Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

kmk11
24. feb 2013

Mnichovcanky, tu bude 9.marca o 20:00 ziva hudba, cesko-slovensky vecer - obsluhuje Slovenka 😉
http://nemecky-online.webnode.sk/products/lolly...

sklepka
24. feb 2013

Ahojte, nekdo ve Stuttgartu nebo okolí? Chybi nam kamaradi, jsme tu kratce.... Petra

renatad
25. feb 2013

@kmk11 super super len kam dat v takom case deti 😀 😀 😀 😀 😀

kmk11
25. feb 2013

@renatad ku kamaratom 😀 nemate ziadnych takych na vymenu? my sme boli v skolke vytvorene dvojice, podla toho, ako mali deti vytvorene kamaratstva ... a takto sme si vypomahali, ak niekto nieco potreboval ... v Nemecku je to bezne, pretoze vela rodin byva daleko od starych rodicov ci inej rodiny 😉

janinka25
25. feb 2013

ahojte chcem malemu kupit niečo na posilnenie imunity od decembra začal chodit do škôlky, a 2tyzdne chodi do skôlky a potom chory, teraz je aj ta chripka rozsirena, vsetko sa nejako nanho lepi nejake. nemate niečo osvedčene? v lekarni poradia ale tam vzdy ponuknu len jeden vyrobok. dakujem 😉

saska.t
25. feb 2013

@janinka25 doteraz som nic lepsie ako osccillo nenasla a funguje priam perfektne,len neviem ci ho tu dostanes,davam si ho posielat z ciech,www.docsimon.sk maju paypal a dodaju do 3-4 dni,oplati sa aj ked to velke balenie je drahe,ale kedze sa berie pri prevencii 1 tuba tyzdenne,oplati sa 😉

janinka25
26. feb 2013

@saska.t diky za tip, to si môzem dat doniest aj zo slovenska, kuknem na to 😉

renatad
26. feb 2013

@kmk11 nie nemame, do skolky chodi dcera len od januara, tak sa zatial len zoznamujeme 😉
ale mozno pojdem s jednou slovenkou tu, ak ma manzel pusti, treba si dopredu rezervovat miesta a co je vstupne nevies?

rpinguin
26. feb 2013

@renatad ak ma manzel pusti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 moja odpoved by bola skor, ak bude manzel doma, aby mohol kto davat pozor na deti 😀

renatad
26. feb 2013

@rpinguin tak vecer je vacsinou ten moj doma, ak nie je na sluzobke , ale to mu musim povedat tak den predtym aby tam nieco nemal 😀 😀 a aby som sa ja zbytocne netesila 😵 ale inak som to myslela ironicky, ci ma pusti 😎 😎

renatad
26. feb 2013

@rpinguin a ak bude doma aj ten tvoj tak by sme tam mohli dat dake stretko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

annie6
26. feb 2013

HANNOVER? 😀

rpinguin
26. feb 2013

@renatad no jasne, hlavne, ked nebyvam tam, kde vy skoro vsetky tu 😉 tak si to uzite a ty si zapis do kalendara, ze vtedy a vtedy nie si doma. Aj ja si tak zapisujem, kedy mam program 😉

renatad
26. feb 2013

@rpinguin reni ty uz nie si v mnichove?

rpinguin
26. feb 2013

@renatad Reni, ved ja som tam nikdy nebola 😀 Z Baden-Württemberg sme isli do Thüringen a uz sme tu skoro 1,5 roka, s kym si si ma zmylila? 😲 🙂

renatad
27. feb 2013

@rpinguin 😀 😀 😀 😀 😀 tak to neviem preco som si to myslela 😎 😎 😎 asi by si mi sem do Mnichova pasovala 😀 😀 😀

annie6
27. feb 2013

zienky v Nemceku, chcem sa opytat technicku otazku: aky mate internet, aka spolocnost a pod. najlepsie neobmedzeny? 😀 vdaka

mexico_16
27. feb 2013

@annie6 My mame neobmedzeny od T-Com.

mexico_16
27. feb 2013

@janinka25 Skus homeopatika od Weledy,male gulucky na cmulanie su aj proti infektom ako prevencia,z Dm-ky prasok vic. C a taktiez su mackovia vit.cukriky v Dm 😉

mexico_16
27. feb 2013

Maminy ste niekto pri Koline ? alebo tam chodite niekedy,ze by sme dali stretko ? 😅

smoulincek
27. feb 2013

ahojte, neviete mi poradit kde by som v nemecku zohnala GYNEX? Aspom aky typ predajne hladat. Najepsie Dusseldorf. Dakujem

renatad
27. feb 2013

@annie6 my mame telku i net i mobil od vodafonu

janinka25
27. feb 2013

@mexico_16 diky aj to mi bolo doporučene, vitam davam, len neviem kolko môzem tych odmeriek dat pre 3 ročne dieta tak davam kazdy den jednu.

demi82
28. feb 2013

Baby mam na vas otazku. Prišli sme sem za manželom a ešte maly nie je poisteny nakolko manžel prave nastupil do novej prace. Zatial je stale vedeny v slovenskej poistovni. Nemame este v nemecku ani pediatra vybraneho. Malemu od vcera slzia očka zrejme upchate slzne kanaliky. Maly ma 3 a pol mesiaca. Čo by som mohla urobiť? Nie su nejake kvapky? Zatial nemal tento problem

mexico_16
28. feb 2013

@janinka25 To staci kedze papa aj ovocie,takze vit. ma aj tam a samozrejme aj inde 😉

mexico_16
28. feb 2013

@demi82 skoda,ze si si nekupila na SR a nedoniesla aspon zakladne lieky. Opytaj sa v lekarni urcite nieco je,len ja neviem nazov kedze som nekupovala 😉

demi82
28. feb 2013

lieky mam no akurat očne kvapky medzi nimi nie su aj som si hovorila ze som trubka pred par dnami. No co uz. Volala som uz manzelovej lekarke nakolko este stale je v sukromnej poistovni papiere od novej este neprisli tak ta sa na neho zajtra pozrie. Zatial to mam len cistit. Chuda malinke jak na mna pozera cez to zaslzene očko.

avis
28. feb 2013

Ahoj holky, mam dotaz nejste nektera nahlasena na uradu prace v Nemecku?

saxanka84
28. feb 2013

@aadrika ahoj...ano uz len 2 tazdne 🙂 dakujem...Teo je krasne meno...a kolko ma?no ze vraj cakame chlapceka 😉 ...kedze manzel je zo Sicilie chce dat po jeho ockovi..teda po dedkovi ze Vincenzo...no a sme v Nemecku som skoro 3 roky...ti verim aj nam chybaju priatelia a hlavne rodina...a manzel je slovak?

saxanka84
28. feb 2013

@stellamaris dakujem... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre