Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... ๐Ÿ˜ต

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a navรคzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
๐Ÿ™‚ ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY ๐Ÿ™‚ ๐Ÿ˜‰

neurologia
โ€ข
17. feb 2011

@dania
danka ked ohrievas knedlik v mikrovnke musis ho najprv dat do sacku a potom ohrievat a vysuseny urcite nebude... ๐Ÿ˜‰

mooc
โ€ข
17. feb 2011

@dania dani doplnim: do zaviazaneho sacku ๐Ÿ™‚

@evinkaaa evi, to je krasny chlpac.. aaaaaa takeho bych brala aj ja.. ๐Ÿ˜‰

neurologia
โ€ข
17. feb 2011

babeny

idem sa pochvalit som hrda mama ๐Ÿ˜‰
moja slecna sa pyta na wc presnejsie ked potrebuje kakat...zacala vcera a aj dnes sa vypytala viem ze bude este vela nehod ale sa tesim ze uz zacala...-ze to chape...a cikanie dufam ze tiez pomaly pride ked sa zobudi tak ju davam na wc tak sa vycika...ale to kakanie ma tesi pride ze "kaka kaka" a uz sa hrabe smer wc...pekne sa posadime na wc a uz sa tlaci ๐Ÿ˜€

dania
โ€ข
17. feb 2011

Bei, ahaaaaa! No ja jsem mikrovlnkar beginner ๐Ÿ™‚ Holky ja jsem dneska vyvarovala, udelala jsem zeleninove lasagne s cerstvym spenatem, no my jsme nemohli prestat zrat az jsme vsechno zezrali ๐Ÿ˜€
Jo a koupila jsem si takovy sportovni gerรคt, nevim, jestli to znate, jmenuje se to skikes a je to takovy paskvil mezi lyzemi a koleckovymi bruslemi, ale vyhoda je v tom, ze to ma nafukovaci kola a je to tudiz vhodne i do mirneho terenu, ne jako inliny. Jo a pouzivaji se hulky. No prvni pocit trochu prekvapivy, je to hrozna drina oproti in-linum a taky pomalejsi. Super fitness ๐Ÿ˜€

dania
โ€ข
17. feb 2011

Bei, wow, ty holcicky jsou vazne nejake sikovnejsi asi ๐Ÿ™‚ Teda aspon co se tyce vylucovani ๐Ÿ˜€

mooc
โ€ข
18. feb 2011

@neurologia bei, to je uzasne.. my sme uz tiez riadne nocnikovali.. a potom mal nicolas slintavku (to bolo v lete) a odvtedy nechce nocnik ani wc ani vidiet.. ๐Ÿ˜’ cakam, ze ho to prejde.. ๐Ÿ˜ต

neurologia
โ€ข
18. feb 2011

@mooc
no my nemame nocnik (a svokra mi nikdy nezabudne splechnut do tvare ze som drzglos kedze nechcem kupit tak dolezitu vec pre svoje dieta) ,chodime pekne na wc (mame redukciu na wc)....nam to klapalo s wc aj skor (len nevravela ze potrebuje ale videla som to na nej) ale potom sme boli na ockovani a odvtedy sa zasekla a nic...ale teraz sa opat rozhodla spolupracovat ( a uz aj sama povie) -tiez som zvedava kedy pride nejaky zlom....

leelo
โ€ข
18. feb 2011

@neurologia bei, super. ja uz od narodenia tiez viem, kedy ben kaka, ale nerobim s tym nic. mam strasne vela inej roboty ๐Ÿ˜€ dokonca uz asi pol roka mi to aj hovori. dostala si ma teraz, idem kupit redukciu!
svokra - dobre uvahy ma ๐Ÿ˜‰
no zlom pride mozno s dalsim ockovanim... doktorky, teraz ma zabite ๐Ÿค ๐Ÿค ๐Ÿค ๐Ÿค ๐Ÿค

rpinguin
โ€ข
18. feb 2011

http://www.familienhandbuch.de/cmain/f_aktuelle...
dost zaujimavy clanok ๐Ÿ™‚

jeden vytazok z neho:

Kinder MIT Sauberkeitserziehung werden durchschnittlich mit 30 Monaten trocken, tagsรผber werden sie รผbrigens etwas frรผher, nรคmlich durchschnittlich mit 28 Monaten, nachts dann mit durchschnittlich 33 Monaten trocken.

Kinder OHNE Sauberkeitserziehung werden durchschnittlich mit 30 Monaten trocken, tagsรผber durchschnittlich mit 28 Monaten, nachts durchschnittlich mit 33 Monaten! Das identische Ergebnis.

Inac Peta, ja kupovat nic nemienim, mame zachody a to stacit musi ๐Ÿ˜€

leelo
โ€ข
18. feb 2011

@rpinguin no veru, zaujimave ๐Ÿ™‚ mimochodom, okruh mojich kamosiek s cca 2,5 rocnymi detmi toto potvrdzuje uplne.
urcite netreba tlacit na pilu, ale zase ritka s plienkami dostava zabrat a ja musim setrit peniaze za pampersky, aby som si mohla toho este viac na seba kupit.
no beinu svokru by uz z teba rovno vystrelo ๐Ÿ˜€

neurologia
โ€ข
18. feb 2011

vsak nech kazdy da svoje dieta na wc ked uzna za vhodne..... ๐Ÿ™‚ ale zas nevidim dovod preco by som ju mala nechat posierat sa do plienky ked pride a oznami mi ze chce kakat...tak sa hadam nebudem pozerat ako tlaci do plienky aby som jej ju hned potom vymenila...ked ju mozem zobrat na wc...mame poschodove byvanie takze to da zabrat ist s nou na wc...

leelo
โ€ข
18. feb 2011

@neurologia ja tiez toto riesim. len ben kaka skoro vylucne pri jedle. ale uz sme sa s muzom davnejsie bavili, ze tie razy, co kaka mimo a povie nam to, ze to musime cielene zacat podchytavat. boli sme pozriet redukciu, nemali a zase sa to odlozilo na neviemkedy ๐Ÿ˜…

mooc
โ€ข
18. feb 2011

my mame aj redukciu.. ale to je cert ako diabol.. a nicolas mi rano aj povie - ukaze, ze mu treba cikat (lebo on v noci ked spinka ee) ale ked sa ho spytam, ci ideme na zachod (alebo nocnik) tak kruti hlavou a ze nie nie.. no tak co ho budem tlacit, ved on to raz zisti..

@neurologia inak beatka, tvoja svokra si moze s mojim svokrom ruky podat.. nie ze by mi vycital, ze mu nekupim, lebo ja zase kupim.. ale minule si kakol u svokrovcov (to bolo akurat ked mu to hnackovanie zacalo) tak hned spustil, ze preco este nechodi na nocnik, ze uz je velky.. tak som mu povedala, ze je velky a nechce a pockam, kym sa sam rozhodne, ze chce..
ale ked sa ti to s joss uz teraz podari, ved to je fayn.. nebudes musiet dve ritky prebalovat ๐Ÿ˜‰ moja mama tiez vravi, ze ked sa moj bracho narodil mala som 14 mesiacov a uz som chodila na nocnik.. ๐Ÿ˜

evinkaaa
โ€ข
18. feb 2011

Caute.

Citam vas, ale nemam k teme, ktoru rozoberate, co napisat. Tak som len ticho ๐Ÿ˜€

@mooc - reni, dnes som piekla tu twister tortu. Som velmi zvedava na zajtra, aka bude. Potom okomentujem ๐Ÿ˜€ .

mooc
โ€ข
18. feb 2011

@evinkaaa robis mi chute na sladke!!!

evinkaaa
โ€ข
18. feb 2011

@mooc - reni, tak si daj daku cokinu alebo nieco podobne. ๐Ÿ˜ต Vsak mas vyhovorku - male si vyzaduje. ๐Ÿ˜€

My sme akurat dosli domov. Boli sme s manzelom na veceri u nasho oblubeneho "Italiener"-a. Bolo skvelo. ๐Ÿ˜ต

mooc
โ€ข
18. feb 2011

@evinkaaa my nemame ani oblubenu restiku โ˜น a akurat dnes mi mm vravi, ze pojdeme niekam na veceru, ked budu deti dost velkeeeee.. aaaaaa tak to sa nacakam.. naposledy sme boli takto pred dvoma rokmi.. ๐Ÿ™‚))

baby, potrebujem chlapa trpezlivosti naucit.. da sa to??? (nicolas sa mu nechce dat obliekat, tak prileti cely vytoceny, ze nema nerv, ze ho am ist obliect ja.. sla som, dieta sa hralo a popri hre sa nechalo obliect.. boli sme na prechadzke.. nicky si vykracoval po nabrezi a vsetko nam okolo ukazoval, ze voda, kacka, zase kacka, havo.. nechcel ist za ruku a vacsinou bol 5 krokov za nami - mnou - lebo mm uz bol 5 krokov predo mnou.. my sme podarena rodinka ๐Ÿ™‚ no a asi po 200m sa nas papi nezdrzal a vravi, takto sa nikam nedostaneme - my sme ale nemali konkretny ciel - a vzal nicolasa proti jeho voli na ruky/kona.. no a potom ho uz celu dobu nosil..)

evinkaaa
โ€ข
19. feb 2011

@mooc - reni a vies, ze ja som vcera v aute na ceste domov tiez manzelovi povedala, ze sme uz daaavno takto nikde neboli. Ale fakt. Naposledy sme boli v tej restike na manzelove narodky a to bolo v aprili ๐Ÿ˜€ Fuuuha, vzdy sme to nejako odkladali. Tak ale dalsie narodky sa blizia, tak uz dopredu objednam stol a bude vybavene ๐Ÿ˜€
Muzi a trpezlivost.......hmm, k tomu ja moc povedat nemozem, kedze moj manzel ma vรคcsiu trpezlivost ako ja sama. Kedze si to viac-menej vyzaduje jeho povolanie, tak si tuto vlastnost nejako po cele tie roky "prisvojil" ๐Ÿ˜€ Akoze stane sa, ze "vyleti" aj on, ale ja som urcite menej trpezliva a zurila by som uz ovela skor, ako on ๐Ÿ˜€

U nas je dnes take fakt hnusne pocasie. Akosi cudne tmavo a mokro. Ale neprsi. Take to je zvlastne, nejako to dnes nelaka ist von. Uvidim, co za program este vymyslime. ๐Ÿ˜‰

leelo
โ€ข
19. feb 2011

@evinkaaa fakt je dnes divne. ale moj muz ide s malym ajtak von - 3h spanok v kociku musi byt ๐Ÿ™‚
my sme akurat teraz vraveli, ze brazdime restauracie aj s benom tak ako "za mladi". maly je perfektny partak, sedi v stolicke, zuzle si nieco a koketuje s personalom a my sa stihneme v klude najest. mnichov je aj super v tom, ze sa tu nefajci, takze mozeme ist kvazi kamkolvek. a take vecere vo dvojici mi ani velmi nechybaju, s dietatom je omnoho vacsia zabava ๐Ÿ˜‰
idem dokladne poupratovat byt. ale pred tym si este precitam par stran pri kave.

@dania dani, tak ako deadlines, stihla si? co to vlastne bolo? no take japonsko rozhodne za ten mierny stres potom stoji๐Ÿ™‚

este ma napadlo: mozno mi uniklo kvoli mojej absencii, ale lubku (fabienmata) som tu velmi velmi dlho nevidela. nemate niekto spravy?
zelam pekny den.

evinkaaa
โ€ข
19. feb 2011

@leelo - ano, mas pravdu, prechadzocka na cerstvom vzduchu musi byt ๐Ÿ˜€ . No, vies, my porovnavat, ci je s dietatom alebo bez v restike prijemne, nemozeme. Takze si uzivame samych seba ๐Ÿ˜ต
Aj mne sa to veru paci, ze sa tu nefajci a mozes ist fakt kamkolvek. Mame tiez vyhladnutych par peknych miesteciek, kam radi chodievame ๐Ÿ™‚

Lubka je v poriadku, len nema cas na pisanie a ani citanie. Je zaneprazdnena, chodi do skoly a mala dava zabrat. Ale inak ok. Ked bude nieco nove, urcite dobehne aj sem nakuknut (nielen spravu napisat) ๐Ÿ˜‰

schatzinkaschatzinko
โ€ข
19. feb 2011

cafte baby ๐Ÿ™‚) tak mame super vikend, mangel este svistal na chvilku do prace, ale sme sa dohodli, ze do hodky, je naspat, no ostavaju mu este 3 minuty, do deadlinu, tak som zvedava hhhh๐Ÿ™‚)) ked on sa s tymi ludmi vzdy musi zakecat๐Ÿ™‚) ale dietatenko spinka, ja normalne aj obed varim a potom, ked sa teda vsetci stretneme, tak sa chystame na vylet do Nรผrnbergu, teda shopinguvat๐Ÿ™‚)) tak sa tesim, ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€

hh, vcera som bola volaka unavena a bez nalady a mangel prisiel troska skor a ze ci ideme nakupit, tak som nemala chut vidiet ani zivu nohu, tak zobral A; obliekol a isli spolu nakupovat๐Ÿ™‚) normalne zlate a pekne to o 5 spolu zvladli, za hodku bolo uz vsetko poukladane v chladnicke, pripominam, ze som sa z gauca ani nepohla hahahah๐Ÿ™‚))

@rpinguin Reni pytala si sa, na moj serial, tak, na rozsirenie vseobecneho prehladu je to tisic a jedna noc, ja ju volam tak intimne sehina๐Ÿ™‚))) ๐Ÿ˜Ž ๐Ÿ˜Ž ๐Ÿ˜Ž ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ neverila by som, ze budem niekedy pozerat daky turecky serial ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ale aspon sa redukuje pocet manzelovych kosiel, lebo inak sa mi k nim vobec nechce, tak to vidim ako motivaciu๐Ÿ™‚)) vidite, tie restiky su dobry napad..my mame doma zoapr gutscheinov a mali by sme ich ist aj volakedy utratit, no musim to zorganizuvat๐Ÿ™‚)) ozi a ako to teraz leti, kedy sa zacnu deticky ucit na nocnik, lebo co kukam, vsade iny nazor!! inak JOss, to je ina kocka, super! len tak dalej!!

@neurologia Bei, si sa pytala na tu pekarnicku, myslim, ze na take domace pouzitie uplne staci, je to Unold Onyx, nebolo to nejako extra drahe, sme boli v Metre a mi tam napadla do oka, je tam, ze aj volaky testsieger z roku 2005 a ked som kukala aj tie referencie na tieto masinky, tak vsade furt volaco zle a tak..tak mi to staci..upiekla som z jednho Mischungu od Aldi, akoze dalo sa to jest, ale zase az take prevratne to nebolo..aj ked som tento chlebik jedla od kamosky a tam chutil uplne inak..asi to bolo tym, ze to bolo pecene 1x...lebo ta chut predtym a teraz na neporovnanie..ale ja som verny zakaznik aldi hh, tak uz mam v sufli dalsie misungy๐Ÿ™‚)) ale kedze v Nemecku pecivko a chlebik su uzasne, tak mam aj cosi v zalohe๐Ÿ™‚))

tak pekny den, Petus, Tebe prijemne pitie kavicky..a coze to robenie poriadku, zeby lepiaca vrstva uz prestala lepit a a treba ju zoskrabat? ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ tak pekny den!

dania
โ€ข
19. feb 2011

Peto, deadliny jsem dala, s 30 min zpozdenim (cili pul hodiny po pulnoci), ale za to se v tomhle pripade nestrili. Ach, to je porad neco, ale tentokrat to byly clanky do konferencniho sborniku, jedu na konferenci do Monaca na konci brezna, ale jeste to musi projit nejakym reviznim rizenim, tak se to posila dopredu. Vubec ty konference jsou v nasem oboru trochu legrace, clovek se hlasi na konferenci cca 3/4 roku predem, to se tam posilaji abstrakty (o cem ten prispevek bude), aby komise mohla vybrat, co se zaradi do programu prednasek a co bude prezentovano jako poster (pripadne vubec) a v te dobe clovek kolikrat jeste ani nezacal na tom projektu pracovat ๐Ÿ˜€
Peto, Evi, my taky s malym docela casto vyrazime do restauraci, tady jsou taky celkem baby friendly a nikde se nekouri, tak to jde. Vcera jsme Timmyho vzali i ke kamaradce na narozeninovou party a aspon jsme meli omluvu, ze jsme mohli jit domu v rozumnou hodinu, my nejak nejsme moc party animals.
Verko, tak co, dockali jste se? Nas zivitel dneska i zitra maka, zaskakuje za nemocneho kolegu, tak nas to trochu stve, tesili jsme se na spolecny vikend, to je u nas docela vzacnost.
Renco, hlasim se k vam na kurz trpelivosti, zucastnim se asi spolu s Tvym manzou, ja jsem u nas ten nervak, ja to nesnesu, kdyz Timmymu musim pri kazdem kousku obleceni pripominat, ze si to ma obliknout a ne si hrat, nebo pri kazdem soustu u jidla. No musim rict, ze Nic se nerozciluje, ale misto toho ho oblece / nakrmi. Grrrrr ๐Ÿ˜  Hlavne s tim oblecenim, vzpominam si matne, ze Elenka se samostatne oblikala uz tak pred rokem, kdyz jsme u nich byli na navsteve... ja vim, ze kazde dite je jine ๐Ÿ™‚ Ten nas kluk je ale takovy roztrzity, pokom to asi ma? ๐Ÿ˜€
Jooooo a velka novina u nas: Timmy umi uz jezdit na slapacim kole! Umi uz i brzdit trochu, jenom rozjizdeni musime jeste natrenovat, zatim potrebuje malinko roztlacit jeste. Tak je prece jenom sikulka ๐Ÿ™‚

mooc
โ€ข
19. feb 2011

@leelo jej teraz ako citam, ze maly flirtuje s personalom.. heh som trepla, ze sme nikde neboli 2 roky.. (na veceru sice pred dvoma rokmi, ale nejaky ten "vesper" si doprajeme aj my, ked sme spolu vonku.. obcas mi len byva Tazko" z tych detskych stoliciek, tak nicolas sedi radsej na velkej.. len.. nase zive striebro si vsetko obkuka a uz potom dlho neobsedi.. hehe nebyt neho nevieme, kolko pavucin sa v takej restike moze v kute skryvat.. ๐Ÿ˜ ale to flirtovanie to pozname tiez.. a kade sa pohneme..

vo stvrtok sme boli v lidli.. aaaaaa pokladnicka nam ho skoro zozrala.. ๐Ÿ˜ a este predtym sa nase dieta spacirovalo v dlhych chodbach medzi regalmi a jedine pri com zostalo stat boli chladiace boxy a strasne chcelo vybrat mrazenu pizzu.. aaaaaaaa ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜ cely tata.. inak u nas doma take nieco nemohl vidiet, tak fakt neviem kde.. ๐Ÿ˜Ž ๐Ÿ˜•

@schatzinkaschatzinko vierka, aj my mame unold.. asi nie onyx.. taku bielo striebornu.. nechce sa mi zadok do kuchyne pohnut..

no idem ja dokoncit moju kreativnu cinnost na dnesny vecer.. dokoncujem valentinske darceky.. kupila som chlapom biele tricka a mohli si vybrat, co im ako "partnerlook" na ne nakreslim.. no a vybrali si zeleznicu a vlacik.. ๐Ÿ™‚))

neurologia
โ€ข
20. feb 2011

@mooc
vidim ze ste zmenili trosku vyber mien..... ๐Ÿ˜‰ aj my stale diskutujeme ked nas nejake napadne dievcenske ale zatial ostalo nezmenene ale chlapcenske sa vyvijaju....ale mozem povedat ze k mojej spokojnosti ๐Ÿ˜€

@schatzinkaschatzinko
vierka no ja proti DE pecivu nic nemam ale mm ma namietky jemu to nechuti....takze ja si casto s joss kupim a on potom slinka a vsetko mi vyzere ๐Ÿ˜€ ....

@leelo
peti aj my s joss chodime vsade aj do restiky....vsak inak by sme len na zadku doma sedeli...kedze moznost stara mama tu nieje...ale zas ja to vidim ako pozitivum ze ide s nami vidi ako to v takej restike frci....ale ona je strasny jedak takze ak sa chcem najest tak jej musime normalne objednat ๐Ÿ˜€ zo zaciatku ved jej dam z mojej ale to mi na tanieriku skoro nic neostalo a ja este nenajedena...takze tak ๐Ÿ˜‰ uz som mnou aj na tupperware party bola ...teraz sa chystame na nejaky prowin abend u kamosky (prezentacia cistiacich prostriedkov) sice som jedina ktore dotrepe aj dieta zo sebou ale nejak ma to netrapi...aj tak vsetci vedia ze sme tu len my...ziadna ina rodina

@dania
danka to je tim veeelmi sikovny ked uz pirati na "dospelackom" bike...super dufam ze aj pri joss sa nam to podari tak nejak (sa som uz bola dost velka ked som sa naucila bicyklovat-ale ja som bojko ๐Ÿ˜€ )....

baby my makame cely vikend...vypratavali sme stary nabytok kedze ocakavame novu obyv.stenu...takze staru sme vratili domacim tak sa vsetko znasalo do ich pivnice...nieco pojde po spermull-u...este sme mali kusok na domalovanie-sme sa nevedeli rozhodnut aku farbu tam dat tak sme si nechali cas na rozmyslenie....a buduci vikend sa chystame tepovat koberce...

evinkaaa
โ€ข
20. feb 2011

@schatzinkaschatzinko - vierca, tak ake bolo shopingovanie? Aj si nejaky kusok ulovila? ๐Ÿ˜€

@dania - jeeej, timy je sikovny ๐Ÿ˜ต

@mooc - renca, tricka hotove? ๐Ÿ˜‰

@neurologia - bei, tak zacinate poriadne jarne upratovanie? ๐Ÿ˜€ Nas tiez caka nieco podobne, kedze sme si objednali este do kuchyne par skriniek (vsak stauraum treba ๐Ÿ˜€ , kedze stale si clovek kupuje stale nejake vydobytky techniky) a chceme to do kuchyne "vsadit". Lenze sa to asi odlozi, kedze v utorok idem do nemocky a tyzden uz bude fuc a ked pridem, tak tiez nebudem moct manzelovi pomoct. Hm.....blbe. A nechcem zasa, aby vsetko robil sam, kedze vzdy robime taketo veci spolu. ๐Ÿ˜‰
A na okna sa uz chystam, ale nechce sa mi. No asi o 2 tyzdne odlozim ๐Ÿ˜€ Aspon mam vyhovorku na 2 tyzdne, ze nic nemozem robit ๐Ÿ˜€

Peknu nedelu vam prajem. U nas zasa pochmurne. ๐Ÿ˜ 

oli1104
โ€ข
20. feb 2011

Ahojte,

jsme sami, Chris je v Anglii. Jsme po obede, teda ja s Katy, Misa se v tom rype, to je hrozny, jak ten kluk ji.....

Verko, odkud jsi ? Vy jezdite do Nbg casto ? Kde jste byli ?

Evinko, to mi uniklo. Proc jdes d nemocnice ?

No nic, preju vsem hezkou nedeli, pocasi jetu teda na prd. My budeme uklizet v pokojicku, je tam, jako by nekdo hodil bombu. Ale az Misa doji, tak pocitam tak za hodinu ๐Ÿ™‚

oli1104
โ€ข
20. feb 2011

Jo, na tImmyho jsem zapomnela, sikula. Misa jezdil taky vcelku brzy, ale ja nekde cetla, ze je to vlastne laufradem, ze se ty deti nauci drzet rovnovahu a pak to slapani uz nebyva problem.
U nas K. uz taky lita na laufradu po Misovi ๐Ÿ™‚ Museli jsme koupit helmu, no vybrala si ruzovou, ona je silena, fakt holka ruzovka, ona chce saty, sukne, ruzove veci, ja to nechapu, ja v suknich nechodim, tak kde to ta holka vidi ?

neurologia
โ€ข
20. feb 2011

@evinkaaa
evka drz sa v tej nemocke...myslim na teba a potom to pojde ako po masle ๐Ÿ˜‰ aj my s attilom robime vsetky taketo veci spolu...pomahame si aj ked teraz viac menej jeden strazi nasho draka a druhy robi ale tak aspon sme pri sebe...

@schatzinkaschatzinko
vierka nakup ooooo ani nevrav...ja by som tiez hned sla ale dokopat toho mojho to je umenie....a zas nejak si nechcem teraz nic kupovat lebo zachvilku to mozno neobleciem a neviem ako budem vyzerat po tehu...aj ked este nenosim nic tehotenske este su mi v pohode moje rifle co navliekam stale...a ten co nevie ze som tehu toho to ani nenapadne ๐Ÿ˜€ ale chystam sa kupit si aspon pyzamko ๐Ÿ˜‰
a to ze ide tvoj manza na nakup a amcou....no zavidim ...ja chodim na nakup sama s joss niekedy ide aj atti (ked nam dojde mlieko a musime kupit -kupujeme cele kartony a povedala som ze teraz sa stym natahovat urcite nebudem ๐Ÿ™‚ )ale potom sa tvari ako alica v risi divov...ze co kolko stoji...a tak ๐Ÿ˜€

@oli1104
oli no u nas to v celom byte vyzera ako po vybuchu-joss sa hra vsade a prenasa hracky z detskej do obyvky kuchyne a naopak ...no co robi im vyletiky

baby u nas je uz aj napecene-jablkovy kolacik pomahala aj joss...boooze to ma clovek viac roboty ako pomoci ale ked bola taka stastna ...na tej stolicke pri linke tak co uz ved poprace sa rychlo

attila akurat huci ze je hladny a sla reklama na McDonald...a mna 2krat teraz netreba nahovat na taketo nezdrave jedla -ale tak obcas nezaskodi ,takze ideme vyuzit akciu ze daju jeden burger gratis ๐Ÿ˜€

mooc
โ€ข
20. feb 2011

@neurologia bei.. my mame dnes tiez jablkovy kolacik a tiez mi nicolas pomahal.. dostala som aj jednu valcekom na cesto ๐Ÿ˜‰ za neskory prichod dom to asi nebude, tak hadam si zmyslel, ze mi to zrata.. kedze som rano spala do jedenastej.. a on si musel vystacit s tatinom.. (tato ho aj obliekol aj ranajky mu dal, nuz tak som si pospala..)
ja som dnes robila sampionove spisy so syrom a varene zemiaky len tak s petrzlenovou vnatkou + ryzovy nakyp a polievku som nemusela, kedze gulas mame este z tyzdna v chladnicke..
popravde my radi papame doma.. tiez nam nehrozi take ze by nas svokra pozvala.. este tak na raclette.. a to mne staci raz do roka.. ked sa velmi velmi premozem, tak 2x..
mcdonalds.. hehe moj mm predtym chodieval dost casto, ale odkedy som tu, tak uz ani nie.. obcas ked pracuju mimo ho svagor zlaka..
a mena sme nezmenili.. len som zmazala tie zvysne, kedze to teda asi bude matti.. ๐Ÿ˜…

@oli1104 oli, tak vy mate takeho jedaka ako my.. len nas sa v tom trosku porype a potom sup, ujde nam od stola a este keby sme mu to jedlo nosili za nim, kde sa on prave hra, tak by sa aj napapal.. ale take ze sedenie pri stole hodinu nam voooobec nehrozi..
inak my este odrazadlo nemame, na vianoce nicky dostal trojkolku a teda stale s nou chce chodit von, lenze bud ho musime tlacit, lebo on nevie slapat, alebo on ju chce tlacit sam.. no a to je dost utrpenie.. lebo s tym beha kade tade..

@evinkaaa ja by som mm tiez nenechala nieco robit sameho.. ๐Ÿ˜‰ aspon trosku treba vzdy dohliadnut.. a teda my tiez robime vsetko taketo spolu.. este aj s dietatom..
a tricka su uz skoro hotove.. nicolasovo uplne a mm musim este domalovat trat.. ale vlacik uz je, len to neschlo hned a tak som to o druhej v noci zabalila, aby som to nahodou este nerozmazala.. inak vyzera to celkom milo (som zvedava, ci to mm bude chciet obliect, na toto je on dost citlivy, ze co ma na sebe.. ale kedze on vybral motiv..)
takze dnes vecer este dokreslim zeleznicu a prezehlim to a uz to bude hotovka.. skoda len, ze ja som skor umelecky antitalent lebo ma to celkom bavilo..

@dania tak u nas o samostatnom obliekani nemoze byt ani rec.. este tak ponozky si sam skusa obuvat (ale ani to mu nejde poriadne) a capicu zvladne aj sam..

no nic, musim ist moj TRPEZLIVY mm mi stoji za chrbtom a tlaci, ze uz podmeeee, lebo potom bude neskoroooo.. (nejdeme nikam na termin, chceme vyliezt na min. von, ale prsi, tak aspon ze k svokrovcom prejdeme zaniest z kolaca..)

evinkaaa
โ€ข
20. feb 2011

@neurologia - bei, dakujem pekne ๐Ÿ˜ต . Viem si predstavit, ako vam josy pri praci asistuje. Vsetko trva o to dlhsie, ze? Ale je pekne, ze aj ona chce pomoct ๐Ÿ˜€ .
Tak co, dala si si nejaky fajny burger? ๐Ÿ˜€

@mooc - reni, hodis niekde fotku toho tricka? Veeelmi rada by som videla finalny vysledok tvojej snahy ๐Ÿ˜ต

Tehotenskรฝ newsletter

Kaลพdรฝ tรฝลพdeลˆ dostaneลก najdรดleลพitejลกie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo tรฝลพdeลˆ po tรฝลพdni. Nepoznรกลก tรฝลพdeลˆ tehotenstva? Vypoฤรญtaj si ho v Tehotenskej kalkulaฤke.


Alebo si preฤรญtaj, ako prebiehajรบ jednotlivรฉ mesiace tehotenstva.
Modrรฝ konรญk ti poradรญ v kaลพdom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treลฅom trimestri.
Ako sa zisลฅuje pohlavie dieลฅaลฅa?
Dรดleลพitรฉ je absolvovaลฅ rรดzne vyลกetrenia v tehotenstve.
Oplatรญ sa absolvovaลฅ 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajรบ screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Akรฉ mรดลพu nastaลฅ problรฉmy v tehotenstve?

Nenaลกla si odpoveฤ na svoju otรกzku?Opรฝtaj sa vo fรณre