Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

evinkaaa
16. feb 2012

@kmk11 - du machst das spannend 😀 😀 😀

kmk11
16. feb 2012

@evinkaaa ein bißchen Spass muss sein ... 😀

evinkaaa
16. feb 2012

@kmk11 - Dann ist die Welt voll Sonnenschein... 😀

julianovotna
16. feb 2012

Ahojte dievčatá,prepáčte ,že vám tu takto vstupujem do diskusie,ale nejako som si vygooglovala tuto stranku.Vedela by mi niektorá poradiť,Manžel pm živnosť na Slovensku.Chcel by skúsiť do Nemecka.Neviete,ako to tam funguje,či može pracovať na slovenskú živnosť? Alebo si musí otvoriť živnosť tam?Čo musí všetko spĺňať? Musí tam mať trvalý,resp. prechodný pobyt?
Ďakujem za každú odpoveď

mixxinka
16. feb 2012

holčenky, chtěla jsem se zeptat, nejste některá z Drážďan, co by mi poradila, kam tam na nákupky pro mimčo? Vím o Realu v Heidenau... Předem moc děkuju

yanni
17. feb 2012

@mixxinka no z Dresden tu nik nie je ale google ti nic nehovori? Tak ja som tam hodila len babyladen a vyplulo mi to milion stran. Drazdany nie je az taky zapadakov, aby tam nebolo dost specializovanych babyobchodov. A urcite ich je na kazdom rohu 😉

http://www.newkids-babyausstatter-dresden.de/

http://www.babyone.de/shop/fachmarkt/BabyOne-Dr...

http://www.baby-walz.de/L/0/sid/146/Ort/Dresden...

http://www.monana-family.de/

http://www.spielemax.de/startseite.html

mixxinka
17. feb 2012

@yanni Díky

mammy81
17. feb 2012

caaaaveste po dlhej dobe.... 😉
@evinkaaa ,..no uz je asi neskoro radit uz si iste cosi vymyslela ako ta poznam,ale ja som krsna chlapcekovi a tiez to bol horor cosi kupit.... nakoniec som kupila len na krst kosielku a vyrobila som mu sviecku teda kupila a ozdobila ... no a dohodla som sa ze dam peniaze na knizku i ked si myslim ze je to blbost.... ...
@kmk11 mozem poprosit aj ja link na tu tvoju knihu? inac supis napad.....ja som mala trosku tazsie dectvo a stale som si ako pubertacka povedala ze raz napisem cely moj zivot v knihe len zial ja som na to mäkka a nemam na to nervicky 😀.... mas moj obdiv.
@iii Inguska ako sa mate??? co Filipek?? chcem sa ta spytat davas ho na brusko??ak ano na kolko minut?? vydrzi ti tam?? pretoze nas lenosko neskutocne vresti ked je na bruchu 😅. a potom mi je jej luto tak ju pretocim 😕
@yanni no nie kazdy je asi taky maniak na pocitac ako ty 😉

yanni
17. feb 2012

@mammy81 jeeeej a ty aj zijes? Ako vam to ide vo stvorici?

A preco maniak? Ved ked niekto moze konovat a pod., tak moze len tak nebenbei aj gooooooglovat, ci nie? Myslis, ze ako to ja robim? Ked nieco potrebujem pozistovat, tak mi v kancli popri robote bezi aj 10 otvorenych okien a "preskajujem" medzi oknami, robotou, telefonatmi, Parteiverkehr atd. az sa mi z kecky pari. Inak ja som vobec nie maniak na PC. To by som tu mohla menovat inu nam znamu osobku, co chodi s compom aj spavat, popr. chatuje do 2 v noci (vsaaaaaaaaaaaaaak sa spoznavas? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ). Ja takto vecer uz velmi vynimocne zapnem PC alebo book, mne sa z celodenneho pocitacovania v kancli uz aj oci brckaveju. A tiez vecer dlho nevydrzim byt hore, kedze vstavam kazdy den o 4:30 a kazdu druhu sobotu o 3:30. Ja uz ani netelkujem, zaspim uz pri uvodnych titulkach 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Radsej zaleziem do postele a par stran pocitam. Ale aj to fakt len par stran. Mne sa uz o osmej zatlacaju okale 😕
Vies, mne to uz niekedy pripada, ako keby ludia uz ani nevedeli samostatne rozmyslat. A ved aj naco, ked to moze za nich urobit niekto iny. By si sa cudovala, ako moze byt niekto lenivy a pohodlny. Viem o com hovorim, stretavam sa s tym u mna v kancli kazdy den. A nie len co sa tyka mojich "Kunden" ale aj samotnych kolegov. NO co uz.

No idem ja babule do spisa. Zajtra mam volno ale idem rano robit Krapfen, uz to vidim ako to cesto poleti von oknom 😠 A od obeda sa ide fasiangovat 😀

mooc
17. feb 2012

@yanni kati, ze budicek 4:30 vecierka 8:00, dobre si ty uz na tu lucku pripravena dobre.. 😝

@mammy81 pocuj, to davas malu so stopkami v ruke na brusko? vsak ked nechce, tak nechaj.. stale jej ukazuj, aky je tak svet krasny a jej sa zapaci neboj..

evinkaaa
17. feb 2012

@mammy81 - ahoj steffi. Ako si sofca zvykla na amcu? Su nejake ziarlivostne sceny? Ale sofca je uz velka a rozumna, tak asi nie, ze?!

@mooc - renik, ako sa vy mavate? A ako sa dari vasmu skolkarovi? 😵

mooc
17. feb 2012

@evinkaaa hanbiiiiiiim, uz dlho ti CHCEM odpisat.. a furt nic.. lemra som lemrava.. skolkar je uz tyzden doma.. chori sme vsetci.. aj fasiangovu party sme zmeskali.. ☹((( a taky krasny mimozemstan (na temu vesmir) by mal nicky byt..

evinkaaa
17. feb 2012

@mooc - aaaaale, ved prestan. Ved ty mas stale nieco....odpises, ked bude cas. Tym sa netrap. Citala som na fb, ze dokonca ti je zle a detuchom tiez? Tak co tu vlastne robis? 😀 Sup do postele 😀

evinkaaa
17. feb 2012

@mooc - tak si urobite sukromnu fasiangovu party u vas doma 😀 😀 😀
Aj my ideme zajtra s kamosmi na fasiangy......uvidime, co to bude 😀

mooc
17. feb 2012

cakam, kym ma matik "zavola2 na mliecnu a potom uz asi nevstanem.. aj tak mi oci slzia a v nosne dierky mam zastuplene papirovou servitkou, nech nemusim stale trubit

mooc
17. feb 2012

@evinkaaa no na party u nas ani pomysliet momentalne sme radi, ze ako tak dychame, dokonca nam tu nikomu ani bordelik, co nase deti stihaju napriek hlienovym zachvatom urobit, nevadi.. tak tak

evinkaaa
17. feb 2012

@mooc - ach jaj.....co vas to caplo? Taka poriadna chripka? 😖 Party som samozrejme myslela potom, ked budete vsetci fit 😉

mooc
17. feb 2012

jj, nicky asi nieco "dovliekol" zo skolky.. a vraj nic bakterialne "len" infekcne, tak nas pediater vravi cakaaaaat!

evinkaaa
17. feb 2012

@mooc - joj, nic prijemne 😖 Tak vam teda vsetkym zelam, nech ste coskoro fit 😵

marosko
17. feb 2012

@kmk11 mozem poprosit aj ja link na tu tvoju knihu?

mooc
17. feb 2012

@evinkaaa diky evi

kmk11
17. feb 2012

a my sme dnes boli trojnasobni pirati 🙂
a vsetkym chorym prajem skore uzdravenie
a Faschingsdienstag to isti 😀

iii
18. feb 2012

@mammy81 stefi, no super, ze si sa ozvala......tak ako sa mate? ako to zvladas? hm, no amelka sa urcite este rozhybe....s polohou na brusku nemame problem, ja som ho od narodenia vela davala na brusko, teraz pasie konicky na vystretych ruckach a vie sa aj na chrbat pretocit, v podstate je na bruchu skoro vzdy, ked je bdely. a co keby si jej to skusila sprijemnit nejakou masazou? filko vzdy vzdycha od slasti, ked mu s olejom masirujem zadocek 😀 ozaj, a co kojenie? rozbehlo sa to nakoniec? ci dokrmujes?
no a inak sme stravili s drobcom uz aj tyzden v nemocnici,mal tazku bronchiolitidu, transport v noci so sirenou.....no soky, poviem ti. ten virus dostal ako darcek od svojich milych surodencov. ale uz je uplne fit.

@kmk11 katka (?), krasne je to napisane, dokazala som si uplne zivo predstavit, co si prezivala.....aj ked moje zaciatku tu boli o cosi ine, ale iste sa prave v tomto spusta dievcat najde. a mas talent na pisanie, je to naozaj ctive. tak som zvedava, tych 500 ks sa asi hned rozpreda.....zda sa mi to byt aj trosku malo, ci nie?

kmk11
18. feb 2012

@iii 🙂 dakujem pekne za povzbudive slova ... ono viem, ze nie vsetko sa paci vsetkym a rovnakym dielom, ale ak to oslovi aspon 5 z 10, tak som rada, ze som nepisala nadarmo 😉 ako som uz pisala vyssie, povodne to boli kratke blogy a stale viac zien chcelo vediet, ako to islo dalej 🙂 az som sa teda dala nahovorit na knihu - neponukam ju vsak cez distribucne siete, som vlastne samovydavatel a na Slovensku sa zevraj o uspechu hovori uz vtedy, ak sa preda 2000 vytlackov (to je zo statistik), takze 500 ks je podla mna taky zdravy priemer na niekoho, koho nik na literarnom trhu nepozna 😉

yanni
19. feb 2012

@mooc Renci, ze vraj vecierka o 8:00 😀 😀 😀 😀 No bolo myslene o 20:00 ale ja by som nic nepovedala ani na tu osmu rano? To ja o tom case pijem uz moju druhu a niekedy aj tretiu kavu 😨 Ale Lucka to isti 😀

Babule aj ja sa chcem pochvalit mojimy vytvormi. sice skor by som sa mala hanbit ale ved viete, ja co obchadzam kuchynu na kilometer, to je uz riadny vykon. Na pohlad sice nic moc ale boli dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

kmk11
19. feb 2012

@yanni hmmm ...no veru chute si mi narobila... 😅 a co ted? 🙂

yanni
19. feb 2012

@kmk11 nooooooooooo jedna sa tam este obsusa. Tu si setrim na zajtra na ranajky ku kavicke, nech kolegynka slinta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Prid si po nu ku mne do kancla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kmk11
19. feb 2012

@yanni to aby kolegynka neslintala sama? 😀 😀

yanni
20. feb 2012

@kmk11 naaaaaaaaaaaaaaa s tebou sa rozdelim, dam ti polovicu. Nech kolegynka slinta este viac 😀 😀 😀

kmk11
20. feb 2012

@yanni ja pockam na druhu varku 😉 nestiham ...ale vrela vdaka, ze si sa scela se mnu podelit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre