• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

6. septembra 2017 
@jahodka11 asi pripis presnejsie, kde hladas a co vlastne potrebujes, pravdupovediac, velmi tvojej sprave nerozumiem :sweat_smile:
14. máj 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahodka11, ved to mas vpodstate to iste, co na SR, tie obchody s oblecenim. :wink: A hracky napr ToysUrUs alebo Obletter...
14. máj 2012 o 13:43  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evinkaaa, ahoj, tesim sa na stretko. Predstav si, ze zaciatkom juna budem dokonca chvilku bez deti. :wink: Idem ti napisat...
14. máj 2012 o 13:45  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina Dani, a nezmokli ste? :slight_smile:
14. máj 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11, ja rozmyslam, ze preco, ved dnes neprsi. :grinning: Nie, na Brudermuhl uz vobec neprsalo, ked sme vystupili, takze pohoda. Aj ked teda mohla som si vziat radsej dazdnik ako slnecne okuliare...
14. máj 2012 o 13:59  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@deina - dani vdaka :dizzy_face: Tento tyzden tiez nemam cas a mam dost chaos, ale buduci by hadam aj siel. A to bez deti vyuzijeme urcite :grinning: :dizzy_face:
14. máj 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina :grinning: aspon ze ja mam velky dazdnik a tvoji drobci pod neho spolu s nami ako-tak pasovali :wink:
14. máj 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11, ano, mas vyborny dazdnik. :grinning: Dakujeme.
14. máj 2012 o 14:17  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina rado sa stalo, aj nabuduce :grinning: :grinning:
14. máj 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby bývate niekto pri Theresienwiese, tam kde sa koná Oktoberfest? ak áno ako sa vám tam býva :slight_smile: dakujem
15. máj 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renatad - ahoj. Tam byva Peta, ale ona tu uz moc nechodi. Ak byvas hore nad Theresienwiese, to je velmi pekna stvrt. Su tam aj novostavby a je to tam fakt pekne. Velmi blizko je Westpark, ktory je naozaj nadherny. Nasli ste tam nejaky pekny byt?
15. máj 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evinkaaa dakujem za odpoved, tento byt je v takom starom dome, dosť mi to pripomína staré mesto v BA je to napravo ked pozerám na google maps nad Keiser Ludvvig Platz
15. máj 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evinkaaa mužova spoločnosť nám našla, je to docela pekne zariadené a hlavne muž to má 2O min metrom do práce je tam naokolo plno školok školy, aj jazykove školy
15. máj 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renatad, tam je pekne, akurat som dnes tadial sla (nedaleko je ToysUrUs hrackarstvo), vacsinou krasne stare domy su tam. Prepokladam, ze pocas Oktoberfestu tam moze byt rusno, ale inak je to asi skor kludnejsia stvrt. :wink:
15. máj 2012 o 14:45  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@deina dakujem velmi pekne za odpoved tak ked to klapne v juli sme tam cela rodina, len ešte teraz všetko povybavovať tu, 2 deti, prácu, sociálku, zdravotné, auto, škola,.....dom, psi, ....človek ked si to predstaví má hlavu v smutku :D
15. máj 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renatad - ano, tam su potom take starsie domy. Ja som myslela inym smerom od Theresienwiese. Tam su aj novostavby. Ale tam, kde budete vy, tiez nieje zle. Docela pekna stvrt. :dizzy_face:
Neboj, vsetko vybavite, mate este cas nato. Stihnes, uvidis.....musis :grinning: , ved si zenska :grinning: .
15. máj 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evinkaaa to si aj ja hovorím, ved všetko sa dá i za kratší čas a nejdem na koniec sveta, ved autom je to 6 hodín s mojimi deťmi 12 :D
15. máj 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renatad - drzim palce pri vybavovackach. A uvidis, onedlho uz budete tu a budes mat pokoj :wink:
15. máj 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evinkaaa kdeze pokoj! budu chciet obehat vsetky krasy hned za prve leto! :sunglasses: :grinning: :grinning:
15. máj 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kmk11 - no, asi tak :grinning: . Pocuvaj, si niekde unterwegs zajtra? :confused:
15. máj 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evinkaaa zajtra som pri U3 Obersendling, teda od 15:10 do 16:45 :wink: prides tam? mozeme sa poprechadzat :slight_smile: minule sme sa prechadzali s Dankou a chlapcami :grinning:
15. máj 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 - zatial som sa chcela iba informacne spytat, ci niekde si unterwegs. Zajtra nieco mam a zalezi to podla toho, kedy budem mat potom volno. Tak ale posielala si mi tvoje cislo tu do sprav, ze? Poslala by som ti zajtra sms-ku, ak by sa mi v tomto case dalo prist. Dobre?
15. máj 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evinkaaa ok, ak nenajdes cislo, napis, alebo si pozri na mojej stranke :wink: snad nam to vyjde :grinning:
15. máj 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 - dik. No, budem sa snazit, ale nemozem to nejak ovplyvnit, vies. Tak ale zajtra budem vediet viac, ci mi to vyda alebo nie. :wink:

Inak baby, kde ste vsetky??? :confused: :fearful: :pensive: :zipper_mouth:
15. máj 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evinkaaa v poriadku, nezen sa viac, nez povoluju policajti :sunglasses: :grinning:
baby su poschovavane pred dazdom :dizzy_face:
15. máj 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 - ja pekne poslusne na bicykli a viac si netrufam :grinning: :grinning: :grinning: , kvoli velmi vela neohladuplnych vodicov na cestach. :confounded:
No to pocasie je fakt otrasne. Aka zima zrazu :confused:
15. máj 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 - jeeej, konecne niesi inkognito :grinning: Aka pekna fotka. :wink:
15. máj 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evinkaaa pokial nenasnezi, tak je ok :grinning:
15. máj 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evinkaaa :sunglasses: som zvedava, ci ma podla tej foto spoznas :sunglasses: :grinning: :grinning:
15. máj 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmk11 - no to snad nemyslis vazne, s tym nasnezenim :grinning: :grinning: :grinning: O snehu uz nechcem ani pocut najblizsie do novembra :grinning: . Uz mi aj ta zima, co je teraz (nas teplomer vonku ukazuje 6 stupnov), staci :angry: :confounded:
15. máj 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok