Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

jabera
24. júl 2009

ahojt baby, dlho som tu nebola cumim, kolko tu toho je popisane... aspon, ze som nasla renatkin suhrn faktov.

vlastne som chcela narychlo vyzitit, ci sa tu este nerodi, ale renatka drzi!!! fajn. reni, ani sa nepytam co byt, lebo kym sem zas pridem moze byt vsetko inak.
uz sa docela tesim, az si sem zas nikedy v klude lofnem na rit, ale akosi mam dojem, ze uz to ani neni mozne. bart potrebuje stale program, uz mu nestaci len lezat s prsom v puse, tak sa hrame a chodime a vypravame a tak... je zlaty, jak vykrikuje a stale nieco blaboce. co sa tyka hybanie..hmmmm.., tak sportovec asi nebude, sice uz chvilku vydrzi na brusku ocumovat okolie, ale, ze by sa otocil na brusko sam, tak to nehrozi. uz to tak chvilku vyzeralo, ze sa to chysta, ale skutek utek....
no a mame rodny list konecneee!!!!! cize vybavit pas a prachy... neznasam urady, fuj. snad to stihne este boris.

majte sa tu zatial pekne a tesim az sa sem dostanem.

neurologia
24. júl 2009

ahoj jani,

super ze uz mate ten rodny list....a teraz idete na pas to bude mat bart svoj vlastny ze?

a veru je tu plno novych ludi a vecer to tu zije baby toho nakecaju jedna radost.... 😀

evinkaaa
24. júl 2009

pekne poludnie kocky. 😉

a mame tu piatok a vikend pred nami. Ake mate plany na vikend?

U nas bola vecer nehorazne burka az do noci, ale potom to nejako ustalo. A teraz je krasne sviezo a svieti slniecko. JE pekny den, ale nie dusno. Super 😉
Ja na vikend nejake velkolepe plany nemam, pretoze manzel musi zajtra pracovat, tak pride ku mne Katka (vsak KAti?!) a urobime si "Weiberabend" alebo "Videoabend". Uvidime, co nas napadne 😀
Kati, ozvi sa mi este "per mail", dodiskutujeme este detaily. 🙂

Jani, super, ze si sa ozvala. Urcite mas velmi malo casu, nielen preto, ze si na slovensku a navstevujes znamych, ale aj preto, ako pises, ze bartik vyzaduje zasa viac pozornosti. 🙂
Je to fakt 24-hodinovy job, vsak?

bea - tak nech ti pranie vyjde a aj pradlo stihne uschnut, kym pride burka. JA som vcera prala postelne pradlo a vsetko uschlo za hodinu. No, ale ked je tak horko, tak sa necudujem. Ale parada.
A vcera podvecer som aj zehlila. Uff. Zehlenie mam vcelku rada, ale zehlit, ked je tak horuco vonku, to je o dusu 😒

rpinguin
24. júl 2009

no zeny, dnes nedrbete? 😉 ved nemam co citat 😀

neurologia
24. júl 2009

aaaa renca ma obehla presne nieco taketo som chcela napisat ze nic nepisu a clovek nema co citat.....iba chodi a pozera a nic...

neurologia
24. júl 2009

reni ved ty uz budes zachvilku rodit ty kokso....ved ja uz sa neviem dockat oktobra ked ja budem tak daleko uz chcem chystat vecicky pre babo a tak chystat sa nan......

ved dnes sa tak divne otocila ze mi spravila take smiesne brucho ...mala som ho ako stan

evinkaaa
24. júl 2009

caute baby,

no mate pravdu, dnes je tu akosi ticho 😀
Katka nam tu chyba 😉 😉 😉 Ale ta je chudatko mozno este v praci alebo uz na ceste domov.

bea - uz sa tesis na porod? a na malicku?

reni - a ty ako?

neurologia
24. júl 2009

dlho mi akoby nedochadzalo ze som tehu....ale ako som bola u doktora a tak tak to bolo lepsie a teraz ked sa hybe kopka otaca sa tak uz sa velmi tesim..a ten porod neviem co mam cakat neviem si to predstavit ale zatial sa nebojim-aspon to....

no a je tu taka vikendova nalada-nikde nikoho

tobik
24. júl 2009

Ahojky holciny!!!!!

Zdravim vsechny nove holciny!!!Ja jsem Zdenka a patrim mezi ty,co se objevuji jen obcas 😉 😎

Reni,jses zlato,ze jsi udelala souhrn pro Zuzku(?),jinka bych byla total mimo.Drzim pesti s bytikem,at to klapne a jak uz nekdo vzpominal,setri se.My se stehovali take pred porodem a nakonec jsme se nastehovali v nedeli a ve stredu casne rano uz byl M na svete,o 14dnu driv...A take jsem nic netahala.SETRI SE! 😉

Jinak u nas opet zautocila nejaka viroza. 😝 L do vcerejska horeckovala,M mel nastesti jen par dnu rymu a ja uz druhy tyden skrehotam jako vrana a navic mam ruku na dlaze,takze nadhera.A to byli pred mesicem obe deti na ATB,my se z toho letos snad nevyhrabeme.No,ale uz je lip!No a trochu i z veselejsiho soudku 😉 M oslavil 4te narozeniny a ze vseho nejdulezitejsi pro nejk je,ze uz jsou mu 4!!!Ve skolce se porad vsichni ''prepocitavaji'',tak uz je taky velkej a ne novej! 🙂 😉 Pekla jsem dortik,ten se povedl i chutnal,tak jsem byla take rada.

Holciny,tak se mejte vsechny moc krasne a uzivejte krasneho pocasi a dovolenych!!Mmmj,my za tyden vyrazime na min 3tydny do Cz,tak se objevim zase az po navratu 😉.Reni,ne ze me vymazes z tabulky 😀

A vsem tehulkam co nejsnadnejsi porod a zdrava miminka!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

yanni
24. júl 2009

no ved ja som uz tu baby. co to tu pocujem, ziadna nalada. Akurat tak pod psa....

evinkaaa
24. júl 2009

Ahoj katiiiiiiii.
no ako sa mas?
napis mi este kratko info ohladom zajtrajska. (kedy a ako?)

yanni
24. júl 2009

uz som napisala mail. zial nebude nic. citaj ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

evinkaaa
24. júl 2009

uz som si precitala.

Skoda. No nevadi, nabuduce.
Takkze zajtra nemusis tak skoro vstavat?

yanni
24. júl 2009

no aspon si mozem pospat. no ale z vikendu nebude nic ked pridem az okolo 21:30 domov. na nervy. a nedelu zese celu prespim.

yanni
24. júl 2009

joj baby fakt sa tu nic nedeje. ved piste daco nemam co citat. ved deturence uz spia, ci nie???

evinkaaa
24. júl 2009

Uf, no to ti verim.
Vikend v prd.eli ☹ ☹ ☹
A to pocasie tiez nepridava na nalade, ze?
Hroooza

evinkaaa
24. júl 2009

Kati, tak podme sa zabavat my dve 😀 😀 😀
Moj manzelik tiez este nedosiel, tak sa tiez nudim 😨

rpinguin
24. júl 2009

no ved ja mam navstevu, tak kecam aj mimo 😉

Zdeni, nestras, to fakt sa Martinko narodil o 2 tyzdne skor? Ma nestras, ved ja som zabalila 2 skatule a to je vsetko, teraz do nedele zasa nic ☹ Dnes som ozehlila 2 pracky, dalsiu zasa oprala a mozem zasa zehlit. A fakt neviem, kedy sa k baleniu dostanem. Inac, my dve sa musime konecne k nejakemu stretku dokopat, ale asi najblizsi rok to nebude, kvoli mimcu a zrejme aj pocasiu ☹

Bea, ako prvorodicka mas vyhodu, ze nevies do coho ides, tak pohoda.

No a esteze vam dvom to stretko nevyslo, inac by som ticho zavidela 😉

rpinguin
24. júl 2009

zenule, idem do hajan, necitim si chrbat, tak pekne vikendujte,
papaaaaaaaaaaaa

yanni
24. júl 2009

reni nezavid, ved som povedala, 300 km je akoby kamenom dohodil 😀

evinkaaa
24. júl 2009

Reni, ty si ale neprajnicka 😀 😀 😀
Nemas nam co zavidiet. 😉

yanni
24. júl 2009

no ja mam viac co zavidiet

evinkaaa
24. júl 2009

kati a co?

yanni
24. júl 2009

no vsetko

evinkaaa
24. júl 2009

konkretnejsie... 😀 😀 😀

neurologia
25. júl 2009

ahojte kocky,

ake mate pocasie no my mame take kadejake..rano sme sadli na bicykle ze sa trochu prevezieme a boli sme dobre obleceny ale kosa bola ako v ruskom filme...potom prsalo zrazu vykuklo slnko opat sa zmrakalo poprsalo potom prsalo so slnkom zacal fukat vietor....no som z toho pocasia magor 😉

takze sa budeme drzat blizko bytu....som si myslela ze zrealizujeme nejake kupko ale takto urcite nie....jaaaj

a aky program mate na vikend vymysleny vy?

evinkaaa
25. júl 2009

Caute baby,

bea - no to pocasie je u nas velmi podobne tomu, ake si popisala. Tiez sa strieda slnko s dazdom a vetrom.
Takze nejake outdoorove aktivity sa planovat velmi nedaju. Teda daju, ale urcite bude clovek mokry.
My si asi urobime turu na bicykloch s manzelom. Ale az zajtra, pretoze dnes musi pracovat.
A ak bude pocasie velmi zle, ze ta tura nevyjde, tak navstivime nejakych kamaratov. 😉

mausi
25. júl 2009

Cau holciny !!!!

Emicko, ja bydlim sice v Bavorsku (Allgäu), ale musim se zastat Osten - verte neverte, ale jsou tam opravdu i hezky mista a prijemny lidi !!!!! 🙂 Ja tam jezdim rada a mame tam pratele i rodinu. 🙂
Jinak si myslim pamatuju, zes tu uz byla... nejsi teda z Trieru ? Asi jsi to uz nekde ted psala, ale ja jsem zatim vsechno nedocetla.

Holky, musim vam napsat, co se mi nedavno stalo, jeste jsem vam to ani nerekla. Rebecca je tak trochu drak, strasne temperamnetni a bojovna 😀 , kdyz neco dela, tak poradne a z gruntu. 😀 No a tuhle si hrala s takovou plechovou kacou (Kreisel), ja se k ni skolnila a ona, jak mi tu kacu nejak chtela ukazat nebo podat, prastila me s ni do zubu a vyrazila mi kus predniho zubu, podotykam jednicky nahore !!!!! Vypadala jsem jako magor, kdyz jsem se koukla do zrcadla, malem me ranila mrtvice. Hnedka jsem si delala termin u zubare a ten to za dva dny na to spravil, coz muzu byt rada, ze to vubec slo. 😝 Dva dny jsem se stydela se usmat. 😀

Jinak u nas taky leje ..... ach jo. Ja bych se rada na vikend zas jela podivat do Tuebingen (moje oblibeny mesto), ale za takovyho pocasi..... no a je to od nas trochu z ruky.

Tak zatim pa

mausi
25. júl 2009

Zdenicko, to je mi vas lito, ty se chudinko za cely tyden fakt nezastavis !!!! A jak to, ze mas ruku v dlaze ? To jsem vubec nevedela, co se ti stalo ??????

mausi
25. júl 2009

Emi, tak jsem se uz prohrabala i k tomu Trieru ... tak si te pamatuju spravne. 😉 Kdysi jsem ti slibila, ze se znamych pozeptam na porodnici v Trieru a pak jsem na to uplne zapomela, musim se ti teda omluvit. Koukam, ze pises, ze budes rodit v Lucembursku... muzu se zeptat proc ? Nasli jste tam lepsi porodnici ? A pojisteni ti to hradi ? Ma Nemecko v tomhle smeru s Lucemburskem nejaky zvlastni smlouvy ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre