut. To telo potrebuje aj obcas nakopnut. Verbrennung sa ti zase pohne.
kmk11
โ€ข
23. feb 2012
@yanni tak mi ho, prosim ta, aspon odfot ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ a dakujem ti za trpezlivost ๐Ÿ˜‰
yanni
โ€ข
23. feb 2012
@kmk11 no skusim a mam ti aj tie makove zuby odfotit? ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ
kmk11
โ€ข
23. feb 2012
@yanni ano, ale iba zuby mudrosti (s makovou ciapockou) ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ
yanni
โ€ข
23. feb 2012
@kmk11 tak tie este mam a makovu ciapocku im nasadim. len ci sa budu dat odfotit ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ
kmk11
โ€ข
23. feb 2012
@yanni mam kamosku fotografku...mam sa jej spytat, ake triky pouziva, ked sce odfotit zuby s ciapkami vsakovakeho druhu? ๐Ÿ˜Ž ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ
yanni
โ€ข
23. feb 2012
๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ @kmk11
yanni
โ€ข
23. feb 2012
@kmk11 takze Katus, extra pre teba a este si zavolaj aj nejaku susedu nech slintate stereo ;-DDDDDD
Zial len taky posledny kusok, ostatok je este v mraziaku.
yanni
โ€ข
23. feb 2012
juuuuuuuj ja blba zabudla som slintacku ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ ๐Ÿ˜ƒ

Zaฤni pรญsaลฅ odpoveฤ...

Odoลกli