Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

yanni
23. apr 2012

@rpinguin ozi stale zabudnem. Kupila si vasim ten book? A aky?

kmk11
23. apr 2012

@rpinguin my slovencinu ovladame, to len ti nasi doma nas mylia, co pisu s chybami ... ja kolkokrat pozeram na net a uvazujem, ci to ja tak negramotna, alebo ti druhi - no fakt, 18 rokov mimo - to s kazdym zamava, hlavne ak ma kolo seba tolko nespravnych -y, -i,s, z, kôli a pod 😀 😀 😀

yanni
23. apr 2012

@kmk11 Kati presne tak. A hlavne tu na konovi. ale najlepsi je aj tak Gesichtsbuch. Tam este otvoria aj novu Gruppe s hrubkami v nazve. A tu sa pinginka rozculuje na nasim obcasnym yps... 😀 😀 😀

mooc
23. apr 2012

katus, si predstav rencu s cervenym fixom pred bookom a cela obrazovka popreciarkovana, poopravovana.. 😉

kmk11
23. apr 2012

@mooc Reni, este ti nic nedoslo?

mooc
23. apr 2012

@kmk11 kati este nie

kmk11
23. apr 2012

@mooc 😖 Katka ti moze vecer predcitat, ona ju uz ma 😅

mooc
23. apr 2012

ved mne to kati nehori..

kmk11
23. apr 2012

@mooc no len kym to nepride, tak nespavam dobre 😝 🙂

yanni
23. apr 2012

@kmk11 Kati, nie len ze mam, ale uz mam aj polku precitanu 😀 Tak s tym Slovinsko, to si dobre trafila. S tym sa stretol asi kazdy 😀
Este raz diky 😉

kmk11
23. apr 2012

@yanni sak si scela citat na Slovensku 😀 ... a nemas zac, rado sa stalo 🙂

kmk11
23. apr 2012

@yanni a s tym Slovinskom sa ja osobne stretavam dodnes - tot minule ma zasa don priradili - pravidelne 😵

rpinguin
23. apr 2012

co so Slovinskom? asi nieco podobne ako ked som si isla ja v nejakom roku 1995 predlzit vizum, ci co to bolo, napisala ako krajinu povodu Slowakei, pani uradnicka si to musela pre seba napisat este raz, ale napisala SLowenien a dala mi to na podpis. Ja som jej povedala, ze si zmylila krajiny a ona mi na to, ze nezmylila, ze to je to iste, ze to ako keby som povedala Deutschland und Bayern 😀 😀 😀 😀

@yanni kati, tento idem asi objednat http://www.cyberport.de/smartphone-und-foto/sma...

kmk11
23. apr 2012

@rpinguin no ved ano... ako Deutschland a Bayern ... z cias Rakusko-Uhorskej monarchie... 😎

mooc
24. apr 2012

@kmk11 kati, este nic.. 😅

kmk11
24. apr 2012

@mooc 😠 bakana posta 😠

mooc
24. apr 2012

@kmk11 pohoda.. pride ked to budeme najmenej cakat.. v sobotu u nas zvonil hemes-ak 21:12

kmk11
24. apr 2012

@mooc nieco podobne mi dnes povedali i zvysne dve cakatelky ... ale stve ma to, kedze som knihy podavala v piatok a dnes je uz utorok 😠

mooc
24. apr 2012

co ty vies, mozno to kdesi cenzuruju 😝

kmk11
24. apr 2012

@mooc zeby sa postari zacitali do mojej knihy??? 😀 😀 😀

yanni
25. apr 2012

@mooc hihi ze vraj cenzura. Noooooooooooo ale bolo by treba. Keby si vedela ake Geheimnisse tam ta nasa Katus popisala 😀 😀 😀 😀
Inak nechapem, ze este nic nemas. Ved to by malo prist zo dna na den a nie dobre ze nie tyzden. nejako sa mi to nezda.

kmk11
25. apr 2012

@yanni 😕 prezrad, ake??? 😕
😀 opovaz povedat, precita si ...psssst (Tak to ani neviem, ci mam pisat pokracovanie 😕 )
inak : nieco z matematiky: podavala som v piatok o 16 : werktag 1- sobota, werktag 2- pondelok, werktag 3- utorok
6-3=3 tj presna polovica 😠 nezavadzaj verejnost 😠
😀 😀 😀

kmk11
25. apr 2012

@yanni
@mooc prave sa ozvala prva z troch zasielok, ze kniha dorazila 😵 😵 😵

yanni
25. apr 2012

@kmk11 no tak mne je to jedno, tyzden ci 1,2,3. ja ju uz mam a basta. 😀 😀 😀 😀

kmk11
25. apr 2012

@yanni no ved tvoja posta bola ta najspolahlivejsia 😎 😀

janinka25
25. apr 2012

ahojte nemecke mamičky čo mate male deti, ked mali vase deti ako batolata zabu v ustach taky povlak biely z mlieka davaju v nemecku niečo na to, na slovensku je taka fialova vodička. tak neviem či si mam zohnat zo slovenska

pallacinka
25. apr 2012

@janinka25 Ahoj, zozen si na to tu alebo u nas borax glycerin, nam okamzite ucinkoval. Mali by ti ho vediet namiesat aj tu, no nepoznaju ho na zabu (aspon nasa hebamme o nom nevedela). Inac tu na to davaju rozne mundgely (napr. daktar). Ta fialova gencianova vodicka sa uz neodporuca, moze byt skodliva.

janinka25
25. apr 2012

@pallacinka oki dakujem, ja som sa len informovala ak by sme niečo take nahodou mali, dakujem

mooc
25. apr 2012

@janinka25 neviem ci je to to iste, ale ja som kamoske a uz aj jej kamoske kupovala v lekarni InfectoSoor a posielala na sk..
inak naco to riesis? vsak ked bude, zbehnete k dr. a ten vam poradi, nieco predpise.. alebo do lekarne.. 😅 niektori ludia nemaju problem, tak si ich umelo vytvaraju.. ci ako..

rpinguin
25. apr 2012

@pallacinka jeeej Luci, nazdarek 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre