Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

dania
24. dec 2008

Ahojky,

no u nas s praci podobne jako u Pauly, stedry den si udelame asi zitra, ale stromecka-invalidu nazdobime dneska odpo.

TAk stastny a vesely a ja tu budu oxidovat s Paulou 🙂

paula
24. dec 2008

dani, co je to stromecek invalida? hawar je dnes v praci do 16:00 takze budeme mit stedry vecer, jen pres den jsme sami. Uz se moc tesim co na to bude L. rikat.
Zitra dela od 12 do vecera... to mi asi bude vic smutno, protoze v Cesku se 25.schazime cela rodina u babicky a ja tu budu sama s l. ale treba to nakonec nebude tak zly.
Pristi vanoce bych chtela byl taky v Cesku. Je to prece jen neco jineho. Ale tady se mi zase libi ta volnost - ze si vse delam jak chci a ne jak se MUSI. 😉

L. usnula, tak snad i v klidu pouklizim. Kdo je vlastne jeste na svatky v Nemecku?

rpinguin
24. dec 2008

Pauli, cim viac ta citam, tak zistujem, ze mame dost spolocnych veci 😉
Stromcek sme nakoniec nekupili, chceli sme v pondelok, ale to mali uz len skarede rarohy a invalidov v kvetinaci som nechcela 😀 , tak sup ho kupit pekne vetvicky do vazy. Tu som dala na komodu do vysky 1m, ozdobila tromi gulami dala oraznove LED svetielka a pohodicka. A je to bez stresu.
Ja uz mam uvarene, Maxik spi, tatinek studuje, no idylka, ale uz ma mori hlad. Asi sa najem, aj ked my doma sme to robili tak, ze sme cely den nejedli a cakali az na veceru. No uvidim.
Inac ja som tiez rada tu v Nemecku, doma je to predsa len stres, presne Pauli, ako pises. Robim si co chcem a nie co chcu ini 😠 .

Vsetkym choruckym rychle uzdravenie!

Krasne Vianoce vsetkym a peknu nadielku!

dania
24. dec 2008

Stromecek invalida: ma vetve jenom na jednu stranu, typicky nastenny smrcek 🙂 uz jsme ho instalovali. Timmy je nadseny. Nic pracuje dneska nocni, ale ted spi, protoze pracoval i v noci na dnesek. Vecer pujde k byvale pritelkyni nadelovat klukum darecky, ti budou odpoledne u nas, aby mohl WM u nich vsechno prichystat. No a vecer jde na sichtu. Ale styskat se nam snad nebude, zkusime vecer nejakou videokonferencii do Cech, snad nebude pretizeny internet.

bleskovka
24. dec 2008

ahojte,
prajem vam vsetkym krasne Vianoce plne radosti, pohody a ziariacich detskych ociek 😵
A posielam vam sneh, tu v Nitre zacalo prave snezit 😵 😵 🙂

dania
24. dec 2008

Jo a zapomnela jsem napsat, ze jak jsem zdobla stromecek, tak Timmy na nej zacal pokladat svoje hracky 😀 Sikulka moje, je videt, ze ma smysl pro estetiku. Mame stromecek na zemi. Zadne sklenene koule, takze to je bezpecne.

verohit
autor
24. dec 2008

Caves zenule... tak vidim ze krasne a pohodickovo sviatkujete... u nas je tiez pohoda, pozerali sme popolusku Mimi sa najviac pacili holubkovia 😉 😵 a my teraz "napraskani" pozerame Heidi.. zajtra sme pozvani k znamym na obed (bude huska) ...

Pauli
jejej, tak to poznam v nemenovanej praci sme tiez sviatku ani piatku nepoznali... ale za to ten 26. bude stat za to 😵 😵 😵 😵 😵 to je fakt uzas ako rychlo to leti, z Laurinky je nadherne dievcatko... ozaj a kupila si nakoniec pre nu tu kuchynku? a aka bola jej reakcia??

Dani
ten tvoj Timmy je fakt sikulka 😵 😵 😵 ked uz ma v takom skorom veku vyvinute esteticke citenie 😉 stromcek invalida 😀 :- 😀 ma tvoj manzel viac deti?? (nejak som asi zaspala dobu, neviem....)

Reni
to je skvele ze si takto uzivate pohodicku..my sa sa doma tiez postili.. resp. ja so starkou... ale neramadanuj az tak zakerne 😉

Bles
aj Vam krasne Vianoce v kruhu rodinky.. a ja mam snehove spravy z Nitry 😉

krasny vecer a este krajsie sviatocne dni...

iii
25. dec 2008

dobre ranko, tak my sme vcera po vydatnej veceri zalomili vsetci o pol osmej 😀 ja som po tej viroze nejaka schlap a strasne vela spim. elenka rozbalovala darceky jeden po druhom, pochopila ten princip a strasne sa radovala....no a dnes ideme na obed k znamym, tak si oddychnem od kuchyne

dani timmy je super estet, heh. smiem sa spytat, co aky job ma nic? jo, a este ma zaujima ta cesta vlakom tiez, odkial kam a za kolko. ja som raz strasne davno cestovala vlakom z dortmundu do prahy a bolo to priserne drahe. no ako cele DB konieckoncov, a vlastne aj lokalna verejna doprava ... u nas je odviest sa bahnom vzdy luxus, autom je to do mesta asi 3krat lacnejsie. nechapem tu strategiu 😖

pauli prajem dneska vela trpezlivosti a zajtra si to konecne uzijete......laurinke vsetko najlepsie k narodkam (skoda ze sa nezucastnime, ale ste strasne daleko 😉 )

veronika pekne vianocne sviatky prajem, manzel ma volno teda? a ocka mas este u vas? uzivajte si

bles pekne vianoce aj tebe, co na to vsetko hovori risko?

paula
25. dec 2008

dobre rano!
Veru kuchynku jsme nakonec koupili, ale AZ k narozeninam. 😉 na vanoce dostala panenku s lahvickou a nocnikem a niceho jineho si nevsimala, porad ji krmila, prebalovala a davala na nocnik. 🙂 takova mala maminka. Byly to prvni vanoce, kdy to uz opravdu chape a bylo to fakt moc hezke. Jen me bylo potom smutno, ja to mam uz od malicka, kdyz se ty darky rozbali, tak je me lito, ze je po tom vsem teseni a chystani tak rychle po vsem. 😢 Asi jsem tak trochu hysterka. 😉

Ingi, s tou verejnou dopravou to mate pravdu. My ted jezdime vic autobusem, kdyz bydlime v takove dire. Kupuji vzdycky 4-ticket, ale stejne je to drahe. Ale mesicni jizdenka za 50e by se nam nevyplatila, to bysme neprojezdily.
At je ti brzy uz lepe. chapu, ze se nezucastnite, je to fakt daleko.

Musim dnes pect dort a doufam, ze to nepokazim. 🙂

Vsem pekne svatky! 😵

dania
25. dec 2008

jee, dneska me t. nechal vyspat superdlouho 🙂 az do 9. ted varim brambory na salat a jen co budou hotove, jdeme ven, tady je slunicko!
ingi,
nic dela vedouciho smeny v elektrarne, neboli jak tomu sam rika, homera 🙂
ten listek na vlak je tady od nas z brem do dormundu a odtud tim lehatkovym vlakem do prahy, celkem za nejakych 130e. to neni zrovna malo, kdyz letime, tak to je z hamburgu asi 100e za obe cesty, ale my stejne potrebujeme jen tam, nazpet nas vyzvedava nic. obcas to delam tak, ze zabookuju letenky tak, abych treba za pul roku to mohla udelat obracene, nic nas doveze tam, letime zpatky, to je superekonomicke reseni, ale vyzaduje dabelske planovani. nejmene nerocne na planovani je samozrejme ridit a vyjde to i nejlevneji a jsme tak nejflexibilnejsi. ale to se mi zase kolikrat stane, ze jsem uz unavena a prespime v hotelu po ceste (v mem aute se nevyspime) a pak uz to neni superekonomicke.

no s verejnou dopravou to je fakt na pytel, drahy priserne. ty ceny listku na vlak taky nechapu, ale kolikrat kdyz clovek koupi po internetu, tak se da ziskat alespon trochu prijatelnejsi cena nez na nadrazi. ja jako studentka si musim kupovat semestrticket za nejakych 100e na semestr, ktery mi umoznuje cestovat po bremach a dolnim sasku vlakem zdarma. to jsem mohutne vyuzivala, kdyz jsem bydlela v bremerhavenu, ale tady na vesnici proste nejezdi vubec nic, my jsme tady uplne odrizly od verejny dopravy. takze ted bohuzel jezdim taky vsude autem.

tak pekny den a doufam, ze u vas slunicko take sviti 😀 co u vas na horach, vendi? a jak vy jste na tom se zdravim, hanko od dvojcatek?

bodka7
25. dec 2008

caute zienky
ja som sa ku compu dostala az teraz 😒
zelam vsetkym krasne sviatky a snad do noveho roka sa mi podari sem napisat a zazelat 😀

pepa5
25. dec 2008

ahojte babenky...prajem vam vsetkym zo srdca krasne Vianocne sviatky....my uz pekne poctivo kopkame.... 😉 😉 😉

bleskovka
25. dec 2008

ahojte, sneh sa zial hned rozpustal, ale aj tak to bol tam zhora krasny darcek 😵

Ingrid, Riskovi sa najviac paci, ze ma zmenu, stretava nove deti, zistili sme, ze je strasne spolocensky a ak ma spolocnost - teda okolo seba deti, vobec ho nezaujimame. Hracky - darceky omrkol, ale najviac sa zahral s hrackami starsich deti, no neviem, na co na tie hracky pisu, ze od 3 rokov, kludne vsade moze byt od 18 mesiacov... No a pri veceri vsetko pozorne sledoval, zjedol vsetky chody okrem polievky a ryby 😀 a najviac do seba sukal medovnicky. A po par dnoch na SK sa mu zacina rozvazovat jazyk, co urobi stala slovenska vrava...neuveritelne. Sme inac tiez chori, tak sa trapime spolu.
A ako Elenka a Mimi?

dania
26. dec 2008

Holky
my jsme se dneska echt dobre, slunicko svitilo a tak jsme vyrazili ke kanalu, kde kluci testovali model lodi, co Nicolasovi prinesl Jezucha, ja jsem se projela na kajaku a Timmy spal v aute 🙂 To jsem rada, ze jsem prekecala Nica, abychom vzali s sebou tu lod, prvne jsem mela strach, ze se to nevyplati, ale stalo to za to 😀 Bozsky sem se vyradila. Prijemne bylo, ze Timmy to prospal a nemuseli jsme o nej pecovat ani ja ani Nic. A kdyz uz jsme meli dost mrznuti, tak jsme pokracovali do bazenu, pekne se ohrat v teple vode. No proste jsme ten den suprove vyuzili.

Tak doufam, ze se taky mate fajn!

verohit
autor
26. dec 2008

ahojte zenule,
to je skvele ze ste si sviatky v pohode uzili a dufam ze ste vsetky spokojne aj s nadielkou...

Ingrid a Bles
tak supi ze sa drobcom rozbalovanie a darceky pacili 😉

Bles
no teda, Risko je fakt sikovny, takze nie len vyzorom vypada tak vyspelo 😉 😵

pepa
gratulacia ku kopkaniu 😵 😵 😵 je to fakt nadherny pocit, ja este teraz akoby som citila Mimickine nozicky, medzicasom su z nich uz celkom velke "labky" c. 17 😀

Leni
uzivaj a oddychuj!!

Dani
wow, tak tomu sa hovori aktivny oddych 😎 😵, hod nejake foto, tak na to sa rada pozriem ako "radis" na kajaku!!

Pauli
tak sa budem tesit ked napises o narodeninovej party.. a touto cestou posielame s Mimi veeeelikaaansky narodeninovy boztek!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 s prianim toho najlepsieho!!urcite ste si to dnes poriadne uzili 😉
nas to caka v pondelok 😵 i ked si myslim ze o rok to uz bude fakt zabava...

CO STE KUPILI SVOJIM DCERAM K 1:NARODKAM?? my sa zatra prejdeme po meste a uvidime na co natrafime.. 😉

a co sa tyka cestovania: vlaky nehorazne drahe.. mestske autobusy sa tu celkom oplatia, inu moznost zial nemam (lebo nesoferujem ale snad niekedy motyka vystreli)..manza chodi do prace autom...
ja som este sama cestovala domov vlakom z Regensburgu do Wiedne (spiatocny) za 130€ a ked som v lete vychytila ponuku a este bolo volne tak som dostala dokonca 50% zlavu ale to som bola este stale vo Wiedni..
moj ocino teraz chodieva Turancarom z Nitry priamo k nam spiatocny listok stoji 3200Sk takze to je celkom vyhodne.... ked cestujeme viaceri tak sa vyplati len auto..

krasny vecer vsetkym

geminis
27. dec 2008

Ahoj holky,

tak letošní Vánoce a spol. svátky bych nejraději zrušila.

Nakonec jsme se nemocnici nevyhnuli. Pustili nás domů v úterý. Od té doby je Anička hysterická. Mám obavu, že jsme tam bli více méně zbytečně, jen jsme ji ztraumatizovali.

A aby toho nebylo málo, od 23. mám horečky, kašlu a bolí mě v krku. Dva dny už kašle i Zuzanka ☹

Zkoušíme cibuli s cukrem (ten sirup) a pro Zuzanku mám ještě i sirup hedelix.

Manžel mě dnes vzal na pohotovost. Dostala jsem jakési 3 tablety, každý den jednu a účinek mají mít až 10 dnů.

Tak snad bude líp. Já jsem člověk, kterému se uleví hned, jak vidí dr. a léky!!!

Chudáci rodiče, ti lítají mezi vším, ale zaplať pán bůh za to, že je tady máme!!! Nevím, co bych si bez nich, hlavně pomoci babičky, která vaří, krmí, přebaluje, ale i dědy, který holky baví, počala.

I na nás s manželem to dolehlo a skoro vůbec nekomunikujeme...chjo.

Dnes mají naše holčičky 2 roky, tak doufám, že oslava bude lepší než Vánoce. Tam jsem se trápila dost.

verohit --
my našim slečnám kupovali jako hlavní dárek k 1. narozeninám první panenky, hadrové...chtěla jsem, aby ty první měly od maminky a tatínka. Pak dostali ještě co si pamatuju, teď ve stavu nemocných si pamatuju houby, sadu miska, hrníček, lžička a bryndáček z IKEA (motiv žabka). Mají je v zelené, červené, bílé a černé (!)

PS. A jen taková perlička na závěr. Doktor, co mě vyšetřoval, skončil na 3. místě na mistrovství světa "Ironmana" (železného muže) WOW! Kdo by to byl řekl...

Tak se opatrujte a užijte si aspoň vy zbytek těch svátků!

paula
27. dec 2008

ahoj holky!
dekujeme za prani!
Hani, tak to jsou tvoje holky jen o den mladsi nez Laurinka. 😉 Taky vsechno nejlepsi a pekne to v ramci moznosti oslavte.
Preju at je vam vsem co nejdrive lepe.
Me by se udelalo hned lepe, kdyby me vysetroval Ironman. 😉 😀 😀 😀

Jinak jen rychle zdravim, narozeniny jsme si uzili super, L. byla z kuchynky nadsena a porad si s ni hraje (nejradsi z ni odlepuje nalepky. 😠 😠 ). Rozbila se nam ale pracka, tak se ted musim rychle divat po nove. 🙂
Mejte se vsechny moc hezky

paula
27. dec 2008

veru, ja uz ani poradne nevim, co jsme kupovali my k 1. narozeninam. Nejvetsi darek mela od moji mamky, takove kostky jako lego, ale veelikanske. Myslim, ze je to i v albu. Jsou super. Od nas asi nejake malickosti, satecky, dort...

dania
27. dec 2008

Ahoj zenule,

My dneska papa (😀) do Cech. Byli jsme dopoledne znovu lodickovat a kajakovat, ale fotky nedam, protoze nemam. U nas totiz kdyz nedelam fotky ja, tak nikdo. Ale ted uz balim bagl, je to fuska, vejit se do jednoho s Timmym, nejak jsem si odvykla balit hospodarne, jak vsude jezdim autem. A navic mam objemne darecky.

Koukam, ze tu nerozeninujete jak o zavod, tak Pauli, Verco i Hani, pekne ty vase deticky oslavte. A Hani, ty se koukej dat do kupy. A nediv se, ze toho mate s manzou oba dost, mate za sebou perne dny, tak si potrebujete odpocinout, bude lip! A mit tam rodice je sice na jednu stranu super a napomocne, ale prece jenom to je zasah do bezneho fungovani rodiny.
Co ty, Ingi, uz zdrava?

mausi
27. dec 2008

Cau kocky, tak vas po delsi odmlce zase zdravim a hned se sastnou zpravou !!!!!! Zdenicce Tobikovi se predevcirem narodila holcicika Linda !!!!! 😵 😵 😵
Zdenicka sice za posledni dobu tolik neprispivala, ale pilne tehulkovala a ted se dockala velky odmeny... mala je tu a obe dve jsou zdravy !!!! Snad se na me nebude zlobit, ze to pisu, vlastne jsem ji ani nepoprosila o svoleni.... nicmene si myslim, ze az bude mit trochu casu, urcite vam napise.... 🙂 🙂 🙂

U nas dneska probehla Valentinkova prvni lyzovacka ! Davam fotky do alba, nevedl si spatne, zitra to budem zkouset zas. Nahore bylo minus 8 a ja mela Rebeccu v manduce..... ha ! Ale bylo to fajn, nezmrzli jsme a dokonce jsme nachytali trochu slunicka. Je tu desne moc lyzaru, nemohli jsme skoro zaparkovat... no a pocasi fajn a vyhledy pohadkovy.

Holky, jeste jsem nedocetla, co jste psaly, tak to napravim. Dance stastnou cestu do Prahy a jinak vsem krasny, zasnezeny zimni dny a uzijte si posledni dny roku ve zdravi !

paula
27. dec 2008

ahoj holky,
mam tak trochu otazku od veci, ale budu vdecna, kdyz me poradite.
Shanime tu pracku. Byli jsme v mediamarkt a saturn a zjistili, ze v saturn maji stejne pracky o 30-50e drazsi. Taky jsem se divala na internetu, ale nechci pracku "jen tak nekde" objednat kdyby byly problemy. jen me prekvapilo, ze pritom, co ze znacek a typu, tak ty velke firmy (saturn a mediamarkt) zas tak velky vyber nemaji. Nemaji ani spoustu znacek.
Moje otazka: mate nekdo domaci spotrebice znacky PRIVILEG, od Quelle? Nebo znate nekoho, kdo by rekl, jestli je dobra nebo ne?
A co znacka WHIRPOOL tu u tech velkych ani nemaji, ale maji je v Realu a jsou celkem levne.
Ja bych samozrejme chtela co nejvyssi kvalitu za co nejnizsi cenu. 😉 Hlavne ted po prestehovani a vanocich. 😒 si pracka vybrala nejlepsi dobu kdy kleknout.
Piste jake mate pracky a jak jste s nimi spokojene. Diky,p.

paula
27. dec 2008

okolo tech pracek klidne i IP, je to od veci. Me by to taky nezajimalo, kdyby to zrovna nebylo akutni. 😉

verohit
autor
27. dec 2008

caves damy, vsetky vas srdecne zdravim a prajem vsetko dobre...

Dani
stastnu cestu domov a uzite si to velmi 😵 😵 inak to tiez poznam, ja musim tiez buzikovat aby som bola aspon na par fotkach... 😉

Hani gem
jujuj... to je mi luto ze ste sa nemocnici nevyhli... zo srdca prajem rychle uzdravenie a ako uz pisala Dani... zase bude lepsie.. po takychto zazitkoch kazdy normalny clovek je "nenormalny"
a dodatocne prajeme vsetko len to najlepsie dievcatkam, nech su zdravucke a nech vam robia nadalej velku radost 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a toi, toi,toi drzte sa cela family... 😉

Vendi
tak to vy ste pekni krakonosici v Allgäu 😀 skuknem foto... 🙂

Zdeni (tobik)
obrovska gratulacia, a hlavne nech si rychlo fit a Linduske prajeme len to najlepsie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Ingrid
uz si fit? vsetko dobre!!

Pauli
to som velmi rada ze ste pekne oslavili.. a ze kuchynka ma uspech... 😉 teraz viem co kupime na rok Mimice 😉
hm, to s tou prackou je fakt dost neprijemne u nas tak "prd...." susicka, ked sme kupovali veci pre Mimi (detsku izbu, kocik - velke polozky) tak nas to tiez neobislo... my sme sa rozhodli pre Bauknecht objednali sme z otta stala do 400€ a pracky tiez tak podobne.. ja som velmi spokojna, tuto firmu mozem odporucat... pocitam ze pracka sa tiez o par rockov rozluci a rozhodnem sa pre Bauknecht... mame garanciu a doniesli nam to priamo do kupelne 😉 😎
Wirpool nemam skusenost, ale myslim si ze je dobra... Privileg tiez... naj je vsak MIELE (okrem vykonu maju dlhu zivotnost do 20 rokov)

a vdaka za typy na darceky.. Mimi dostala od svagrinej a mojho braska pekne auticko/ laufhilfe... takze to je teraz trhak.. a my sme boli dnes na nakupy... tak vyfasuje taku lod kde je velke lego ako ste spominali... auticko taky buldozer si vybrala sama 😀 😅 , iskriaceho vlka a taky set hudobnych nastrojov pre rocne deti... takze ma hraciek do buducich narodenin 😅 😉 a oblecko (teplaciky a vrchne diely) na doma, toho u nas nie je nikdy dost.. furt je ufulana ako valaska ciganka 😎

krasny vecer vsetkym

verohit
autor
27. dec 2008

Vendul
videla som foto, fakt nadhera... z Valentynka bude coskoro velky lyziar a Rebecca nenecha na seba dlho cakat 😉 😵

iii
28. dec 2008

dobre ranko, u nas je jedna z dalsich pracovnych nediel mojho muza, asponze vonku vykukuje slniecko, vyrazime hned nachytat vit. D. ale cely tyzden sme si uzili krasne.
rozhodla som sa skoncit s nocnym ucuckavanim.... prva noc katastrofa, drobec pistal odusu, druha noc uz bola hore len raz a asi 10 minut vreskot, tretiu noc spinkala cely cas. takze mame teraz kojenie len vecer (dnes rano som musela nudzovo odstriekat, lebo som myslela ze prasknem). zaujimalo by ma, ako elenka spracuje tento zazitok, dufam ze to nebol pre nu velky stres. ale zda sa mi uz dost velka nato, aby som od nej mohla vyzadovat aj nejake prisposobenie sa nam a nasmu rytmu. a navyse spi s nami, takze ma telesneho tepla az az.

hanka prajem rychle zotavenie......preco si myslis ze ste boli zbytocne v nemocnici? bola si tam s nou? alebo zostal manzel? no tak ci tak, dufam ze sa vam vydarila oslava...prajem dievcatam vsetko najlepsie!
a este blba otazka...co je ironman?

danka som zvedava, ako ste zvladli cestu.... heh s tym fotenim je to u nas taky tak

verco co je iskriaci vlk? ja prave rozmyslam....od nas elen nedostala k 1. naordeninam nic 😀 ale od kamosky dostala vlastny poharik a tanierik, taky ozajstny, z porcelanu.

pauli my mame bauknecht, stala okolo 400 a je super. este lepsie su MIELE, ale tie su asi dvakrat tak drahe. kupovali sme v saturne a bolo to aj s dovezenim a montazou, uplny komfort. susicku nemame, pride mi to ako neekologicka blbost.
tak aka bola oslava?

bles ako je na tom risko s recou? elenka povedala svoje tretie slovo Vovo (znamena to voda) 😝 kedy zacina s jaslickami? som zvedava, ako to bude znasat

vendul pozdravujem tobika a gratulujem! fotky nadherne, aku vybavu si mala pre neho?

paula
28. dec 2008

ahoj holky, diky za tipy na pracku. Na bauknecht jsme se taky divali. Jasne miele je nejlepsi, ale ty ceny. a prijde mi zbytecne kupovat pracku na 20 let, vsak za 10 let budou zase nove technologie a clovek si rad koupi zase novou. 😉 😀

Veru, ty velke lego nejsou prave lego, jen neco na ten zpusob. dovezla to mamka z Cr, tak nevim, kde by se to v nemecku sehnalo, ale videla jsem v cekarne u Kinderarzt meli neco podobneho - prave lego, byly mekci a takove penove a bylo to fakt super. Snad se zeptat v nejakem vetsim hrackarstvi.

S tim focenim je to u nas taky tak. 😉 😀 navic vyfotit lauru je temer nemozne, jakmile vidi fotak, hned se rozbehne ke me a chce se na fotky divat ( v tom okynku z druhe strany.) no ale o narozeninach jsme neco vytvorili, tak bych snad mohla aktualizovat album.

Mejte se!

paula
28. dec 2008

Holky: Varila mysicka kasicku, na zelenym rendlicku, tomu dala na.................... ?????? jak je to dal????

Vite ze jste zlaty, ze se vas da na vsechno zeptat? 😵 😵 😵 😵

paula
28. dec 2008

to me mohlo napadnout, ze tu dnes nikdo nebudete. ☹ Tak uz jsem pridala nove fotky Laurinky. Zitra jedem jeste do experta a jestli tam nic nevyberu, tak se rozhodne v mediamarkt mezi tou bauknecht a samsung. 😉 :http://www.guenstiger.de/gt/main.asp?produkt=401307
http://www.guenstiger.de/gt/main.asp?produkt=74...

oli1104
28. dec 2008

Ahoj holcicky,

tak mame po vanocich, Misa byl nachlazeny, kaslal i s teplotou, ale mudra po telefonu rikala, ze at ani nechodime, ze je to u nich hrozny a jeste by v cekarne chytil neco jineho, dalsiho. Tak jsme davali Ambroxol a spray sul do nosu. Ted uz je dobry, kasle jeste, ale uz je to nesrovnatelne.
Horsi je, ze to chytila chudinka Katynka. Fest. Tece ji z nosu, kasle silene, doela hodne zvraci, no nedivim se, je stejne jako Misa, silene zahlenena. ZItra urcite pujdeme k dr.
Ted jsem ji dala homeopaticky cipek Viburcol. Znate to nektera ?
\Jsme zvedava, co to udela.

No nic, dost myho ztezovani.

Zdenicce Tobikovi preju moc zdravi a stesti s Lindickou !!!!

Jo a Pauli 🙂
Varila mysicka kasicku, na zeleznym ( zelenym ) rendlicku. Tomu dala, tomu nic, tomu malo, tomu vic, a na toho malickeho zapomnela, jenom hlavickou mu zakroutila ( to je drastarna 🙂 ) a on se nedal a uuuutikal a v komurce se sechoval.
Jeste mam knizku leporelo, tak kouknu tam.

Jo Vendi, dnes jsem na tebe myslela, manzeluv kjolega z Nice/Ffrancie odesel pracovat do Trondheimu 🙂
Manzelka jeho si pry stezuje na zimu 🙂

tak holcinky pa, mala place ☹

paula
28. dec 2008

ahoj Oli! tak at se brzy vyzdravite, je toho ted pry hodne. To je skoda, byt nemocni na svatky.

Ja jsem to znala nejak.... tomu dala na lzicku, tomu na vidlicku.... ale nevim na co vsechno jim to servirovala.... 😀 😀 a pak na toho maleho nezbylo tak utikal utikal do komurky a tam se napapal.
Ale diky za tvoji verzi. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre