Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

yanni
11. aug 2011

@amilat Jaaaaaaaaaaaaaaj Danielka, no tak dakedy hadam aj hej. Ked budeme stare, sedive a roztrasene 😀 Nie vazne, ja nechapandos, vsetky super kocky su daleko od mnichova. Vsetko co sa raz dostane do Mnichova je po case namyslene, tussimäßig a neviem co este vsetko. Cest vynimkam, vsak Peti 😉
Ozaj to na tie Bewerbungy mas robotu? V nejakej skolke ci nieco ine?

@datelinka5 no ja som chodila casto este s mojim ex ale na jeho nemecku kartu. Ale co tam budem zbytocne chodit, ciastocne je tam dokonca drahsie ako trebars v reali a pod.

datelinka5
11. aug 2011

cize si bola vydata za nemca ?? je vas tu viac co ma muzov nemcov ??ja poznam jednu slovenku ,teraz maju male babo ,tiez ma nemca za muza 🙂

mimkaa2607
11. aug 2011

@datelinka5 to vážne?... 😀 ... a manžel kde presne pracuje? ... no my tiež sa ideme 28.8 presťahovať...ale tešííííííííím sa ...

yanni
11. aug 2011

@datelinka5 myslis mna?

evinkaaa
11. aug 2011

@mimkaa2607 - maji 😀 😵 Dame stretko, ked prides. 😵

datelinka5
11. aug 2011

@yanni aj teba 🙂 kedze si napisala ex s nemeckou kartou 🙂

datelinka5
11. aug 2011

@mimkaa2607 65km od Mnichova

mimkaa2607
11. aug 2011

@evinkaaa no tak to je jasne 🙂 ... aspon nam nebude smutno a budeme tam aspon niekoho poznať 😀

mimkaa2607
11. aug 2011

@datelinka5 no môj manžel priamo v Mníchove ... aspon si myslim 😀

yanni
11. aug 2011

@datelinka5 jaaaaaaaaaaaj no ex nemusi byt stale manzel. a ex s nemeckou kartou tiez nemusi byt automaticky nemec 😀
Nie vazne, nebola som vydata za nemca ani za slovaka ani za madara ci ineho hotentota, ja som nebola este nikdy vydata a ani sa tak skoro, a mozno aj vobec, nechcem vydavat. Mozno az ked bude ta nejaka Lucka (insiderwitz=este sa dozvies po case 😀 ) na ceste 😀 😀 😀 😀 No ja som taka emanca karieristka, ktora modrokonuje ako keby mala 5 deti 😀 😀 😀 😀 😀

datelinka5
11. aug 2011

jaaaj tak sory 🙂 🙂 inac karieristka moze byt aj s 5 detmi 😉 dnes to uz nie je problem 🙂 🙂

yanni
11. aug 2011

@datelinka5 no to hej ale co by som ja s 5 detmi robila. Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj moje nervy. Mne by tak pol tej Lucky stacilo 😀 😀 😀

rpinguin
11. aug 2011

@amilat tak po 23.8 by to bolo fajn, teraz v nedelu mi pride oco (dufam) a bude tu tiez tyzden, takze potom neni problem. Nieco navrhni a musi to klapnut, ked sme k sebe na skok 🙂
@datelinka5 tak ako to je, ved to potom musi mat okolo 40 a to je vsetko mozne len nie mlady 😀 Mladi su pre mna 20-30 rocni 😎

mimkaa2607
11. aug 2011

@yanni A to poznas všetky, ktore sa dostali do Mníchova?... Ja si myslim, že nie každá je namyslená ... myslim si, že ten kto sa tam dostane, je šťastný a druhým to príde, že je namyselná/ý ... toto nechápem, prečo každého hádzeš do jedného vreca ...

rpinguin
11. aug 2011

@yanni vravis, ze v Mnichove su Tussis? Tak to by som zapadla, ale aj tak ma tam nic netaha, treba zarabat na dom a nie vsetko rozflakat ( a v M. by sa to lahko stalo), kedze hypoteku na 30 rokov je asi posledne, po com by som tuzila 😀

yanni
11. aug 2011

@rpinguin Renci ved aj v MA je kde rozhadzovat 😀 Ja ked som bola mlada, tak som tiez dost shopingovala a chodila kade tade. Ale to sa vtedy dalo, ako studak ma clovek viac casu, teraz som rada, ze si doma nohy mozem vylozit a na nic nemysliet a nie toeste shoppingovat a premyslat, ktora handra sa mi viac paci a ktoru kupit ci nekupit 😀 😀 A pravdu mas s tou hypotekou, preto ja najskor sporim a potom beriem kredit mensi a tak na 10-15 rpkov. Ja uz mam z 20 rokov hrozu. Aj ked je vlastne jedno, ci platis 1000 € banke alebo nejakemu Vermieterovi do vrecka. Platit musis tak ci tak.
Inak vy sa uz usadte a kupte tu nejaku vilu, treba nejaku grillparty robit. Inak ten byt je prizemny s terasou alebo vyssie s balkonom?

rpinguin
11. aug 2011

@mimkaa2607 Maji, lenze ono sa to vsetko o Mnichove v celom Nemecku hovori, je jasne, ze nie su ludia vsade rovnaki, ako vsade inde, ale fakt ma Mnichov take meno.

yanni
11. aug 2011

@mimkaa2607 pianko

rpinguin
11. aug 2011

@yanni Kati, ale da sa vsade rozhadzat, ale v Mnichove by som bola tusim este viac odtrhnuta od retaze 😀 sa poznam, mne uz len zapadakov pomoze na setrenie, aj ked teraz uz zasa robim plany, ze co vsetko poobjednavam 😲 Byt je 2. a 3. poschodie s Wintergarten, cize ziadny balkon, vsetko zasklenne (takze o nicom), ale co uz.

yanni
11. aug 2011

@rpinguin tak tak, pravda pravda. Kazda oblast ma niec, Pott na tom tiez nie je hovie ako a Ossi asi najhorsie. Reci tvoja nova domovina, no neviem neviem..... 😀 😀 😀 😀

mimkaa2607
11. aug 2011

@rpinguin No neviem ... napr na slovensku sa hovorí, že ten kto sa dostane do blavy tak je namysleny a nie je to pravda ... ja tam mam svagra so ženou a detmi a su v pohode ... A zas aj to sa hovorí, že ten ktos a dostane z SK do zahraničia tak je tiež namyslený ... Neviem prečo to tak ludia beru ... treba aby každý pozeral sám na seba a nie na druhého ... nikto nie je bez chyby ... a ja som sa tiež na seba napočuvala až až ... kupili sme byt v bytči a ja som bola konečne šťastná a začali na mna hovoriť, že som namyslena a to iba preto, lebo som bola predtým stále ako šedá myška, ktorá bola stále smutná ... A netreba hovoriť, že kto je v Mníchove tak ja namyslený ... alebo kto sa tam dostane ...

yanni
11. aug 2011

@rpinguin juuuuuuuj ani mi nevrav. V sobotu som bola s Clausicom a urobili sme si skratku a presli Karstadtom. Tma uz pomaly nic Karstadtove nie je, väcsinou poprenajimali priestory a hlavne cele prizemie same super vecicky, joooooooooooooj mat tolko casu a tolko prachov a kde to nosit, hned by som sopovala 😀 😀
Jooooooooooooooj tak ziadna grillparty? Tak nepridem vas do Ostenu kuki. Ja uz asi byt bez terasy nezoberiem. Ale vas tlaci a v tom zapadakove nuic nie je. Som akorat pred par dnami kuk na nete, ci je daco v DAH na predaj. No tak tie novostavby by aj boli, ale to tie ceny su az prehnane, to za pol miliona si aj dom mozem kupit. Do 250 este pojdem ale viac vyhodit nemienim. Takze s takou nono-novo-novostavbou sa mozem rozlucit. Ake take 10-15 rocne sa zmestia do mojho limitu. Musim este povymyslat nieco. Najneskor o 5 rokov kupujem.

yanni
11. aug 2011

@mimkaa2607 hm nemas ty nejaky problem? Ved to neber vsetko osobne, my sme tu taka vesela kopa, si aj ponadavame a nikto nie je urazeny. Ty si este velmi mlade ziena, musis sa este vela ucit. Zial vzdy sa berie global, jasne kazdy je iny, ale ty nepoznas kazdeho cloveka osobne, preto existuje ten pauschal. A tak ako sa o Blave hovori, tak to mas aj tu. Kazda oblast ma nieco ine. V Mnichove budes zaskatulkovana dokonca aj podla toho, v ktorej stvrti byvas. A mozes byt aka chces, pauschalna mienka to isti....Zial je to tak a nezmenis to, jedno ako sa budes snazit a zlostit a hrat sa na urazenu. Na tvoju osobu predsa nik nic nepovedal, to by bolo aj opovazlive, kdeze ta tu nik osobne nepozna.

datelinka5
11. aug 2011

@rpinguin pre mna je mlady 30 -40 🙂 kazdy je mlady dusou a kto sa o seba stara aj vyzorom,nie ?? 🙂 prepacte ak som zavitala taka stara medzi vas,ale necitim sa nato 🙂

yanni
11. aug 2011

@datelinka5 no mas pravdu, ale Renca je uz taka, to ju musis poznat aby si jej humor pochopila 😉

@rpinguin Renci a ty stara koza, ze datelinka je stara? Ved mi uz tiez pomaly do stareho zeleza patrime 😀 😀 😀 😀 😀

evinkaaa
11. aug 2011

@datelinka5 - preboha prestan, vsak si neni stara. 😵 😵 😵 Ja neratam 30-40-rocnych ludi za starych. Podla mna je 50-tnik stary. 😉
A spravne si napisala, podla toho ako sa clovek na to citi a ostani ti mozu tak... 😀

rpinguin
11. aug 2011

@datelinka5 no to mas tiez pravdu, vyzor je niekedy super, mala som kedysi ex a ten bol 14 rokov starsi, vtedy sa mi to ani nezdalo, ale dnes je to 50rocny a to sa mi uz zrazu zda vela 😀
@mimkaa2607 sa nazaoberaj blbostami, ved nech si kazdy hovori co chce, to, co sa na SVK hovori to BA., to sa tu hovori o M.- tym to hasne, mne je to vies kde 😀 Su dolezitejsie veci ako to, co niekedy niekto na niekoho povedal. 😉

yanni
11. aug 2011

@evinkaaa no toto, ved pockaj ako by si od mojej mamy dostala "vynadane" keby si jej povedala, ze 50tnik je stary 😀 😀 😀 😀 😀 😀

datelinka5
11. aug 2011

@evinkaaa no aspon niekto 🙂 zdiela moj nazor 🙂 inac mam 39 a manzel 37 myslim si ze je to optimalny vek a nehanbym sa zan 🙂 🙂 mam viac rozumu ako 20-30 rocna 🙂 🙂 sory ale je to tak 🙂

yanni
11. aug 2011

@rpinguin renci a ty si co s tym starcom robila? 😀 😀 😀 ze o 14 rokov starsi. Inak to mas fakt pravdu, v mladom veku to tak clovek nepocituje ale ked ma clovek tak cez 30 a partner 15 rokov starsi, to je uz co povedat. Ono je to fakt take zvlastne. Ale co uz, ved je to jedno. Ked 70tnik za tou 20tkou este vladze, tak preco nie 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre