• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

16. januára 2017 
@evinkaaa takze buduci rok to isti? :grinning:
21. feb 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kmk11 - kati, presne ako hovoris.......ked je dobra partia, tak je to potom cele dobra sranda. :grinning:
21. feb 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evinkaaa veru, veru :wink:
21. feb 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rpinguin Renci, tak ta beriem za slovo, spracuvaj, ale nie pomaly, skor by som povedala, rychlo, veeeeeeeeeelmi rychlo R. a na buduci rok sa ide. No ked chces ubytko na urovni, tak musime bukovat v lete ;-DDDD
22. feb 2012 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanni hmmm a nie je leto neskoro? nemala si bukovat uz vcera??? :grinning: ... pri svojich pozorovvaniach vychadzam cisto zo znalosti oktoberfestovych pomerov :wink: karneval v Koline nie je asi nic ine (inak je Kol_n s -y alebo s -i? )
22. feb 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 no tak ved do Februara, hm, to sa uz nieco najde.

Kolin nad Rynom je samozrejme s "i". Ved Kolyn je uz na pohlad strach a hroza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanni ja sa nebojim ani Kolyna :grinning: ja aj po lese plnom medvedov sama chodim :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rpinguin Renci no ja sa tiez rehlim. Hlavne ten koniec je suprovy. A my sa stazujeme na slovenske zdravotnictvo.....
22. feb 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani z postele nevstala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rpinguin no ved to. Dobreeeeeeeee co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rpinguin@yanni raz za rok tu clovek pride a taky humor :slight_smile: super to je napisane, nasmiala som sa :slight_smile:
22. feb 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilat No staci raz za rok. Mrie to tu, tak to treba obcas rozhybat. Inak co robi sadielko? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak ja zase peciwm, ale tentokrat len Dinkelvollkornbrot. KOlaciky nemusm, mam v mraziaku este makovnik od Vianoc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanni jeee makovnik? taky, co vie po slovensky???? kam mam prist na tu kavicku a slintat s kolegynkou dvojprudovo??? :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 no jasne, ze taky co "rozprava" nie "sprechuje" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ocko piekol, na Slovensku, alene negarantujem, ze vsetky Zutaten boli slovenske. Ved vies, ako to teraz chodi....
A prid kludne na kavco do Dachau bzw. Mnichova, ty dostanes aj z toho makovnika a kolegyna nech dalej slinta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale ta slinta uz na dovolenke. Mozem sa aj obesit, 5,5 tyzdna :angry: :angry: :angry: To mam asi pomstu za tu sisku :angry: No na buduci rok jej asi dam :grinning: :grinning:
23. feb 2012 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 v M. by si to nemala ani tak daleko, akurat raz cez cele mesto :fearful:
23. feb 2012 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanni Kati, ono to tak realne vyzera az po aprili :wink: muz je zasa na cestach, potom ideme na dovolenku na dva tyzdne a potom ja kvoli knihe na Sk ...teraz sa toho akosi nakopilo ... no dufam, ze po aprili sa to opat ustali :grinning:
23. feb 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 aj ja chcem knihu
@yanni no uz asi 3 tyzdne stoji vaha, nechudnem a nechudnem , tak neviem,asi sa mi ta moja vaha zasekla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz mam tri dni dovolenku, musela som zobrat kvoli Adamkovi, lebo ma prazdniny .V pondelok a utorok prisla kocka babysitterka, no ale na cely tazden by bolo drahe tak som vzala dovolenku a teraz som leniva az je zle na ma pozerat, dnes som do 10 spala,uff, az ma hlava boli :slight_smile:
23. feb 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilat neviem, ci som spravne pochopila... chces na nu link? (sorry, ale uz nemam prehlad, kto si ho uz vyziadal a kto nie... :wink: )
23. feb 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 ano link :slight_smile:
23. feb 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 noooooooooooooooo ja pockam aj do Vianoc ale ten makovnik nie :grinning: :grinning: :grinning:

@amilat Dani tak sa riadne nazer a zase zacnes chudnut. To telo potrebuje aj obcas nakopnut. Verbrennung sa ti zase pohne.
23. feb 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanni tak mi ho, prosim ta, aspon odfot :grinning: :grinning: :grinning: a dakujem ti za trpezlivost :wink:
23. feb 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 no skusim a mam ti aj tie makove zuby odfotit? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanni ano, ale iba zuby mudrosti (s makovou ciapockou) :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 tak tie este mam a makovu ciapocku im nasadim. len ci sa budu dat odfotit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanni mam kamosku fotografku...mam sa jej spytat, ake triky pouziva, ked sce odfotit zuby s ciapkami vsakovakeho druhu? :sunglasses: :grinning: :grinning:
23. feb 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. feb 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 takze Katus, extra pre teba a este si zavolaj aj nejaku susedu nech slintate stereo ;-DDDDDD
Zial len taky posledny kusok, ostatok je este v mraziaku.
23. feb 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuj ja blba zabudla som slintacku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok