• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

16. januára 2017 
@rpinguin ozi stale zabudnem. Kupila si vasim ten book? A aky?
23. apr 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rpinguin my slovencinu ovladame, to len ti nasi doma nas mylia, co pisu s chybami ... ja kolkokrat pozeram na net a uvazujem, ci to ja tak negramotna, alebo ti druhi - no fakt, 18 rokov mimo - to s kazdym zamava, hlavne ak ma kolo seba tolko nespravnych -y, -i,s, z, kôli a pod :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kmk11 Kati presne tak. A hlavne tu na konovi. ale najlepsi je aj tak Gesichtsbuch. Tam este otvoria aj novu Gruppe s hrubkami v nazve. A tu sa pinginka rozculuje na nasim obcasnym yps... :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katus, si predstav rencu s cervenym fixom pred bookom a cela obrazovka popreciarkovana, poopravovana.. :wink:
23. apr 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mooc Reni, este ti nic nedoslo?
23. apr 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 kati este nie
23. apr 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mooc :confounded: Katka ti moze vecer predcitat, ona ju uz ma :sweat_smile:
23. apr 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ved mne to kati nehori..
23. apr 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mooc no len kym to nepride, tak nespavam dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
23. apr 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 Kati, nie len ze mam, ale uz mam aj polku precitanu :grinning: Tak s tym Slovinsko, to si dobre trafila. S tym sa stretol asi kazdy :grinning:
Este raz diky :wink:
23. apr 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yanni sak si scela citat na Slovensku :grinning: ... a nemas zac, rado sa stalo :slight_smile:
23. apr 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanni a s tym Slovinskom sa ja osobne stretavam dodnes - tot minule ma zasa don priradili - pravidelne :dizzy_face:
23. apr 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co so Slovinskom? asi nieco podobne ako ked som si isla ja v nejakom roku 1995 predlzit vizum, ci co to bolo, napisala ako krajinu povodu Slowakei, pani uradnicka si to musela pre seba napisat este raz, ale napisala SLowenien a dala mi to na podpis. Ja som jej povedala, ze si zmylila krajiny a ona mi na to, ze nezmylila, ze to je to iste, ze to ako keby som povedala Deutschland und Bayern :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@yanni kati, tento idem asi objednat http://www.cyberport.de/smartphone-und-foto/smartphones/A409-15U/samsung-galaxy-s2-i9100-coral-pink.html
23. apr 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rpinguin no ved ano... ako Deutschland a Bayern ... z cias Rakusko-Uhorskej monarchie... :sunglasses:
23. apr 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 kati, este nic.. :sweat_smile:
24. apr 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mooc :angry: bakana posta :angry:
24. apr 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 pohoda.. pride ked to budeme najmenej cakat.. v sobotu u nas zvonil hemes-ak 21:12
24. apr 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mooc nieco podobne mi dnes povedali i zvysne dve cakatelky ... ale stve ma to, kedze som knihy podavala v piatok a dnes je uz utorok :angry:
24. apr 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ty vies, mozno to kdesi cenzuruju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mooc zeby sa postari zacitali do mojej knihy??? :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mooc hihi ze vraj cenzura. Noooooooooooo ale bolo by treba. Keby si vedela ake Geheimnisse tam ta nasa Katus popisala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Inak nechapem, ze este nic nemas. Ved to by malo prist zo dna na den a nie dobre ze nie tyzden. nejako sa mi to nezda.
25. apr 2012 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanni :confused: prezrad, ake??? :confused:
:grinning: opovaz povedat, precita si ...psssst (Tak to ani neviem, ci mam pisat pokracovanie :confused: )
inak : nieco z matematiky: podavala som v piatok o 16 : werktag 1- sobota, werktag 2- pondelok, werktag 3- utorok
6-3=3 tj presna polovica :angry: nezavadzaj verejnost :angry:
:grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanni
@mooc prave sa ozvala prva z troch zasielok, ze kniha dorazila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. apr 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 no tak mne je to jedno, tyzden ci 1,2,3. ja ju uz mam a basta. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yanni no ved tvoja posta bola ta najspolahlivejsia :sunglasses: :grinning:
25. apr 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nemecke mamičky čo mate male deti, ked mali vase deti ako batolata zabu v ustach taky povlak biely z mlieka davaju v nemecku niečo na to, na slovensku je taka fialova vodička. tak neviem či si mam zohnat zo slovenska
25. apr 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinka25 Ahoj, zozen si na to tu alebo u nas borax glycerin, nam okamzite ucinkoval. Mali by ti ho vediet namiesat aj tu, no nepoznaju ho na zabu (aspon nasa hebamme o nom nevedela). Inac tu na to davaju rozne mundgely (napr. daktar). Ta fialova gencianova vodicka sa uz neodporuca, moze byt skodliva.
25. apr 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka oki dakujem, ja som sa len informovala ak by sme niečo take nahodou mali, dakujem
25. apr 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinka25 neviem ci je to to iste, ale ja som kamoske a uz aj jej kamoske kupovala v lekarni InfectoSoor a posielala na sk..
inak naco to riesis? vsak ked bude, zbehnete k dr. a ten vam poradi, nieco predpise.. alebo do lekarne.. :sweat_smile: niektori ludia nemaju problem, tak si ich umelo vytvaraju.. ci ako..
25. apr 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka jeeej Luci, nazdarek :dizzy_face:
25. apr 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok