Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

rpinguin
17. máj 2012

@mooc Reni, co tym myslis? Myslis Paukenröhrchen? Tie mala Matilda, po roku je vysli same. Ci nejaku inu Op?

@evinkaaa no ja si to mazem, preto tam nic nemam. Len tie komenty ma stvu zatial, ze to vidia aj ini, co pisem.

mooc
17. máj 2012

@rpinguin pisnem ti ip

misiatko999
18. máj 2012

@renatad tak super, potom sa mozme stretnut 😉

renatad
18. máj 2012

@misiatko999 teším sa 🙂

deina
19. máj 2012

@mooc, Reni, skus tuto, mozno ziskas nejake informacie: https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/dakujeme-strapco-orl-rady/ (v tej teme je jedna ORL doktorka).

kmk11
19. máj 2012

Mnichovcanky ako, uz sa chystate na vecer? 😎 😵 rapkace a truby prichystane?

evinkaaa
19. máj 2012

@kmk11 - kati, myslis futbal? 😕 Ja urcite nieeeee. To si radsej pozriem hokej nasich. 🙂
A som dnes povedala, ze dnes nejdeme smerom centrum alebo na sever, kedze tam su hufy ludi 😀

mooc
19. máj 2012

@evinkaaa evi nechodet ani na affenberg a ani na hagnau.. aj tam naaaroda.. 😉

mooc
19. máj 2012

@deina danka dakujem, skusim sa opytat..

deina
19. máj 2012

@evinkaaa, moj mm siel, ze ide kupit zaclonu do Galerie. 😀 😀 Tak aspon nasal trosku atmosfery...

maculik
19. máj 2012

Ahojte kocky,
neviete mi poradit nejaky nemecky zlavovy portal? Nieco ako na Sk Zlava dna a podobne. Dakujem 🙂

evinkaaa
19. máj 2012

@deina - no aky sikovny manzel. No nech len vyberie nejaku peknu 😀 😀 😀 😀 😀

yanni
20. máj 2012

@maculik je ich vela. ved poguuuugluj. Myslis, ze napr. ja (a urcite aj vela inych ludi), hladalo a naslo. Ved sedis za PC, tak hladaj. Zadaj si Gutscheine alebo Gutscheincode a vyplujE ti neuveritelne mnozstvo stran. A tam si potom vyber taky Gutschein, ktory sa ti prave hodi.

kmk11
20. máj 2012

@maculik ekvivalentom toho, co myslis ty, je v Nemecku http://www.groupon.de/deals/muenchen?subscribed... - treba sa zaregisrovat a zvolit si svoje mesto 🙂

yanni
20. máj 2012

@kmk11
@kmk11 Katus na groupone som aj ja, len velmi mi to tam nesmakuje. Casto maju tie zlavy len begrenzte Gültigkeit, napr. teraz bol Therme Erding len ca.na 2 mesiace. Bud ides hned alebo, ako teraz ja idem na mesiac na dovcu, tak by to bolo knapp. A taketo dobre ponuky su zial nie tak casto. A zial takmer vzdy v nevhodnom case. To uz Gutscheine zum Ausdrucken alebo Gutscheincodes su lepsie. Hladam vtedy, ked chcem nieco objednavat alebo kupovat, neplatim nic dopredu a nic neprepadne, kedze fakt hladam len v tom momente. Tak napr. tento tyzden som objednavala z apotheke, doplnit moju Reiseapo, a nasla som onlinecode 15% prave pre moju naoblubenejsiu onlineapo.

kmk11
20. máj 2012

@yanni Kati, aj ja som na groupone, mam pocit, ze mi to tam tiez az tak nesmakuje 😉 nuz ale ta zlava.sk je v rodinnom zvazku s grouponom 😀

yanni
20. máj 2012

@kmk11 hihi ze vraj v rodinnom zväzku 😀 😀 😀 😀 😀 Noooo trosku blba rodina. Ja sa priznam, z grouponu som este nic nemala. Bud je tam len srot alebo nejake donbre ponuky, hlavne na welllness ci nejaky vylet, su vzda v nevhodnom case. A pravsupovediac, nerada platim nieco dopredu. Uz som citala ja staznosti, ze napr. predali cez groupon viac pobytov ci vstupeniek ako mali kapacitu. No riadna hlupost.

kmk11
20. máj 2012

@yanni presne tak, Kati - aj ja som tak kupila jeden kupon - ze predali take mnozstvo, ze sa v tej Restaurant zblaznia - museli predlzit akciu o rok ... podla toho ocakavam i kvalitu 😒 aj dalsie dva boli o nicom a odvtedy som u nich skoncila 😠 ... keby mali kupon do nasej restiky, kam radi chodime, tam by som si este dala povedat, ale inak 😕

iii
21. máj 2012

cavky baby, vratili smer sa zo stanovacky, s troma krpcami je to teda ine dobrodruzstvo........filip jedol travu a piesok, marcel navstevoval susedov v stanoch a vyjedal, co nechali pred stanmi, a jedina rozumna elenka "iba" chytala cmeliaky a osy........
mam dotaz, nakupujete niektora potraviny online? napriklad take cosi http://www.mytime.de/
uz som nejak znavena z nosenia desiatich litrov mlieka a dvadsiatich litrov dzusov domov, liererung vyzera dost pohodlne.......ak niektora mate skusenosti s tymto, tak sem s nimi 😉

@yanni katka, a od teba este poprosim adresu na tu tvoju oblubenu online apotheku 🙂

prajem pekny den, mate sa vsetky dobre inak? nejake novinky? nie som uplne uptodate, trosku som konika flakala..... 😀

evinkaaa
21. máj 2012

@iii - ahoj Ingus. Pekne, ze si znova zavitala 😀 . Online apotheke ma asi kazdy svoju oblubenu. Ja som vyskusala par a ostala som pri jednej, pretoze ta mi vyhovuje najviac.
A k tvojmu dotazu. Konkretne tuto stranku, co si dala, nepoznam. Ale moja dobra kamoska, ked bola isty cas velmi chora a nemohla chodit von, tak si dala vzdy vsetko liefern z normalnej rewe alebo tengelmannu. Sorry, uz sa fakt nepamätam, kto to bol. Vzdy im tam zavolala na konkretne cislo (alebo online?!) a oni jej na ten den doniesli, co potrebovala. A take, ze drive in existuje u viacerych, ale pre teba nic, kedze ty chces, aby to doniesli tebe. 😀 Alebo s napojmi....tak my sme napriklad uz vyuzili viackrat sluzby getränkemarkt-u. Objednali a oni nam doniesli az do bytu vodu, popripade dzusy.....co sme objednali. Neskusala si getränkemarkt u vas? Ci sa ti to zda drahe? Ved oni bezne vozia do firiem, praxis, ale aj sukromnym osobam. 😉

kmk11
21. máj 2012

@evinkaaa Evi, to je urcite EDEKA ... wir lieben Lebensmittel 😀 ... muz objednava tiez online lieky, ale takto z hlavy sem tu adresu nevyplujem 😎

evinkaaa
21. máj 2012

@kmk11 - kati, ale napriklad aj rewe.
Pozri tu: http://www.rewe-freidank.de/Lieferservice.htm
http://www.rewe-viert.de/Lieferservice.htm (dala som Dortmund, kedze Ingus je odtial) 😉

kmk11
21. máj 2012

@evinkaaa Evi, ja som si robila srandu kvoli tym ich reklamam ... zack ...200 g Salami 😀 😀 (bringen wir Ihnen sicher nach Hause - moja rozsirena verzia 😎 ) 😀

evinkaaa
21. máj 2012

@kmk11 - jasne 😀 😀 😀 Ale to je len teoria, obycajne kecy 😀 . Ked im povies, ze chces 200g niecoho, tak nieje schopny to odrezat presne 😀 😀 😀

evinkaaa
21. máj 2012

@kmk11 - Katus, kedy dame tento tyzden "rande"? 😀 Napis mi, prosim, do IP, kedy ty mozes. 😉 Vdaka 😵

mooc
21. máj 2012

@evinkaaa evi, mne sa uz v edeke stalo, ze mi nasup navazili presne, sme sa smiali obaja, ze na nas mohli reklamu tocit a stacila by jedna klapka..

evinkaaa
21. máj 2012

@mooc - renik, mne este nikdy 😒 . Ale boli velmi blizko 😀

iii
21. máj 2012

dikes za linky, snazim sa tym prekusat, ale zistujem, ze my zijeme v stvrti, kde je akesi lieferungove vakuum... evi, ten getränkemarkt je tiez dobry napad, skusim aj to, mna taketo genialnosti samu nikdy nenapadnu

@mooc renca ty si raz pisala, ze objednavas plienky domov, cez co to robis?

yanni
21. máj 2012

@iii ingi, ja poznam na pampersky abo cez amazon. a tiez windeln.de. A urcite ich je este viac, len neviem, ci sa neoplati lepsie kupovat v normalnom obchode v akcii väcsie mnozstvo a ked mas este od pampers.de kupony, tak to vynde skoro za babku.

Potraviny neobjednavam, auto odvezia, ale chapem, s 3 detmi to nie je asi bohvie co.

Apo mas ip.

yanni
21. máj 2012

@mooc baby vy ste srandistky 😀 😀 Skuste vzdy presne navazit tolko, kolko chce zakaznik. Hahaha, to sa nepodari vzdy ani cloveku, co to robi 20-30 rokov. Ja to mam vyskusane v pekarni. Staci, ze je v chlebe trebars o zrniecko viac a uz je to tazsie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre