Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

dania
18. sep 2009

Cauky, my jsme dojeli do Cech v pohode. Jen ty ceske silnice, jak ja je nesnasim! Ja si vzdycky pripadam, ze za hranicem zacina dzungle. Fakt adrenalin. Tady se asi kazdej chce dostat co nejdrive na krchov nebo co?!!!

Timmy je v sedmem nebi z babicky, a opacne taky tak. Taky dostal kupu darecku a honi fretku. Jak ja ho dneska dostanu dopostele???

Reni, a ty kdy obnovis tabulku, ses takova turbozena, dve deti zvladas levou rukou, tak nova tabulka bude pro tebe hracka 😉 No vazne, klobouk dolu!

Yanni, a co, nejaky potencialni otecko na obzoru???

Jinak jestli nedostanu T v pristich minutach do postele, tak asi odpadnu a uspavat bude babicka. Papa!

jabera
18. sep 2009

ahoj, yanni, ty si myslim katarina, ze? mam dojem, ze si odisla, ked ja som sa vratila. tak vitaj doma. my mame cca 22 stupnov, tak sa este da,ale kosa uz je, rano a v tieni ... no, asi sa blizi zima.

renci, tak maxik nema chybu, pocuvaj. ved on je dokonale dieta.. a tie fotky by si aj mohla ukazat, chudatko, tak ho navsteva nebavila. ja to s tym vlacikom vydrzim, on je aj tak skor pre sediace deti, tak ma to az tak netrapi zatial.

evi, mas pravdu s tym hranim, uz som ho okukovala, ze co vlastne dokaze a tak.. dost hulaka vselijake muziky a zvieracie hlasy, este ma aj svihne z neho.
ale tesim sa velice, nasla som ho na nete a menej ako 60 eur ani nikde nestal, tak to bol naozaj kauf ...

baby, dobru noc, ja uz akosi padam na hubu.

marosko
18. sep 2009

Ahojte baby,

Kati, vitaj spat.

Reni,aj mne nadel tych 10% z tvojej povahy.Ako Janka pisala alebo sa to da naucit? Tak hod sem "navod". Od Ingi este trochu nadhladu a rozvaznosti (na mna tak posobis) a zivot je prechadzka ruzovou zahradou. No hold kazdy sme nejaky a aspom sa mam co ucit.

Reni,Evi ked ste sa tu rozpisali o tych kolacikoch ,tak hodte typ ake maslo pouzivate miesto slovenskej HERY. Ci uz do kremov alebo aj do cesta. Alebo len klasicke maslo?

Dani, co sa tyka toho poobednajsieho spanku,tak si myslim,ze je to u kazdeho dietata inac. Nas Maros ten mal a aj ma spanok za trest.U neho bol problem ulozit ho uz od 2 rokoch. Dokonca aj v skolke nedokazal ani len oddychovat a ked zaspal tak, v case ked ine deti vstavali. No Sonka,ta "ked to na nu pride "zalomi aj za stolom pri jedle. Poznam pripady,ze niektore deti si museli ist dokonca lahnut este ked prisli zo skoly v prvej triede,aby boli schopne pokracovat s ulohami.

My mame zajtra na plane vyleik do Regensburgu.Verus,hod typa co kuknut vo vasom meste s detmi.

Monique13, my sme od Landshutu,presnejsie Ergoldsbach. Smer Regensburg.Tak napis nieco viac o sebe.

evinkaaa
18. sep 2009

Dani - to je parada, ze ste uz v Cz a mali ste dobru cestu. No nechaj sa timika vytesovat z babicky, on odkvecne uz sam, ked nebude vladat. Aspon ti bude zajtra dlhsie spat, nie? A ako dlho vlastne ostanes?

Jani - no to bol teda dobry kauf. Sa ti oplatilo urcite. Bud rada a vytesuj sa a daj troska pohrat aj bartikovi 😀

yanni
18. sep 2009

evi dik za suhrn. akze baby maju veselo 😉

Dani to nie len v cechach. Na SVK je to to iste. Ved to je hroza. Uz v Blave ma ide slak trafit. A pokym pridem k nasim tak mam dojem ze tych 200 km idem nekonecne dlho. A to sa na slovensku este jazdy akoby bez pravidiel. No ja fakt neviem. ako v inom svete.

No a otecko este ziadny, pokukala som aj nejaku slovac, ale nejako mi pripadali vsetci dost primitivny. no ja fakt neviem. Na wellness bol jeden maser, ze vraj z Oravy, skaredy nebol ale nejako nemal nic v hlave. No ja neviem, mozno som narocna, co ja viem.

A ako dlho ostanete v Cechach? A kde to vlastne ste?

Jabera, no spravne si si zapamätala. to som ja. No mne je tu nejako zima. Ak vykuklo slniecko, ale potom zase mrholilo. No nemecke pocasie, nic nove. Na SVK prsalo za 3 tyzdne 3 x a aj to len asi len taky letny dazdi, z toho jedna burka ale to bolo vsetko. Len som si spalila nos v zahrade 😠

evinkaaa
18. sep 2009

Marosko - ja pouzivam klasicke normalne maslo. Kupujem iba Kerrygold butter. 😉

evinkaaa
18. sep 2009

Kati - natierat sa mas s vysokym UV faktorom 😀 😀 😀 a tak si nos nespalis. A co si nesplasila nejakeho fesneho suhaja 🙂 . By si nam teraz rozpravala nejake vtipne zazitky. Tak ustup troska v tvojich narokoch a potom sup nejakeho hned najdes. 😀

yanni
18. sep 2009

no ja tiez len normalne maslo, take obyckove za 80 centov. Alebo aj margarin, ale len ten 80 %, tie 40 ci 20 % nie su dobre na pecenie. V ceste ten rozdiel ani necitit ale aj mas nejaky krem tak len s maslom, tam citit ten rozdiel.

Juj babizne ja sa uz tak vytesujem ze som znova v DE. Ako male dieta 😀

No Evi, ziadny slovensky Janosik nebude. Ten maser by stale asi za to ale len na masirovanie. Ved sprosty ako tago. Ja nic nebudem skresavat, ved uz sa nejaky najde.

evinkaaa
18. sep 2009

Kati a preco bol sprosty ako tago? Podla coho si to usudila, ze nema nic v hlave?

yanni
18. sep 2009

no trepal len same hluposti. aj allgemeinbildung bolo pod psa. s nim sa nedalo o nicom porozpravat. on len auta a tak. Este ze nemal niekde v nose pearcing ako krava (myslim ze kravy to v dnesnej dobe uz maju tiez v uchu) 😀 😀

evinkaaa
18. sep 2009

Kati a o com ste sa potom spolu rozpravali? 😉

yanni
18. sep 2009

no potom vlastne uz o nicom, ked sme si nemali co povedat. Dala som sa vymasirovat, ved na to tam aj bol, a bolo. Potom uz len tak cudne zazeral, ktovie co si myslel.

dania
18. sep 2009

No Kati, sem chtela prvne napsat, ze kdyz byl pekny, tak by to treba za hrich stalo, aspon dite by bylo pohledne, ale clovek by chtel, aby melo i neco v hlave, co? A piercing nebo nausnice u chlapu na me pusobi vcelku odpudive. Ale pamamutu si doby, kdy se mi dokonce nausnice u kluku libily, to uz je ale davno 😀

dania
18. sep 2009

Holky, a diky za povzbuzeni ohledne tech dani, zvladnu to sama, bude to dobra lekce, v Cechach jsem si je delala taky sama, tak co...

Tak dobrou, dite odpadlo a ja jsem na poslednim tazeni. A Dostojevsky nikde... 😉

evinkaaa
18. sep 2009

No ja by som tiez asi bola ticho. Aspon si si masaz vychutnavala plnymi duskami ,vsak? 😀
Piercing ma tiez nelaka vobec. To je jedno kde. Mne sa to vobec nepaci. A mne sa nepacia ani retiazky na muzoch. Otazka vkusu. Ten moj ma iba ehering a to je vsetko. Velmi mu pasuje a som rada, ze nenosi ziadne retiazky, nausnice, piercingy a podobne veci. 🙂 Ale ako som uz spomenula - geschmacksache

evinkaaa
18. sep 2009

Dani neboj, Dostojevsky sa urcite dostavi neskor 😀 😀 😀

yanni
18. sep 2009

No dani ja radsej pekne a mudre dieta. To je najlepsia kombinacia 😀

No ja si tiez robim dane sama uz vela rokov, tak ako Renca s WISO a super. Program ti tiez ta tipy co by si mohla este odpisat, ovela horsie ako Steuerberater to nie je a stoji len 29,95. Raz sme to vyskusali s mojim ex dali urobit aj jeho BErateriky a ja som na skusi urobila aj s Wiso a vyslo to skoro rovnako. Mne sa toho odpisat vela neda kedze som slobodna a bezdetna. Ty by si mohla napr, zadat aj Kinderbetreuuung alebo Haushaltshilfe, ved si prestuhuj knihu k programu, myslim ze to je ku kazdemu, alebo aj na cdcku alebo podobne.

yanni
18. sep 2009

no ja som tiez len za slusne a seriozne vyzerajucich muzov 😉

Masaz bola fajn ale bahno este lepsie. Mala som ho vsade 😀

Co, kto je Dostojevky? Samozrejme okrem toho, ktory je uz davno pod zemou?

evinkaaa
18. sep 2009

Kati a kde si bola v bahne? 😢
Dostojevsky je Verus. Volame ju tak, lebo ona pride vzdy neskoro vecer a pise dlhanske romany. 😉

rpinguin
18. sep 2009

ale zienky, ved nie som super zena, vsetko pomalicky, klidasek a potom to ide 😉
Dani a vies, ze som na tu tabulku dnes myslela? Ok, urobim este tento vikend, ved ked som sama stiham viac ako ked je muz doma, tak sa budem cinit, takze zeny
ktore pravidelne prispievate (aj raz do mesiaca staci ako trebars Tobik Zdenka), tak mi dajte tie patricne udaje do IP (do nedele) a doplnim to.

Dani (marosko) tak ja na pecenie len maslo, ale len obycajne za 65 centov, na jedenie kupujem zasa Landliebe. Som akysi Landliebe fan 🙂

Kati, no vitaj spät. Ty akoze cakas od masera nejaky super dialog? Ved je tam na pracu a nie na rozhovory, asi sa moc sustredil na tvoje telo 😀

Evi, takze dnesnym dnom si sa stala zenskou na suhrny a tym ma odlahcila 😉 Takze ked sem nabehne Zuzka alebo Zdenka, tak im vsetko pekne zhrnies a je to 😎

Jani, to hadam nechces tu strasnu fotku. Tak ja ju tam dam a zajtra vymazem. Nieco hrozne a to sa tak super fotieval.

ked sa bavime o hrackach, ma z vas niekto nejaku "Kugelbahn"? Gulicky ale nechcem, nejake auticka by neboli zle. Viete odporucit nieco? Si myslim, ze Maxik by sa s tym zahral pekne a chudak ani moc hraciek nema. On akosi len knizky cita a hra sa so Schleich zvieratkami, ktore mu sem-tam kupim.

evinkaaa
18. sep 2009

Renca - a ty si myslis, ze funkciu pisania suhrnov prijmem??? 😀 😀 😀

rpinguin
18. sep 2009

jasne Evi, musis, mas tu prehlad a pozorne citas 😉
ja nemozem robit predsa vsetko 😎 😀

Jani, tak tu to mas:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

zajtra to mazem, v druhom albe som dala aj dnesnu s Matildou...
zenule, padam do spisa, dobu vsetkym!

evinkaaa
18. sep 2009

Reni - fotocky su nadherne. Placuci Maxik je tiez krasny 😀 . Tu fotku mozes kludne nechat. A ta fotka, kde su obidvaja spolu je rozkosna. Taki su chutnuckiiiiiiiiiiiiiiiii. Aj ja ceeeeeeem 🙂

verohit
autor
18. sep 2009

Caves zenule, tak vas vsetky zdravim i tie co spite i tie co nespite.. 😉 a vy cakate na pana Dostojevskeho, ten isiel dnes na Oktoberfest s bratmi Karamazovcami 😀

jaj, my sme sa tiez veru nenudili... zase sme mali s pekla stastie... Mimi je posledne dni nejaka moc diva, neviem ci rastie a meni sa jej tazisko... ona uteka jednym smerom a pozera sa zial inde a potom to konci tak ako to konci.. napikovala to rovno na roh postele ☹ 😝 poranila si usko, ono to sice vyzeralo ovela horsie ako bolo(cele bolo zaliate krvou) ale nedalo mi a isla som s nou k doky, aby som nieco nezanedbala, vo vnutri ucha... ale chvala bohu vsetko o.k.. Mimi je moja statocna slecna... je to skratka nezmar 😵 a potom sme hned isli kuknut tatu, a ten bol taky unaveny, ze som ho hned poslala s Mimi si lahnut hore do kanclu a ja som dole makala a predavala o sto sest... 😉 a ked sa obaja vychrneli tak sa cely vecer spokojne vycierali.... 😉 😵

Evi
hm, na teba som dnes myslela, ze vy uz urcite vyspevujete Prosit na Oktoberfeste.... a vy takto lenosite doma?! 🙂 super "vycuc" si spravila.... takze by bolo fakt dobre keby si sa ujala ulohy "sesersovatelky" ved treba Renku trochu odbremenit 😉
no parada, ze mate so svokrovcami taky dobry vztah... aj ja mam (svokra zije v Alzirsku) 😀 ale nie.. v skutocnosti by som bola rada keby sme boli blizsie a mohli sa casto vidavat... minuly rok tu bola mesiac a bolo supi!
a tvoj manzelik je Nemec???
moju adresu ti poslem do i.p.
a co sa tyka sasiek-masiek na muzoch, tiez nemusim pripada mi to 😝 :- moj drahy ma tiez len obrucku..

😉 to iste som sa chcela opytat aj Beatky?? no vidis ze si objavila vhodnu konfekciu, ver mi kto nevie, ani mu na um nepride, ze je to oblecenie tvojho mangela
😉

Jani
tak tomu sa hovori Schnäppchenjäger 1.Klasse 🙂 super kupa... viem asi o ktory vlacik sa jedna... ma ho aj moja neter... my mame nieco podobne len vo väcsom vydani... tak zatial sa s nim asi fakt budes hrat len ty?? MImi mala este okolo jedneho roku z tych zvukov strach, ale teraz si to pusta a napodobnuje slona, opicu papagaja a leva 😀 😀 😀 ten zverinec fakt stoji za to!!

Reni
ty duracell, boze zenska tebe sa asi poblaznili hormony, kolkou energiou srsis!! foto su nadherne, Matilda je fakt krasna, a ako sa s Maxikom k sebe maju
😵 😵
tak Maxik uz spava sam? a kolkokrat sa ti budi v noci?? tak super ze ste si navstevy uzili, kuchynsky bordel pocka 😉 ta foto nema fakt chybu 😀 😀 hlavne ten paradoxny komentar 😀

Katka
ahoj, my sme este tiez nemali velky kontakt, lebo si furt na SVK 😀 ale vitam ta zase spät.... a mohli by ste mi objasnit situaciu?? mas dieta, ci nie?? a hladas nejakeho tatku 😅 😕

Dani
no super ze ste dobre dorazili, a Timmymu sa vobec necudujem ze sa tak tesi z babicky 😉 😵 ty si oddychni a uzivaj vzduchu vlasti 😉
a dane si sprav sama, urcite to zvladnes, len si nad to treba trochu sadnut 😉

verohit
autor
18. sep 2009

Ingrid
no s tymi tvojimi vzahmi si ma zase dostala 😀 😀 😀 to je dobre ze mas uz len jeden, lebo okolo Poltaru atd. to okrem prirody neni nic moc 😀 😎
inak sila, ze kazdu hodinu 😕 😕 dufam ze ten cipok zacne coskoro posobit!!! inak jemne stahy som aj ja mala od ca. 25.tt, aj tvrdnutie brucha, ale u teba je to asi ine..
a co sa tyka zapalov, no mas pravdu predist sa tomu akosi neda, aj u mna sa to furt objavilo ako blesk z cireho neba, ale hned prve pocity ako som zacitila, ze je nieco tvrdsie, hned som si pacla Kirschkissen, vymasirovala a potom studena kompresia, takze to uz potom nenaberalo taky spad, ako tie prve razy... to bolo fakt velmi neprijemne!!
ocina pozdravim, to vidiet ze hutoraci su na jednej lodi 😀 😉
no Pali vam veru vymyslel pekny program.... ved vy s Elenkou behajte po exterieroch(aspon si uzijete slniecka) a on nech si beha vo vnutri... 😎 😉
a ramadan sa nam pomali zavrsuje, este zajtra a v nedelu by mal byt Fest... takze som uz nakupila darceky, Mimce oblecko... a sme pozvani ako kazdy rok k nasim znamym tak sa uz tesim.... tento rok to super vyslo na nedelu.... 😉 v Rgbg je den deti, tak sa poriadaju rozlicne akcie, tak dufam ze stihneme aj to...


Dani (Marosko) no fantazia, dufam ze nepisem neskoro.... pozerat je toho dost! tak taka klasika na slepo je Dom sv. Petra, potom kamenny most, s historickou kuchynou ktora je najstarsia v Europe, stara radnica, Thurm und Thaxis Schloss, moznost vyletnej lode napr. na Walhalle, StadtMaus ponuka rozlicne "Vorführungen" ale to vy skor s detickami asi len tak volnejsie...
a do i.p.ti poslem moje tel. cislo.. ak by ste mali chut a cas, tak Vas pozyvam na kafe k nam do kseftu, sme v centre mesta 😉

damy idem spinkat, dobru a prajem vam vsetkym nikym a nicim neruseny vikend! 😎

verohit
autor
18. sep 2009

ach a este ma napadlo, ja pouzivam na pecenie Sanellu.... som s nou velmi spokojna a s tym mnozstvom ked napeciem mame tiez problem, ale to sme tiez vyriesili... nakrajane kolaciky dam do alobalu a do Frischdosen a prasknem do mrazaku, a podla potreby odtavujem!!! su fakt cerstve!! 😉

iii
19. sep 2009

katka, vitaj spat....heh, dobry typek 😀

dani, prvykrat pocujem kritiku vlastnej krajiny od juhocesky - vsetci moji spoluziaci z juznych ciech boli totiz strasni patrioti a nedali na cechy dopustit. ale skus prekrocit este jedny hranice na vychod a potom uvidis tie cesty!
no to musi mat t. radost, pamatal si babicku? ja mam pocit, ze e. ma z konkretnych ludi mis-mas, hlavne z deti. stale tvrdi, ze sa na spielgruppe hrala s timmym a ze sme na chodbe stretli babku (strara susedka)...minule bola presvedcena, ze obama na jednej fotke je stryko martin z prahy...

dani marosko - ja pouzivam biskin, je celkom fajn

jani, na e. nekricim z jedineho dovodu, a sice, ze sa potom urazi a zatne a nic nakoniec nevyriesime. ale dik za kompliment - predtym bola ta rozvaznost dosledok kojenia........bojim sa, co to bude za zustand, ked tento hormonalny kolotoc (tehotenstvo, kojenie) raz skonci

reni, nadherne fotky, m. je tak strasne malicka...oooch, krasa. heh, ta fotka s m. mi tiez niekoho pripomina 😀

veronika - super, ze nic vazne sa jej nestalo. tych urazov este bude, ze? ozaj, m. jazdi na trojkolke?vie uz pedalovat?

rpinguin
19. sep 2009

dobre ranko zienky,
nehoraznu noc mam za sebou, skoro kazdu hodinu a pol som malu krmila, strasne, ale ten spln
😒

Ingi, tak idete na tu IAA, ci ako? Alebo zajtra? Joooj, akoby som isla, mne sa tam strasne paci, len keby nebolo tolko ludi vsade, to je na figu. Inac presne ako pises, aj ja som zistila, ze ked na M. zakricim, tak je urazeny a este sa aj rozplace. Tak ja neviem, ci su vsetky take.
A vy mate stryka tmaveho, ked si ho Elca pomylila? 😀

Verus, no mne hovoris, ze som akcna, ale ja sa tmolim len doma s detmi a okolo domacnosti, ty ale chodis este do obchodu makat, takze toho mas teda tiez dost. No a Maxik spi v noci, ale ma ten zlozvyk (samozrejme mojou pricinou), ze pije to mlieko, ktore si berie sam z komody. Ma tam dve flase polozene a v noci sa obsluzi, ale uz riedim vodou. Problem je, ze musim v noci niekedy prebalit, co je taky zmoceny z toho pitia, tak ja neviem, co je lepsie.

Evi, diky, neboj, aj u teba bude, ale este si rok snazenia neprekrocila, takze si v norme. A kedy si idete dat do hlavy? Vecer?

iii
19. sep 2009

reni, palo isiel nakoniec na nejaku semipovinnu veranstaltung z prace, takze IAA sa nekona - no ajtak to mame 2,5hodiny do frankfurtu, co sice nie je vela, ale zabavat e. 5 hodin jeden v aute je tiez fuska. boli sme tam pred 4 rokmi a parada, pekna akcia, aj ked nie som ziaden auto-fanatik, kazdy si tam nasiel svoje.
okolo 2 tyzdna maju ale drobci prvy rastovy spurt, pokial sa nemylim, tak to by tiez vysvetlovalo tvoju noc...

evinkaaa
19. sep 2009

Ahojte,

Vcera som zabudla reagovat na Ingus. Ingrid - co som spominala tu skusku prekladatelstva, tak ta sa robi raz za rok alebo dva roky. JA sa zatial pripravujem. Prekladam co pride pod ruku. Spiegel, Stern, Süddeutsche Zeitung. Tu nejde o lahky preklad, ale o odborny a ked predkladas napriklad nejaku literaturu, aby si prelozila presne v tej "pointe" ako to autor myslel. A to je mnohokrat to najtazsie. Ale snazim sa. 🙂
A ano, so svokrovcami mame nadherny vztah. Ja mozem povedat, ze som s nimi vyhrala v Lotte. Su naozaj uzasni. Charakterovymi vlastnostami a nazormi na zivot su presne ako moji rodicia. Takze vsetko klape ukazkovo a chodievam k nim strasne rada. Nie su mi ziadnou nahradou rodicov, pretoze rodicov mam iba jednych (na slovensku), ale ked mi je za rodicmi smutno, tak v pritomnosti svokrovcov na smutok nejak zabudnem. Vzdy ma povzbudia, ked som "na dne". To je take strane fajn 😉

Verus- to je pekne, ze si na mna myslela. Ale ja som vcera este nemohla byt na "Wiesn". Oktoberfest (u nas nazyvany Wiesn) zacina az dnes. Az dnes o dvanastej pride na koci "Bürgermeister", bude do toho sudka "buchat" (uvidime na kolko krat sa podari tento rok) a potecie pivo. A pri tom potom zakrici "O`zapft is." (bavorsky samozrejme) a tymto sa slavnostne otvara Oktoberfest. No uz sa tesim. Na dnes hlasili dokonca 24 stupnov, to by bolo fajn. Ak pocasie vydrzi, tak chceme ist s manzelom poobede na bicykli sa trosku kuknut nan, lebo zajtra ma poobede dost prsat. No uvidime. 🙂 Verca, moj manzel je Nemec, ano. A dik za adresu, poslem ti recept.

Renca - ano, aj lekar mi povedal, ze rok snazilkovania je v norme. Po roku (januar 2010) mam prist znova a budeme sa snazit hladat pricinu. No tak - hor sa do toho!!! 😀 A vypit si ideme asi dnes podvecer. Podla pocasia. Ale ja aj tak pivo nepijem a moj manzel na Wiesn tiez nie. Normalne mu prejde chut, ked vidi tu cenu, zevraj 8,60 euro 😠
My si tradicne kazdy rok davame u "Käfer" salocku kavicky a "Auszogne" a potom si tu salocku aj kupime. To su tie krasne "Sammeltaste" a my si vzdy kupime. A prijemne sa z nej pije kavicka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre