Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

kmk11
21. feb 2012

@evinkaaa takze buduci rok to isti? 😀

evinkaaa
21. feb 2012

@kmk11 - kati, presne ako hovoris.......ked je dobra partia, tak je to potom cele dobra sranda. 😀

kmk11
21. feb 2012

@evinkaaa veru, veru 😉

yanni
22. feb 2012

@rpinguin Renci, tak ta beriem za slovo, spracuvaj, ale nie pomaly, skor by som povedala, rychlo, veeeeeeeeeelmi rychlo R. a na buduci rok sa ide. No ked chces ubytko na urovni, tak musime bukovat v lete ;-DDDD

kmk11
22. feb 2012

@yanni hmmm a nie je leto neskoro? nemala si bukovat uz vcera??? 😀 ... pri svojich pozorovvaniach vychadzam cisto zo znalosti oktoberfestovych pomerov 😉 karneval v Koline nie je asi nic ine (inak je Kol_n s -y alebo s -i? )

yanni
22. feb 2012

@kmk11 no tak ved do Februara, hm, to sa uz nieco najde.

Kolin nad Rynom je samozrejme s "i". Ved Kolyn je uz na pohlad strach a hroza 😀 😀 😀 😀

kmk11
22. feb 2012

@yanni ja sa nebojim ani Kolyna 😀 ja aj po lese plnom medvedov sama chodim 😀 😀 😀

yanni
22. feb 2012

@kmk11 😀 😀 😀

rpinguin
22. feb 2012

zeny, toto som vam este neukazovala, sa zasmejete 😀

http://www.vietnamtravel.cz/index.php/clanky/25...

yanni
22. feb 2012

@rpinguin Renci no ja sa tiez rehlim. Hlavne ten koniec je suprovy. A my sa stazujeme na slovenske zdravotnictvo.....

rpinguin
22. feb 2012

ani z postele nevstala 😀 😀 😀 😀

yanni
22. feb 2012

@rpinguin no ved to. Dobreeeeeeeee co? 😀 😀 😀 😀

amilat
22. feb 2012

@rpinguin@yanni raz za rok tu clovek pride a taky humor 🙂 super to je napisane, nasmiala som sa 🙂

yanni
22. feb 2012

@amilat No staci raz za rok. Mrie to tu, tak to treba obcas rozhybat. Inak co robi sadielko? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tak ja zase peciwm, ale tentokrat len Dinkelvollkornbrot. KOlaciky nemusm, mam v mraziaku este makovnik od Vianoc 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kmk11
22. feb 2012

@yanni jeee makovnik? taky, co vie po slovensky???? kam mam prist na tu kavicku a slintat s kolegynkou dvojprudovo??? 😀 😀 😀

yanni
23. feb 2012

@kmk11 no jasne, ze taky co "rozprava" nie "sprechuje" 😀 😀 😀 😀 😀 Ocko piekol, na Slovensku, alene negarantujem, ze vsetky Zutaten boli slovenske. Ved vies, ako to teraz chodi....
A prid kludne na kavco do Dachau bzw. Mnichova, ty dostanes aj z toho makovnika a kolegyna nech dalej slinta 😀 😀 😀 😀 Ale ta slinta uz na dovolenke. Mozem sa aj obesit, 5,5 tyzdna 😠 😠 😠 To mam asi pomstu za tu sisku 😠 No na buduci rok jej asi dam 😀 😀

yanni
23. feb 2012

@kmk11 v M. by si to nemala ani tak daleko, akurat raz cez cele mesto 😨

kmk11
23. feb 2012

@yanni Kati, ono to tak realne vyzera az po aprili 😉 muz je zasa na cestach, potom ideme na dovolenku na dva tyzdne a potom ja kvoli knihe na Sk ...teraz sa toho akosi nakopilo ... no dufam, ze po aprili sa to opat ustali 😀

amilat
23. feb 2012

@kmk11 aj ja chcem knihu
@yanni no uz asi 3 tyzdne stoji vaha, nechudnem a nechudnem , tak neviem,asi sa mi ta moja vaha zasekla. 😝 a teraz mam tri dni dovolenku, musela som zobrat kvoli Adamkovi, lebo ma prazdniny .V pondelok a utorok prisla kocka babysitterka, no ale na cely tazden by bolo drahe tak som vzala dovolenku a teraz som leniva az je zle na ma pozerat, dnes som do 10 spala,uff, az ma hlava boli 🙂

kmk11
23. feb 2012

@amilat neviem, ci som spravne pochopila... chces na nu link? (sorry, ale uz nemam prehlad, kto si ho uz vyziadal a kto nie... 😉 )

amilat
23. feb 2012

@kmk11 ano link 🙂

yanni
23. feb 2012

@kmk11 noooooooooooooooo ja pockam aj do Vianoc ale ten makovnik nie 😀 😀 😀

@amilat Dani tak sa riadne nazer a zase zacnes chudnut. To telo potrebuje aj obcas nakopnut. Verbrennung sa ti zase pohne.

kmk11
23. feb 2012

@yanni tak mi ho, prosim ta, aspon odfot 😀 😀 😀 a dakujem ti za trpezlivost 😉

yanni
23. feb 2012

@kmk11 no skusim a mam ti aj tie makove zuby odfotit? 😀 😀 😀 😀

kmk11
23. feb 2012

@yanni ano, ale iba zuby mudrosti (s makovou ciapockou) 😀 😀 😀

yanni
23. feb 2012

@kmk11 tak tie este mam a makovu ciapocku im nasadim. len ci sa budu dat odfotit 😀 😀 😀 😀

kmk11
23. feb 2012

@yanni mam kamosku fotografku...mam sa jej spytat, ake triky pouziva, ked sce odfotit zuby s ciapkami vsakovakeho druhu? 😎 😀 😀

yanni
23. feb 2012

😀 😀 😀 😀 😀 😀 @kmk11

yanni
23. feb 2012

@kmk11 takze Katus, extra pre teba a este si zavolaj aj nejaku susedu nech slintate stereo ;-DDDDDD
Zial len taky posledny kusok, ostatok je este v mraziaku.

yanni
23. feb 2012

juuuuuuuj ja blba zabudla som slintacku 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre