Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

jabera
18. jún 2009

ahojte vsetky,
dani, no, krasna robota, fakt, strasne zaujimavo to znie...

my sme boli teraz narychlo v erstings family a nakupila som take mini darecky, ved uz o tyzden ideme na svk... a ja ten obchod proste milujem, ale kupila som aj blbosti ore barta, ale take potrebnejsie blbosti, ako bodycka za euro a podobne... boris mu chcel kupit dalsiu natahovaciu hracku, co hra muziku, to uz som mu zatrhla, lebo on mu je schopny nakupit kvanta ozaj blbosti...
ale kamaratka caka miminko, tak som mu take frajerske bodycka vzala, urcite sa bude tesit..

dania
18. jún 2009

Jani, a jak dlouho ze zustanete na Svk? I ja mam rada Erstings family, ale uz jsem dlouho nebyla, ze by tip pro dnesni odpoledne 😉?

My mame za sebou prvniho zubare 🙂 Doma jsme nacvicovali otevirani pusinky pro pana doktora, ale tam se nejak zasekl a neslo to, nakonec aspon trosicku zoubky ukazal, takze jsme to zvladli. Na aute se nam po ceste zpatky rozbilo otvirani oken a jedno okno zustalo otevrene, takze az nas inzenyr prijde z prace, tak ho ceka dalsi robota. 😝

mammy81
18. jún 2009

Ahojte kocky hlasim sa spät v nemecku. 😉 joj sme dosli v nedelu ale nemala som chut na kona pretoze ma drzi depka zeby som aj nazad do PP byvat sla a drzi sa ma to neviem preco,mali sme s manzelom vymenu nazorov a vsetko sa akosi drbe.
Aspon ze moja mamka je tu so mnou prisla asi na mesiac tak som aj rada ze niesom taka sama. 😉 neprecitala som si vas zatial este ale budem sa snazit to napravit. 😉 tak zatial sa majte krasne

jabera
18. jún 2009

gratulujem k zubakovi, to ste strasne sikovni. ja si to tiez musim nacvicovat, lebo inak neotvorim.... prave dnes som sa objednavala na normalne osetrenia, po tom zakroku.. ufuf

ideme o tyzden a mali by sme byt 2 mesiace. boris sa vrati uz po mesiaci - do prace. ale pokial sa nam tam nepodari vybavit ockovanie, budem sa musiet vratit aj ja skor..

zuzanasaw
18. jún 2009

Jej Jani, tak to nie len ja chodim na Sk na tak dlho? 😀 My ideme okolo 10.jula a tiez zostanem asi do polovice augusta, nech sa decka vyblaznia pri starych rodicoch. Len manzel sa bude musiet asi po dvoch tyzdnoch vratit do roboty 😒 Uz to vidim, ako sa sem na kona dostanem zas len zriedka - ako vzdy, ked si myslim, ze na Sk budem mat konecne cas na hluposti a nakoniec ten cas zbehne tak rychlo, ze sa uz domov treba brat 😖

Ja plienky od Rosmana nepoznam, ale kamoska kupovala a presla na Pampers, ze sa jej tie rosmanovska zdali nejak velmi siroke - hlavne pre novorodenca, co ma doma...

A ze "hrichy meho mladi"... som tak tajne dufala, ze sa na to uz zabudlo. Skusim zajtra cez den daco pisnut, lebo uz ma muz zas zenie 😀 😀 😀

neurologia
18. jún 2009

Ahojte bambulky,

dnes sa tiez nepohol maly pokemon tak som sadla na vlak a frcala k doktorovi....cela som bola vyklepana ale v pohode ma zobral bol strasne mily spravil mi sono malinke pekne pomeral aj 4-krat mi ukazal srdiecko ze bije ze vsetko je v poriadku...pekne rastie vsetko je v pohode booooze ani si neviete predstavit ako mi odlahlo zrazu mi bolo tak lahko a dobre....aaaa babyyyyyy vyzera to tak ze budeme mat dievcatko.....

potom som pobehala kus po meste pekne vecicky maju aj vypredaje uz zacali hmmmm lakave ale vsetko kratky rukav take letne a ja budem mat babo na zimu ....takze este trosku pockam

inak aj ja idem domkov lete presnejsie v auguste-na cely mesiac potom musim napisat renci nech ma odnikadial nevymazava ze ja sa vratim 😉

marosko
19. jún 2009

ahojte zenule

dakujem za rady ohladne rodnych listov.Muz musel ist na Slovensko tak aspom donesie tie rodne listy a ine dokumenty. Akosi sa nam to predlzuje s tym prihlasenim. Ach so...clovek sa uci na svojich chybach. Ale utecha je ze hned dovezie aj moju maminu,tak tu bude trochu veselsie.Sice len na tyzden,viac dovci nema.No aspom cosi. Len aby nam pocasie prialo,nech cosi popozerame. Mna akosi ten upratovaci syndrom pri navstevach nechytil. Snad pride aj ked nemam umyte okna. Ale zislo by sa im trocha vody.

Bei,mne sestricka tiez na zenskom povedala ked som bola tehu,ze radsej prist 10x zbytocne ako 1x neskoro a potom si to vycitat. Ja som tam tiez sla ze ma pobolieva brucho a sup uz som mala vypisany listok na prijem do nemocnice. Sice mi davali len infuzky magnezia a klud_asi vedel ze doma si ho clovek nedopraje.Tak si super spravila uz len pre svoj pokoj.

Jani a vy idete na sk autom. Budete byvat u vasich. To beriete vsetko od kocika po celu vybavu pre drobca alebo mate aj tam nejake veci. My by sme uz uzivili aj maly kamion. Stale sme nabaleny ako Jezisko.Tak prijemny poby a stastnu cestu ak by som sa nahodou pre zaneprazdnenost neukazala.

Stefi,vitaj spat aj mi sme prisli v nedelu.Snad ti uz depka ustupila. Viem o com hovoris. Ja ju mavam dost casto. No v mojom pripade je to asi tym,ze sme tu kratko. Uz si pozrela cestu k nam. Mas to dost daleko.Ja som bez auta a tiez som doteraz moc nejazdila tak ja sa od domu moc daleko nedostanem.

Dani fakt,zaujimava praca No aj casovo narocna.
Zuzi aj ja si chcem precitat story o tebe. Tak snad sa k tomu dostanes.A dakujem za vsetky rady uz by si si mohla aj poradensku kancelariu otvorit. Kolko rokov ste tu uz vy.Akosi som stratila prehlad.Emka sa uz narodila tu.

marosko
19. jún 2009

Jani a co je s tebou dospavate noc.

emicka09
19. jún 2009

je, to jsem nevedela, ze je tu i forum tykajici se Nemecka, narazila jsem na vas uplne nahodou 😀 ale jsem rada, taky jsem v Nemecku - pustim se do cteni, doufam, ze tu najdu spoustu uzitecnych veci 😀

marosko
19. jún 2009

Emicka 09 vitame ta dufam,ze nam obcas aj nieco o sebe napises. Odkial si z nemecka. A to je aj tvoje prave meno. _Ema.

a ostatne babule kde ste. 🙂 🙂

jabera
19. jún 2009

caute baby, sand nic nezabudnem.

dani(mar), vidim, ze lovis nove duse, preberas rencinu rolu, co? sa bojis, ze ta vysupne... ze si mala dlhu absenciu. ideme na sk autom. cim viac sa to blizi, tym viac sa mi nechce. akosi si to neviem predstavit.... my tam mame byt... aj to uz bude treba riesit a stale nevieme ako vlastne. teraz budeme este urcite v nom. ako nas zbalim nemam sajn. kocik + macka a auto je plne. asi veci po igelitkach a postrkane vsade... je mi z toho zle.

bei, to je dobre, ze si isla. a super ze MALA je v poriadku! uz by si mohla meno povedat, sa nekasli...

stefi, vitaj, jas om ta minule prehliadla... vzdy tak dlho pisem, furt odbieham a ked niekto napise predomna, uz nevidim... nebud smutna, ono sa to zas utrasie, ved to sama poznas...

inac, emicka, ahoj.

baby, ja som spala s bartom teraz a tak blbo som sa zobudila, uplne depkovito.. o mojej velkej laske sa mi snivalo a teraz mi je uplne blbo zo vsetkeho... ked si predstavim, ze keby som aj niekoho znameho stretla, ani sa tesit nebudem, ved mam o 20 kg viac jak pred rokom a cela upotena, nechutna, vecne s prsom vonku, upistane decko... mne sa na to slovensko vebec nechce.

marosko
19. jún 2009

Jnai si ma odhalila s tym strachom pred Rencou. Ja som dnes cela hepy ze mi ide konik. Uz ked som odchadzali na sk tak som mala nieco zablokovane,pretoze som sa nemohla dostat alebo iba na konika sk. Zahada ze cz otvorilo v pohode. Mozno som si nieco postukala alebo deti a tak som vas vzdy dohanala v citani.A dnes s cista jasna stuk a vsetko ide v pohode. No zas mi nejde skype.Tak musim zohnat nejakeho odborinika na pc.

A nemaj obavy pred cestou domov. To je len nechut asi pred balenim. Ja to poznam. Hura ze uz nenosime hlboky kocik. Ked uz budes tam tak sa ti zas nebude chciet spat. Ozaj kde je vlastne u vas domal. Ja si stale neviem zvyknut. A potom ze maju v tom deti chaos,ked ani mama nevie kde je doma. Ci v de alebo na sk.Asi to chce cas.

A to materstvo si zas tak pesimisticky neber.Ved aka vyhoda mat prso vzdy poruke. Nemusis sa nahanat,dieta nakrmis kdekolvek. Staci odlahli kut v restike alebo nejaka lavicka v parku.Ja som s tym problem nemala. Ked si chlapi mozu otrcit hoci kde,tak preco by som ja nemohla nakrmit svoje dieta na verejnosti. Staci trocha make up a sexi tricko a si kocia. Napr.to ruzove co mas na foto. Nic ti nechyba.

paula
19. jún 2009

ahoj holky!
uz se aklimatizujeme zpet v nemecku.
Hned vcera jsme koupili laurince do pokoje koberec a vystehovavali celou mistnost a pokladali koberec. Jinak stale peru a uklizim po 3 tydnech nepritomnosti. '
Vypada to tu, jakoby tu chlap taky nebyl. Ma asi nejakou ocni vadu, protoze vubec nevidi prach a spinu. 😠 😉

jabera
19. jún 2009

dani, konik blbol vsetkym. on to nejak prestavovali, ci co... vdaka za pokusy o utechu. ale to je take cele komplikovane so mnou. inac, ze by som sa zacala na stare kolena malovat? to si neviem predstavit. je pravda, ze mozno sa namalovanym ksichtom zmensi rit... mozne to je. no, uvidim, ci sa odhodlam... inac, damov hovorim obom miestam. ako kedy asi. aj ked uz sa citim asi viac doma tu. mozno ma to prejde potom.

pauli, ahoj! tak vitaj v realite zivota. aspon vidis, ze sa da zit aj v mensej hygiene, no... chlapovi nevadi, ked ma decko poblite tricko 2 hodiny... a nic sa nestane. zenska hned prezlieka. ani tie riady nevadia.. asi sme moc uzkostlive. laurinka to bude mat krasne, urcite sa tesi. a aky ste kupili? detsky, alebo dospelacky?

jabera
19. jún 2009

baby, tak sa aspon pochvalim manzelom... on by ma teda zabil, keby vedel, ale nevie.. tak si ho kuknite, keby sa vam chcelo...

https://www.youtube.com/watch?v=RD-NHbqe0Cw
verohit
autor
19. jún 2009

Caves damy, srdecne Vas vsetky zdravim po dlhsej dobe 😵 😵 😵 my sme uz tyzden doma z dovci, takze sme uz uplne zaklimatizovany a na dovcu mame uz len nadherne spomienky.... stihla som uz vsetko porobit, poprat hory a pozehlit doliny.... atd.atd...
dovolenka bola fakt uzas, fakt sme si to uzili vo vsetkych smeroch... kazdy sme si prisli na svoje, hlavne Mimi... normalne sme s drahym skonstatovali ze po tom tyzdni bolo dobre ze sme isli domov, lebo Mimi uz nevedela co skor od uzasu....
mame vela krasnych i "zaujimvavych" prihod (napr. ako sa Mimi vymkla v aute)... atd.atd... na foto sa pracuje takze najblizsie pridam...

a co vy??? predposlednu stranu som si precitala na zorientovanie...

co sa tyka Beatky, tak to uz bolo viac menej zodpovedane..... Danka to velmi dobre vystihla...

Ingrid
no parada, ked som vydela tvoj termin 😵 😵 😵 😵 😵 ja som mala ten isty, len v roku 2007 😉 a Mimi schlawine, to stihla skoro na chlp 29.12. o 23.02. tja kedy sme to chceli presne tak by som to uz asi nevydrzala 😀 😎
co sa tyka oblecka, ja som tiez nosila jednu z mojich vetroviek (taky vetrovkovy kabat) vsetky siky-miky som z toho vytiahla a tak sa to roztiahlo ze sme v tom s Mimi krasne 2v1 vyzimovali.. dokonca som ju potom pozicala kamoska, ktora mi ju skoro nechcela vratit 😀 tak sa jej dobre nosila....
no a podobne ako Janka mala som nohavice z H&M dziny s tou trickovou gumou... zo zaciatku je to sila zvyku ale potom to bolo super, lebo som citila ze mi to spevnuje brucho a drzi ma to dobre po kope 😉 dokonca este po porode v zimnych mesiacoch som bola s nimi spokojna, aspon mi nebola zima na chrbat...
a ako ti je???? vela zabavy s tatom a jeho choti....

Jani
no super ste to ockovanie zvladli 😉 a kukla som si tvojho manzu... no teda, tak ty doma skryvas takeho umelca?? klobuk dolu, velmi pekna muzika.. chcela som mu tam napisat, ze sa mi jeho "prejav" velmi pacil, ale radsej som to neurobila, aby z toho nebolo zle nedobre 😉

Zuzisaw
aj my by sme mali ist 10.jula na slovensko.... ale len na dva tyzdne(vraj viac bez nas drahy nevydrzi 😀 😎 )... on vsak ostane len ani nie vikend ☹ no ved este uvidime, lebo u nas to je ako som uz spominala nie na last minut ale last second....

Pauli
vitajte spät... no teda, tolko aktion hned po prichode?? mas tolko energie.... a ako bolo? co Laurinka? a ty si si trosku oddychla??

zenule zatial krasny vecer... ahojte

verohit
autor
19. jún 2009

opravujem "aklimatizovani"

jabera
19. jún 2009

veron, vitaj!!! mohla by si ale k fotkam a obcas prihodit nejaku historku. vymknuta mimi sice neznie najvtipnejsie, ale kedze to zjavne dopadlo dobre, aj by sme si precitali... a kde ste vlastne boli a tak...

vdaka za pochvalu manzela, kludne si mu mohla pisnut, ved on by nevedel, ze si odtialto... este by som mu mohla urobit scenku, ze aka mu to tam pise po slovensky? hahahah

rpinguin
20. jún 2009

zdar zienky,
tak od noci sme spät, prisli sme o 2.00, poobede sme sa este clapkali v mori a potom na cestu. Maxik vynimocne spal, az po Mnichov v celych Alpach lialo ako z krhly, ze nestihali stierace.
Inac bolo fajn, ale zistili sme, ze nemame ziadnu rybku doma. Spominala som, ako sa Maxik rad kupka a on nie nie vojst do mora, bal sa ako cert svärenej vody. Vrestal ako pavian, uz len ked sme isli tym smerom, tak ma tahal spät. No ma to po mne, ja sa tiez bojim, ale aspon clapkat sa mohol, takto som ho mala len na rukach a nosila a isla postupne do vody s nim. A dokonca aj na hoteli sa nechcel sprchovat, stale plakal, nechapem vobec.
Inac sme sa strasne prejedali, jedlo bolo super a som si povedala, ze uz len s polopenziou 😝 Je to fakt dobra vec, musim sa odvazit, to bude ciselko na vahe 😠
Jani, tak ty mas riadneho muzikanta doma, to bude urcite Bertik hrat na nastroj, ja to mam tiez v plane 🙂

Pauli, chudatko, no ale u nas by to asi tak isto, musela by som denne telefonovat a pripominat, co treba, aby to nedopadlo ako u vas. Inac peknu fotecku mas v profile 😵

Dani (marosko) takze drzim palce, uz ste v Nemecku, uz to pojde super a na rady mas aj nas tu 😉 A ake strachy predo mnou? Ved ja som taka dobra
😵 😎
Ingi, tak ja sa pridavam k tej plnostihlej frakcii= Janka,Hanka 😉 tiez som nosila bundu cele tehu, aj rifle som mala kupene 2ks, inac C&A robi cislovanie tak super, ze som tam mala rifle 40 a este mi boli volne a H&M som mala 44 a ledva som sa do nich vpratala. Teraz budu zlavy, tak si pokup. Uzi si navstevy 🙂

Verus, a kde ste to vy presne boli? Hod nejake fotecky?
Ja prihodim, ked porobim vsetky prace domace. Uz mam 3 pracky za sebou.

Steffi, tiez vitaj spät v De.

Aj Emicku vitam, len nam nieco napis, uz ti tehulkovanie o chvilku konci. Ako sa citis.
V poslednej dobre pozorujem, ze sa akosi rodia dievcatka.

Zenule, idem dalej makat, hadam som na ziadnu z vas nezabudla.

jabera
20. jún 2009

reni, ty uz si doma? nejak rychlo sa mi zda... tak maxik nakoniec takto sklamal rybiu spolocnost? mozno sa to casom upravi este... hlavne, ze ste sa mali dobre a aj dobre papali, to na dovolenke proste musi byt. ty neries kazde kilo, sakra, ved si tehotna. ved si kocka k pohledani aj tak...

neurologia
20. jún 2009

Ahojte,

renca vitaj spat....suhlasim s jankou ze si ma prekvapila -rychlim navratom 😀 na dovoske aj mne vzdy chuti a potom domov dojdem ako spuchnuta cverna (pribrata) stale uvazujem preco to je tak ale asi ze na dovolenka clopvek vypne uziva si relaxuje......a tak sa to nejak lepi alebo co ale veru my sme tehu mozme nieco pribrat...aj ked moja mamca vzdy ked skype-ujeme a som po kontrole tak ze kolko som pribrala a ze by som sa mala krotit v jedeni aby som nenabrala vela....a podobne tak takymito recami ma odrovna a cely vecer som mimo-ze to ako co zas malo byt... 😅

ako vikendujete?my tak pomalicky dnes sme doma (a nejak sme obaja hrozitansky maskrtny....kazdu chvilku dobiehame do kuchyne a snorime co by sme si dali 😖 ) a zajtra mame v plane kupkanie....cize taky mensi vyletik

rpinguin
20. jún 2009

no zenulky, co narobim, ked manzelik mal len tyzden dovci ☹ , ale stale lepsie ako nic.
U nas sa vikenduje pranim a upratovanim a uz sa tesim ked zasadnem k bedni, vylozim nohy- dufam, ze tam nieco pojde.
Ze "rybiu spolocnost" , ja akosi neverim tym vodnym znameniam, ved ja som tiez a vody sa tiez bojim. A slnecnu alergiu som s Maxikom dostala tiez, som na stehnach cela vyhadzana malymi bodkami a Maxik na hrudi a chrbte. Nemate s tym niekto skusenosti? Cim sa to maze?

dania
20. jún 2009

Cauky zenule,
my si davame svacinku, jinak prave popracovavame na zahrade, zivitel je dneska v praci.

Janco, no to je krasa, co to ten tvuj muzik brnka. To mas doma takhle porad? To bych si nechala libit. A pro Bartika je to idealni,takove muzikalni prostredi. A po tobe budou taky nejake muzikantske geny? Po tobe budou vlastne vytvarne, vid?

Renco, no super ze jste se vratili v poradku z dovolene, vypada to, ze jste si uzili, co? Ja jsem teda fotofobik, na slunicko lezu zasadne oblecena, ale kdyz uz se nekdy nejake spaleni vyskytne, tak aplikuju Panthenol, nejlepe penu, ale mliko taky pomuze. Myslim ze to obecne zklidnuje podrazdenou kuzi.

rpinguin
20. jún 2009

Dani, diky za tip, ja som zasa na slnku vyvalena stale, kedze sa riadim sloganom (Janka to tiez pozna 😉 ) ze opalene speky vyzeraju lepsie ako biele, takze sa asi nemusim cudovat, ze som vyhadzana 😎 Namazala som to fenistilom, tak hadam to prejde casom.

jabera
20. jún 2009

dani, po mne asi fakt skor vytvarne cosi, ja som hlucha, ale totalne. viem sice par akordov, bola som samouk a na cundroch a splavoch pri ohnicku som hravala, ale spev je strasidelny.
dnes je tu noc otvorenych kostolov a boris v jednom hra, tak sme zas sami. bart dnes celkom statocne place cely den a ani som ho nemohla odkladat, lebo boris cvicil, tak uz mam fakt dost...a to sa pred chvilou zobzdil,, cize spanok v nedohladne....

renci, toje blbe ta alergia, chudak maxik..aspon to nesvrbi? teda aj ty chudak,ale ty uz si velka!

neurologia
20. jún 2009

janka to ti nezavidim...uz si asi dost vycerpana ☹

rpinguin
20. jún 2009

Jani, skusala si ho trebars uspat v kociku alebo niekde vonku uspat? Teraz je tak prijemne. Inac, ja som tiez praktizovala kojenie ako ty, cize podla potreby a zasa by som nikdy nemenila a nerobila inac, ono je to fakt individualne. Ja sa riadim heslami, ze co ked to mne tak vyhovuje, tak to musi aj babätku a pri druhom to tiez tak urobim.
Inac, mna to svrbi strasne, Maxika ani nie. Inac, on mi tam prespaval celu noc, takze dufajme, ze to tak ostane a nebudem musiet behat po mlieko. A ak ano, tak idem zaviest to, ze mu to pripravim do flasky k posteli a musi aj studene a hotovo, tak som zvedava.
Neboj, aj ja som sama, muzik uz je zasa v kniznici (dohana zameskane asi 🙂 ), sme statocne, tak to zvladneme. Ja uz mam ozehlene 2 pracky, ktore som dnes oprala, takze som rada.
Aj nejake fotky chcem prihodit do albicka z dovci, ale idem najskor cosi pojest.

Bea, a co tvoje drazenie? Ja som tu manducu kupila pred dvoma tyznami novu, kedze ebay sa mi akosi nezda, ze sa tam daju urobit nejake super "Schnäppchen", take znackove a kvalitne veci su tam len o nieco lacnejsie, takze som kupila radsej novu. Zatial nosi len manzel, ale nasadzovat ho tam musim ja, hadam sa mi to podari mne samej ho dat si na chrbat, ked mi brucho odide.
Na to videu v you tube sa to zdalo take jednoduche, tak uvidime.

neurologia
20. jún 2009

ako na ebay sa neoplati kupit vsetko to mas pravdu.... 🙂 ja si nieco vyhliadnem pokukam ceny normalne a potom kuknem v akej cene sa to da na ebay a ci nove alebo pouzivane konkretne tieto manducy sa na ebay neoplatia velmi pouzivane a vysplhaju na taku cenu ako vies kupit ciso novu...takze to som uz viac menej rozhodnuta.....a inak viem ake su ceny na slovensku ale co stoji taka manduca tu?teda ak mozes povedat (napis IP)...

zuzanasaw
20. jún 2009

Reni, ja som tu alergiu na slnko chytla na dovci na Cypre. Zaujimave, ze celu dovolenku, skoro dva tyzdne, som sa vypekala bez problemov a tri dni pred odchodom som sa vyhadzala na celom tele, ale tak, ze som bala vyjst na balkon a len doma v tieni. Boli to take akokeby az napuchnute pupence a strasne to svrbelo. Dali mi na to v lekarni nejake tbl. a mast (bolo uplne super v 40°C vonku sa mastit po celom tele 😒 ), ale uz si bohuzial nespomeniem, co/z coho to bolo. Daj ale pozor na to, ze si tehotna, tak do seba neanpchaj kadeco!

Jani, manza je super!!! Fakt dobry, velmi sa mi to pacilo!

rpinguin
20. jún 2009

Zuzi, diky, no uplne rovanko to vyzera ako u teba, ale nic nemam v plane na to davat. Ved ako prislo, tak odide.
Bea, nie je to tajomstvo. Na baby-markt.de ju kupis za 99€.
Uz som dala do alba fotky, aj s manducou tam je jedna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre