Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😡

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a navΓ€zovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
πŸ™‚ 😡 😡 😡

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY πŸ™‚ πŸ˜‰

neurologia
β€’
21. apr 2011

@rpinguin
renca ahoj super ze sa ozves a unformujes nas co s vami je...inak ja som tiez len kukala na tu kombinaciu vianocka klobasa udene maso...mozno je niekde taky zvyk ale teda ja som to este nevidela a pre mna nelakava kombinacia...pre mna tiez vianocka maslo med marmelada....a ides πŸ™‚ matilde skore uzdravenie prajem
a tie torty nooo skoda ako skoda(podla toho z ktoreho uhla pohladu sa na to pozeras)...ono ked to cloveka bavi tak sa na tom vyblazni realizuje vlastne robi svoje hobby a to co bude s tym dalej je druhorade....ale citi take uspokojenie...

@leelo
peta gratulacia πŸ™‚ no teraz ma nevolnosti obisli ale pri joss som si ich uzila plnymi duskami...ani autom nikde lebo som grcala celu cestu...vlak to iste ...clovek by povedal ze aspon peso teda ale coooo to som grcala po krikoch a travnikoch...no nechutna som bola...ale co uz ked si nepomozes....takze budeme mat opat oktobrovciatko?super ze vam aj bytik vysiel ved 4 ho uz potrebovat budete.... πŸ˜‰

@evinkaaa
evka krasna torticka velmi sa mi paci...

inak na nieco som este chcela reagovat aaaaale zabudla som takze ma napadne mozno neskor .....
a k mojej dnesnej kontrole cukrovka sa nekona supeeeerrrr...sa tesim na "oslavu" som hned skocila do MC Donalds na zmrzku πŸ˜‰ a aj babatko sa nam krasne ukazalo....takze uz je to 100% budeme mat dievcatko velmi sa tesim elebo to sme si aj priali....-jasne hlavne ze je to zdrave a je jedno co to je ale keby si clovek mohol vybrat....a nam sa to splnilo πŸ™‚

mammy81
β€’
21. apr 2011

Ahojte zenule,
dlhsie som sa tu neukazala,nebolo kedy.

Evi paradicka len chute robis...mnaaaaaaaaaaaam punc.kolac som milovala 😡 😡

Peti -Krasne tehulkovanie 😡 😡 a nech ti tie nevolnosti rychle prejdu.

Bei to ona tu kacku fakt dovliekla?? πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€

prave som rozmyslala ktovie ci to Veronika uz ma za sebou?? πŸ˜‰ ak nie tak nech jej to co najskor ubehne.

Idem balit dnes odchadzame ku svokre na predlzeny vikend takze ak sa vratim bez sivych vlasov budem happy. 😝
nejako sa mi vobec nechce....radsej by som sla na SVK.

takze zienky zelam vam krasnu velku noc.
a babam cestovatelkam stastnu cestu a este stastnejsi navrat
πŸ™‚ πŸ™‚

mammy81
β€’
21. apr 2011

@neurologia Bei srdecna gratulacia k princeznicke πŸ˜‰ aj meno uz mate??? ci neprezradis???

neurologia
β€’
21. apr 2011

@mammy81
stefka no meno uz mame....nejak sme hned vedeli ake to bude ale neprezradim....az ked sa narodi bambulka poviem...uz aj tak viete viac ako rodinny prislusnici ti sa nedozvedia ani pohlavie πŸ˜€ iba ked sa narodi budu oboznameni....

evinkaaa
β€’
22. apr 2011

Ahojte dievcata....... πŸ˜‰
Tak sa s vami lucim, zelam vam krasne velkonocne sviatky, peknu sibacku πŸ˜€ a par krasnych slnieckovych dni 😡 😡 😡 . Majte sa krasne. πŸ™‚

rpinguin
β€’
22. apr 2011

wow Steffi, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmm!!!

evinkaaa
β€’
22. apr 2011

@mammy81 - steffi, tak predsa sa zadarilo. Velmi-velmi sa tesim s tebou. Uprimne ti blahozelam 😡

mooc
β€’
22. apr 2011

baby, ved my budeme vsetky zakakane ritky buduci rok prebalovat.. s evkou uz pevne pocitam, ingus uz tiez na tom maka.. 😝 a katka musi nieco s tym samenspenderom vymysliet.. πŸ˜€

prajem vam krasny predlzeny vikend..

yanni
β€’
22. apr 2011

Caute babule,

prajem pekne prezitie Velkonocnych sviatkov.

Nestiham nic, mam tu nasich, tak sa treba starat, ale aspon pokoj od BΓΌra. Vsetko na nervy.

Peti juuuj uz som ti chcela kolkokrat zavolat a nejako som sa nikdy k tomu nedostala. Este stale mam v usiach ako si mi vravela, ze po dvoch rokoch si si to vytrpela za ten cely cas bez a teraz zase dalsie 2 roky? πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ No ale gratulujem, bude dalsie mnichovciatko πŸ˜‰

Renci-pingi na teba som tiez myslela a ci som sa dostala k pisaniu? No som zvedava ako sa rozhodnete ci budete Ossis πŸ˜€

@mooc Renci ty ma ani nestvi, co ja budem so zakakanou ritkou robit. Otec ci uz srandu robil, ze mi dava este 3 roky na vydaj a baby a ak nie tak ma vydedi a nebude mi robit aupaira πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ No tak nic, nebude aupairka. Ale ja sa do toho ani nejak nehrniem. Staci, ze vy tu vo velkom vytierate rituse πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€

No idem sa ja na chvilu "vyhodit" na terasu, lebo poobede si uz zase vymysleli nejaky vylet ci co. Tak si idem oddychnut.

neurologia
β€’
22. apr 2011

@mammy81
stefka gratulujem...super spravicka prajem krasne tehulkovanie πŸ™‚

neurologia
β€’
22. apr 2011

foto nasej hviezdy...

mammy81
β€’
23. apr 2011

@rpinguin
@evinkaaa
@neurologia
@mooc dievcence dakujem vam velmi pekne 😡 😡 samozrejme ze sa tesim len sa ulebedilo trosku necakane,ale uz aj sef sa tesi takze pohodicka.
mal by to byt "NIkolaus Kind" a to som ja nikdy nechcela "zimne"dieta πŸ˜€ πŸ˜€ no co uz len nech je zdrave no nie??

Peti a kedy mas termin???? πŸ˜‰ πŸ˜‰
vidim ze tradicia pokracuje stale su dve....kto sa prida???

jaaaaaj dievcence zelam vam krasnu velku noc......bez tradicnych slovenskych vedier vody.....
inac praktizujete to niektore aj tu???(myslim Inga,Renca,Bea,Petka??? ze vas manzel obleje???
ja som happy ze toto nemusim a vyhybam sa tej Velkej noci na SVK jak cert svΓ€tenej vode,i ked by to nebolo zle keby to manzel aj raz zazil......videl iba video πŸ˜€ πŸ˜€

Ingus ty si sa tu pytala co robim,tak ja som bola a som uz treti rok v jednej rodine oni maju firmu,zariaduju Zahnlaboratoria obaja boli zubni technici len potom sa on zacal zaoberat zariadovanim a dnes su uz aj v Malayzii,Cine,no proste sa vymakal.zo zaciatku som im riadila domacnost a dva dni v tyzdni vypomahala aj v kancli,lenze ona sa od neho odstahovala (nasla si zevraj ineho alebo mala aferu ja neviem),a z mesiaca na mesiac odisla.a ja som dostala jej post ....takze uz som len v kancli.....ale mna to nabavi 😝 😝 😝 🀐 MOzno tym ze sme tam len traja.a je to take fadne.no a ona sa dozvedela ze som v kancli tak uz dva krat bola za sefom .....asi sa chce vratit...ja neviem jedno viem iste ze dostava vyplatu nadalej (2700eur),za nic!!!ani v kancli nieje,dobre ze??? πŸ˜… πŸ˜…
no uvidim dokedy tam budem ja. mala som ist na skolenie lenze som mu povedala ze som tehu pretoze by mi to bolo nefer aby mi zaplatil skolenie a ja by som az potom povedala ze som tehu,takze momentalne skolenie padlo a on si pomaly hlada nahradu......
tak asi tak

takze babenky uzivajte slniecka a vasimi rodinkami
do skoreho konikovania paaaaaaaaaaa

leelo
β€’
23. apr 2011

caute baby, hlasim sa z bratislavy. cesta prebehla ok. sedela som vpredu, ben vzadu pol cesty prespal, potom v restauracii v dobrej nalade bavil cely personal a hosti vykrikmi danke, cuuus! πŸ˜€ a dalsiu polovicu cesty sedel sposobne v sedacke a pozeral von a komentoval. ja neviem, to nie je dieta, to je anjel. mamicke sa totiz k tomu vsetkemu pridala aj strasna nadcha + hrdlo, tak mi islo hlavu roztrhnut celu cestu. ale v duchu som sa upokojovala aspon tym, ze ben to tam vzadu bezo mna zvlada tak super.
toto tehotenstvo je asi za vsetky minule aj buduce - s benjim som ani 1 den nemala nevolnosti, vracanie, to uz vobec nie. som zvedava, co to bude za ditko πŸ˜‰
dakujem velmi pekne za gratulacie, ono je to este stale pre mna s muzom dost sok, tak vlastne to skoro nikto nevie. ved teraz, ked sme na sk, sa to rozsiri.
evi, som v 12.tt, termin 11.11.11
ale to je taky asi jeden z mnohych dalsich, podla ultraschallu, kedze pri dojceni mohla ovulka nastat prakticky hocikedy.

steffi, no to si ma velmi potesila, ze budeme v tom spolu 😡 srdecne blahozelam, nech sa ti krasne tehulkuje. a co Sofi na to vravi? πŸ˜‰
pytala si sa na zvyky - tak parkrat som bola akurat na velku noc na vychode a svokor sa ma snazil oblievat a sibat, tak som mu vytrhla ten korbac a zahnala som sa po nom. dalsi rok uz dal pokoj 😝

a smiali ste sa tu, myslim renca, na tej vianocke k masu. to poznam tiez "naprosto presne" z vychodu a dobre sa na tom zabavam πŸ˜€ vola sa to paska, chodi sa to aj do kostola svatit. je to taky bochnik podobny vianocke, ale nie az tak sladky, taky papierovy, mne to nechutilo. a fakt to jedia k masu! najprv som si myslela, ze len moja svokra je tak gurmansky zbehla, ale uz chapem, ze je to lokalna tradicia.

kati, ano, mne staci 1 cyklus, aby sme tu zase prispeli k populacii slovakov πŸ˜‰
uzivaj si vasich a uzi si este par rokov bez deti. dufam, ze aj v mnichove je tak krasne ako v ba a stihnete pekne vylety.

renci - pingi, mate recht, rozhodovanie je o tom, aby ste si vsetko dobre zvazili. tak ste si zvazili a vyslo vam neist. moznosti je a bude este vela. ja tiez neviem, ci sme nemali velke oci, ked sme sli do de. je tam super najsuper, ale co s nasim domom dalej, to neviem. s 2 detmi sem tak casto chodit nebudeme, ale zase ked sem ideme, je to super, priestor. ine ako sa tlacit v mnichove v byte. len zase dom potrebuje starostlivost a bez nas zacne skor ci neskor chatrat. takze tiez sa rozhodujeme...

pekny vikend este zelam. kupila som v mnichove Osterfladen, tak rozmyslam, ci si ho nejdem zakusnut s nejakou klbasou 😎

verohit
autor
β€’
23. apr 2011

aaahojte zenulky, srdecne vas vsetky pozdravujem a prajem krasne Velkonocne sviatky, dievcatam vela vody, chlapom pekne "po vajciach" a tym co budete oslavovat s nemeckou tradiciou tak usilovnych velkonocnych zajacikov nech detickam nadelia vela dobrej cokoladky.... 😡 😡 😡
pre tych co odcestovali krasne sviatky ci v domovine, ci na dovolenke..... uzite si!!!!

a obrovska gratulacia nasim novim tehulkam!!!!!1 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 velmi sa tesim s vami a prajem krasne tehulkovanie!!!! (a druhe tehu je celkom ine ako prve- tot aj moja skusenost πŸ˜‰

my sme este v uspesnej symbioze a vyzera to tak ze par dni tak este pobudneme πŸ˜‰ja som este stale zatvorena, a malicka si vychutnava all inclusive servis.... v brusku.... dnes mame termin a boli sme v nemocnici na kontrole, plod. vody mame este habadej a kontrakcii nikde.. hebamme mi dala taky olej na potieranie bruska a kupila som si "wehen tee" tak som zvedava dufam ze nas to pohne.. vcera sme piknikovali na Walhalle vytrepala som sa mnozstvom schodov na kopec s tym ze ha,ha,ha a vecer bolo stale ticho.... takze si este uzijeme velku noc porozdavam vajicka a potom sa snad uz rozpadneme.... 😎 😎 😎
doma nam zase pr..... pocitac, teraz som s Miminkou v ksefte a ideme kupit nejake sandalky, lebo este na takyto hic nie sme dostatocne vybaveni.. myslela som ze, zatial si vystacime s gumakmi a jarnymi topanockami ale mylila som sa....

takze vsetkym vsetko krasne!!!!!!!! a do skoreho konikovania!! ozvem sa ako budem moct!! ahojte πŸ™‚ πŸ™‚ πŸ™‚

verohit
autor
β€’
23. apr 2011

a myslite na mna, ja sa uz tak bojim, tesim a neviem co vsetko......

neurologia
β€’
23. apr 2011

@leelo
peti neviem ci som to spravne pochopila...ale to chces povedat ze doteraz si sedavala s benom vzadu v aute ? no joss byva sama vzadu uz od "vajickovych" cias....a okrem nasich a svokry o mojom tehu este tiez nikto nevie a to som v 24 tt...vsetci sa to teraz ked pojdeme domov a budeme chodit po navstevach πŸ˜‰ zvlastne ze mas "vela terminov" kedze sa nevie kedy bola ovulka ja som tiez menzes vobec nemala...ale dr.nejak vypocital ze kedy by to mal byt a ked robil ultrazvuk tak to ukazalo ze sa "sekol" asi tak o dva dni...ultrazvuk mi robi kazdu kontrolu a termin porodu sa nejak nemeni (podla merani babatka...miery sedia na vypocitany termin)....a zas na druhej strane aj tak asi neporodis na vypocitany termin...tak to je "jedno"...staci vediet priblizne.... πŸ™‚
a este taka mozno blba otazka ale ked ste nechceli alebo este neplanovali druhe preco ste sa nejak nepoistili nedavali pozor? ved kojenie nieje antikoncepcia ved vies.....?lebo pises ze ste v soku ale tak ked ste sa nejak nechranili tak zas ste s touto moznostou museli ratat ci?

neurologia
β€’
23. apr 2011

@mammy81
stefka my ziadne velkonocne zvyky druhu sibacka oblievacka nepraktizujeme....attila to neznasal...takze som ho nejak nemusela prehovarat aby ma nesibal neoblieval ze je to hlupotina πŸ˜€

@verohit
verca a ja som si uz myslela ze to mas za sebou πŸ˜‰ aaale zvladnes to ako nic a potom sa mozte zo seba len tesit πŸ™‚ casto na teba myslim...ze co a ako ....ja som tiez zvedava kedy sa vypyta na svet tento moj zazrak v bruchu...

mooc
β€’
23. apr 2011

@mammy81 steff, ake dve tehu? momentalne ratam minimalne 5 (ak nam veronika neodrodila pri kupe topanok) 😝 a mozno este nejake "skryte a tajne" πŸ˜‰
no mna to len tesi..

@neurologia bei, nase ditko este vzadu nesedelo same.. ak nepocitam jednu jazdu z hrackarne, kde sme boli este na golfe a v kufri sme mali naladovanu smykalu a vedla nicolasa pieskovisko (dopredu sa nezmestilo)
ja som si uz vzadu celkom zvykla.. 😎 momentalne sa vozim v pololehu v protismere jazdy a som uplne bez stresov a aj mm lebo mu nehiiiiiiiiikam do ucha..

demencia ako hovado.. vobec si nepamatam, co som prave docitala..

renatka, tak nebudeme "susedit"? 😒 skoda.. aj ked vase rozhodnutie uplne chapem..

katka, za tri roky stihas nielen svadbu a potomka ale aj dvoch, keby uz len o babysittera slo..

vsetkym pekne sviatky, ci uz na sk alebo tu πŸ™‚ a veronike k tomu este aj hladky priebeh porodu prajem..

neurologia
β€’
23. apr 2011

@mooc
renca wow no tak to mate moj obdiv....ja som vzadu pri nej sedela asi len 2-3krat zo zaciatku... ale potom uz nie no musi tam byt sama kedze casto jazdime na aute len my dve....a ja nemam dvojnika aby som aj soferovala aj vzadu spolocnicku robila.... πŸ˜‰ heh ani ja som nepochopila ako budu len dve tehulky ked aj ja som asi 5-6 "kusov"naratala....a tiez este myslim ze mozno su medzi nami este nejake tajnostkarky πŸ™‚ a rodime pekne vsetky postupne....takze vlastne budeme prezivat vela veci skoro naraz alebo ich budeme mat v cerstvej pamati....

leelo
β€’
23. apr 2011

@neurologia bei, doteraz som sedela pri nom. vsak nemala som dovod nesediet a nechavat ho tam sameho, snad len super sportove sedadla vpredu, ktore mi muz stale pripomina, ze nevyuzivam.
ten termin mi vychadza podla ultraschallu zatial stale ten isty, ale nejako pocitam, ze sa to este zmeni, mozno na morfologickom.
dojcenie nie je atk, preto som sa hned ako som to dostala, objednala ku gynovi, kvoli nejakej spolahlivej atk. aj som to tu spominala. no a asi to tak malo byt, termin mal az nejako neskor a uz som tam prisla ako tehoska.
ale, ako som zistila, jedinou spolahlivou atk je abstinencia. lebo zase nie sme tak blbi, chranili sme sa a vysledok je takyto. dokonca sa nam ani nestala nejaka nehoda, o kt. si povies, ze pruser, uvidime co bude. a ani netusim, kedy sa to stalo, lebo som si neznacila nic, kedze sme sa nesnazili.
proste ja som megaplodna, aj ben sa nam podaril na 1.pokus, kedy sme si povedali, ze ideme na to a nechranili sme sa vobec. dovtedy sme sa chranili roky presne tak ako teraz a fungovalo to.
asi to tak ale malo byt, kedze ja by som sa na 2. odhodlala v 40ke. myslim, ze ben je este velmi maly, ale to je zbytocne riesit.
este k tomu jazdeniu - nejake cesty do mesta neporovnavam so 6 hodinami na slovensko. hlavne ked bol v protismere, to aj ja som potrebovala nanho vidiet, ked sme cestovali tak dlho.

@mooc renatka, ako to myslis s tym protismerom? πŸ™‚ ja vpredu tiez uz postupne zacinam sklapat sedadlo a stelovat ho vsetkymi smermi.

@verohit myslim na teba a posielam pozit. energiu. mne pred porodom pomohlo citat si stale dokola Ingeborg Stadelmann - Hebammen Sprechstunde. tam je vsetko tak pozitivne naladujuce.
inak s tym otvaranim - ten stav sa moze zmenit z hodiny na hodinu. drzim palce! 😡

neurologia
β€’
23. apr 2011

@leelo
vsak ja som nenapisala ze ste blbi...len ma to zaujimalo ako to bolo....lebo viem ze si spominala ze na druhe je este casu dost...ale tak jasne ze teraz je jedno to riesit osud to zariadil inak...no ako som pisala ja s joss casto jazdim sama takze take ako sedkat pri nej vzadu sme ani nahodou neriesili...a aj ked ideme na sk tak sa pri soferovani striedame a attila pri nej vzadu sediet nebude πŸ˜€
a veru to otvaranie sa pred porodom...noooo segra chodila 3 tyzdne otvorena a ja som sla do porodky s bolestami kazdych 2,5 minuty a otvorena som este ani nahodou este nebola....

mooc
β€’
23. apr 2011

@leelo peti v druhej rade mame dve samostatne sedadla, ktore sa daju otacat.. nicolasove je dopredu a moje dozadu, takze sedim mm za chrbtom a sme chrbtami k sebe a nicolas je tvarou ku mne, kedze on pozera dopredu.. πŸ™‚ a uz ma nebolieva krk.. aaaaa este mavam nohy vylozene na tretej rade.. takze ja uz ine auto nechcem ako toto..
jasne ze je ben teraz malicky, ale ako dvojrocny uz bude maminkin velky pomocnik pri babatku.. nicolas bude mat 2roky dva mesiace ked sa nam babo narodi a beriem to ako super odstup.. πŸ˜‰ dufam len, ze nebude kricat nein nein, ked pojdeme z porodnice (akoze braceka nechce) lebo nein je teraz jeho oblubene slovo..

@neurologia 6? dementna som asi fakt.. ale vlastne je to jedno, je to super, ze mame okrem de, este takto nieco spolocne..
inak zacali sme minuly tyzden zvazovat ako alternativu ambulantny porod.. mozno do toho pojdem (este sa musim spytat hebamme, ci to pre nu nebude problem, inak u2 by nam dr. prisiel spravit aj domov, to uz mam zistene, pytala som sa, ked som volala kvoli kliestom-vraj od devat rokov az)
a ty si si to este nerozmyslela?

leelo
β€’
23. apr 2011

@neurologia bei, no minimalne v mojej praci si o mne budu mysliet, ze som blba, kedze som sa chcela vratit.
rozmyslali sme s J, ze si kupime BRAVO, lebo nevieme sexovat πŸ˜€
rada by som ti odpovedala na otazku ako to bolo, ale neviem. mozno moj muz vie πŸ˜‰
ked bol maly vo vajci, to som sedela s nim stale vzadu, aj na kratke cesty. vzdy sme sa chytili za ruku a do 5 min spal. aj teraz to zvykne, hoci uz casto nesedim s nim. na dlhu cestu mi velmi zalezalo, aby spal, tak som mala obavy, ale chcela som to skusit sediet vpredu. neprotestoval a zaspal este vramci mnichova a zobudil sa pri st.pΓΆlten.

@mooc reni, co to mate za super auto? my mozno tiez take casom budeme potrebovat pri tom, ako sme sa rozbehli.
tiez netusim kto je 6., ale tema nemecko je nejaka velmi plodna. treba si davat bacha! 😎

neurologia
β€’
23. apr 2011

@leelo
@mooc
jaaaaj pisem pisem pride joss a vypne mi pc a moj prispevok v cudu .....no ved som napisala 5-6 ja som to nejak presne nepocitala iba ked som attilovi vymenovavala kto vsetko su tehulky.... πŸ˜‰ tak sa mi zdalo ze ich je okolo 5-6 kuskov πŸ˜‰

@mooc
renca ano zatial sa to nezmenilo chcem este stale ambulantny porod tiez si chcem hebamme zaistit...ale kurz mi zacne az koncom maja tak potom si ju "odchytim" a chcem sa s nou dohodnut....aaaleee vsak zatial mam cas πŸ˜€ ale tiez uz som si zistovala veci okolo U2 tak dr.tiez nema problem prist domov a spravit to U-cko...takze v tomto pohoda a klieste ani joss nieje zaockovana dr.to neodporucala...ale zas vies to som nepisala lebo kazda dr.je ina a odporuca neodporuca ine veci... πŸ˜‰

neurologia
β€’
24. apr 2011

boooozeeee babyyyyyy ja vobec nemozem spat a chytila ma migrena no co ine som cakala pred cestou na SK...to aby sa mi prijemnejsie cestovalo alebo co... πŸ˜–

deina
β€’
26. apr 2011

Babyyyy, Veronika uz ma dcerku. 😡 😡 😡 😡 Viem od jej svagrinky, Marianky.

schatzinkaschatzinko
β€’
26. apr 2011

jejda nadherne spravy,!!! jedna krajsia ako druha!! @verohit Veronika, srdecne blahozelame!! nech vam malinka robi radost a je zdravucka!!! a Tebe Veronika, cim skor zotavenie!!!

baby, pozeram, ze na konikovi to tu teda poriadne zbabatkovalo! vsetkym nastavajucim maminkam zelam spokojne a krasne tehotenstvo!

my sme stravili nakoniec sviatky pri Tegernsee, bolo tam uzasne, krasne nam vyslo pocasko!πŸ™‚ tak som myslela na nase Mnichovcanky!πŸ™‚ mate to tam ozaj krasne!!

mooc
β€’
26. apr 2011

veronika, prajem vam vela radsti s princeznickou a malinkej hlavne vela zdravicka a poslusnych rodicov.. tesim sa na dalsie infosky..

jeho ked si predstavim, ze cochvia sme na rade my.. 😝 uffff

vierka, to je supis, ze ste mali krasne sviatky.. inak tegernsee to nie je ta milionarska oblast??? 😎

peta, multivan mame, predtym sme mali golfa a to sa da porovnat..

inak ja uz mam po svatkoch, len sa mi nechce vyhadzovat vsetky tie varene farebn vajcia.. tak az zajtra.. πŸ™‚
dnes si este sedkam na teraske s lapikom na kolenach a vylozenymi nohami.. dietko mi uz polialo kvietky, pozametalo piesok, co si tu nasypalo a zase sa vrta v pieskovisku.. nie je tak pekne ako vcera.. obcas mraky, obcas vietor a rolnici tusim ocakavaju dazd (citim podla znameho zapachu hnojenia poli - to robia len pred dazdom)

schatzinkaschatzinko
β€’
26. apr 2011

hahha Reni, a to mas varene farebne vajcia alebo len take vyfuknute? ved ked su uvarene, natri chlebik a pokrajaj vajicko a likvidujπŸ™‚)) hh, ze milionarska oblast, no Reni tak na tuto otazku fakt neviem odpovedπŸ™‚) to musia domace zodpovedat, my sme tam boli obyc turisti z Horneho Falcka πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€

schatzinkaschatzinko
β€’
26. apr 2011

som fakt blba, sak pises varene πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€ πŸ˜€

TehotenskΓ½ newsletter

Každý týždeň dostaneő najdôležitejőie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. NepoznÑő týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
ModrΓ½ konΓ­k ti poradΓ­ v kaΕΎdom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treΕ₯om trimestri.
Ako sa zisΕ₯uje pohlavie dieΕ₯aΕ₯a?
DΓ΄leΕΎitΓ© je absolvovaΕ₯ rΓ΄zne vyΕ‘etrenia v tehotenstve.
OplatΓ­ sa absolvovaΕ₯ 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajΓΊ screeningy v 1. a v 2. trimestri?
AkΓ© mΓ΄ΕΎu nastaΕ₯ problΓ©my v tehotenstve?

Nenaőla si odpoveď na svoju otÑzku?Opýtaj sa vo fóre