Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

kmk11
23. feb 2012

@yanni super 😎 tak uz len tie zubky v ciapockach 😉 😀 ... a ja posielam tiez nieco na slintanie 😉

rpinguin
23. feb 2012

jeziiis vy nie ste normalne 😀 ved to ste uz pomaly na Evcinej urovni, aj ked ona by sa asi nasrala 😀

kmk11
23. feb 2012

@rpinguin hoci som este Evkinu uroven nevzhliadla 😉 podla komentarov uz viem posudit, ze som esce na rebricku dalekoooo pod nou 😀 ... a priority nedovolia stupat vyssie ku nej 😀

rpinguin
23. feb 2012

inac mame dnes za sebou U8.......ozi, skusene matky, kedy sa decka odnaucia od plienok v noci? Maxik ju ma stale rano mokru, preto mu ju davam. Dostala som taku odmerku, ze mu mam merat, najlepsie cez vikend, kolko toho vycikosi a rano zvazit plienku. Adiuretin chce podla toho zistit, no nechapem dokedy tu plienku mat bude.

rpinguin
23. feb 2012

@kmk11 tak na nu nema nikto asi

kmk11
23. feb 2012

@rpinguin a kolko ma maly? ja uz nemam prehlad v tych U-ckach 🙂

evinkaaa
23. feb 2012

@rpinguin - renca, ved prestaaaaaaaaaaaaaaan 😀 O akej urovni tu kecas. Ved tu predsa nesutazime ako v skolke 😀 .

@kmk11 - katka, mafinky su kraaaasne. Mnamky. 🙂 Ake si robila?

evinkaaa
23. feb 2012

@rpinguin - reni este k tym plienkam.......su aj extremne pripady. Ja mam kamosku a jej mala ma dva roky a uz nema nocnu plienku. Vobec to nijako nesilii.....to proste tak prislo a mala prespi celu noc a az rano ide na zachod alebo sa v noci zobudi (pri posteli ma nocnik), vycika sa a spi dalej. Alebo potom poznam jednu babu a jej dcera mala nocnu plienku do 4 rokov. Takze vidis.....to je fakt rozne.
Zacala si sa tym zaoberat, pretoze ti to "vadi", uvazujes nad tym alebo to "vadi" lekarovi?

kmk11
23. feb 2012

@evinkaaa tu najdes recept http://drobizg.webnode.sk/products/vynikajuce-k...
a kde su tie tvoje vytvory, nech si prehliadnem 😉 ... a nesutazime, to dobre sa chvali samo...teda tvoj Ruf 🙂

evinkaaa
23. feb 2012

@kmk11 - katka, to je tiez tvoja stranka? 😀 Vdaka, pozriem si potom podrobnejsie. Ja stale peciem a skusam nieco nove. Ja som vlastne ziadnu tortu alebo kolac nepiekla dva krat. Teda asi okrem 2-3. To su ale take ako "babickin jablkovy", streuselkuchen.... Rada vymyslam nove veci a skusam a kombinujem aj dva recepty dokopy a vytvorim si svoj 😀
Kludne si pozri aj tuto temu: Tam je tiez par receptov. Nielen co sa tyka pecenia, ale aj varenia. A su tam aj obrazky.
https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/recepty-mamiciek-z-nemecka-2/

kmk11
23. feb 2012

@evinkaaa nuz tu stranku som tvorila do urcitej doby, teraz uz na nu nemam velmi cas, resp uz nechodime s malym na "sikovne rucky", lebo uz ma ine kruzky v skole, takze mam sice par novych veci, ktore sa chystam vlozit, ale vzdy je nieco dolezitejsie 😵 ... a idem kuk na ten link ...dik 🙂

rpinguin
23. feb 2012

Evi, no mne to vobec nevadi, ja si myslim, ze je to ok, ze ved od dennej plienky sa tiez sam odnaucil. Ja do toho nenutim vobec, sami si rozhodnu, drezuru preneachavam slovenskym mamickam 😀 Len ma to tak napadlo sa dnes pri tom Ucku spytat a ona zacala, ze to je uz najvyssi cas, ze by to mal vediet, ze ci ma vsetko s tymi hormonmi ok, preto mam zapisovat to vsetko.

@kmk11 ono mas pri mojom obrazku info o deckach, ty to mas vystavene, takze ty si inkognito, ja som tam este aj moj mladicky vek strelila 😀

evinkaaa
23. feb 2012

@kmk11 - kati a to si chodila s malym tu niekde, ci nie? Stretavali ste sa slovenske mamicky? 😉

evinkaaa
23. feb 2012

@rpinguin - hm, tak co sa tyka zapisovania to pre teba nieje ziadna zataz, vsak? Ty si zapisujes aj tak vsetky udalosti co sa tyka krpcov......ci sa mylim? Myslim, ze si to raz spominala.

rpinguin
23. feb 2012

@evinkaaa jasne, ale zapisovala som len tusim 1,5 roka, vsetky kojenia mam zapisane, prikrmy, inac by som uz pri Matilde nic nevedela, kebyze nezapisem. A co bolo vtedy, ked som prisla do Nemecka, tak to neviem ale ani nahodou, takze knihu vydat u mna nehrozi 😀 Ja som rada, ze vobec viem rok prichodu 😀 😀 😀
Toto pitie a vylucovenie mocu musim ale merat cez vikend, ked nie je v skolke, neviem si ale predstavit ako budem behat s kelimkom kdesi vonku a na navsteve, kde sme v sobotu pozvani, to bude veseleeee.

evinkaaa
23. feb 2012

@rpinguin - renca, vsak ty mozes vydat nejaku beauty knihu s radami. 😀 😀 😀 Alebo nechces viest beauty blog? 😀
A ako si sa zabyvala. Uz mas tam nejake kamosky? 😉

kmk11
23. feb 2012

@evinkaaa kedysi sme chodili na SKM, ale partia sa rozpadla odchodom jednej vynikajucej sestricky a teraz neviem, kto tam este chodi, ale viem, ze robia co-to pre deti, no a pravidelne sme chodili i na jednu detsku farmu - teraz uz iba nepravidelne, tam tiez kedysi chodili Slovenky - nuz ale odkedy i ich deti zacali chodit do skoly, tak sa zaujmy, kruzky pomenili ... zivot ide dalej a my sa prisposobujeme aktualnej situacii 😉 ale ovela lepsie su pre maleho tieto akcie http://drobizg.webnode.sk/hry-pre-deti/sokolici/

rpinguin
23. feb 2012

@evinkaaa no jasne beauty blog, kto rychlejsie priberie vyhrava asi 😀 Zabyvala ok, byt mame super, zajtra pride typek merat okna a urobia nam nepriehladne rolety, tak sa tesim. Coskoro sa bude zasa menit cas, tak nemusim vstavat s prvym cvirikanim vtakov. A nemam tu nikoho, ale zajtra idem do EF. na nejake CZ_SK stretko, tak uvidim, co to tu zije 😀

evinkaaa
23. feb 2012

@kmk11 - kati, paradne akcie. Verim, ze sa to krpcovi paci. Uplne abenteuer, vsak? 🙂

@rpinguin - reni, ved ale ja to myslim vazne s tym blogom 😀 Vsak budes si kupovat nove sminky a budes testovat a potom nam o tom referovat 😀
Jaaaj, ty si to spominala, ze nemate rolety. To je potom o drzku tak skoro vstavat, ked vobec nemusis. Ach jaj...tak ale svita na lepsie casy 😀

rpinguin
23. feb 2012

no vonkajsie rolety to nenahradi, ale lepsie ako kremove zavesy,
zeny, lucim sa, tak dobruuuuu 🙂

evinkaaa
23. feb 2012

@rpinguin - no tak to je jasne. Aspon nieco 😉 Tak dobruuu 😉

kmk11
23. feb 2012

@evinkaaa Evi, co ti budem hovorit....takto by som mohla zit cely rok ... a Abenteuer to teda je, napr pred rokom a pol http://drobizg.webnode.sk/news/tabor-snov-pre-v... myslim, ze pre nas oboch to je neskutocny zazitok... minule mi syn povedal, ze on chce ist sam ako ostatne deti ... no to urcite, ak sa mu nepaci, necham ho doma!!! :D

kmk11
23. feb 2012

@rpinguin dobruuu 🙂

evinkaaa
23. feb 2012

@kmk11 - jeeej, to vypada naozaj uzasne. Ja som ako decko s braskom chodievala kazde leto do tabora a veeelmi rada na tie casy spominam. Nadherne obdobie. 😵

kmk11
23. feb 2012

@evinkaaa nuz ja mam to stastie, ze mozem byt decko nadalej 😀 😀 😀 a tie deti su tam FANTASTICKE!!! zboznujem ich ... oni sa stretavaju aj pocas roka, cize su zohrata partia

evinkaaa
23. feb 2012

@kmk11 - aha, cize ste vsetci ako jedna velka rodina 😵 😵 😵

kmk11
23. feb 2012

@evinkaaa prave si pozeram tvoje dielka na NM 😉 neorganizujes kurzy na tvorbu? dala by som sa nahovorit 😉 a Katka s makovymi zubami sa isto tiez rada prida 😀 😀 😀

kmk11
23. feb 2012

@evinkaaa hej - ja hlavnych organizatorov poznam uz priblizne 26 rokov, kedysi som s nimi organizovala detske tabory 🙂

evinkaaa
23. feb 2012

@kmk11 - kati, aaaale kdeze kurzy. Ja sa mam este co ucit. Stale a stale nove veci. Treba len skusat a skusat. 😉

kmk11
23. feb 2012

@evinkaaa no tu puncovu tortu by si ma mohla nahodou naucit 😉 a skusat mozes i na kurzoch s druhymi 😀 ja sa hlasim ako prva 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre