Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

kmk11
18. jún 2012

@evinkaaa nie, akcia plati - ale ti, co to nepochopili a zdielaju, sa nedostanu do zrebovania 😅 sak si si vsimla, kolki klikli zasa nespravne? vcera boli 5 😒

evinkaaa
18. jún 2012

@kmk11 - kati, jasne chapem. Ano, vsimla som si. Je to fakt zvlastne... 😒 Prezila si vcerajsi futbal bez ujmy na zdravi? 😀

kmk11
18. jún 2012

@evinkaaa 😀 uz scem, aby skoncil futbaaaal ... a porad, ako napisat spravne vysvetlenie .. ale nie, nechaj tak, nech si klikaju ... pre mna za mna - uz mam 5 regulernych a predpokladam, ze este asi 5 ku nim pribudnu 😵

evinkaaa
18. jún 2012

@kmk11 - no este budes musiet minimalne 1 hru strpiet, ak nie viac 😀 . No ja ti asi neporadim, fakt neviem, kedze pre mna to je uplne jasne. Fakt neviem, ako by si to mala inak napisat... Aaale nerob si starosti. Nemusis pisat x listockov na losovanie 😀 .

kmk11
18. jún 2012

@evinkaaa no uz ich zopar mam 😉 nepridas sa? 😀 😀

evinkaaa
18. jún 2012

@kmk11 - hm..... zvazim tvoju ponuku 😀 😀 😀

kmk11
18. jún 2012

@evinkaaa do soboty mas cas 😉

evinkaaa
18. jún 2012

@kmk11 ok, vdaka 😅 😎 Kati, ides v stredu s malym na spev?

kmk11
18. jún 2012

@evinkaaa ano Evka 😵 prides? 😀

evinkaaa
18. jún 2012

@kmk11 - no aj by som prisla. Mozno nebudem moct ostat 2 hodiny, ako by bolo super, ale mozno iba hodinku. Nevadi? 😉

kmk11
18. jún 2012

@evinkaaa napiseme si este zajtra? ja tam budem tentokrat uz o cosi skor, mame prist na 14:30 😉

evinkaaa
18. jún 2012

@kmk11 - katus, napis mi, prosim ta, do IP strasse, kde ta zastihnem a nejaky treffpunkt. Vdaka 😵

rpinguin
20. jún 2012

@kmk11 tak ja som nepochopila vobec, o co ide, takze som mala pravdu, ze sa zaradim medzi davy nechapacov 😀

ftinka
20. jún 2012

ahojte baby, idem sa k vam znova poradit 🙂 viete ako sa tu pocita dovolenka, ked zacinam matersku?
mam narok az do Elternzeit alebo iba do zaciatku Mutterschutz? Lebo sefka mi to vypocitala iba do Mutterschutz a to sa mi nejako nezda a neda si povedat ☹ Predpokladam, ze i po porode tych 8 tyzdnov, ktore su stale Mutterschutz by mi mala ist dovca a mam na nu narok. Ci nie?

misiatko999
21. jún 2012

ahojte baby, dcerka bude mat 2 roky a chcela by som jej objednat tortu, viete mi poradit nejake cukrarstvo v Mnichove kde robia dobre torty? Alebo je tu nejaka sikulka z Mnichova co pecie torty na objednavku?

kmk11
21. jún 2012

@rpinguin chyba nie je v tvojom prijimaci, Evka vie, lebo pozna moju stranku 😉 a trochu sme o tom diskutovali na FB 😀

kmk11
21. jún 2012

@ftinka moja pamat do tejto doby nesiaha, ale tak urcite su tu dievcata, co maju najnovsie info 🙂

@misiatko999 no ved nasa Evka je sikulka, len neviem, ako je na tom teraz s casom - predpokladam, ze prave ten cas je momentalne trochu otazny ... ale za opytanie nic nedas, aspon si myslim ... co ty na to, Evi?
@evinkaaa

evinkaaa
21. jún 2012

@kmk11 - katus, no s casom to je teraz troska "narocne", ale da sa vtesnat, keby bol zaujem. Vsak aj vecere a noci existuju 😀 😀 😀 Akurat robim dnes (teraz) futbalovu tortu pre kamaratov, tak mam fofry 😕 .

@misiatko999 - ja peciem torticky. Aku by si chcela? Ak mas zaujem, napis mi to IP na kedy by si to chcela, asi aku torticku, aku chut atd. 😉

Pozdravujem vas kocky vsetky 😵 😵 😵 a letim do kuchyne. 😕

ojo
21. jún 2012

Ahojte mamičky, moc se omlouvám, že vám sem lezu, ale nevím koho se zeptat. Můj muž by chtěl začít pracovat v německu na německý živnosť a slyšeli jsme, že příspěvky na dítě jsou cca 160Euro, ale že na třetí dítě už je to cca 250Euro, nevíte jestli je to pravda? Děkuji za odpovědi 🙂

ojo
21. jún 2012

@mooc díky 🙂

misiatko999
21. jún 2012

@kmk11 ahoj, dakujem za odpoved, uz som jej poslala IP, snad sa dohodneme🙂

kmk11
22. jún 2012

@evinkaaa Evi, no ta futbalova bola tak skvela, ze uz i piskat na majstrovstva by si mohla ist 😎 😉 😀

evinkaaa
22. jún 2012

@kmk11 - jooooj, katus, az sa cervenam 😔 😕 Ale taka skvela az nebola, mala chybiciek az-az. 🤐

frndzalica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mooc
22. jún 2012

@evinkaaa nebud prehnane skromna, to ti nepristane 😉 ci ako sa to hovori? naozaj kraaaasna.. ako vsetky tvoje torticky!

evinkaaa
22. jún 2012

@mooc - renik, dakujem pekne 😵 😵 😵 Vies, ja sama poviem uprimne, ked sa mi naozaj moja torta paci. To ano, ale ja vidim chybicky "krasy", ktore nevidia ti, ktori sa s tym nezaoberaju detailnejsie. Urcite chapes, co tym chcem povedat... 😉

evulik22
23. jún 2012

ahojte, byva niekto v okoli Franfurktu, my sa tam stahujeme a hladame pekny svetly bytik v nejakej pekne casti. Viete mi dat tip na obvody alebo okolite dedinky, dakujem 🙂

kmk11
25. jún 2012

@evinkaaa Evi to poznam - aj ja som taka - ak sa niekto niecim zaobera pravidelne, tak chce mat vsetko perfektne 😉

pinkyrose
26. jún 2012

Ahoj holky, můžete mi, prosím, poradit jaké koupit umělé mléko pro půlroční miminko? Bydlíme kousek od hranic a do Německa jezdíme nakupovat. Teď budu dcerku odstavovat, tak jsem se s vámi chtěla poradit, jakou značku kupujete. Děkuji moc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre