Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

yanni
17. feb 2010

Caute zenule,

no Dani rad si dostala uz dost, takze "moju" ani nepotrebujes. Ale predsa. kamoska odpisala, ta maleho ponatiera mastou co jej extra robia v lekarni ale len ked sa velmi skrabe. Inak vobec. A tiez ako Bei spominala, vraj sa to zhorsi aj z urcitych potravin, tiez to maju uz odsledovane z ktorych.

Inak ja mam otazocku, nevyznam sa velmi v chorobach, my sme vdaka bohu az prilis zdrava rodina, to ten atopicky exem je to iste co sa tu tomu Neurodermitis "nadava"? No ja v tom mam gulas.

dania
17. feb 2010

Ingi, neni to prämenstruelle Vorblutung? Anglicky bych tomu rekla spotting, nebo wiki taky nabizi Hypomenorrhea.

Katko, diky. Jojo, exem je neurodermitis.

paula
17. feb 2010

Ingi, Schmierblutung. 😉
Holky, koukam na tu neurodermitis, L. mela jednou neco na krku, cervenou vyrazku co si stale skrabala, ale bylo to v lete, myslela jsem, ze je to spise z toho jak se poti pod vlasy, byli jsme u kozniho a ten rikal, ze je to neurodermitis, ale to me prekvapuje, ze vy to popisujete spise jinak.
Kazdopadne dostala od kozniho masticku co nam umichali v lekarne, mazala jsem to 5 dni a pak to bylo dobry.
tak ja bych se kozaru zastala 😉 co je spatneho na tom, kdyz se na to podiva a napise masticku primo "na telo?"

neurologia
17. feb 2010

Cafffte zeny,

ja som hned rano vypadla z domu...sli sme na rucbildung gymnastic...dnes som sla skor ako minule v nadeji ze bude nejake volne miesto na parkovanie a ak nie aby som mala dost casu najst nejake niekde inde...ale supeeeeer nasla som tam pri nemocnici...nakojila joss a mohla sa ist cvicit.... 😉
dnes sa uz nezlakla hlasu hebamme...pekne si cuckala prsteky alebo aj celu pasticku a pozerala ako maminky cvicia ... 🙂
cestou domov sme sa stavili este v obchode nakupit ale bola to len taka rychlovka a doma som varila vybalovala nakup miesala vyzliekala kojila prebalovala....citila som sa ako v zrychlenom filme....a normalne som este tak vo svungu ze vam ani kludne nic neviem napisat...a asi to vyuzijem a pojdem este nieco porobit... 🙂

inga a ty kedy zacinas ruckbildungs?....

iii
18. feb 2010

pauli, ano, presne schmierblutung, to je ono, dik!!! v piatok idem ku gyndosovi, je to velmi decentny pan, tak sa chcem vyjadrovat na urovni 😉

bei, ruckbildung nerobim, musela by som ist s dovma detmi, co nema zmysel. vecerne kurzy su sice tiez, ale m. nemozem nechat palovi, pretoze sa koji kazdu pol hodinu a flasku nevezme. dufam, ze coskoro vyrazim na bicykel. ale mala by som trosku cvicit na brucho, nejak mi ovisa. ako je to u teba s bruskom?

tak od druhej asistujem marcelovi pri spanku, je v kociariku v kuchyni pri zapnutom digestore, a pravidelne budi elenku svojim poskriekavanim, takze chodim aj za nou ju uspavat. muz musel o polnoci do prace a este sa nevratil. paradicka. supla by som ho aj na balkon, ale je minus 9

neurologia
18. feb 2010

ahojte,

inga aj som si myslela ze asi nepojdes na rucbildungs...vies co u nas aj vecerne kurzy su este stale v takom case ked je attila este v praci takze to mam za jedno ci idem rano alebo vecer....
tato ruckbildung co chodim ja sa zacina tak cca 4 mesiace od porodu kvoli tomu ze tato moja "cvicitelka" nam teda dava do tela ti poviem 😉 a aj kvoli tomu ze uz by to dietatko tu hodinku bez papania malo vydrzat...cize si clovek aj zacvici... 😉
inak uz pocas tehu som chcela ist na ruckbildungs k tejto hebamme ...a definitivne som sa rozhodla ked som pri nej dokonca aj rodila...strasna klasicka je ta zena...
a o bicykli ani nevrav ja uz chodim okolo toho mojho ze kedy nan uz vysadnem uz aj attimu vravim ze nech kuka tie voziky za bike lebo ked sa bude dat uz chcem vyrazit.... 🙂 a s bruchom no ja som mala vzdy ploche a myslim ze sa dost rychlo "vtiahlo"spat ale nieje to to co to byvalo-aj ma to stve....ale uz na tom pracujem na cviceni nam ukazala fajn cviky a snazim sa cvicit aj doma....a myslim ze uz trosku vidim vysledky....dufam ze si to len nenavram 😀

dnes som chcela upratovat ale joss ma nejaky plackavy den-asi uz citi ze dnes sa ide na ockovanie...takze hopsame na fitlopte....chodime...a snazime sa neplakat...
baby vcera si prestrcila nohy z postielky...a tak sa tam narvala ze som ju mala problem odtial vybrat....ale to bol pohlad vam poviem 🙂

zdubek
18. feb 2010

Ahoj holky,dozvedela jsem se dnes o vas od svekamaradky.
Jezdim obcas do Berlina a nemam tam zadnou kamaradku. Muj pritel pracuje dlouho do vecera a me uz nebavi chodit sama po muzeich,kavarnach,vystavach.
Mam uz velkou dceru a druhe ditko je v nedohlednu.
Hledam kamaradku i s malym ditetem, ktere by nevadilo se obcas sejit.
Prosim nechte mi vzkaz v IP.
Dekuji a moc se tesim na nove pratelstvi.

jabber
18. feb 2010

Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale potřebovala bych poradit 😅 prosím, nevíte někdo o nějakém internetovém obchodě s hračkami, který zasílá zboží i do ČR?

evinkaaa
18. feb 2010

Ahojte,

Ingi - pekne fotecky 😵 Elenka ma uzasne ociska a maly marcelko vyzera velmi nezne. 😔

Bea - tak ako dopadlo dnesne ockovanie? 😒

Zdubek - na strane 168 najdes link, kde je zoznam nas vsetkych a kde konkretne v nemecku sme. Tak kukni tam ak chces 😉

Jabber - zial ja ti neporadim. Neviem... 😖

Ja som dnes absolutne grogy. 😕 Strazila som poobede kamoskine deti, kym si musela surne zajst do mesta. Juuj, veru to dalo zabrat. Absolutne davam klobuk dole pred vami mamickami, ktore mate dve deti. Dnes som mala moznost si to "vyskusat" a bola to veru fuska. 😝 Mala Johanna ma 20 mesiacov a maly Maximilian 5 mesiacov. Deti nespali sucasne, takze ked maly vstal, tak isla spat mala a naopak. A stale dookola nieco - prebalit, dat flasku.... 😉 Ale aj tak to bolo pekne. Uz sa tesim niekedy na svoje... 😵 😵 😵
Ozaj, drzte palce.... mrcha meska uz dva tyzdne. Aaaale....urobila som si uz dva testy a obidva ukazali jednu ciarku ☹, takze nadeje si nerobim.

dania
18. feb 2010

Evi, tak treba uz je cervicek tam 😉 Drzim palce!

zuzanasaw
18. feb 2010

Ingi, Emka sa zrubala nie zo stredneho lozka (z troch), ale mali sme len 2-lozkove kupe, takze prakticky vyssie ako zo stredneho ☹ Kym ja som spala dole s Nikim. Bola som dokonca este otocena opacne hlavou k oknu, ked zrazu len nieco riadne buchlo a za tym sa ozval len plac. Chuda moje male, fakt neviem, kto sa viac vystrasil ☹ ☹ ☹

Evi, strazila si dve deti s dost malym vekovym odstupom, co tiez hra velku rolu. Ale nastastie spali kazde osobitne, takze si mala vlastne cas vzdy na toho druheho, aj ked s uspavaniem tiez dokazu byt problemy. Takze ti verim, ze to bola zaberacka, hlavne, ked na to nie si vobec zvyknuta... Ale tj-tj-tj, nech vam to vyjde, drzim palceky. Kamoska si "bola ista", ze je tehotna a tiez jej to potvrdil az treti test, tak len skusaj dalej 😵 😵 😵

Bei, ze "vzdy som mala ploche brucho", to ja som teda rozhodne nikdy nemala 😀 😀 😀
A teraz sa citim ako v 7.mes, prasamvacku sa to stale len niekde lepi, nech robim cokolvek a neveceriam skoro vobec! Uz aby sa dalo na plavaren, ale ked je vonku zima, zakonite potom do dvoch dni chcipnem 😒

evinkaaa
18. feb 2010

Dani - dakujem velmi pekne 😵 😵 😵

Zuzi - verim ti, ze emkin pad nebolo nic prijemne a urcite ta vystrasil. Chuda emka. Nic sa jej nestalo? 😕 No, zuzi, mas pravdu. S tymi detickami to bolo fakt narocne a este o to viac, ked clovek neni zvyknuty. Ale aj tak sa tesim, lebo som kamoske slubila, ze pridem jej malych postrazit castejsie, nech si s manzelom vyjde sem-tam niekam von. 😵 Ved to bude dobra skola pre mna do buducnosti 😀

neurologia
19. feb 2010

Ahojte,

evka uuuha dobra spravicka....drzim palce nech sa k tej jednej palicke pridruzi aj druha...
na ockovani super... 😉 sedkali sme v cakarni a vedla nas sedela jedna pani a vzdy ked sa na nu joss kukla spustila totalny krik (teda joss spustila krik nie ta pani )...potom sa "schovala" u mna ukludnila a opat hlavca k tej pani a ustocka do podkovicky...a krik...opat sa schovala u mna a stichla a co opat neurobila opat kuk na pani a vresk uz som mala na nu "nervy" ze naco sa tam pozera ked potom z toho place...uz som sa aj trapne citila ze place z toho ako vypada ta pani-asi jej bola nesympaticka... 😅
ale inak pohoda trochu poplakala ked ju pichli ale inak bola hrdinka...

inga fotky su pekne ta elenka je totalna kocka...velmi pekne kukadla ma... 🙂

evinkaaa
19. feb 2010

Dnes tu neni nikoho? Len stalica Bea? 😀
No, ale aspon daco. V poslednej dobe to tu nejako viazne. 😕

Bea - no, to som si uz aj ja viackrat u deticiek vsimla, ze ked sa im niekto nepaci, tak to daju velmi hlasno najavo 😀 . Ale vsak ani nam dospelym nieje kazdy sympaticky, no nie? 😔
Dakujem ti velmi pekne za drzanie palcov. 😵 No, uvidime, ako to bude dalej... 🤐

U nas prsi, takze nic moc. Aj ked cez den bolo 7 stupnov. To uz je co povedat. Jar sa blizi 😵 😵 😵 (teda aspon dufam, ze uz nas neprekvapi sneh)

zuzanasaw
19. feb 2010

Evi, nastastie sa nic nestalo, teda aspon doteraz ziadne priznaky...

Ingi, tak som skukla tie tvoje detusiky - Elenka je fakt nadherne dievcatko, neskutocne ma tie kukadla. Ked k tomu priratas tie kucierky, to bude mat Palo za par rokov co robit 🙂 A Marcelko uz vobec nevyzera ako to mrnave babo na pryvych fotkach! Len keby dali tie decka ja vydychnut, ze?

My sme prave sami doma, zivitel futbaluje na turnaji. Myslela som, ze ho niekam poslem s tou skvelou myslienkou. Nic proti futbalu, ale ked si z volneho casu s nami ide este ukradnut 4 hod na turnaj, to ma teda az tak nenadchyna. Este ma ale ospravedlnenku, pracuje az od pondelka, potom mu to uz neprejde 😉

A mame doma chorusika. Nikusik asi chytil zapal dutin - neskutocne plakal od rana, ako take male lepidielko len na mne visel. Vytiahla som infra lampu, sedel ako prikovany na mne, co inokedy by ho nik nezdrzal. Asi mu to fakt dobre robilo a fajne prehrievalo. Z nosteka mu tecie, brusko zahlienene, naobed taku sablu hodil, zlatusik. Po Panadole ci Nurofene je to lepsie, ozije, ale po par hodinach sme tam, kde predtym... No hlavne, ze ide vikend, tieto stavy milujem prave cez vikend, ked funguju len pohotovosti! Ale nech ju radsej ani nepotrebujeme a prejde to samo... ☹

A ze ide jar, ja uz vesiam pradlo vonku na snury 😉

jabber
19. feb 2010

evinkaaa díky 😉

evinkaaa
19. feb 2010

Zuzi - chuda dominik. ☹ Zelam mu skore uzdravenie a aby ste pohotovost ani nepotrebovali 😉

Jabber - rado sa stalo 😉

zuzanasaw
19. feb 2010

Juuj, dakujem, budeme ho iste potrebovat, uz sa nepokojne mrvi, hadam bude aspon ako-tak pokojna noc ☹

dania
19. feb 2010

Hallo baby, tak my jsme koupili tu Linolu na exem a potom se Timmy zacal teprve poradne skrabat ☹ Po prvni proskrabane noci jsem uklidila Linolu na bezpecne misto, ale dneska ji Timmy vyhmatl a tajne to na sebe napatlal, takze uvidime. Navic se mi zda nejaka hodne parfemovana, to se mi pro deti moc nezamlouva (ja mam nejradsi, kdyz T voni takovou tou svoji detskou vuni 😵 )
Dneska jsme s T uklizeli dvur, seskrabovali jsme krusty ledu, kdyz uz to konecne od zeme trochu povolilo. Ja jsem skrabala a odhazovala na stranu a T to postupne hrnul zpet na dvur. Tak jsem po chvili marneho usili uz vypenila a krikla na T, at to nehrne do dvora, ale na travnik a on se na me tak vazne podiva a povida: Das ist nicht einfach... No ja myslela, ze to se mnou slehne 🙂
Jo a mimochodem, jezek je pro T "a kind of kaktus" 🙂
No ja myslim, ze nam tu dospiva druhy Valentynek (mate nektera zpravy od Venduly?)

dania
19. feb 2010

A jakpak se ma Janca? Je na SK?

honnig
20. feb 2010

Dani, a nekoupilas nahodou tu Linolu Milch? Ta je hodne parfemovana, moc nepomaha, u nas je spis na udrzeni stavu a pokud ma K. ekzem horsi, tak se taky skrabe a nepouzivam to. Mel by to byt krem Linola fett, normalne v tube jako masticka. Pokud si vsak nepujdes nechat to napsat k mudr., zkus ten Bedan. Je to z trezalky, nevoni a je hodne intenzivni a nenechava to tu kuzi tak mastnou, jak jsi psala, ze to nemas rada. Je krem, ktery je intenzivni a lotion, ale oboje je fakt dobre. 😉

Ingi, super sousedka. Ja bych zacala pitvat, proc mi tu pomoc tak moc nabizi, jsme ted nejaka moc podezdrivava 😒 Kazdy den si na tebe vzpomenu, jesli je lip. Fakt mi vase situace hodne pripomina, co se delo u nas....Verim, ze u vas uz brzy bude taky lip.

Zuzi, hlavne, ze se ji nic nestalo. Me K. spadla v listopadu, dost blbe, moji vinou....ale taky dobry.

Evi, ze by ze by? Drzim palce 😵

Bei, akorat jasne vyjadrila nazor. K. ho takovym zcela jednoznacnym zpusobem vyjadruje ma meho tatu, jeho partnerku a na sveho Mudr. Toho dr. je mi lito nejvic, ale na nem je videt, ze je na podobne reakce zvykly.

F. dnes pracuje, tak jsme samy a me chytla nejaka nemoc, tak se drzim v povzdali, at K. nejede do CR nachlazena. Tezko se mi to vsak dodrzuje.

dania
20. feb 2010

Hani, vitej do klubu slamenych vdov (i kdyz u nas N prave prisel z nocni a spi, odpoledne uz bude snad s nami). Tos uhodila hrebicek na hlavicku 😉 Presne, koupila jsem mleko... Diky za rady, zkusim teda neco jineho.
Preju brzke uzdraveni, dej si treba pekne po obede slofika, az K ulozis 😵

paula
20. feb 2010

ahoj!
Jabber, zkus se podivat na e-bay. Tam je i hodne shopu - obchodu co prodavaji pres internet, ale ne formou aukce, ale "sofort kaufen", ze maji uz cenu danou a ty to za ni jen koupis a co jsem videla, vetsina zasila do cele evropy, ale je to pak mastne postovne.

Zdubek, z Berlina sem nikdo nechodi, ale treba se ti nekdo do Ip ozve. Slysela jsem, ze je v Berline dvojjazycna ceska skolka a kolem ni skupina maminek, zkus to vygooglovat, kdyz najdes tu skolku a nekomu se tam ozves, urcite najdes nekoho, kdo by se s tebou sesel. Nebo pak jeste na www.nemecko.sk, tam taky najdes kontakty.

Dani, jak to pokracuje s ekzemem?

Ingi, jste krasna rodinka. Je vtipne, jak Elenka najednou vypada velka, kdyz je vedle Marcelka. 😉 Zkousela jsi to vlastne s tou kavou, jestli to ma nejaky vliv?

Zuzi, Dominikovi brzke uzdraveni. 😉

Holky vite, ze 8.3. je den zen? Slavite to nejak?

A jeste jeden link pro moje zajemkyne 🙂
nove katalogy jsou tady: http://www.avon.de/PRSuite/e-brochure.page

iii
20. feb 2010

ahoj, ja sa tiez hlasim medzi slamene vdovy - no je to uz skoro taky moj permanentny status. pridu nejaki znami na cokoladove fondue, tak aspon ponosia drobca par minut, v takychto momentoch mam uplne orgazmicke pocity

hani, u nas je to uz trosicku lepsie, odkedy m. zacal komunikovat, tak sa dost ukludnil....a predstavte si, ze sa uz otaca a vazi skoro 7 kg! zacinam mat z neho strach. reflux ma stale silny, ale evidentne mu to nevadi, vresti uz asi len pol hodinu vecer o siestej, ked sa napije - to vyzera naozaj ako kolika. ale snad aj to coskoro prejde.
hahaha, kacka ma asi tiez dost vyhraneny vkus - e. dodnes odmieta moju svokru, vzdy ma to tak nejak v kutiku duse potesi 😀

zuzi, tak mali krpci ako dominik este nemaju poriadne vyvinute dutiny, skor sa im chyti usko. ale snad je to len nejaka bezna viralna svina, co su teraz vsade okolo, skore uzdravenie!

dani, timmy je svetovy! rozvazny a citlivy mlady muz

evi, takze sa tento vikend asi musis zdrzat alkoholu, ze? no nezabudni nas informovat, drzim palce!!!

pauli, den zien.....to bola vzdy zamienka pre muzov sa ozrat 😀

evinkaaa
20. feb 2010

Ahojte,

ste toho uz stihli dnes popisat 😀

Dani - ako s ekzemom? Bojujete? ☹ Drzim palce, nech sa to zlepsi. 😵

Ingi - no vies s tym alkoholom to nieje lahke 😀 😀 😀 Ale nie, vazne....my s manzelom takto doma sami vobec nepijeme nic. Sice mame toho tu ako niekde v bare (väcsinu podostaval manzel od svojich kientov), ale aj tak nas to netaha. Minule sme otvorili Bayleis, ktory bol dva roky po zaruke 😀 . Ale aj tak bol dobry. 😕 Inak popijame na nejakych akciach, takto doma nie. A kedze tento vikend ziadna akcia nieje, tak teda nic 😀 Zajtra sme sice pozvani na obed ku kamoske, ale na obed predsa ziadne "ozieranie" nebude 🤐 . Ale na buduci vikend oslavuje manzelov najlepsi kamos 40-tku a bude veeelka mega-party. Takze tam to uz bude ine 😀 Ale ja asi aj tak (pre istotu, co keby... 😀 ) budem drzat u mineralky a dzusu.
Ale fakt nechapem, preto uz druhy test ukazuje iba jednu ciarku. Su tie testy take nespolahlive ci ako? Ake mate skusenosti vy? Aky test odporucite? Poradte... 😕

Hanka - dakujem pekne a tebe zelam skore uzdravenie. 😵

Ja dnes sice niesom slamena vdova, ale nejaky extra akcny plan na dnes este nemame. Rozhodneme sa poobede, ze co a ako. Musime sa asi pokukat po novej umyvacke riadu. Uz asi 5-6 krat (v odstupoch asi po mesiaci, cize nie po kazdom umyti) sa nam stalo, ze ked skoncila, tak bola na zemi voda. A vcera nas to uz nasralo a sme ju vyprazdnili a otocili a kukali na spodu, ale tam sme nic nenasli. No, chuda, uz si aj moze "dovolit" odist, ked ma 12 rokov 😀 Ale kdeze mam doma takeko "kutila vseobecneho" 😀 , tak rozhodol, ze este raz to skusime a hned, ked budeme vidiet, ze je na zemi voda, ze ju otocime a kukneme. A ak nic nenajdeme, tak kupime novu. Hm.....vzdy je nieco. 😝

iii
20. feb 2010

evi, neviem ako je to so spolahlivostou testov, ja som este v zivote nemala negativny 😉 ale je to asi aj tym, ze som vzdy vyckavala dost dlho. potom som mala nejaky najlacnejsi z DM

pauli, kavu som skusala vynechat, ale nemalo to ziaden vplyv. potom sme kupili novu espresomasinku, takze som neodolala - ale obmedzila som to len na jednu denne. bez nej by som asi rano nebola schopna nastartovat.
kedy zacinas praktikum?
na katalog radsej ani nepozeram, lebo zasa miniem strasne prachy... 😀

jeeee, obaja drobci uz hodinu naraz spia, to je neuveritelne, co vsetko som za tu dobu stihla

neurologia
20. feb 2010

babizne ooo dnes je sobota vy ste tak ukecane....dobre robite...idem aj ja nieco napisat 😉

k tomu prichadzajucemu obdobiu JAR- u nas zacalo celkom necakane snezit...tak som zvedava co z toho nakoniec bude-ci aj nejaky sneh ostane alebo sa bude len topit...

evka no k testom ja neviem ja ked som si robila-lebo som stale grcala ako lion a uz sa mi to nezdalo na pokazeny zaludok alebo crevnu chripku...tak som tu druhu palicku leeeedva videla...tak som to zopakovala o tyzden a tiez ledva som videla som rozmyslala ze ci si ju tam len nenamyslam.... 😉

inga no super ze marcelko je uz lepsi ...aj joss ako rastie/komunikuje tak place coraz menej.... 🙂 predtym aj po kupani ked sme ju uz utierali a obliekali tak brutalne plakala boli a zrazu nic spokojne si kopka ja ju obliekam....co som rada lebo ten rev po kupeli ma privadzal do sialenstva....
a ze marcelko ma 7 kg wow zeny ja to nechapem ....no co uz joss je zatial adamovska fajta...ktora nepribera ak sa to nezmeni stastna to baba 😉
a ze cokofondue mnaaaaaam pridem aj ja teda trocha si posmakovat....

hanka no jasne ze asi jej bola nesympaticka a preto bol plac ale potom nechapem preco sa na nu musela stale pozerat...ved sa mohla pozerat na druhu stranu...ale ona sa radsej takto tyrala... 😕

inak mam pocit ze posledne ockovanie spravilo z joss takeho "maznacika" vobec nema problem na mne zaspat...zoberiem si ju a uz je tvrda...to robila len ked bola malilinka....a potom sa to zmenilo a zaspat vedela len v koliske/postielke...a opat je to inak...tie vec sa tak rychlo menia...

neurologia
20. feb 2010

a vidis evka aj ja som mala nejaky lacny z DM-ky mohlo to byt aj tym....

inak a my ideme na oslavu narodenin dnes....tak som si lamala hlavu co kupit ked ta baba ma v podstate vsetko (ked nieco potrebuje tak si to kupi...) a zas nejaku blbost som nechcela kupovat...len aby sme nieco doniesli...a tak ma napadlo ze nieco upeciem konkretne nejaku tortu ona si tortu piect urcite nebude a myslim ze nikto jej ju nedonesie...takze budem este aj originalna (teda aspon dufam) 😀 a prekvapim ju na 100% pretoze taky darcek cakat nebude si myslim 😉
a aspon som vyskusala novy druh potahu... 😉

tak ak mate chut tak pozrite moj vytvor:

http://www.tortyodmamy.sk/?q=okruhle-torty/extr...

dania
20. feb 2010

Bei, WOW! Skoda ze nemuzu ochutnat 😉

evinkaaa
20. feb 2010

Ahojte babizne,

idem vas pozdravit len kratko, lebo cakame navstevu. Pozvali sme kamaratov na pokec, tak cakame, kedy dojdu 😀

Ingi - dik za reakciu ohladom testu. Asi na tych "lacnych" testoch nieco bude. Uz som pocula vselico. Ale mne je zasa luto dat za "blby" test AZ 6 ci 10 euro. 😝 Necham to tak a uvidme dalej. 😅
Ako dopadlo cokofondue? 😝 Mnaaam, fondue milujem. 😵 Hned by som si dala 😀

Bea - aj tebe dik za reakciu k testu. Stava sa z teba cukrarka? 😵 Naaadhernu tortu si urobila. Mozes sa kludne tym zivit 🙂 Aky potah si vyskusala tentoraz? A aka bola torta vnutri?

U nas vcera vecer prsalo, potom dokonca snezilo. Alebo lepsie povedane prsalo-snezilo dokopy 😀. Ale pocas dna je uz troska teplejsie a svieti aj dlhsie slnko. U nas bolo dnes celkom pekne. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre