Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

kmk11
4. máj 2012

@yanni tak nechod 😀

yanni
4. máj 2012

@kmk11 Noooooooooooo ked zasponzorujes, tak nepojdem 😀 😀 😀 😀

rpinguin
4. máj 2012

@yanni ved uz tam si, tak kde nechces 😀

kmk11
4. máj 2012

@rpinguin mozno stoji pred dverami a neodvazi sa stlacit klucku 😀
@yanni este nemam z coho 😀

inak uvazujem nad vcelarstvom, kto sa prida? 😉

rpinguin
4. máj 2012

@kmk11 to akoze ako hobby chces chovat vcely? 😀 😀 😀 😀 mas napady, venuj sa kniham alebo upratuj dom 😀 😀 😀
ja zasa uvazujem ist do divadelneho kruzku v nasej skolke, bude sa nacvicovat nejaka hra, ktora sa bude prezentovat na Sommerfeste 😀 ......heeeeerecka som bola vzdy 😀 😀 😀 😀

deina
4. máj 2012

@kmk11, coze? 😀 Studovat, ci chovat? To je take strasidelne, ako to v tych uloch bzuci...

deina
4. máj 2012

@evinkaaa, Evi, dakujem, to je presne ono. 😉

rpinguin
4. máj 2012

@deina ozi, no jasne, redcoon, aj my sme tam objednali cosi kedysi, inac pracku mas vybratu? zober tuto a mas vyriesene: http://www.redcoon.de/B299387-Bosch-WAS-28443_F...

kmk11
4. máj 2012

@deina
@rpinguin a co kniham, ked ich nechces 😒 😀 samozrejme chovu 😉 nabuduci tyzden by som mala ist na obchodzku so vcelarom 😎 a pisat budem samoska dalej, aj ucit nemcinu, jedno predsa nevylucuje druhe 😀 a ked sa na to dam, dam vam zlavu na medik 😎 😀

kmk11
8. máj 2012

nejako ste sa zlakli tych vceli 😀 😀 😀 nebojte sa, kludne piste dalej ... vcielka je mile bzucadlo 😀 ... nech brouka zit 😎

yanni
8. máj 2012

@kmk11 nehovori sa vciel?Hm Rencaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pomoooooc, ja uz mam v tej slovencine Gulasch so Salatom 😀 😀 😀

Ozaj Katus, a ty co sa takto na vcelarstvo davas? To ich akoze kde chces chovat? A ako ta to preboha napadlo? Ty si asi velmi nevytazena, ci ako? Ja potrebujem sekretarku a Putzfrau ;-D Uz poznam len jedno slovo: "nestihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam".... 😕

kmk11
8. máj 2012

@yanni hovori, ale uz sa nedalo opravit preklepy, tak som to tam nechala - tento kon je nedokonaly 😀
a sekretarku ti mozem robit :D

kmk11
8. máj 2012

@yanni neviem, ci som to tu nepisala uz minule, ze okrem mojej "farmy" si hladam este nieco podobne ... ale tazko sa niekam dostat s mojim diplomom 😅 ... a pred dvoma tyzdnami sme boli na jednej skvelej prednaske, nuz som sa chcela ist pozriet s prednasajucim na jeho revir - ale sa ho neviem dovolat - neviem, ci sa na to mozem dat (aj kvoli mojej alergii na stipance- ta prihoda s tou nohou 😉 ), ale chcem si vyskusat aspon schnuppertag 😎 ... a ja som vzdy mala 1500 aktivit 😵

yanni
8. máj 2012

@kmk11 Ty sa len pekne krasne prestahuj na dzedzinu a zaloz si tam Bauernhof, mala by si to potom vsetko "pod jednou strechou" 😉

kmk11
8. máj 2012

@yanni sak raz ano ... len teraz ma prednost junior a jeho aktivity ... ale z prveho miliona si kupim i nieco pre seba 😀 😀 😀

rpinguin
8. máj 2012

zeny, vy mate starosti, ja som doma a neviem, kde mi hlava stoji, si neviem predstavit, ze by som mala nieco robit...akoze naozaj za prachy 😀 Vcera sme mali mecheche v skolke vecer a este ma boli hlava, zajtra mame Muttertag zo skolky, talke bolehlav bude vo stvrtok a v piatok idem na wellness vikend s babami z MA., takze som vytazena az moc 😀 😀 😀 😀
Padam na postu, Kati zajtra mas prekvapko 🙂

kmk11
8. máj 2012

@rpinguin no kedze si nenapisala, ktora Katarina, tak cakam prekvapko i ja 😎 😀 😀 😀

rpinguin
8. máj 2012

@kmk11 no vies, ty si mi neposlala skatulu piskot, takze dakovne islo do DAH 😉

yanni
8. máj 2012

@rpinguin Renci ja zase nikdy nie som doma a tiez nestiham 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A na to mecheche by som aj ja rada isla. Ale zajtra mam mecheche s H. 😀 😀 😀

Inak ty zeno, ma nes....r, ta zabijem, co si ty zase vymyslela. So ti vcera aj volala, ze ti riadne nadam, ale ty sa radsej zatajujes 😀 😀 😀 😀

yanni
8. máj 2012

@rpinguin keby len piskoty, co tam po detoch, ja som myslela aj na mamicku 😀 😀 😀 😀 Uz si zbastila?

rpinguin
8. máj 2012

@yanni ty si mi volala? no nacase, aby mi prisiel ten Samsung, mala som uz dopisanu smsku, lenze mi to napisalo, ze mam plny fach, cize som musela najskor mazat stare smsky, samozrejme sa mi ale ta napisana uz neulozila, tak som sa vykaslala na pisanie. Ale nejaky Anruf in Abwensenheit som tam nemala, tak nechapem teda.
Vymyslela som nieco coolove, takze budes zirat 😀 a aj ja som myslela na mlstny jazycek, len sa to hadam neskazi a dufam, ze ti to prevezme zajtra nejaky sused, aby si nemusela na postu kdesi. A cokoladu som uz spraskala, ale teraz chudnem. Ked v piatok nabehnem v plavkach, tak sa baby zlaknu ako som sa v DDR spustila 😀 Mam aspon +5kg 😠

yanni
8. máj 2012

@rpinguin no ja som ti volala ale na pevnu. z roboty. Neprenasame cislo ale nejaky unbekannt by ti tam mal ostat. Ale smsku si dostala ci nie? Odpisala som hned. Normalne shocking, co si ty zase vymyslas 😀 A ty my nic jedle neposielaj, ja som sa na SK tak rozozrala, nic mi netreba. Inak coki som ti chcela tu velkku kupit, len som mala strach, ze nenajdem taky dlhy karton a len sa ti zlomi a co ja viem co este, tak som ti k tej mensej radsej keksule zobrala. To som ani nevedela, ze je tolko vyrobcov horaliek. Ani neviem, ci su tieto dobre. Len ten obal sa mi zdasl nejaky znamy, tak som ich zobrala. Inak, kedy idete na SK?
Ozi H. je uz spät, chce ist na Vatertag so mnou na Kanu, booooooooooze, ved ja to neviem, nech mi da s takymi hlupostami pokoj. Keby povedal shopping a ze aj zaplati, tak ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeem. nemusi sa 2 krat pytat 😀 😀 😀

A mobilac este stale nemas? To co im tak dlho trva. Len aby si si v Fr-Tag nemusela nejaku knihu zobrat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Inak ja som kuk tu trojku, tak ten bude stat okolo 600 €, tak dufam, ze dvojka zlacnie a potom musim zuschlagen ;-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

rpinguin
8. máj 2012

@yanni mobila este nemam, dnes je to 10 pracovnych dni, ale uz som pozerala na tu ich stranku a je tam napisane IM WARENAUSGANG, takze dufajme, ze nebudem muset do vlaku nejaku knihu tazku tahat 😀 Pri najhorsom kupim TV 14 😀 No uviidme, o kolko pojde S2 dole, ono je ale tazke este nejako ten model bez toho Gcka dostat a nikde to nepisu, cize si radsej skoc normalne do Saturnu a popytaj sa, ak teda nechces ruzovy ako mam ja, ten dufam, ze bez Gcka bude 🙂

A chlapkovi radost urobit treba, nech vie, ze si zena aj do voza a nielen ako ja- do koca 😀 To moc chlapi nemusia.

A ono je Pecat aj velka? To som fakt nevedela. Horalky poznam ja akurat seredske a Opavie, ine nie. Piskoty su aj Tescove, co poznam, ale tie maju zasa o nicom zlozenie. Pokial to ma muku, cukor, vajce v sebe, tak je to jedno, v tom jogurte sa to strati a zmäkne a pomooooooc, uz to zacala aj Matilda ranajkovat 😒
A so Slovenskom nestras, neviem, ved som tam bola nedavno, oktober 2010 😀

yanni
8. máj 2012

@rpinguin no Warenausgagn to nie je bohvie co, to znamena, aspon pre mna, ze to este na poste nie je 😨
No ved uvidime, ja to budem s tym mobilom riesit az ked sa vratim z Malty. Budem mat viac casu, dufam.

Zeno ma nestras, ved ja som tiez len do koca. Co mam ja preboha robit s vozom ;-DDDD

no jasne, neza´ja vela gramova ani neviem kolko ta dlha ma. Tu si kupuje moj otec. ceresnovu v horkej coki. Chcela som ti tu, ze ved z horkej sa nepribera 😀 😀 😀 , vidis myslim aj na tvoju figuru 😀 😀 😀 , ale v malom maju len v mliecnej. No co uz, zabijeme sa. Zakasirujeme handrickami a bude.
Inak aj tie kauflandacke piskoty nic nemaju, ale to som zistila, az doma u nasich, po tom mojom nakupe. Tie opavie su len pre tu posratu znacku total predrazene.
A nechaj aj Matildu, bude sa na velkeho brata len pozerat a slintat. Co si ty za macochu 😀 😀 😀 Ved uvidic, v 6. rokoch ich vytiahne, a budu taki slank 😉 Inak nebolo by zle poridit si nejake ditko, aj ja cem piskoty v jogutiku 😉)))))))))))

hihi ze vraj 2010. Uz b bolo aj nacase, neeeeeeeeeeeee. a ja zase v septembri, ma svihne.

kmk11
8. máj 2012

@rpinguin no si mala vidiet tu moju cestu ... 1500 km na otocku sama za tri dni - som sa z nej dalsie tri dni spamatavala 😝 😅 ... som pomaly nevedela, ako sa volam ... a nie to, ze co su to piskoty 😵 a uz vobec nie ze Opavia, Horalky & Co... sak ja som ani tresku ci korbaciky pre seba nestihla!!!

rpinguin
8. máj 2012

@kmk11 sa nediv, ked mas namiesto zreniciek $$$$$$ 😀 😀 😀

kmk11
8. máj 2012

@rpinguin zasa jedna z tych, co nema ponatia 😀 klikni si napr sem http://www.enigma.sk/chcem-vydat-knihu/ake-mam-... a potom snad pochopis 😎 ci je mozne $$$ 😵 alebo ☹ ☹ ☹ 😀
ale neboj, ked budem slavna, i tak ti este odpisem 😀😀😀

yanni
8. máj 2012

@kmk11 no ja som to mala teraz tiez skoro na otocku, a pred 3 rokmi fakt na otocku. Jeden den tam, na druhy do pola a na treti spät. 1500 km len taky fukot. A ja stale cestujem sama, ale shopingy sa stihaju co keby sa dialo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ved obchody su otvorene 24 hodin 😀 😀

mexico_16
8. máj 2012

Ahojte kočky 🙂 Mozem sa opytat aky je ockovaci plan v DE ? U nas je medzi 3.-4.mes, 5.-6.mes,,11.-12.mes.,a 15.mes. Je to rovnake ? Budem Vam vdacna za kazdu odpoved. Dakujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre