Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

evinkaaa
11. mar 2010

Ahojte,

Renca - maxik sikovny....zevraj s edingom 😀 No, to nieje nic moc. Nic proti bielym kozenym stolickam, urcite su krasne, ale to by som si ja napriklad nedala, keby som mala male deti. A ani biely gauc alebo fotelku ci nieco ine. Nikdy nevies, cim deti prekvapia 😉 Drzim palce, nech nieco najdes, cim by to mohlo ist dole. Skus nieco vygooglit. 😵 A uzi si na slovensku, nech tam uz ostanete akokolvek dlho 😉

Bea - aj mna zacina sneh uz fakt vytacat. Dnes snezilo bez prestavky cely celucicky den. Presla som par minut na ulici a boal som biela ako snehuliak. Hrozne 😠 Mna to uz nebavi, ja chcem jaaaaaaaar 😀

Ingi - vy obaja hovorite s elenkou doma slovensky, ci nie? A nemcinu "chyta" v skolke a vsade naokolo, ze? Ci sa mylim? 😉

Verus - fajn, ze si nakukla. A nemaj vycitky z toho, ze tu neprides castejsie. Ved kazda tu pride vtedy, kde ma cas a chut. Ked prides, tak prides a precitas si nas a nieco napises. Ked nie, tak sa nic nedeje. 😉 Je jasne, ze praca, domacnost a mimca ta zamnestnava maximalne.

Dani - nech vam vyjde stretko s ingou a uzite si. 😀

dadarka
12. mar 2010

maminky v Nemecku poradte nejake pekne kratke chlapcenske mena pre babatko , mate urcite okolo dost inspiracie v inych ako slovenskych menach , ze 😉 , dik

jabera
12. mar 2010

baby, zdravim vas, docitam neskor...
pred 3. sme sa vratili, som desne unavena, zaludok mam na vode s toho nespatia par noci.. barrborku mame tu, ale nic sa nedoriesilo, p. stihla podat dalsie testne oznamenia, takze boris opat stravil cas na policii a tak... no a vsetci sa tvaria, ze vlastne kecame, barborku nikto nikdy nezbil, to pomliazdene rameno sa akosi nespomina a cely svet vie, ze mali s mamou skvely vztah... tak takto to nejak vidi sudkyna, napriek tomu zatial moc nezmohla, kedze su tam ine veci, krajsky sud sa k niecomu musi vyjadrit a podobne vsetkomozne.. este som sa celkom nespamatala, asi to chce viac spanku... ale deti to zvladaju fajn, bartik rozbija vysavacom modem pc a barborka je na FB, takze vsetko postarom.

evinkaaa
13. mar 2010

Ahojte zienky,

asi vikendujete vsetky, ze?! 😀 Neni tu ani nohy... 😕

Jani - ani neviem co povedat. Urcite je cela ta situacia stresova a berie cloveku aj ten posledny nerv....velmi na teba myslim a zelam ti, nech konecne mas klud a pokoj a ziadne nervy 😉 Tfuj-tfuj-tfuj....nech sa to uz konecne vyriesi a nech viete na com ste. 😒

My tiez vikendujeme celkom pohodovo. Este stale mame sneh, ale uz aj vcera bolo teplejsie, tak sa pomalicky topil. Ale zasa vecer a v noci mrzne a takto to ide dookola. Ale dnes svieti zasa slnko, tak bude urcite prijemne. 😵
Mne dosla vcera ta hnusna prekliata mrcha, tak si to zasa "uzivam" ☹ Neni to nic moc... ale co uz. Pozitivne mysliet dopredu a bude to. Zivot ide dalej 😵
Poobede ideme s manzelom kupovat novu velku postel, tak sa uz na to velmi tesim. Minuly tyzden sme boli obkukat a uz sme si aj vybrali, tak dnes to ideme zajednat a zaplatit a taaaak. Vystihli sme velmi dobru zlavu, tak preco nie... 😵
Tu, co mame teraz je este stale ok a funkcna, ale uz ju mame 15 rokov a uz pocut vrzganie, ked sa clovek otoci alebo vstane. A to nam zacina maximalne vadit, tak sme sa rozhodli pre novu. Jupiiii 🙂
Sorry, ze vam tu pisem taky müll... 🤐
Uz radsej idem. 😀 Zelam vam krasny vikend plny oddychu.
Reni, tebe zelam zajtra stastnu cestu na sk. 😉

jabera
13. mar 2010

jeho...

evi, tak super - nova postel - nove zazitky 😉 tu uz sneh zisiel a verim, ze ho tak skoro neuvidim, lebo uz ho mam fakt dost.

pauli, ja som trosku mimo, ty sa zaucas ako ucitelka v skolke? chapem to spravne? v kazdom pripade ti drzim palec. neboj, borisovi sa ziaci tiez obcas smeju, ale tak v dobrom by som povedala..

renci, ty odchadzas? tak stastnu cestu. super aky je maxik sikula, ze rozumie nemecky! je to dobre, ze sa s nim muz rozprava, to strasbe pomoze podla mna.. idem mrknut, ci si fotky nepridala..

inge, dani, zavidim vam normalne vazne, ze mate rande....

iii
13. mar 2010

dadarka, tak napriklad horst, dirk, alebo udo su nemecka klasika 😀

jani, tak aka boliestka to bude zasa v pondelok? no jo, nemenila by som s tebou..... ozaj, opozdene gratulujem k schudnutiu a tesim sa na fotky 😉 jo,a my sme tu minule zverejnovali svoje vahy a ty si bola akurat niekde v tramtarii, kotuha jedna 😀

evi, my mame matrac na zemi a ten nevrzga. co za postel ste vybrali? ja som poskulovala po nejakych nadrozmernych (teda cca 2,2 x 2 metre) z masivneho dreva, ale pod 3 tisic som nenasla nic, a to mi uz teda prislo ako dost dobra palka len za ram...

dani pecka, ze ste usetrili za kralika.....za co ste nakoniec minuli usetrene prachy?

lubi, tak novembrova by v dortmunde skolku urcite nedostala. ale drzim palce, snad vam to u vas vyjde!
pytala si sa na reflux - tak marcel ho ma strasne silny, zvracia oblukom necakane a casto, ale kupodivu mu to vobec nevadi. jeho najvacsi problem je v tom, ze nevie zaspat, proste cumlik nechce, pri kojeni nezaspi, satky sa boji jak cert kriza, kociarik detto....no proste neviem ho uspat, je unaveny a reve. ked je vyspinkany, je to naozaj roztomile a vesele babetko, ale to zaspavanie....ak mate niekto nejake navrhy, ako sa da uspat dieta, sem s nimi, budem vdacna!

musim vas pochvalit za prikladne vedenie nasej stranky o receptoch, je to fakt super, ze to nemusim vsetko dohladavat v diskusii.... a dnes rano sa mi podarila dankina rolada priam bozsky, s bananom a mascarpone kremom, mnam!

jabera
13. mar 2010

ingus a danka je kde? nemate to rande? som si myslela...
no, snad boliestka nebude ziadna, snad sme jej vysvetlili, ze MUSI zacat chodit do skoly, lebo ak sa p. dozvie, ze je uz 3. tyzden pn, nechcem vidiet tie udania...

no, zvlastne to tvoje dietatko.... u nas sa pouzivalo este aj nosenie v taske od kociku... normalne v ruke a prechadzka po byte a teda to vsetKOco vam nefunguje.

mammy81
13. mar 2010

ahojte dievcence-vikendujete v plnom prude?? 😀

aj my nic sa nam nejako nechce,manzel bol tiez chory takze aj kvoli nemu sa valame doma 😅 😝 .
Sofca uz je ok uz bola vo stvrtok so skolkou v Norimbergu mali navstevu muzea,tak bola cely happy ze sli busom a elektrickou,no len zmorena dosla chuda hned zalahla 😀 .v utorok idu zase,uz sa tesi.
no a museli sme objednat aj aktovku (panecku tolko na vyber a my sme si vybrat nemohli)) 😀,ale poviem vam ze riadne palky za aktovku ktoru mozno bude mat 3 roky ked vobec.NO nakoniec sme vybrali dve a sme ju prehovarali na ruzovu a najlepsia bola jej hlaska ze je to jej taska a ze sme jej povedali ze rozhodnutie je na nej a ze stale sa jej tam miesame 😠 no co vam poviem uz nemame co hovorit 🤐 takze objednane cez net a uz len cakame kedy dojde 🙂

Jani takze si bola aj ty na SVK?? boze prajem vela sil a aby sa to vysvetlilo vo vas prospech. 😵

Ingii panecku to vazne nechce nikde buvat?? to stoji nervov co??ja som sofcu stale hombala alebo ked som lezala pri nej tak som jej buchala po plienke a tak zaspala ale to je asi nemozne kedze mas este aj Elenku hm?? uz ste nas poohovarli s Dankou?? 😀
pridavam sa ta tema recepty sa aj mne moc lubi aspon to nemusim hladat,prave sa mi miesi cesto na rozky tak tam hodim recept potom,len ci sa mi podaria 😅

Reni tak stastnu cestu domov 🙂
aj ja by som uz sla ale musim este pockat v aprili by sa malo sesterke narodit babo takze sa chystame koncom maja,sme pozvani aj na prijimanie boze to bude zase oslav 😨,ale hlavna vec ze zase vsetci pokope 😵

dania
13. mar 2010

Ale holy, neblaznete, pomluvime vas az pristi tyden, ted mam jen na navsteve otce, tak jsem busy... 😝 Dnes jsem ho vytahla na cykloturu a malem jsem sama vypustila dusi. Jen uz cekam, az zivitel dorazi prace, naserviruju steak a doufam, ze nebude vyzadovat zadne dalsi sportovni vykony 😀

paula
13. mar 2010

😀 😀 😀 dani jsem na tom stejne. 😉 jen nemam steak, jen rizoto 😅 😅 tak si to snad nebudu muset zehlit sportovnimi vykony. 😉 😀

holky, chtela jsem vam napsat vic, ale jsem totalne k.o. tak snad ziiitra.

rpinguin
13. mar 2010

zenule, diky za prianie peknej cesty. Uvidime ako bude, muz pride z nocnej a ideme, ak teda mohol aspon cosi naspat, uvidime kolko opitych hlav bude mat 😀 😀 😀 Nastastie ideme len do BA., tam prespime a v pondelok rano do ZA, kde budem 4 dni a potom uz len v Tatrach.
Takze sa majte fajn zenule!

neurologia
13. mar 2010

Ahojte zienky,

ja ani neviem co mam skor pisat...
vcera som upratovala ako diva vsetko som vygruntovala...dnes sme mali totiz dolezitu navstevu-domacich sme pozvali na navstevu...pretoze totiz uz okolo silvestra spominali ze nam predlzia zmluva tak sme sa chceli dohodnut teda ako to je ako to vyzera....
takze zmluva/najom nam mal koncit v oktobry...mala sem prist byvat ich dcera-ale nepride lebo este asi nevie co presne chce ale zatial to vyzera tak ze urcite este nechce mat za susedovcou rodicov 😀 takze tu ostavame co je super sme sa potesili ze nemusime v oktobry kufre balit ...kolacik som napiekla baby superacky je chutil co ma potesilo...(recept najdete v nasej peciacej teme)

janka
joj ja uz by som bola na nervy...hrozne sa to vlecie a natahuje stale len chodite chodite a nikdy nic nieje vyriesene...

inga
aj my sme dakedy spavali len na matraci...to este ked sme boli v Blave a aj nam sa paci nabytok drevo masiv ale to by sme sa nedoplatili-v irsku som videla taaaaky namakany stol no nadhera to bola aj akciu nan mali ze by sa to aj kupit dalo ale ako by som to preniesla na sk to netusim a hlavne by som tu cenu za prepravu nechcela vidiet..
inak ani u nas na spanok nikdy nezaberali veci ako hopsanie nosenie kocik (to je nas najvacsi postrach)...to spanok nehrozil ani nahodou...zaberalo ked som s nou sla do spalne zapli sme si nocnu lampu polozila som si ju k sebe-nakojila ju potom prelozila do postielky pozakryvala a buvalo sa...aj ked sa pri prenose zobudila tak v postielke potom bez problemov zaspinkala....v spalni sme boli len my dve a mali sme tam taky klud-ale toto si uz asi urcite skusala a nezabralo takze som ti asi velmi nepomohla no asponze ta snaha sa ceni no nie?

danka
kedy bude rande s ingou...a velka ohovaracia party?-ja viem vy ohovarat nebudete pretoze to je vymyslanie si a vy budete o nas tarat len samu pravdu-hole fakty... 😀

evka
ty pocuvaj ma...to nam chces nahovorit ze vam vadilo vrzganie postele ked ste z nej vychadzali/obracali sa a podobne...noooooo ved vieme preco ju menite 😀 jaaaj ale tak napis ci ste dobre vybrali...ci sa v novej postielke snivaju pekne sny... 😉

evinkaaa
13. mar 2010

Tak ahojte kocky 😀

Uff, az teraz sme dokoncili rozsrobovanie starej postele, davanie dokopy novej a poupratovali... 😀 Som maximalne grogy 😝 , ale stastna, ze je vsetko hotove a presne take, ako sme si predstavovali.

Bea - nie, nie, nie.... 😀 😀 😀 postel sme kupili novu naozaj preto, ze uz bola "stara" a vrzgala. Ziaden iny dovod 😔

Ingi - postel sme kupili 180x200. S takymi mierami sme vzdy mali a uplne nam staci. Mozno som s manzelom stara konzerva, ale nam sa voobec nepacia postele moderneho stylu - cize kozene alebo kovove, takze sme si kupili kiefer masiv. Taka sa nam pacila najviac a ostatny nabytok mame tiez taky, tak to pasuje optimalne. Tento prirodny styl mame najradsej. A teraz to vonia v spalni ako v lese. No naaadhera. Take cerstve drevo 😵 😵 😵

Steffi - takze sa ti rozky podarili? Supeeer. Aj ja ich uz chcem konecne vyskusat, ale manzel nejako nechce. On miluje slovenske rozky nadovsetko a jeho dovod, aby som ich nepiekla je, ze potom uz pre neho nebudu take uzasne a jedinecne. Lebo on ich teraz jedava IBA, ked sme na sk. Inak nie. A ked ich takto budem piect aj doma, zevraj uz ich tak velmi chciet nebude. Hm, ale "dovolil" mi, ze par krat skusit mozem 😵

Dani - takze si "sportovne vycerpana"... 😀

Jani - no, aj ja dufam, ze bude veeeeela novych zazitkov na novej posteli 😵

yanni
14. mar 2010

Reni, ctastnu cestu.Takze vy takto? Chudak R. taky nevyspaty a ty ho honis este do soferovania? 😀 A v Blave mate daku rodinu? No ja to musim dnes potiahnut az do BB. Takze koncim , lebo auto startuje uz aj sama 😀

Baby, prijemnu Velku noc vam prajem. Trochu v predstihu ale ja si idem" uzivat" a dlho sa neukazem a ani citat nebudem.

verohit
autor
14. mar 2010

caves zenule, krasny vikend vsetkym, pre tie co uz uzivaju ciest do vlasti a prichadzajucich velk. sviatkov vsetko dobre (Reni+ Katka) 😉

dadarka
a co povies na Mike, Luka, Jacob, Johannes, Maximilian, Luis, Guido, Niclas....
Mimi ma v jaslickach dokonca kamarata Balthasara... velmi sa mi to paci... moj pradedo sa volal Melicher, jeho otec sa volal Kaspar ako pubisku ma napadlo ze by sa moj syn volal Baltasar ale u mangela by to nepreslo...

Ingrid
tie tvoje typy, su ale tiez nie od veci, shodou okolnosti poznam osoby, ktore maju spominane mena, a velmi im to ide, vobec to nevyznie tak trafene, ako by sa zdalo 😎 😀
a ako si vysvetlich tie predosle tyzdne?!prve tri mesiace su tak ci tak velmi nepokojne, a su tyzdne kedy vladne este väcsi nepokoj a nervozita 😅 😒 😎 ale ak si pamätas, este ty si ma ukludnovala ze to bude lepsie..... i ked si viem predstavit, ake narocne to musi cele byt.... klobuk dolu, mas dve a este aj takto vypekas.... 😉 🙂
raz som sedela na gynde v cakarni, a jedna cerstva mamicka sa ma pytala, ze si to bude vsetko casom lepsie.... a ja ze hej, ze urcite.... a potom mi vravi, ze jedna jej kamoska jej povedala: es wird nie besser, es wird immer anders!!!! tak som jej hned povedala, ze to je najlepsie motto, a podla neho to veru tak bude... 😎

Bei
expertka nie som to v ziadnom pripade, deturence su original, takze sa kazde sprava inak ale urcite spolocne znaky sa daju pozorovat ....

dieta sa mi zobudilo takze to be continuet....

a dani ten zajko, ci lepsie povedane ten tvoj sladky Timmy... 😀 😉

Jani ty sa drz a snaz sa trosku si oddychnut a dospat, clovek ma viac sil v tazkych casoch a momentoch....

Oli, co sa tyka Paulinkinho pracov. nasadenia vobec by som si starosti nerobila.... 😉

packo

verohit
autor
14. mar 2010

Evi, tak vam prajem, nech vam postielka dobre sluzi a neskrype co najdlhsie, aby ste sa mohli v klude obracat... 😉
nasa sa tiez "rozrecnila" i ked je len 5 rocna, odkedy mame Mimi, ta si ju nejak pomylila s trampolinou a inymi sportovymi nastrojmi...alebo ze by sme tak velmi pribrali a dali jej riadne zabrat?! 😅 😀

krasny vikend vsetkym.....

jabera
14. mar 2010

veronka, velmi ta pozdravujem!!

evinkaaa
14. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀

Na materskej tretím rokom
cítim sa byť už otrokom.
Každé ráno pripravená,
že ma čaká dáka zmena,
ale večer s hrôzou zistím,
že to bol deň zas ten istý:
Plienky, hračky, kašičky
a dve zlaté detičky.
Starší o pol šiestej vstáva,
pyžamko si dole dáva.
Do práce sa s tatom strojí,
ten sa toho právom bojí:
"Nemôžeš ísť so mnou zlatko,
veľa roboty má tatko.
Mamička má času more,
pozri sa, už vstala hore!"
Ja strapatá, pomalá,
nočnú som zas ťahala,
lebo malý nechcel spať,
iba cicík cumľovať.
Manžel zdrhá: "Láska idem.
Navar niečo, hladný prídem!"
Tak bez seba od radosti,
začnem plniť povinnosti.
V ruke nočník, v druhej plienka:
"Pozri, v knižočke je lienka!
Chvíľu si tu čítaj, seď,
malého prebalím hneď."
Tvár umytá, zúbky čisté,
musia niečo papať iste.
Smerujem ich do kuchyne,
cestou otvárajú skrine.
Šaty, šperky, knihy, spreje,
zrazu nič na mieste nie je.
Dve stoličky, podbradníky,
k tomu svorný krik veliký.
Jeden nechce kašu jesť,
pritom reve o 106,
druhému sa šunky máli
a čajík vraj strašne páli.
Po raňajkách hrôza čistá,
na vychádzku oboch chystám.
Obliekaciu vojnu zvediem
a keď ich už pred dom vediem,
pri malom mi nos vykrúti,
nervovo sa takmer zrútim,
cítim to aj cez pančuchy,
pos... sa až pod pazuchy!
Druhý pokus upotená,
zvládnem ako superžena,
do auta ich oboch pútam,
"Kam ich dneska zobrať?" hútam.
"Už viem, k rieke pri kačičky,
to je ten raj pre detičky!"
Ubieha nám rýchlo cesta,
na sedačkách divo vreštia.
O hračku sa naťahujú,
zvyšných dvesto ignorujú.
V parku je to čistý des,
holub, kačka, mačka, pes -
na všetkých sa s chuťou chystá
môj dvojročný terorista.
Nemôžem ho spustiť z očí,
do jazera by hneď skočil.
Z kočíka sa rev ozýva,
celý park sa na nás díva.
Malý mi chce zvestovať,
že ho musím pestovať.
Na rukách ho teda vláčim,
ťahám tašku,kočík tlačím.
Na staršieho pritom vrieskam,
nech nespadne na preliezkach.
Keď lavičku voľnú zbadám,
od únavy na ňu padám.
A pre moje detičky,
vyťahujem čajíčky,
mandarínky, keksíky,
veď majú hlad veliký.
Po desiatich minútach,
dogebrení sú až strach.
Tak oznámim: "Moji milí,
výlet sa ku koncu chýli."
Cestou domov - radosť veľká,
zaspia obe strašidielka.
Do postieľok ich vyklopím,
varešky sa s chuťou chopím.
A pre blaho rodiny,
varím zo dve hodiny.
Priebežne periem a suším,
upratať nestihnem, tuším.
A hľa - už sú krpci hore,
musím sa mať na pozore,
výtržnosti totiž množia,
snáď len požiar nezaložia.
Vo dverách sa manžel zjaví:
"Hotový som" smutne vraví.
"Daj mi niečo na večeru,
to bol zas deň, namôjveru!"
Kým papá ja kŕmim deti,
umývam riad, zhŕňam smeti.
Posťažovať sa mu snažím,
že po chvíľke kľudu bažím.
Chápavo mi hlavou kýva,
do novín sa pritom díva.
Vytratí sa nenápadne,
na mňa ďalšia šichta padne.
Že mal prácu, musím chápať,
počujem ho z gauča chrápať.
Chalanov do vane súrim,
"Zas nestihnem seriál!" zúrim.
Mydla, šampónu sa stránia,
do postele sa ísť bránia.
V pyžamách (mám radosť veľkú)
chcú sa hrať a kukať telku.
O polnoci, chvalabohu
nevidno už ani nohu.
Hore je len mamička
a kamoška žehlička.
O pol druhej zbitá líham,
vlasy si zmyť zas nestíham.
Sníva sa mi krásny sen,
že mám zajtra voľný deň.

😀 😀 😀 😀 😀

evinkaaa
14. mar 2010

Sice sa ma to netyka, ale je to vtipne, tak som vam chcela "dopriat".... 😀 (aj ked to uz mozno poznate...?!)

neurologia
15. mar 2010

Ahojte baby,

evka
pekna basnicka...hned som z toho spravila mail a poslala vsetkym koho by to mohlo pobavit 😉

janka
ako dnes barborka uz piratila do skoly? co vravi?-ako bolo?

baby dnes ma atti pobavil on hrozne rad spi/vyspava...a dnes joss "uz" od 06:00 strasi a zobudila ho....no a samozrejme ze chvilku pobudla hore a potom opat zaspala ale my sme uz boli prilis zobudeni aby sme este zaspali...takze sa mohol zacat den ...a potom este len tak sedime a kecame a attila hovori plny krivdy no vidis to ona si vstane zobudi cely dom a potom si kludne zaspi...ale ja si uz nemozem pospat ja musim do roboty....a tak by som este spal...
no co vam poviem 😀

iii
15. mar 2010

veronika, mas pravdu, es ist schon anders! heh, to je ale dost dobra hlaska...... vies, v tej knizke oje ich wachse je na zaciatku taky velmi strucny prehlad, v ktorom tyzdni su jednotlive schuby - ked mas cas, mohla by si mi ich pisnut?

bei, no my mame budicek kazde rano o pol piatej, takze su aj ine ranne vtacata ako joss....uz sa tesim na zmenu casu, o pol siestej je to trosku ludskejsie....

panabeka, videli ste tu zuzkinu tortu? 😕

evinkaaa
15. mar 2010

Ingi - ano, ja som si ju pozrela hned, ako ju zuzka vlozila. Je naozaj proficka 😵 Ja sa tiez chcem o nieco pekne posnazit cez vikend. Este nemam nejake konkretne plany, tak dufam, ze ma nieco napadane 😀

neurologia
15. mar 2010

ingus
ja viem ze su aj ine ranne vtacata preto som dala "uz" do uvodzoviek....a ja si uvedomujem ze joss je dobre dietatko a pekne buva...ale vysvetli to chlapovi-konkretne attilovi,mne skore vstavanie nevadi ale pan velkomozny to hrozne vzdy preziva

evka
tak potom sa dufam pochvalis svojim dielkom... 😉

evinkaaa
15. mar 2010

Bea - ak sa budem mat s cim chvalit 😀 😀 😀

jabera
16. mar 2010

caute baby...

teda, ta torta zuzkina... 😨 to co je.. on si z nas robi prcu a je urcite vysokoskolsky vzdelana cukrarka... ved to nei normalne.. chudak moje dieta dostane len smotanovu.. mozno ani tu, ahhaha.

bei, skola sa zvladla, aj ked dnes rano v aute uz zase plakala, lebo neviemco, ale nastastie to moj manzel vydrzal a nechal ju v skole.. mylsim, ze to inak nepojde, lebo sa proste dievca nedokaze nikdy zaradit do bezneho zivota, pokila boris nebude malinko tvrdsi.. zaujimave je, ze ked som pre nu ja vcera isla a boli sme spolu same doma, tak bola uplne normalna, vypravala mi o skole, smiali sme sa na niecom, ucila sa trosku, proste normalka... jak dosiel boris, tak uz mlcala, obcas placlivym hlasom nieco prehovorila... on mi to neveri... 😖

iii
16. mar 2010

jani, aha, tak je jasne, kto to vsetko kazi, boris! posli ho k nam na tyzden, dievca bude v pohode a my si tu aspon trosku zamuzicirujeme 😉

neurologia
16. mar 2010

Cafte kocky,

janka
super ze bolo v skole dobre...este si poplace a nie raz neboj a ale bude to v pohode ona skusa co povoli te-reda boris dnes nepochodila a urcite to este skusi ...ale ak bude boris opat neoblomny tak pochopi ze skusat rozne finty je zbytocne... 😉
sakra janka ma nestvi ze len smotanovu tortu bude mat bartik....nahodou to je moja oblubena aj vcera som si chcela spravit ale len tak smotana do misticky a do toho pargnut par piskot a na moje prekvapenie piskoty nikde moj manzelik totiz uz vsetky pojedol a to sme si z ciech (ked sme boli v prahe) doniesli 10 balikov...ja som z nich ani nemala to on vsetko s kakaukom papal na ranajky a na veceru a potom len tak pre chut...a su fuc tak som si nechala chut zajst a stapla aspon tu smotanu s cukrom....
inak mne ju vzdy na narodky spravi moja kamoska zo strednej vzdy sa stretneme...ona mi pripravi taketo "prekvapko"

zuzka
sice tato otazka patri do inej nasej temi (tam mi mozes kludne napisat odpoved 😀 )ale cim si torticku potahovala?a toto je nejake specialna doboska...ja poznam len taku kde su platy biele a plnka kakaova... 😕

inga
aj ty vies hrat na nejakom hudobnom nastroji?ja nie ale ked som bola mensia tak bol moj sen vediet hrat na klaviri...

no baby ideme sa my nakojit....lebo si asi uz zje ruky co ich tak pcha do pusinky

neurologia
16. mar 2010

ingus
a aka bola rybka?

evinkaaa
16. mar 2010

Zuzi - no to som sa ta aj ja uz pytala v peciacej teme, ze aky potah si robila na tortu ??? 😵

Bea - nepiekla si v poslednej dobe nejaku torticku? Zeby sme chvalili aj teba 😀

Inga - no ako to chutila rybka od danky? Pochval sa 😵
Pri tejto prilezitosti sa vas pytam - mate niektora osvedceny recept na lososa v listkovom ceste so zeleninkou? Chcela by som to urobit a uz som nasla aj par super receptov, ale najlepsie by som brala nejaky osvedceny. Hm...? 🙂

Jani - takze taketo "pretvarky" hadze b.? hm, dost blba situacia, ked to potom hovoris horisovi a on ti neveri. Jasne, ze nie, ked to b. vie tak dokonale zahrat. 😖 Drz sa, snad to bude uz len lepsie 😉

honnig
17. mar 2010

Dobre ranko,
uz jsme od soboty zpatky doma z CR. Bylo super. Cesta taky byla celkem v pohode, ale kazdy tyden to absolvovat nemusim... 🙂 Pri prestupovani mi vzdycky nekdo pomohl, celkem jsem se divila, jak hodni lide se najdou, byla jsem fakt vdecna. Riskla jsem to bez kocarku, ale uz jsme se rozhodli, ze koupime golfky...... Po ceste zpatky, jeste jsme nebyli ani v Ceske Trebove, sebou sekla a ma bouli na cele. Obrovskou ☹ . Ale nastesti nic jineho.

Maxikovi prejeme dodatecne vsechno nejnejnejnej k narozeninam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , i kdyz si to Renca asi neprecte.

Super tema o peceni. Zuzka se vytahla, moooc pekny dortik. K. mela taky jeste jeden, ale ani nevim, jestli mam fotky sebou, musim pohledat.

Evi, nova postel? Preji prijemne zkouseni 😉

Bei, ti chlapi. U nas je to se vstavanim podobne. Navic K. ted breci asi tak od 3 hodin rano. Vzdycky chvilku, ale ja jsem uz tak zvykla, ze skoro nespim. Svadim to na zuby....

Jani, teeeeeda, at se to u vas uz uklidni. Dluzim K. boticky. Ma je na doma, venku ji zatim nepoustim

http://shop.deichmann.de/is-bin/INTERSHOP.enfin...

Ma siroky a vysoky nart, tak to bylo obtiznejsi vybrat, ale v techto se nam zdalo, ze se citi nejlip.

Omlouvam se, ze pisu jen rychle a ve zkratce. Nestihla jsem vsechno docist, ale na ostatni taky myslim.....Jdu nas nachystat, dneska je ockovani. Snad nebude reakce...Hezky den uplne vsem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre