Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

evinkaaa
1. mar 2010

Jani - ano, jasne. 😵 Ved sa nic nedeje, vsetko je v poriadku. 🙂

oli1104
1. mar 2010

Evi, no tak budeme drzet palce na to, aby ms prisla brzo a pak uz neprisla a byly ty //

Jani, ja bych i rada odstavila, ale nevim jak a jsem bezradna a K. je naprosty zavislak a proste bez nejakeho tydne nebo vice hruzy, kdy ona bude rvat a domahat se prsa a ja nedam, to zrejme nepujde a na to nemam silu, takze to zrejme necham na ni a doufam, ze se nebude chtit kojit do 3 let.

jabera
2. mar 2010

ahojte baby,

oli, jasne... ja len tak smirujem, ze co ma mozno caka 😉 tiez si neviem predstavit odstavovanie nasilu.. tak dufam, ze sa fesak sam rozhodne, ze je trapne stale tahat matku za triko...

iii
2. mar 2010

oli, e. sa odstavila sama presne v roku a pol, a par dni predtym vyzerala este ako najvacsi zavislacik na svete

evi, no hlavne ze si v poriadku...tak drzim palce dalej! ozaj, pouziva tu niekto mooncup? sice nasledujucu ms ocakavam tak asi za styri roky, ale len sondujem 😉

jabera
2. mar 2010

inge, sa chystat hned opat rodit? 😉

neurologia
2. mar 2010

caffffte,

evka
ooooochch...no mna by to vzalo ...ale hlavne ze si v pohode a ja drzim palce nadalej 😉

janka
no teda podla mojich zisteni nieje na kazdej stanici metra je vytah ....som to tam pobehala krizom krazom a vytah som nenasla...a dokonca na dvoch aj bol ...ale bol mimo provoz takze tak....mozno by nam to ani nevadilo ze sa musime prejst ...ale nachodili sme sa dost na tej vystave takze vecer by sme sa uz len vozili lebo nas hrozne boleli nohy... 😲 ale zas "praha" si to vyzehlila ked sme sli do potravin a mali muku za 3,50 czk...no nekup to 😝

inga
ja som ten kalistek aj kukala...ale nejak som si nevedela predstavit ako by som ho "nosila"....a atti minule sedel za pc a pozera tie reklamy co su tu na konikovi na pravom boku..a ze menstruacny poharik tak len pozera a to je co?...tak tam klikol a uz cital a vzdelaval sa... 😉

vcera vecer joss zbadala flasu na stole tak uz okamzite musela preskumat co to je...takze flasa vsade lietala ako blazniva...potom zas zbadala kus papiera na stole...(mala som tak napisane kde kolko stoji ten vozik za bike) tak uz aj ten putoval do ustociek...spravila mi tam dieru aj dve...tak si niektore veci mozem domysliet.. 😕

iii
2. mar 2010

jani, hej 😉
vytah nie je v prahe vsade....neviem si inak preddstaviz zivot s batolatom v prahe - vsade psie hovna, rozbite sklo...take trosku narocnejsie batolenie. a nehovorim o bezbarierovych elektrickach a autobusoch. bolo tam super studium, ale som rada, ze sme pred zalozenim rodiny odtial zdrhli

bei, uz mas ms?

neurologia
2. mar 2010

inga
ale kde este nic nemam...ziadna ms sa uz mna zatial nekona...som zvedava kedy zavita...
a s tou spinou v prahe mas pravdu...vsade bordel prach...ved joss sa rozplakala a ako jej tiekli slzicky tak sa jej robili take biele cesticky....taka bola "zaprasena"...aj ja si myslim ze na studium a pod.je to super mesto ale rodinu by som tam mat nechcela......ja jednoducho do velkych miest len nakuknut chvilu tam pobudnut..ale ako ryba vo vode sa tam necitim...ja mam radsej take mensie mestecka...dedinky

neurologia
2. mar 2010

booooze myslela som...

ziadna ms sa u mna zatial nekona...

rpinguin
2. mar 2010

Janiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, vsetko Naj NAJ NAJ 😵 😵 😵 a neboj, nikdy nebolo tak zle, aby nemohlo byt este horsie 😉

A kalisek? fuuuuiiiiiijjjj, igit igit zasa taka setrna byt nemusim a to zivotne priostredie sama nezachranim 😲 Moja mienka! A dva krat hygienicke sa mi to tiez nezda!

Inac predvcerom v noci sa nam Maxik nehorazne zgrcal, take nieco som nikdy nevidela, bolo to vsade, od postele, cez jeho vlasy az na stene. Bordel nehorazny, inac akosi ani jest nechce. No a dnes v noci kadil a tyckovl muz, takze neviem, ci ma o obide, nakolko mame v piatok party.

jabera
2. mar 2010

renci, ale ved to tu takto nemusis zverejnovat... ale inak dik 😉
no, fajn, ze si takto pogrckate, to bude fasa party... snad vas to prejde..

ingus, teda, ty sa mas! 🙂 tolko deti... to uz by som radostou ani neprezila.. nevadi ti, ze pokial sa budu podobat ich prejavy, tak nie len ms,ale ani spanok nespoznas 4 roky? 😅

inac, baby, vdaka vam som si uvedomila, ze uz som dost dlho nedostala kramy ani ja.... to by bola teda sranda teraz.. ale moje jedine stastie je, ze by som musela z rannej rosy asi otehotniet.. ci smola to je?

beus, inge, aj mate asi pravdu s tou prahou.. aj ked ja k nej mam velmi hlboky vztah, travievala som tam cele prazdniny, moja mamina je prazanda a babicka tam zila. ja prahu uplne milujem. segra sa tam prestahovala asi pred styrmi rokmi a tiez bola trosku rozcarovana, zrazu nemala moznost vnimat krasu mesta, ale prave to hekticke a tak.. ale teraz uz zas hovori, ze by nemenila.. byvaju na sidlisku, kusok od vltavy, krasne moznosti vychadzok, proste je tam naozaj fajn. takze aj tam sa da byvat "normalne".

mammy81
2. mar 2010

Jani Jani a coze to mas??ci kolko to mas?? tak sa pripajam aj ja vsetko naj 😉 😉

joj ja sa chystam do Prahy ze si ju raz obziem poriadne ako len z busu 😅 ,len najst si tak na to cas 😝 ,ale na jar asi uz pojdem a spojim dobre s uzitocnym.kamaratovi slubujem uz asi 2 roky ze dojdem na navstevu 😝.

Reni ono je asi cosi v Lufte,aj tu vela pocuvam dookola o zvracani len dufam ze nas to obide.

Evi no si silna zena ze si to takto vzala 😉 ,verim ze coskoro a mozno ono to tam niekde hniezdi 😉

a co je s Dankou??ci to oni su odcestovani?? som nejak mimo.

no idem pozriet co to Inga myslela este som to nepocula 😕

jabera
2. mar 2010

stefi, nepytaj sa kolko to mam, lebo mi je z toho mierne blbo... fakt uz sa mi ten vek nelubi.. inak dik 😉

oli1104
2. mar 2010

Renco, no jua uz jsem psala, Katy tyckuje jedna basen ☹
Vcera teda dneska rano v 6 taky. Desny. Ona uz neji nic jineho nez mliko z prsa a stejne jeste neco vyhodi. Mne bylo vcera taky hrozne, tak snad to nechytnu.
JSem dokonce sla s ni k dr. Objednali me na 11, ja teda rikala, ze ale v 12 musim pro Misu do skolky, a ona jako ze jasne, ze to urcite stihnu. No pochopitelne jsme tam prosedeli tri ctvrte hodiiny a odesly, protoze proste jsem musela pro M. Pry akutni pripad nejaky, proto se to zpozdilo, no nas.ana jsem byla fest teda. Tak tam jdeme ve dve za chvilku, tak snad nas vezme hned.
Misa byl dneska se skolkou v knihovne, nadseny, ucitelky mi rikaly, ze teda je videt, ze ma rad knihy, ze byl uplne ve smvem zivlu. No jo, no, bude to takovy ten vedec, co lezi v knihach 🙂 a nechce zadny lidi kolem 🙂

Kalisek ma kamoska, ale ma ho doma uz snad rok a jeste ho nepouzila, ja mela teprve ted druhou ms po porodu, ale na kalisek se nechystam, ja tamponuju.

Jani jo jo, no treba Bart nebude takovy zavislak 🙂
Ingi, tak to by bylo dobry, a jak to vlastne probehlo, ona jako uz se nedomahala prsa ? Tyyyyyyyyyy jooooooooooo. To je sanzace 🙂

tak nic, jdu trochu poklidit a za chvilku jdeme

oli1104
2. mar 2010

a od nas taky vse nej !!! A neboj, nejstarsi nejsi !!! 🙂

neurologia
2. mar 2010

baby uz ste si skusili novu verziu konika?

iii
2. mar 2010

jani, vsetko najlepsie k okruhlym styridadsiatinam 😀 no statisticky je sanca, ze bude aj tretie dieta podobne, miziva....som optimista, raz to musi vyjst.

renci, mne pride ten kalisok akysi cistejsi, snad aj hygienickejsi. no je to vec vkusu. pre mna ajtak neaktualne

fabienamata
2. mar 2010

Ahojte vsetky, po dlhom case...idem k vam po radu.
Ak by som sa chcela zamestnat v skolke, a nemam k tomu potrebnu skolu,teda pedagogickeho zamerania, existuje tu nejaky kurz pedagogic.minima, viete o tom niekto nieco?? A ako je to s prac. povolenim.?

Inak aj v nasom okoli sa nebezpecne siri, nejaka pliaga,vracanie atd. Presne ako pred rokom, to sme si to vtedy uzili,so s. hrozneee.
Jani vidis, ani si sa nenazdala a je z teba zachovala 40 tnicka, aj mna si predbehla. 😀

fabienamata
2. mar 2010

bea teba som sa este v minulom roku pytala, 😅, ci sa muz rozprava s malou madarsky, funguje to.??

evinkaaa
2. mar 2010

Ahojte 😵

Ingi - takze vy ste vase familienplanung este neukoncili? 😉 Parada, budeme sa tesit na dalsie. A kedy planujete dalsie? 😵

Bea - no tvoja slecna zacina byt mimoriadne aktivna, ze?! 😀

Steffi - no niekedy som zas az taka "silna" neni, ale toto som nezobrala vobec tragicky. Ved ako som uz vcera hovorila, ze radsej sa vopred psychicky "pripravim" na horsie a zoberiem to s rezervou, ako sa hned vopred "tesit" a potom bit sklamana a hukat do vankusa 😀 😀 😀 To u mna nehrozi. Ved je vsetko ok a ide sa dalej 😵

Renca - vas zasiahla "crevna" pliaga? Joooj, nic moc. Zelam vsetkym veeeeeeeelmi skore uzdravenie 😉

Jani - urcite by som ti zagrtulovala skor, ked by som zapla fb, ale az teraz som dosla domov a zapla pc. Takze vseeeeetko naj k tomu tvojmu krasnemu sviatku. 😵 😵 😵 A prosim ta, zazen tie myslienky ohladom tvojho veku. 😕 Si pekna, inteligentna, sikovna a sebavedoma matka a manzelka. 😵 😵 😵 Na nieco ine ani nemysli 🤐

jabera
2. mar 2010

oli, dik za gratulaciu.

inge, 😀 😀 😀 boha, ma neser!

lubi, od teba to berem, to je za tu matu a zdenu 😀 no a kompetentne infosky k praci odomna fakt nedostanes a uvahy ti asi nepomozu...

jabera
2. mar 2010

evi, dakujem, aj ked by som mala iste vyhrady k obsahu vety: Si pekna, inteligentna, sikovna a sebavedoma matka a manzelka. , ale inge ma tak dorazila, ze nevladzem reagovat 😀 😀 😀

evinkaaa
2. mar 2010

Jani - ziadne vyhrady neprijmam!!! 😀 😀 😀 😀 😀

jabera
2. mar 2010

bei, ja uz som stra, ja take zmeny nemam rada, co sa tu idu robit.. mozno sa ani nebudem vediet prihlasit... 😕

evinkaaa
2. mar 2010

Bea - mne sa ta nova stranka nepaci. To je nieco podobne (ak nie to iste) ako je strecha. A tam som si to uz par krat "vyskusala" a teda niesom vobec nadsena. Preco to musia vlastne menit?! 😠 Alebo ked menit, tak prosim, ale iba nejake minimalne veci, ale nie hned cely vzhlad stranky. To potom clovek chaosi a nikde nic nenajde. 😝
A ty si uz na tu novu kukla? Ako sa paci tebe?

mammy81
2. mar 2010

ale Jani no ved este mas 5 rokov do dalsieho velkeho jubilea 😀 dufam ze to pekne oslavite 😵 😵
a ako B.v skole?? pacilo sa jej?? 😕

Inga no skukla som ten poharik no neviem si to predstavit pouzivat to.ja radsej tampony i ked si myslim ze nehygienicke je to aj to. 😖

Bea no ja som to len tak okukla ale nechcela by som aby to menili.tazko sa mi na to zvyka ani FB sa mi nepaci odkedy je prerobeny 😠

Evi no mna by to vzalo tak ci tak... 😒 aha a zabudla som sa spytat aka bola plnka v tej torte pre kamarata?? poradte mi plnku nejaku fantasticku idem urobit babke nejaku potahovanu (ste ma navnadili s Beou) na narodky🙂)

Reni Oli nech to detickam rychlo prejde 😉

evinkaaa
2. mar 2010

Steffi - napisem ti ohladom tych plniek do nasej "pekarskej" temy. 😵

mammy81
2. mar 2010

Evi dakujeeeeeeeeeeeeeeeem vopred 🙂 🙂

zuzanasaw
2. mar 2010

Baby, co blbnete? Ved Janka ma predsa este len 30!!! 😉 Len to naj, naj, naj, najprv zdravie a hned za nim pokoj a lasku v rodine, potom mas vsetko...

Na Prahu sa chystame aj my, asi posledny junovy vikend - "stari pani" futbalisti sa tak dohodli. Ideme im kus robit tlmocnikov 😀 😀 😀 Chceli si tam aj nejaky priatelsky zapas s nejakym prazskym muzstvom odohrat a neslo to nijake zohnat. Dnes ale m. zahviezdil, ked zdvihol telefon a zavolal sefovi nejakeho klubu s poslednymi nadejami a zistil, ze ten vikend maju ako muzstvo sice obsadeny, ale vlastne maju nejaky turnaj a chyba im stvrty clen. Ty jo, Alteherren sa budu vytesovat!

Evi, je fajn, ze si k momentalnym vysledkom pristupila tak. Ale ja ako bosorka ti vestim, ze ked tam o dva tyzdne pojdes, zisti sa, ze si aj tak tehotna... 😉 😉 😉

O hnackach, vracani a horuckach mi ani nevravte! Uz sme si to presli minuly tyzden. A teraz obe deti skoncili na ATB s anginou - k Emke musel v sobotu rano lekar z pohotovosti a Domino ich dostal v pondelok... co vam budem vraviet, 24hod denne su obe doma a mne vlasy siveju a rohy rastu 😝

Lubi, prac. povolenie si pravdepodobne poziadas, ked budes mat predbeznu zmluvu z roboty. o kurze bohuzial nic neviem.

Mne osobne sa kalisok velmi nepozdava... 😒

Inga, to vas to rodenie deti este nepreslo??? No ak sa na to tesis prave teraz pri deficite spanku... 😕

evinkaaa
2. mar 2010

Steffi - nemas za co 😵

Zuzi - no tak vsadzam na tvoje "bosoracke" schopnosti a o dva tyzdne ti bud budem dakovat alebo sa stazovat 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre