Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

iii
21. dec 2010

katka, no nerob tajnosti, aj my ho chceme vidiet. nedavala si to nahodou ty pre nejakym casom do svojho profilu fotku nejakeho zubara?

pomoooc, E sa bali na cestu, podla nejakeho zahadneho kluca triedi veci do roznych tasiek. dnes som to konecne desifrovala, ona triedi vsetko podla farieb! teraz som prave nadabila na zelenu tasku - jablko, muzov pas (!!!), krokodil, petrzlenova vnat, pastelka.... 😀
my odtial asi nikdy neodideme

yanni
21. dec 2010

@iii ingi no to s tym zubosom je uz ale veeeeeeeeeeelmi davno. a to bolo ln zo srandy. Ale toto je vaznejsie. A tiez nemusi cely svet vsetko vediet, kedze je toto öffentlich.

evinkaaa
21. dec 2010

@rpinguin - renca my sme sli v nedelu prvy krat. Vzdy sme isli v sobotu alebo iny pracovny den. Takze preto som to pisala ako prvy krat 😎

rpinguin
21. dec 2010

Kati 😀 ty ale ved sa nepaprc, ved to aj to malo, co bolo vidno bolo super. 😉 Dobre dolet!
Vieri, ja mam Moulinex, je super, ale Nemci tieto znacky nedistribuju, takze som to sice v Nemecku objednala, ale doslo to tusim z CZ., bol to nejaky Testsieger, ale ten Test uz nemozem najst. Ja si no name produkty nekupujem, vzdy sliedim len testy a ci sedi cena.
Ingus a zeleny pas? To ma akoze este ten stary? Ved to nejde, ci hej?

rpinguin
21. dec 2010

Kati 😀 ty ale ved sa nepaprc, ved to aj to malo, co bolo vidno bolo super. 😉 Dobre dolet!
Vieri, ja mam Moulinex, je super, ale Nemci tieto znacky nedistribuju, takze som to sice v Nemecku objednala, ale doslo to tusim z CZ., bol to nejaky Testsieger, ale ten Test uz nemozem najst. Ja si no name produkty nekupujem, vzdy sliedim len testy a ci sedi cena.
Ingus a zeleny pas? To ma akoze este ten stary? Ved to nejde, ci hej?

yanni
21. dec 2010

@iii
@rpinguin no uz ma len prehovarate. N o typicke zenske, vsetko chcete vediet 😀 Potvrdte priatelstvo, hodila som ho do albumu, tak si kuknite.

yanni
21. dec 2010

@rpinguin juj renci dik, som zvedava ci vobez poletime. Ale zatial to vyzera OK, aspon tu v Mnichove.

yanni
21. dec 2010

Bei ty si riadne rychla spehunka 😀

neurologia
21. dec 2010

@yanni
heh to vies ked si na spravnom mieste v spravny cas...ale chcela som ti ho aj okomentovat ale neviem preco neda sa mi dat komentar...

yanni
21. dec 2010

@rpinguin Renci aj ja mam este zeleny pas. Oni su platne tak dlho ako je v pase. Len do Ameriky sa na nom uz neda ist. Uz musime mat ten e-pass. Mne ked skonci platnost uz si dam urobit len nemecky.

yanni
21. dec 2010

@neurologia ty kotuha jedna 😀 Tak ho aokemtuj tu. inak poslala som ti aj mail.

neurologia
21. dec 2010

@yanni
katka no vyzera to byt fesak aspon tak z fotky...no dobry je dobry 😎

neurologia
21. dec 2010

@yanni
heiß vrrrrrr

schatzinkaschatzinko
21. dec 2010

@yanni Katka!!!! ze bavorak, takto nas tu zavadzat, sak to Mitch Buchannon 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵

yanni
21. dec 2010

@neurologia bei ze vraj heiß 😀 😀

@schatzinkaschatzinko Vierka ja som to vedela, ze aspon jedna z vas pride na Mitcha. To sme asi vsetky kukali jedno a to iste 😀 😀 Inak pravdupovediac, pri tej fotke ma tiez hned prve napadlo-Mitch. A vraj ma aj fotku s cervenymi sortkami. Len tu mi vraj da az ked sa lepsie budeme poznat. Tak som zvedava co u neho znamena lepsie poznat 😀 😀 😀 😀 😀

rpinguin
21. dec 2010

@yanni a tutu-mutu uz bolo? 😀

neurologia
21. dec 2010

@rpinguin
renca ze tutu mutu...ako to nazvala 😀

rpinguin
21. dec 2010

@neurologia Bei, si nepozeravala Susedov?

yanni
21. dec 2010

When the last Kalender-sheets
flattern through the Winter-streets
and Decemberwind is blowing,
then is everybody knowing,
that it is not allzuweit.
She does come, the Weihnachtszeit.

All the Menschen, Leute, people
flippen out of ihrem Stubel
run to Kaufhof, Aldi, Mess
make Konsum and business.
Kaufen this und jenes Dings
and the churchturmglocke rings!

Manche holen sich a Tännschen.
When this brennt, they cry : Attention!.
Rufen for the Feuerwehr;
Please come quick, and rescue her!
Goes the Tännschen off in Rauch
they are standing on the Schlauch.

In the kitchen of the house
mother makes the Christmasschmaus.
She is working, schufting, bakes,
hit is now her Yoghurtkeks.
And the Opa says as Tester;
"We are killed bis zu Silvester".
Then he fills the last Glas wine,
yes, this is the Christmastime.

Day by Day does so vergang,
and the holy night does come.
You can think, you can remember,
this is immer in December!

Then the childrenlein are coming
candle-wachs is abwärts running,
Bing of Crosby Christmas sings
while the Towerglocke rings
and the angels look so fine.
Well ! This is the Weihnachtstime.

Baby-eyes are big and rund
the family feels kerngesund,
when unter´m Baum is hocking -
then nothing can them shocking.
They are so happy, are so fine
this happens in the Christmastime.

The animals all in the house
the Hund, the Katze, the bird, the mouse,
are turning round the Weihnachtstree
enjoy the day as never nie,
weil they find Kittekat and Schappi
im Geschenkkarton von Papi.

The family begins to sing
and wieder does a Glöckchen ring.
Zum song vom grünen Tannenbaum
die Tränen rennen down and down -
bis the mother plötzlich flennt:
"Die Gans im Ofen ist verbrennt!"

Because her nose is very fine
wie jedes Jahr zur Christmastime.
So all can say the fest is nice,
but all of this hat seinen Preis.
The nervs are laying alle blank,
this is mir klar, by this Gestank
from the verbrennte Weihnachtsgans.

This must be was bsondres sein,
then all the people stimmen ein
and sing with me so loud and clear
MERRY X-MAS AND A HAPPY NEW YEAR

yanni
21. dec 2010

@rpinguin Renca ty si ale neugierige smirovacka 😀 😀 😀 Co si mam akoze predstavit pod tutu-mutu?? 😨

mammy81
21. dec 2010

heeeeeeeeej caveste aj ja chcem vidiet do slaka nech sa aj ja pokocham Mitschom 😉 😅

Kati tutu mutu nepoznas??? Noze renca vysvteli jej to 😀

inac ja som si prave teraz sadla od rana.dopiekla som konecne a nahadzala veci do spalne co by mali ist do kufra. takze mam tam jak po vybuchu neviem kam pojdem spat 😀 😀
Vcera vecer som sa dozvedela ze ideme do PP takze teraz rychle rychle kurnik....
ani neviem co balit 😀 zajtra by sme chceli auto nalozit a vo stvrtok po skole odchadzame 🙂
len ma serie ze S.sa tesi ze budu mat v skole gemütlichen Tag a ja nervy v r..i,lnemohli im dat volno uz vo stvrtok?? naco maju ist do skoly ked aj tak budu jest plätzchen a pit punc. 😕
😀

Reni inac pekne fotky podarene deturence. 😉
Petka Benji je tiez krasavec a taky tmavy juuuuuuj fesak ......raz ho stretnut a mat o tooooooooooooolko rokov menej....budete zeny odhanat 😀 😀
Inga no tak dufam ze v tych taskach aj najdes to co poskryvala 😀 to na kolko farieb potriedila?? 😀 😀

yanni
21. dec 2010

@mammy81 tutu-mutu, no ja s vas ochoriem 😀 😀 😀 😀 😀 Kukni do albumu, tam je Mitch. 😀 😀 😀 😀

Renci ja som susedov nekukala.

yanni
22. dec 2010

Caute babule,

tak ja prcham na SK. Drzte palce, aby mi nezrusili let....

Pekne si uzivajte sviatky, egal kde ste 😉

yanni
22. dec 2010

Ozaj Renci-pingi, ja mam rezept na pracliky. Poslem ti ho po sviatkoch. Nieze by si sa tu opytala. Ja na tu receptovu temu nechodim. Co by som tam robila 😀 😀 😀 😀 Este by som mala zle svedomie....

iii
22. dec 2010

katka, tutu mutu si sikovne zahovorila nakoniec 😀 stastne dolet!

rpinguin
22. dec 2010

@yanni do receptov nechodi, ale vsetko vie 😀 😀 😀 Tak sa tesim na recept. Dufam, ze si doletela. U nas pocko ako v aprili, jeden snezi aj 10cm a na driuhy den prsi, v noci to zamrzne. Nemat kocik, tak som na zemi asi kazdu chvilu s mojimi hladkymi cizmami.
Dnes ideme konecne medzi ludi, sa uz tesim. 🙂

leelo
22. dec 2010

caute
@yanni myslela som na teba a tvoj let hned ako som dnes o 11.00 otvorila oci. tak daj vediet ci si stastna a doma. aky mas vlastne odvoz z wie? ci kam si letela? som mimo.
s tou receptovou temou mas dobry postreh, ale ako vidis v pripade praclikov zlyhali vsetky cukrarky a caka sa len na teba 😀

schatzinkaschatzinko
22. dec 2010

cavte baby, ja len na skok, rozhodli sme sa, ze poficime svokre v ustrety uz dnes..tak vam zelam milostiplne a pozehnane vianocne sviatky 😵 😵 😵

jabera
22. dec 2010

ahojte baby, rada by som vam popriala pekne vianoce a klud a pohodu a to vsetko, co by ste k tomu cheli mat.. 😉
takze vas bozkavam a pozdravujem a tusim sem uz fakt nemozem chodit, lebo som teraz len par riadkov precitala a uz mi je smutno.. hroza toto.

dania
22. dec 2010

Jani, i vam krasne Vanoce, doufam, ze Bartik i ty si to spolu krasne uzijte.
Vam cestovatelkam stastnou cestu a super, ze nektere uz jste bezpecne dojeli. Haha, ja jsem si dneska rano myslela, ze stedry vecer je uz zitra, verily byste tomu? :D Jak jsem zmatena...

dania
22. dec 2010

haha, tak tohle me vazne dostalo! pouzivate nektera VCL na prehravani filmu? Ted jsem to spustila a dole na liste se objevila ikonka s santa-clausovskou cepickou - haha, genialni 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre