Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

leelo
17. nov 2010

@felli ahoj monika. ja ta vidim tak, ze u nas sa ta pauza natahne a potom uz budem starana dieta 😀 ale zase urobit dietatu to, ze bude jedinak, neviem...my mame v rodine len jednu jedinacku - sesternicu a je to super dievca s krasnym vztahom k rodicom a kopou kamosov

leelo
17. nov 2010

@neurologia bei, inak ani ja som to este nedostala. vidis, ze ani ty a kojite menej. neviem ci to je kojenim. niekto koji a ma cyklus uz po sestonedeli...

felli
17. nov 2010

@leelo neviem...,podla toho kedy si kto rodinu zalozi,u nas je jasne ze bude malicky jedinacik,ani Ti neviem kedy je akoze stary na dieta...to je individualne,ja mam 37r,a v pohode,asi to tak malo byt ,energie mam zatial dost ale na druhe uz nie 🙂 zasa v styridsiatke je to na prve dieta dost riskantne pre obe strany,i ked su i spokojne mamicky po 40 🙂 *30*je asi idealna pokial sa tak vsetko stastne zide a partneri sa najdu zavcas 🙂

leelo
17. nov 2010

@felli ano, aj u mna to bolo o tom, kedy sme sa zisli. potom budovanie hniezda a az potom babo. ja mam taku psychicku hranicu do 35. ale tak hranice su o tom, aby sa prekonavali 😉 co si budeme navravat, v 40ke su uz tie rizika zase trosku vyssie. najlepsie je odosobnit sa a mat to dieta vtedy, ked je najviac vytuzene.

neurologia
17. nov 2010

@leelo
hmmm a cim to podla teba bude?ja som myslela ze kojo...ale ja som fakt exemplar na preskumanie nepoznam nikoho kto koji 2x za den alebo 1x za den a este to nedostal...

leelo
17. nov 2010

@neurologia podla mna kazda zena ma nejake svoje hormonelle umstellung a teho+kojo u kazdej doznieva v tele rozdielne dlho. myslim, ze u teba je to uz len otazka casu. mozno to bude, az ked sa joss uplne prestane dojcit a mozno hormony zvitazia, zacne sa ti cyklus a pri 1.cykle sa joss uplne odstavi, lebo jej bude mliecko pomalsie tiect, prip.inak chutit. nebolia ta bradavky? ak ta budu, moze to byt uz 1.ovulka 😉

iii
17. nov 2010

bei, tak vedz, ze ja som kojila E rok a pol - posledne mesiace uz len 2krat denne a MS som dostala 6 tyzdnov po odstaveni. teraz som dostala uz po 10 mesiacoch, a to kojim castejsie. neviem, na com je to zavisle. ale zivot bez MS je krasny 😉

leelo
17. nov 2010

@iii nadherny, aj ja si ho vychutnavam takto "nasucho" 😀

iii
17. nov 2010

peti, tak poriadne lubrikuj 😀

leelo
17. nov 2010

@iii tava 😀 😀 😀

leelo
17. nov 2010

@iii inak regensburg je nadherny, ze? mate foto? 🙂

leelo
17. nov 2010

nasla som moje, februar 2008

felli
17. nov 2010

@leelo Nadherny!!!tam som mala vzdy pocit ze som blizko Slovensku 🙂 ked som sla popri Dunaju 🙂

felli
17. nov 2010

@leelo ale u nas je to tiez velmi krasne,hlavne na Vianoce 🙂

leelo
17. nov 2010

@felli ved to, ten dunaj! 😵 a haluz je, ze volakedy sme na zapad nemohli, ale rieka to nevedela a tiekla si cez zeleznu oponu len to tak svistalo 😀
a co teba priviedlo do rgs?

felli
17. nov 2010

@leelo s nasim klubom maliarov a fotografou z CR sme boli fotit 🙂

felli
17. nov 2010

@leelo to sa mi podarilo to V a U 😵

leelo
17. nov 2010

@felli ty fotis? wow, dalsia umelkyna po danke a ingrid. mas niekde portfolio? mam rada fotky, ale neviem fotit. zatial.
veru, rgs je velmi fotogenicke mesto. stale viac by som radsej byvala tam.
kde je to "u vas" na sk? asi si pisala, ja som docitala len velmi z rychlika a vsetko sa mi pletie. ja som z ba

felli
17. nov 2010

@leelo fotim rada,ale nemozem povedat ze viem fotit 😵 to by sa foteniu clovek musel venovat intenzivne.Malujem,na to niekedy vyuzivam i moje fotografie(ako skicu 🙂 ) ale viete ako je to s miminkami,bez babiciek a tety,teraz je na prvom mieste Filipek 🙂 (byvame Stadt Dinkelsbühl.de (inak aj na Slovensku u nas je pekne 🙂 zapadne,Skalica)

maagdus
17. nov 2010

Ahojte,
super, ze taketo forum existuje 🙂 , su tu aj nejake mamicky/ buduce mamicky z Frankfurtu alebo okolia?

leelo
17. nov 2010

@felli jeej, ja mam mamu zahoracku 😵 do skalice chodila na zdravotku 😀 odpadnem! zahorie poznam cele 😵 od perneku az po kuty
no viem ako je to s babom - ked sa narodil, kupili sme si celkom dobry fotacik, ale ja som odvtedy nemala cas ani si len nieco o foteni precitat 😒 uz som to tu pisala, taky fotak je pre mna ako perly sviniam 🙂

felli
17. nov 2010

@leelo no,maminku som videla na fotkach,vyzera mlado 🙂 ,mozno sme sa na tej zdravke o par rockov mijali 🙂 8my sme mali minuly mesiac stretanku po 19r 🙂 bolo to super!!!prislo nas 30 z 36 ,babinec 😀

felli
17. nov 2010

@leelo no a fotenie a podobne aktivity maju vyhodu,k tomu sa mozes vratit v kazdom veku a byt dobra 🙂

leelo
17. nov 2010

@felli nooo, minulii ste sa o dobrych par rokov 😀 maminka ma cez 50 a ja cez 30 🙂
ale moj otec vravi, ze na tej skole boli vzdy tie naj kocky 😉

leelo
17. nov 2010

@maagdus ahoj 🙂 neviem o nikom, kto by bol z fra. a teda aj prispeval sem. ty si priamo odtial? cakas babatko?

felli
17. nov 2010

@leelo to vies,do koca aj do voza 🙂 a hlavne z tolkeho mnozstva to mali chlapci vyber 😀 a Ty aku mas profesiu? a manzel?(vyzera tak uradnicky..)

felli
17. nov 2010

@maagdus tiez zdravim do frankfurtumnepoznam bohuzial nikoho vo vasich koncinach..

leelo
17. nov 2010

@felli haha, s tym uradnikom mu to musim povedat 😀 on robi sap konzultanta, ale srdcom ostava futbalista. niekedy mu musim vysvetlovat, ze pocitac nerozmysla a nebojuje s nim. ja som robila audit, ale nie taky ten hnusny typu danova kontrola. ja som vzdy pomahala klientovi usetrit peniaze a to usetrene sme si rozdelili 😀 a tak rozne. v tych dnesnych manufakturnych pocitacovych firmach vpodstate nikto nic nerobi. a zachvilu sa to vsetko ajtak presunie do azie a ja ani moj muz nebudeme mat robotu 😅

schatzinkaschatzinko
17. nov 2010

@leelo jojo Peti, ja si tu story pamatam... inak vies, co je zaujimave, vzdy to tu zabudnem napisat alebo som aj napisala a uz zabudla 😀 😀 😀 , ze nas doktor je strasne nadseny z kojenia..on na mna vzdy vytasi strasne stastny usmev na tvari, ono sa mi vzdy pyta, ked sme tam, ze aku mam predstavu s jedlom a tak a ked poviem, ze kojime a budeme a tak, tak je strasne stastny 😀 😀 😀 vzdy sa ma starostlivo spyta, ci mam dost mlieka 😉 😉 😉 naozaj zlaty..a kamoska, co k nemu chodi s malou tiez mi to minule tak nezavisle spomenula a sme sa na tom dobre pobavili, aj ju chvali..takze ja mam co sa tohto tyka velmi dobru skusenost. a este ma napadlo, ze povedal, keby aj hmotnost nejako uplne nesedela, ale treba sa riadit aj pocitom...

iii
17. nov 2010

aj ja si na tu story pamatam 😉
peti, ale mna prosim z klubu konikovskych umelcov vyskrtni, som vsetko len nie umelec 😀
z mojho kojenia je nadseny akurat moj gyndos, pediatricka sa tvari dost otravene. no hlavne, ze M sa tvari spokojne a tukovo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre