Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

zuzkatko
6. jún 2012

@yanni mamina bola vyše roka nezvestná

zuzkatko
6. jún 2012

@kmk11 no neviem ani presne kde ju našli musím počkať na tie DNA testy potom to môžem riešiť bodaj by to nebola ona ale na 98% je to mamina podla zubnej karty a celého popisu jazvy všetko sedelo aj fotku sme videli tiež sme sa zhodli že to je ona na policii nám už popriali úprimnú sústrať takže asi tak nejako 😢

iii
8. jún 2012

cavky, baby, ja len kratko pozdravujem............musim sa pochvalit, ze som po dokladnej a fundovanej porade s vami zacala vyuzivat donasku, nakupujem potraviny cez www.mytime.de , je to uplna paradicka.....akurat chlapici z DHL na mna akosi skaredo zazeraju, ked sa tahaju s tridsatkilovymi boxami po schodoch 😀

zuzik_p
10. jún 2012

Holky, prosim, jste tu nektera z drazdan? Potrebuju vedet jestli se da lehko dostat z vlakoveho nadrazi na zastavku student agency, pripadne poradit jak si mohu online koupit vlakovou jizdenku z drazdan do prahy, nemecky neumim. Diky.

yanni
11. jún 2012

@zuzik_p z drazdan tu nie je nik.

www.bahn.de

paula
11. jún 2012

Ahoj holky!
Po dlouhe dobe se hlasim 😉 Dnes jsem se dozvedela vysledky zkousek, nastesti jsem vsechny zvladla a jsem uz teoreticky Erzieherin! 🙂 Juhuuu. Ted uz me ceka jen ten prakticky rok, ale az od srpna. Tak si nejakou dobu uziji byt zena v domacnosti na plny uvazek. 🙂
mejte se vsechny krasne!

yanni
11. jún 2012

@paula jaaaaaaj tak to este nie si celkom fertig? A ja som si myslela, ze uz mas pokoj. Tak si uzi prazdnin 😉

paula
11. jún 2012

@yanni nebere to konce 😉 ale to nejhorsi uz mam za sebou, v ten prakticky rok uz jsem placena temer jako Erzieherin, takze uz to beru vic jako praci, nez jako skolu. Ale musim 1x tydne odpoledne pak jeste do skoly.
A jak se mas ty? V plnem pracovnim nasazeni jako vzdy?

yanni
11. jún 2012

@paula aha a musis potom robit este nejake skusky?

Ja sa mam fajn, danke. Momentalne som totalne vytazena roznymi turami po vselijakych pamiatkach atd. 😀 😀 😀 😀 Ale som unavenejsia ako keby som makala v Büro 😀 😀 😀 😀

paula
11. jún 2012

@yanni, takze mas urlaub? A kde chodis po pamatkach? Jo, potom musim jeste delat jednu ustni zkousku, takovou vice praktickou. ted to byla fura teorie ;)

wisinka
11. jún 2012

ahojte 🙂

wisinka
11. jún 2012

@zuzik_p skus napisat @jika80 ona je z drazdan

wisinka
11. jún 2012

baby ja som v Spenge, to je medzi Herfordom a Bielefeldom, asi 100km od Hannoveru. Nachadza sa tu v blizkosti niekto? 🙂

kmk11
11. jún 2012

@yanni pockaj, pripomeniem ti, ked budes naspat v kancli!!! 😎 😀

iii
12. jún 2012

@paula pauli ahoooj, uz sa ti dlhsie chystam napisat, obrovitanska gratulacia!!! tak si uzivaj zasluzeneho volna, a teraz ti uz nic nebrani urobit si s laurinkou vylet do dortmundu....DRINGEND tu potrebujeme intervenciu od profesionalnej vychovavatelky 😀

paula
12. jún 2012

@iii diky Ingi ;) rada se za vami podivam 🙂 neverim, ze takova profesionalni mama jako ty potrebuje vychovatelku 😉 jak valcis? My ted prvne na tri tydny odlitame na dovolenou, ale pak se ti urcite ozvu a zajedeme do dortmundu.

31deniska01
13. jún 2012

ahojte, pekny vecer prajem . . . akuratne som sa sem zaregistrovala . .. 🙂 nenachadza sa tu nejaka mamicka z Wolfsburgu alebo blizkeho okolia? . . . 🙂

mexico_16
14. jún 2012

Ahojte. Ako probiotika pre deti sa daju kupit v lekarni ? Na Sr som pouziva Dophilus a Biogaia. Dik 😉

iii
15. jún 2012

@mexico_16 ahojky, ja si myslim, ze najlepsi je asi biely jogurt, ten kupis uplne vsade 😉 inak mam skusenost len s Parenterolom, ale ak sa spytas v lekarni, iste ti fundovane poradia.

mam za sebou navstevu zubara so vsetkymi detmi (teda najmensi sa len pasivne prizeral) - bilancia: rozbita sklenena trubica s farebnymi bublinkami, orypana stena v cakarni, odlomena cast klavesnice na recepcii, oblinkana arzhelferin 😀 😀 pomoooc, musime sa uz velmi rychlo prestahovat odtial

paula
15. jún 2012

@iii 😀 co byste se stehovali, staci zmenit zubare, ne? 😉 vy jste mi vtipna family 🙂
Holky ja mam za sebou vcera svuj prvni Elternabend 😉 Tam jsem tedy zazila rodice. 😎 Uz se tak strasne tesim do prace 🙂

zuzanasaw
16. jún 2012

@31deniska01 Ahoj Deni, ja som zo Salzwedelu, ca 60km 🙂

mooc
17. jún 2012

@paula no aj v tom najvacsom meste raz zubari dojdu, nie? 😉

@iii hut ab! ja som k zubnikovi poslala s nickym tatina.. a teda nicolas je kludas! len matika treba "trosku" viac strazit..

inak u nas nove nic.. o chvilu budeme slavit rocik, velkac chodi do skolky, malicek prave reaguje na mmr ockovanie a s teplotou spinka.. o tyzden pojde nasa family na slavnostne predstavenie muzikalu jeden za vsetkych a vsetci za jedneho v podani nasich skolkarov (pri prilezitosti 40 vyrocia jej zalozenia/vzniku - co je spravne? @rpinguin) nicolasko je v zbore a ma mat cierne gate a biele tricko a ked sa ho tato pytal na akom hudobnom nastroji hra, pobavila ma jeho zacudovane dolezita odpoved: "mund" tak to je asi vsetko.. 😀 v skratke..

miahogo
17. jún 2012

Ahojte, som vo Fussene dole v bavorsku, su tu nejake zienky v okoli?

rpinguin
17. jún 2012

@mooc Reni, nasa skolka ma zasa 20. vyrocie od zalozenia a co robia decka, nemam potuchu. Maxik mi nic nepovie, teda vravel, ze robi sport, ale co si mam pod tym predstavit neviem vobec a co robi Matilda tiez netusim, ale viem, ze zopar dospelakov (vratane mna) hra divadlo....hrame Popolusku a ja mam veeeelmi dolezitu ulohu....hram holuba 😀 😀 😀 😀

kmk11
18. jún 2012

@rpinguin a lietat si sa uz naucila? 😀 a nezabudni : hrasok nalavo, fazulu napravo! 😎 😀
... ja tu prave saliem z nechapavosti ludi!!! ... lebo vlastnu neschopnost nepripustam! 😎 😀

mooc
18. jún 2012

@miahogo my sme pri bodensee, co nie je az taky kus ca. 100km ale ani na kazdodenne stretavacky to nie je :-/

@rpinguin reni my nerobime nic, vsetko robia detuchy.. akurat som mm zapisala na dozor k trampoline 😝

rpinguin
18. jún 2012

@kmk11 tak hod do eteru nechapavost ludi, nech sa zaradim do davov 🙂

@mooc no ja som v divadelnej skupine skolky, tak preto aj my robime cosi 😀 Sa musim predsa nejako realizovat, ked uz doma valam sunky a aj do fitka chodim a mam 7kg dole, takze tolko k mojmu momentalnu jobu, este keby mi zan platili 🙂

mooc
18. jún 2012

@rpinguin ja mam dolu 5 a to som len prestala vyzierat pomedzi.. a nedojedam po prckoch! ale musim uz zacat aj ja hybat kostrou..

kmk11
18. jún 2012

@rpinguin dala som jednu akciu a vacsina/nik(?) ju nepochopil ☹ 😕
tak som to vzdala 😵

evinkaaa
18. jún 2012

@kmk11 - kati, ja som pochopila 😀 . Boze, ja fakt nechapem, co ti ludia su taki nechapavi. Ved pravidla su jasne, tak neni o com diskutovat. 😖
Teraz si to fakt vzdala a uz nieje moznost vyhrat tych 5 hodin u teba? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre