Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

kmk11
14. máj 2012

@jahodka11 asi pripis presnejsie, kde hladas a co vlastne potrebujes, pravdupovediac, velmi tvojej sprave nerozumiem 😅

deina
14. máj 2012

@jahodka11, ved to mas vpodstate to iste, co na SR, tie obchody s oblecenim. 😉 A hracky napr ToysUrUs alebo Obletter...

deina
14. máj 2012

@evinkaaa, ahoj, tesim sa na stretko. Predstav si, ze zaciatkom juna budem dokonca chvilku bez deti. 😉 Idem ti napisat...

kmk11
14. máj 2012

@deina Dani, a nezmokli ste? 🙂

deina
14. máj 2012

@kmk11, ja rozmyslam, ze preco, ved dnes neprsi. 😀 Nie, na Brudermuhl uz vobec neprsalo, ked sme vystupili, takze pohoda. Aj ked teda mohla som si vziat radsej dazdnik ako slnecne okuliare...

evinkaaa
14. máj 2012

@deina - dani vdaka 😵 Tento tyzden tiez nemam cas a mam dost chaos, ale buduci by hadam aj siel. A to bez deti vyuzijeme urcite 😀 😵

kmk11
14. máj 2012

@deina 😀 aspon ze ja mam velky dazdnik a tvoji drobci pod neho spolu s nami ako-tak pasovali 😉

deina
14. máj 2012

@kmk11, ano, mas vyborny dazdnik. 😀 Dakujeme.

kmk11
14. máj 2012

@deina rado sa stalo, aj nabuduce 😀 😀

renatad
15. máj 2012

ahojte baby bývate niekto pri Theresienwiese, tam kde sa koná Oktoberfest? ak áno ako sa vám tam býva 🙂 dakujem

evinkaaa
15. máj 2012

@renatad - ahoj. Tam byva Peta, ale ona tu uz moc nechodi. Ak byvas hore nad Theresienwiese, to je velmi pekna stvrt. Su tam aj novostavby a je to tam fakt pekne. Velmi blizko je Westpark, ktory je naozaj nadherny. Nasli ste tam nejaky pekny byt?

renatad
15. máj 2012

@evinkaaa dakujem za odpoved, tento byt je v takom starom dome, dosť mi to pripomína staré mesto v BA je to napravo ked pozerám na google maps nad Keiser Ludvvig Platz

renatad
15. máj 2012

@evinkaaa mužova spoločnosť nám našla, je to docela pekne zariadené a hlavne muž to má 2O min metrom do práce je tam naokolo plno školok školy, aj jazykove školy

deina
15. máj 2012

@renatad, tam je pekne, akurat som dnes tadial sla (nedaleko je ToysUrUs hrackarstvo), vacsinou krasne stare domy su tam. Prepokladam, ze pocas Oktoberfestu tam moze byt rusno, ale inak je to asi skor kludnejsia stvrt. 😉

renatad
15. máj 2012

@deina dakujem velmi pekne za odpoved tak ked to klapne v juli sme tam cela rodina, len ešte teraz všetko povybavovať tu, 2 deti, prácu, sociálku, zdravotné, auto, škola,.....dom, psi, ....človek ked si to predstaví má hlavu v smutku :D

evinkaaa
15. máj 2012

@renatad - ano, tam su potom take starsie domy. Ja som myslela inym smerom od Theresienwiese. Tam su aj novostavby. Ale tam, kde budete vy, tiez nieje zle. Docela pekna stvrt. 😵
Neboj, vsetko vybavite, mate este cas nato. Stihnes, uvidis.....musis 😀 , ved si zenska 😀 .

renatad
15. máj 2012

@evinkaaa to si aj ja hovorím, ved všetko sa dá i za kratší čas a nejdem na koniec sveta, ved autom je to 6 hodín s mojimi deťmi 12 :D

evinkaaa
15. máj 2012

@renatad - drzim palce pri vybavovackach. A uvidis, onedlho uz budete tu a budes mat pokoj 😉

kmk11
15. máj 2012

@evinkaaa kdeze pokoj! budu chciet obehat vsetky krasy hned za prve leto! 😎 😀 😀

evinkaaa
15. máj 2012

@kmk11 - no, asi tak 😀 . Pocuvaj, si niekde unterwegs zajtra? 😕

kmk11
15. máj 2012

@evinkaaa zajtra som pri U3 Obersendling, teda od 15:10 do 16:45 😉 prides tam? mozeme sa poprechadzat 🙂 minule sme sa prechadzali s Dankou a chlapcami 😀

evinkaaa
15. máj 2012

@kmk11 - zatial som sa chcela iba informacne spytat, ci niekde si unterwegs. Zajtra nieco mam a zalezi to podla toho, kedy budem mat potom volno. Tak ale posielala si mi tvoje cislo tu do sprav, ze? Poslala by som ti zajtra sms-ku, ak by sa mi v tomto case dalo prist. Dobre?

kmk11
15. máj 2012

@evinkaaa ok, ak nenajdes cislo, napis, alebo si pozri na mojej stranke 😉 snad nam to vyjde 😀

evinkaaa
15. máj 2012

@kmk11 - dik. No, budem sa snazit, ale nemozem to nejak ovplyvnit, vies. Tak ale zajtra budem vediet viac, ci mi to vyda alebo nie. 😉

Inak baby, kde ste vsetky??? 😕 😨 😔 🤐

kmk11
15. máj 2012

@evinkaaa v poriadku, nezen sa viac, nez povoluju policajti 😎 😀
baby su poschovavane pred dazdom 😵

evinkaaa
15. máj 2012

@kmk11 - ja pekne poslusne na bicykli a viac si netrufam 😀 😀 😀 , kvoli velmi vela neohladuplnych vodicov na cestach. 😖
No to pocasie je fakt otrasne. Aka zima zrazu 😕

evinkaaa
15. máj 2012

@kmk11 - jeeej, konecne niesi inkognito 😀 Aka pekna fotka. 😉

kmk11
15. máj 2012

@evinkaaa pokial nenasnezi, tak je ok 😀

kmk11
15. máj 2012

@evinkaaa 😎 som zvedava, ci ma podla tej foto spoznas 😎 😀 😀

evinkaaa
15. máj 2012

@kmk11 - no to snad nemyslis vazne, s tym nasnezenim 😀 😀 😀 O snehu uz nechcem ani pocut najblizsie do novembra 😀 . Uz mi aj ta zima, co je teraz (nas teplomer vonku ukazuje 6 stupnov), staci 😠 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre