Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

aadrika
28. feb 2013

@saxanka84 tak ked je tatino zo Sicilie tak je Vincenzo krasne meno 🙂 ano, my sme s manzelom obaja Slovaci a nas Teo bude mat buduci tyzden 6.mesiacov 🙂 to ale leti, sama uvidis, ked sa ti narodi...tak drzim palce pri porode 🙂

aadrika
28. feb 2013

@demi82 ahoj..nas maly mal presne to iste-upchate slzne kanaliky tiez v 3.mesiacoch, najskor sme mali len kvapkat Opthalmo-septonex a poriadne cistit ocka a masirovat jemne s bruskom prsta vnutorny kutik oka, aby sa kanalik neupchaval...tak sme tak robili ale nepomahalo...dostali sme Antibiotika- kvapky s nazvom Tobrex a kvapkali sme kazde 4 hodiny, po tyzdni sa to zlepsilo len trochu, tak sme museli na ocne, kde mu preplachli tie upchate slzne kanaliky...ked som tam bola s malym, vyzeralo to hrozne ako mu to tam sondovali ale netrvalo to ani 1 minutku a hotovo a maly bol hned vysmiaty, aj ked pri tom zakroku reval ako tur (ale myslim ze reval preto ze mu nasilim drzali hlavicku aby sa nehybal, nie preto ze by to az tak bolelo) a teraz uz je vsetko v poridku...a este nam vrveli ze u takych malych deti to byva dost caste, takze sa neboj- skus poriadne cistit ock a masirovat kutiky a mozno to bude ok 🙂

kmk11
3. mar 2013

@renatad veru neviem, ale je tam tel.cislo- alebo sa mozem spytat tej, co to organizuje ;)

renatad
3. mar 2013

Dcéra je PN tak sme museli zostať na slovensku. Tak sa nic nekoná. Nabudúce 😒

idris
4. mar 2013

babule neviete nejaké stránky kde by som našla nejaké nemecké motely ???

annie6
4. mar 2013

@mexico_16 A kolko mesacne platite?

mexico_16
4. mar 2013

@annie6 myslim 30€

anjelicek26
4. mar 2013

@demi82 - daj si poslat nieco expresne zo slovenska, ak mu velmi slzia, asi ma infekciu.... inak vytierat prevarenou vodou alebo materskym mlieckom od kutika smerom von z ocka (k nosu) a masirovat medzi ockom a nostekom, aby sa to otvorilo.

philipha22
4. mar 2013

Kocky... stracam sa... kde zozeniem kupit CICER???? Obehla som cele REWE...a asi som slepa... no neviem to najst nikde ☹

kleopatris
4. mar 2013

@philipha22 cicer je myslim Kichererbsen ci? Ja mam z tengelmannu alebo rewe, ale bio 😉, normalny som nenasla

philipha22
4. mar 2013

@kleopatris Dakujem skusim to zajtra pozriet 🙂 este ma napadlo pozriet v Tegut.. tak snad nieco najdem ...

pallacinka
5. mar 2013

@philipha22 V DMke kupis v konzerve, ten nam chuti najlepsie, aj v kazdom bio obchode, isty cas mali aj v aldi.

philipha22
5. mar 2013

@pallacinka vidis tam ma nenapadlo tiez pozriet...tam maju cely regal kadecoho... ja som sla na istotu do rewe... lebo tam maju snad vsetko... ale hladala som len podla toho ako to vyzera... nemohla som najst predtym, ako je cicer po nemecky 😅

gala79
5. mar 2013

@philipha22 dostat aj u kazdeho Turka...🙂 suseny aj v konzerve....

philipha22
5. mar 2013

@gala79 😉 nakoniec zistim ze cicer je na kazdom rohu 😀 😀

zzzzuuuuzzzziiii
6. mar 2013

@felli Ahoj, reaguji na starou diskuzy, kde jste resili lymfangiom. Mohu se zeptat na tvoje zkusenosti??? Mam rocni dceru, uz s tim bojujeme pul roku a stale to neni uplne tak jak bychom chtely. Byla na operaci, ted ji nejspis ceka dalsi. Diky za info.

mexico_16
6. mar 2013

@philipha22 Kichererbsen kupis suseny aj v konzerve v kazdom obchode 😉

gala79
6. mar 2013

@philipha22 ja som to tiez len nahodou zistila..🙂 dostala som do daru novu kuchasrku knihu "arabic food" a polovica tych korenin & prisad my nic nehovorila, tak som sla "vysnorit" k nasmu lokalnemu turkovi..a bola som uplne pozitivne prekvapena, co tam vsetko maju...od vtedy tam chodim pravidelne 🙂

philipha22
6. mar 2013

@mexico_16 no len ja som nemala predtym ani ponatia, ze je to Kichererbsen 😀 .... ja nakupujem potraviny malokedy... lebo u nas vari manzel 😅

mexico_16
6. mar 2013

@philipha22 jaj 😀

philipha22
6. mar 2013

@mexico_16 ale ucim sa rychlo 😀 😀 😀

mvmk
15. mar 2013

Ahojky, najde se tu nekdo kdo bydli v okoli Ulm, Heidenheim Badensko Würtembersko?

avis
15. mar 2013

Ahojky....my bydlime v Laupheimu.....neni to do Ulmu daleko. Pokud budes chtit muj email je datkac@seznam.cz

lulina83
18. mar 2013

Ahojte najde sa niekto z okolia Straubingu? 🙂

ebbi
19. mar 2013

@mexico_16 pri Bonne🙂

Inak nemate skusenosti s predavanim cez e-bay?? Alebo nejaku radu ako predat (par kusov nabytku)??

pallacinka
19. mar 2013

@ebbi My predavame cez quoka.de alebo ebay.kleinanzeigen.de, je to zadarmo a vzdy sme predali vsetko, co sme predat chceli.

ebbi
19. mar 2013

@pallacinka
dakujem, pozriem to.

kvetula2109
25. mar 2013

baby chcem sa spytat,co je to helva?predavaju to tu v pultovych obchod s olivami,krevetami,atd,laka ma to len neviem coto je 🙂 tak sa informujem tu najprv 🙂 diky za odpoved

frony
25. mar 2013

ahojtee 🙂)) byvam vo Freisingu niekolko km od Mnichova,je tu taky niekto ? 😉

jankabodka
25. mar 2013

Ahojte 🙂, ja hladam niekoho v okoli Hannoveru, Braunschweigu... Jaj, ako rada by som s niekym sa normalne porozpravala, nemcina je este na takej nie este plynulej urovni... Najde sa tu niekto? Ozvi sa, please!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre