Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... ๐Ÿ˜ต

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a navรคzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
๐Ÿ™‚ ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY ๐Ÿ™‚ ๐Ÿ˜‰

iii
โ€ข
30. apr 2010

jani, super fotky! to je technika - poloautomativka pracka! darmo raz, dederoni boli vzdy o krok vpred ๐Ÿ˜€

katka, dnes si dal M do programu zobudit cely dom. vies si ty predstavit, co je to prace?

jabera
โ€ข
30. apr 2010

tak vies, soudruzi z ndr...ale niekde robia chybu, lebo nezmyka.

jabera
โ€ข
30. apr 2010

jo a aby ste sa mi neposmievali za tych vychodnarov ๐Ÿ˜‰ , boris silne uvazuje o zmene pracoviska. jeho to strasne taha do mnichova, je to taky jeho sen, spolu s berlinom. takze aby ste sa este smiat neprestali, heeej? ked sa zmenim na zapadacku.. ale zvlastne je, ze dve mmiesta, ktore posobia zatial realne su zase v ndr ๐Ÿ˜€ jedno tam, kde povodne mal byt, to by som bola nedaleko od hoyeswerdy a druhe je velmi krasne miesto, este viac mimo civilizaciu, ale v horach!!! skoro som sa pototo, ked som to videl na fotkach... to by som brala...

yanni
โ€ข
30. apr 2010

jeeeeeeeeeej Janka super foto. no chlap sa nezaprie. technicky typ a vynalezca ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€

Ingi a to o 5 rano. No a aky je ten vas dom velky? Pocut to velmi? No chudak ten sa nabeha pokym vsetkych pobudi ๐Ÿ˜€

yanni
โ€ข
30. apr 2010

Janka no tak mimo civilizacie??? Tak to z tej tvojej nemciny nic nebude. Prid do Mnichova. Sice mesto je drahe ale ked uz si tak na tie hory, tak sa usadte niekde mimo M., je tu vela krasnych flakov. a mimo M je aj najomne trochu nizsie. A ak by priamo v M. robit tak dochadzat nie je problem. ja to mam ca. 25 km do M. a spavim to vlakom za 10 min. ๐Ÿ˜‰
Booze jani fakt nie lazy, ved si Bartik ani zenu nenajde. Hadam nechces laznicku. To fakt radsej tu doktorku ๐Ÿ˜€

Jani pogoogluj a posli link na tu pracku co by si chcela. Moja mama ma tiez teraz novu Bosch-ku, ta si nevie vynachvalit. Draha bola ako fras ale ta je fakt nadsena.

yanni
โ€ข
30. apr 2010

a ja mam uz 5 rokov Elektrolux a ta vie vsetko. Len vyvesat nie ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ Ja som tiez nadmieru spokojna. Vravim ze keby este aspon dalsich 10 rokov vydrzala. Ked som mala teraz po prestahovani Handwerker v byte tak mi chlapik ani nechce verit ze ma uuz 5 rokov. Sa tak blbo spytal, ze skadial ju mam, ci take funkcie ako ma uz aj pred 5 rokmi boli. No chlapik asi doma neperie ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€

neurologia
โ€ข
30. apr 2010

janka,katka
moji rodicia maju pracku BOSCH a su velmi spokojny....inu by nechceli no a ja mam Elektrolux a som spokojna....dufam ze bude este dlho prat ale ak by som mala novu kupovat tak asi tiez kukam Bosch-ky.... ๐Ÿ™‚

leelo
โ€ข
30. apr 2010

dobre ranko,
nestihla som nic precitat okrem toho co pisala skoro rano Inga.
Laufrad je ten bicyklik bez pedalov, co je v germansku tak obliubeny? Lebo ak heej, tak po slovensky je to ODRAZADLO.
Idem vas docitat, pisete jak ceske zandarky ๐Ÿ˜‰

yanni
โ€ข
30. apr 2010

Bei tak to ako u mna. Nasi maju Bosch a ja mam Elektrolux *hihihih* Boschky su super.

yanni
โ€ข
30. apr 2010

Peti hej laufrad je to. No ja som tiez chcela povedat ze odrazadlo ale sa mi to slovo nejako nezdalo. Naozaj sa to tak vola???

iii
โ€ข
30. apr 2010

peti, odrazadlo je bobycar podla mna

leelo
โ€ข
30. apr 2010

vygooglila som toto:

http://deti.bazos.sk/inzerat/3723906/Super-odra...

ale aj toto:

http://deti.bazos.sk/inzerat/3722699/Predam-odr...

obe sa volaju na slovensku odrazadla, lebo ten laufrad tam moc ludi nema, tak nasili stary nazov na novu vec

verohit
autor
โ€ข
30. apr 2010

Dobre rano damy, zdravim po sto rokoch resp. 10strankach ๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜‰
trochu som si vas citala, hi,hi,hi, vzdy sa tu viem dobre odreagovat!! ๐Ÿ˜‰

Ingrid
vdaka za ip, odpisem!!! ๐Ÿ˜‰ peknu masinku mate....
inak beriem ta za slovo, vazne uvazujem ze spirala pojde von, len cakam na slub od manzela ze mi bude ranko odvliekat dieta do jasli, ked to budem v prvom trimestri potrebovat.... hm, on tvrdi ze to budeme riesit ked to bude aktualne, tja, ale ja uz nemam 19-rokov a nenecham sa oblafat ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜Ž ale asi to skonci tak ze budem chodit rano s Mimi do jasli so sackom v ruke... ๐Ÿ˜… ๐Ÿ˜Ž tak snad sa este tento rok rozkmitame, hm uvidime..... ale ta varujem ak to s tou zabavkou (babรคtkom)nebude fungovat ako u vas!!!!
๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€
a co som raz spominala ze u nas doma preferujem rooming in, to bolo asi tiez velmi mierne pomenovanie.... v skutocnosti to je parazitizmus (alebo symbioza ๐Ÿ˜€ ) najvyssieho stupna, a ja mam v posteli miesto len krutenia sa okolo vlastnej osi s rizikom ze obcas v noci schytim po hube, ked ma zasiahnu ctene labky mojho dietata.... takze tak sa veci maju... neviem kde beriem tolko chochmesu, si poriadit este druhe... ๐Ÿ˜ต
a kedy idete na tu dovcu, a je to pobliz Vendul??

Dani
hej, ten tvoj Timmy je perfekny, ze ti tak dopraje zdraveho spanku!! ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต a hlavne ta obdivhodna sebestacnost!!

Vierka
gratulujem k babรคtkovskej vybave (kocik, sedacka) ked pojdete nabuduce tak daj vediet, mohli by sme sa omrknut, co ty na to?? spominam si ako som sa tiez vytesovala, zo vsetkych veci... po prichode Mimi to vyzeralo uplne inak.... ๐Ÿ˜‰

Jani
a Boris sa ma uz dobre?? co mu vlastne bolo...... na prestahovanie odporucam Mnichov, potom budeme len hodinu od seba, a priamo v Mnichove budes mat hned vela znamych (Evi......) ๐Ÿ˜‰

damy no nic musim dalej, tento tyzden Mimca zase teplotkuje uz 5 dni, dnes v noci bola prvykrat bez teploty od nedele...... takze sme vyseli (ale vyslovene)vyseli doma.... ono to uz je asi pravidlo a osud, ze ked nam odide z pracovnikov niekto na dovolenku tak Mimi ochorie, a ja musim ostat doma, manzela ide vykotit bez dvoch ludi, lebo je potom sam (na pecenie, kasirovanie, dodavky tovaru a kancel) ๐Ÿ˜
a ako budete travit sviatok pracujuceho ludu??? my mame na plane navstivit mojho strejdu v Prahe, tak som zvedava ci to vyjde, alebo ako vzdy nepojdeme nikam, este stale nevieme kedy pojdeme na tu nasu dovolenku z vianoc, ktora je zaplatena, ale este sme na nej neboli.....
a este ste spominali hygienu v pekarni atd... preto my mame "selbsbedienung" kazdy si vyberie velkymi noznicami co potrebuje. ๐Ÿ˜‰ ... ale rukavice musime pouzivat tiez!!!
aha, a tak na okraj, dnes je zo mna o rok starsia paka, takze idem nieco upiect, pre gratulantov... ๐Ÿ˜‰

pekny den vsetkym!!

neurologia
โ€ข
30. apr 2010

verca
vsetko naj naj ...vela vela ved vies vsetkeho... ๐Ÿ˜‰ a co dobre budes piect?

yanni
โ€ข
30. apr 2010

jeeeeeeej Verus, tak vsetko naaaaaaaaaaaaaaj ๐Ÿ˜‰

dania
โ€ข
30. apr 2010

Holky, ve jedete teda, ja nestacim ani docitat, ale nejlepsi je fakt Janca: 2 zatlacenia a uz brankarka chytila gol ๐Ÿ˜€
A kde je cislo uctu na prispevky na tu novou miele pracku?
Verus, VSE NEJ K NAROZENINAM, pekne si to napec a oslav! A uzijte si Prahu, verim, ze se vam vylet podari.
Ingi, vy uz taky vyrazite?

mammy81
โ€ข
30. apr 2010

ahojte damy,

tak u nas to vyzera na coskoru burku ๐Ÿ˜– .este som si pradlo vyvesila nech mi ho vytrepe ๐Ÿ˜€

Verus vsetuccccccccccko naj naj prajem.ak som spravne pochopila ides "zapravit" na druhe??? ๐Ÿ˜ต

Evi tak skore vyzdravenie prajem mna uz zase pobolieva hrdlo tiez dufam ze neskoncim na pohotovosti.mna uz drbne asi.to v detstve som tak casto chora nebola ako teraz ๐Ÿ˜  ๐Ÿ˜  .
aaaaaaaaa mumps som mala ako skolacka fuuuuuuuu si to pamรคtam len neviem ci som ako zajacica vyzerala ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ len si pamรคtam ze mama mi prikladala opecenu slaninu na to a obalila mi hlavu plienkou. ๐Ÿ˜…

Kati supnem do receptov este jeden lahky kolac a ak ti uz ani ten nepasuje tak moja sprav puding a mas to najlepsie ๐Ÿ˜จ a ten kiwi nahodou je vyborny a ani sa to netrasie na vrchu.a ty nemusi slahacku davat do rolady potri len lekvarom a zatoc ,vynaliezavi clovek vymysli hocico. ๐Ÿ˜… ๐Ÿ˜…

Jani Bartik je podareny vidis akeho pomocnika mas doma ๐Ÿ™‚

jabera
โ€ข
30. apr 2010

vieri vsetko najnajnaj!!!!!!!! ja si myslim, ze zdravie a prachy su najviac teba a potom uz si to clovek nejak zariadi aj sam.. bozkavam.
velmi pekne si opisala, ako vyzeraju noci u vas. ja uz som si to zariadila rovnako, o postielku uz sa vobec nepokusam, takze som po vzore inge a danky rozmontovala postel a sme vsetci stastne na zemi a musim povedat, ze je to lepsie, nebojim sa ist curat v noci ๐Ÿ˜€ to je skvele, ze uvazujete o prirastu do rodiny, supeeer. mozno sa aj dvojicky zadaria ๐Ÿ™‚
borisovi je ocividne lepsie, poziera take hnusne drahe vitaminy, tak podla mna placebo slape, lebo mi stale tvrdi, ze mu to pomaha. mozno sama boji, ze si take kupil a este aby nezaberali, haha.

ingus, aby si videla, ze na teba myslim aj v zahrade, tak mi tam docvaklo, ze laufrad je na slovensku odrazadlo. a citam tu, ze naozaj. fakt tomu tak vseobecne hovoria, inak som nikdy nevidela a necitala.

baby, vyzdravte sa vsetky, sakra!
ved ide leto...

jo a ja som dnes dorylovala zahradu!!! som sa seba desne hrda, bola som tam dvojfazovo a pri poobednajsom spanku som posadila prvu plodinu a to hrasok. takze uplne uspesna som, len krize mam take nalomene na seknutie, ale to rozchodim, poznam ten stav .
no a este, boris rozmontoval pracku a je to ta indukcna cievka, ktoru aj ocakaval, tak uz je objednana a za 20 eur pride snad v utorok. takze to nejak prezijeme a hura, usetrite par korun na letne dovolenky ๐Ÿ˜‰

evinkaaa
โ€ข
30. apr 2010

Caute kocky,

akurat som dopiekla tortu pre manzelika na narodky. ๐Ÿ˜ต
Ak chcete kuknite:
http://www.tortyodmamy.sk/?q=okruhle-torty/naro...

Idem este trocha upratovat a ozvem sa vam neskor. ๐Ÿ˜‰

leelo
โ€ข
30. apr 2010

Caute, dnes som vas cely den docitavala, casu nebolo, maly mal tie super stavy po ockovani.

Vyzera to na nadhernu burku coskoro aj u nas.

Vierka, presne viem, v ktorom percentile sa B.nachadza. Nie je to zial ten, v ktorom sa narodil, teda 50. , ale drzi sa toho svojho, ved ta krivka ma tiez stupajucu tendenciu. Lekarka si predstavuje, ze sa mal vratit na 50., pripadne az na 97. Proste stopat stopat stopat flasou. A ja som matka-svina, co ho vyhladuvavam.
Mas pravdu aj s tou CF, ale zase nie vsetky deti, co neprospievaju, ju maju. V drvivej vacsine pripadov staci poopravit prisatie, polohu pri dojceni, velakrat maju mamicky silnu nadprodukciu a deti nevedia papat prave kvoli tomu a nepriberaju. Tym chcem povedat, ze by sa usetrili velke peniaze za drahe vysetrenia, keby sa najprv zacinalo trivialnejsimi vecami, ktore su napravitelne prakticky ihned. Ved CF sa napr.na SK kontroluje vranmci novorodeneckeho screeningu, alebo je badatelne, ked nieco nie je vporiadku pri odchode smolky... My sme to vpodstate mali tiez trivialne, ale lekari z toho urobili hned nieco patologicke.

A oci na Benjino po mne - ja mam tmave, muz ma svetle. Aj sa na mna dost podoba, ked som bola babo, je svanda pozerat tie fotky ๐Ÿ™‚

Janka, zase si ma pobavila - vdaka ti za to ๐Ÿ˜€ A ta vasa zahradka je velka? A pracujes v nej rada/dobrovolne? ๐Ÿ˜‰ Mas svetove decko! A pozri tento link, resp.ukaz muzovi, bola by svanda, keby ste sa sem fakt stahovali ๐Ÿ˜‰

http://www.tz-online.de/aktuelles/muenchen/so-e...

Ta fasounska diskusia vznikla z temy homosexuali a adopcia. Nieslo sa to v zdanlivo iq duchu, ale potom tam vstupila 1 dost zamindrakovana xenofobka a temu zavreli.

Baby, co mate naplanovane na tento sviatocny vikend? Pocasie tu nema byt bohvieco. Chcela som si kupit nejake saticky a akurat zavrete zajtra vsetko

paula
โ€ข
30. apr 2010

Veru, vsechno nejlepsi k narozeninam. Pekne to oslav. ๐Ÿ™‚

leelo
โ€ข
30. apr 2010

Veronika, aj odo mna vsetko najlepsie a pozdravujem do blizkeho Regensburgu. Ja som povodne chcela ist byvat tam ๐Ÿ™‚

evinkaaa
โ€ข
30. apr 2010

Ahojte ๐Ÿ˜ต

Verus - srdecne ti blahozelam k narodeninam, zelam ti, nech sa ti dari sukromne a aj pracovne a nech sa ti slplnia vsetky sny a tuzby. ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต Pekne to oslav ๐Ÿ˜‰.

Janik - bartikove fotky su peckove ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ Booze, on je tak strasne rozkosny a vzdy sa tvari tak dolezito, nech robi cokolvek ๐Ÿ˜€
Co som to citala? Ze mozno pridete do mnichova? Jeeeej, to by som sa fakt moc tesila na teba. ๐Ÿ˜‰ Rozmyslate sa vazne odtial stahovat? Ci to bol len for?
Inak si sikulka v zahradke. To fakt dost toho stihnes. Ved len rylovanie je makacka. Poznam to z nasej zahrady. ๐Ÿ™„ Co planujes este posadit?
JA som si zasadila pazitku, petrzlen, kopor a bazalku. Som zvedava, kedy a ci vobec to vyjde ๐Ÿ˜€

Ingus - zasadila si si jahody? Viem, ze si pisala ,ze by si ich chcela posadit.

Bei - no, romantika vcera veru bola ๐Ÿ˜ต . Vsak ako inak ๐Ÿ˜€
Co sa tyka pracky, my mame Bauknecht a mame ju uz 10 rokov. Cize ratame s tym, ze mozno coskoro dosluzi. A ked sa tak stane, tak kupujeme Miele. Ako som minule spominala, manzel sa rozhodol, ze budeme mat vsetky taketo spotrebice znacky Miele. No vsak uvidime ๐Ÿ˜€

Steffi - tak aj ty pecies jedna radost? Paradicka ๐Ÿ˜

Peti - mas pravdu, burka uz je v plnom prude. Pred chvilou nam prskal na okno dazd nenormalne silno ๐Ÿ˜–. Takze vyzera to predsa len tak, ako predpovedali. Hrmi a bliska sa o dusu.
A aky mame plan na vikend? No my sme zajtra pozvany na narodeninovu party a v nedelu oslavujeme manzelove narodky u svokrovcov. ๐Ÿ˜‰

zuzanasaw
โ€ข
30. apr 2010

Ahojte,

najprv vsetko naj Veronike!!! ๐Ÿ˜ต Sup, sup do miesenia, aby si to do dalsich narodenin stihla aj do branky trafit ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€

Ingi, a da sa vobec kupit na Sk laufrad? Ved to tam ludia vobec nepoznaju. Svagrinka ho pre maleho objednavala na nejakej ceskej stranke, ale ta ho videla tiez len na Cypre, kde chodi vela anglicanov a nemcov, a aj si ho tam brala. Takze slovenske kruhy to velmi nerozsirilo. My sme tiez uz kupili pre Domina, ale je mu este kus velky, tak sme dali sedadlo najvyssie a ma ho teraz este Emka. Aj som planovala vziat ho v lete na Sk, ale asi sa nezmestime ๐Ÿ˜’
Marcel musi byt inak rozbehany, ked ma chudak tolko povinnosti, ze o piatej rano musi z postele von ๐Ÿ™‚

Plany na vikend? zajtra geburtstagparty u kamosky, spolu s grillovackou a v nedelu niekam vybehneme s deckami von. Ked mna nezlozi moje rozbiehajuce sa hrdlo, dnes uz takmer ani nerozpravam. Ale ma to svoje vyhody, aspon nemozem kricat na decka, v polovici vety mi odchadza hlas ๐Ÿ˜‰

Jani, no vidis, tak nakoniec to B. opravi celkom lacno a chuda Bartik uz nebude musiet prac rucne ๐Ÿ˜€ Ale je fakt rozkosny! A co Barborka, chodi teraz do skoly ci je na tych vysetreniach, co si spominala?

leelo
โ€ข
30. apr 2010

Zuzi, pozri ten link co som dala - odrazadlo v slovenskom bazari na ;predaj

neurologia
โ€ข
30. apr 2010

janka
este ze mas takeho sikovneho manzela a vie takto lacno pracku opravit.....no mal to ten bart po kom zdedit...ocko sikovny opravar mamka zahradnicka..... ๐Ÿ˜‰

evka
torticka je peknucka...super napad s tou fotkou...

zuzka
no plany na vikend mame podobne....zajtra ideme na mensiu turu tam opecieme wurst-y a potom slapat domov.... ๐Ÿ™‚

evinkaaa
โ€ข
30. apr 2010

Bei - dakujem ๐Ÿ˜ต

iii
โ€ข
1. mรกj 2010

cavte kozy, pekny vikend zelam. tak my bojujeme zasa cez vikend sami, P pracuje, vonku kosa....hmmmm

veronika, ex post, vsetko najlepsie!!! ako ti uz popriala janka, vela prachov a peknych muzov v okoli, to ostatne (zdravie a stastie) pride potom samo ๐Ÿ˜‰

jani, takze bois je nielen muzikant, ale este fusuje aj do indukcnych cievok? ty si zijes ako v bavlnke ๐Ÿ˜€

evi, jahody posadene, aj paradajky, cukety, paprika, pazitka......elenka sa o to stara, polieva, foti (naucila sa robit s fotakom), hladka ich, spieva im.....takze sanca urody je pri takejto starostlivosti minimalna

ozaj, co hovorite na tie predvolebne plagaty NPD? ja mam husiu kozu z nich...a prekvapuje ma, ze je v dnesnom nemecku take nieco vobec mozne??!!

schatzinkaschatzinko
โ€ข
1. mรกj 2010

hh Ingi- ze caute kozy๐Ÿ™‚ ako ostro na nas z rana ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€

fiha, pozeram, ze kolko zahradnicok sa tu odhalilo๐Ÿ™‚..ozaj a INgi Elenka spieva nejake specialen travnice? vies, aby som vedela, co zabera๐Ÿ™‚ mohla by som skusit aj ja tej mojej kvetinacovej pazitke, zeruche a petrzlenu, len sa obavam, ze po tom speve bud vykapu alebo mi rovno kluce zoberu a zavru๐Ÿ™‚)jejda a manzel zase sluzi, ja co neznasam su sobotne a endelne sluzby blaaaaaaaaaa ๐Ÿ˜  ๐Ÿ˜  ๐Ÿ˜  ๐Ÿ˜ 

Jani- no, Bartik je maximalista, to sa vidi, ze robotu len tak neodflakne๐Ÿ™‚)akym domacim pracam sa este venuje?? ๐Ÿ˜€

Evi- fakt nadherna ta torticka! no, ja mam cukriky nakupeme, uz len sa dobre pomodlit a mozno s niecim zacnem aj ja hhh

Peti- jedine, co si myslim, ze by malo doktorku trapit je nad 97 apod 3 percent, ostatne, ked rastie podla seba je oka..a ta smolka pri CF nie vzdy napovie...ale s tym suhlasim, ze sa ma ist vzdy od zaciatku a az potom vylucovat ostatne veci..ale to je uloha pre poriadneho kinderarzta a ked ten nevie dalej, tak nemocnica..verim, ze uz budete mat s tym naozaj svaty pokoj!

Veronika- vsetko najlepsie๐Ÿ™‚ dodatocne a velmi sa budem tesit, ak sa nam podari raz stretnut... !!! bolo by to naozaj super!!hh ist k susedom๐Ÿ™‚

tak zelam pekny vikend, aj ked u nas dostatocne zamraceny a taky podivny, len dufam, ze nebude z toho dazd..jaj

iii
โ€ข
1. mรกj 2010

vierka, elenkina najoblubenejsia travnica je sedemdesiat sukien mala ๐Ÿ˜€ haha, a ked sa bavite o tych percentiloch - M sa ocitol so svojou vahou asi na 150 percentile, a zacina ma to uz teda riadne trapit, ja ho uz fakt nevladzem......ale dnes sa postavil na kolienka a ruky naraz, tak dufam, ze sa zmobilizuje coskoro.
ozaj, mate nejake majove slavnosti? netusim vobec, co sa deje vonku - zbieram odvahu vyrazit s dvoma skreklunmi do mesta

Tehotenskรฝ newsletter

Kaลพdรฝ tรฝลพdeลˆ dostaneลก najdรดleลพitejลกie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo tรฝลพdeลˆ po tรฝลพdni. Nepoznรกลก tรฝลพdeลˆ tehotenstva? Vypoฤรญtaj si ho v Tehotenskej kalkulaฤke.


Alebo si preฤรญtaj, ako prebiehajรบ jednotlivรฉ mesiace tehotenstva.
Modrรฝ konรญk ti poradรญ v kaลพdom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treลฅom trimestri.
Ako sa zisลฅuje pohlavie dieลฅaลฅa?
Dรดleลพitรฉ je absolvovaลฅ rรดzne vyลกetrenia v tehotenstve.
Oplatรญ sa absolvovaลฅ 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajรบ screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Akรฉ mรดลพu nastaลฅ problรฉmy v tehotenstve?

Nenaลกla si odpoveฤ na svoju otรกzku?Opรฝtaj sa vo fรณre