Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

evinkaaa
15. máj 2012

@kmk11 - no tak osobu na fotke dobre nevidno, preto tipujem, ze je na nej tvoj syn?! Spravne, ci trapas??? 😀
Ak spravne, tak super a ak trapas, tak co uz 😝 😔 Ale snaha bola.... 😀

kmk11
15. máj 2012

@evinkaaa sak su tito na navstve http://kosice.korzar.sme.sk/c/4426190/tradicia-... 😉 na foto som ja v 2003

evinkaaa
15. máj 2012

@kmk11 - no o tych "onych" viem, ale nepripustam, ze su tu 😀 😀 😀
No tusila som, ze bude trapas 😀 . Ale nechcelo sa mi to verit, pretoze som niekde zazrela tvoju fotku.......neviem, ci niekde na tvojom blogu ci na fb.......a tam si mala vlasy troska dlhsie. 😕
Tak sa teda verejne ospravedlnujem. 😵 😵 😵

kmk11
15. máj 2012

@evinkaaa sa nemusis ospravedlnovat 😀 tam mam tiez dlhe vlasy, ale v cope ... teraz ich mam dlhsie, ale iba preto, ze som prisla o svoju kadernicku - ak najdem nejaku novu, ide takych 10 cm dole 😎

evinkaaa
15. máj 2012

@kmk11 - no na tej fotke to fakt nevidno, taka je malinkata 😉 . A ja sa chystam na letny strih.....chcem nieco nove, zmenu. Uvidim, k comu sa nakoniec odvazim 😀
A co si este kadernicku nenasla? Ved su na kazdom kroku 😀 😀 😀

kmk11
15. máj 2012

@evinkaaa ale ja scem svoju staruuuu ☹

evinkaaa
15. máj 2012

@kmk11 -a co je snou? Prestahovala sa ci isla na matersku? Iba tak tipujem 😖

kmk11
16. máj 2012

@evinkaaa neviem, ona bola Turkyna, asi 45-roc. - takze okrem materskej tam moze byt vselico 😉 ale mala som ju velmi rada ...Inak Evi, neviem, ci si este precitas, ale ja sa volne pohybujem v okoli Tölzerstr.dnes, ten U3 som napisala, bo som si myslela, ze nim prides, takze ak si teraz na drate, mozeme dohodnut v pripade uspechu iny bod stretnutia 😉

deina
16. máj 2012

Pomoooc, to co sa stalo s pocasim??? Skoro som odmrzla rano, ked som brala Miska do skolky a este ideme na terapiu s Matkom, ani nos sa mi nechce z domu vystrcit.

@kmk11, ako sa ti podarilo vydriapat sa na hentaky okruhly kamen? 😅

kmk11
16. máj 2012

@deina takze sa mam dobre naobliekat? ... chcela som mat foto, tak som sa driapala - inak to je velmi znama atrakcia na NZ, tam sa driape kazdy 😀

evinkaaa
16. máj 2012

@kmk11 - kati, dik, ze si mi dala vediet. Ale zial nestiham dnes. Zmenili sa plany a nestihla by som to fakt. 😒 😠 To je tak, ked ma clovek uz aj tak plany a potom do toho vojde este nieco neplanovane. Dufam, ze si to precitas...

@deina - dani, mas pravdu. Vonku je zima ako v Rusku 😀

deina
16. máj 2012

@kmk11, hnusne je vonku, zima, dazd, ak sa ti nechce byt vonku, kym cakas na syna, kludne pridi k nam. Ved sme blizko k Obersendlingu.

misiatko999
16. máj 2012

@renatad ahoj🙂 my byvame v casti Schwantalerhohe, to je pri Theresienwiese, vlastne byvame nad tym parkom kde sa kona Oktober fest. My sme veli spokojni s touto castou, je tu krasny park, pivna zahrada, kusok do centra...

misiatko999
16. máj 2012

@jahodka11 ToysRUs tam je dobry vyber hraciek, oblecenie sa mi tam zda drahsie a maly vyber

rpinguin
16. máj 2012

ono sa u nas naozaj povie pivna zahrada? Kebyze mi to nejaky Slovak povie, tak neviem, ci viem hned, co to je a ci by som si to dala dokopy s Biergarten 🙂

evinkaaa
16. máj 2012

@rpinguin - mne je ten nazov tiez nejaky "cudzi". Este som fakt nikoho nepocula, ze by to povedal. 😖

kleopatris
16. máj 2012

existuje u nas vobec nieco ako Biergarten? ja poznam len hospody 😀

kmk11
16. máj 2012

@evinkaaa ok Evi, tak nabuduce 😉 sak sa ani jedna z nas nestahuje prec 😀 inak pivna zahrada som uz pocula, aj ked by som ju skor na "pivkovu" zahradu pokrstila 😀

@deina Dani, dakujem za pozvanie, ale ja to vzdy beriem za zdravotnu prechadzku ...takze skor sa zasa mozeme niekedy nabuduce stretnut niekde na ihrisku 😉 s detmi vonku - inak ak by tanky padali, maju tam pre rodicov a surodencov upravene dve spolocenske miestnosti 😵 takze ja sa taram po vonku, lebo chcem, nie preto, ze musim 😉 aj ku nam domov to mam za desat minut - ale ked ja sa tak rada prechadzam tam dole v tej zeleni (aj smerom na to golfove ihrisko - je tam jazero - paradicka 😉

a inak : na minimalne dvoch miestach v Nemecku snezi ...hilfeee

misiatko999
16. máj 2012

😀 to tu reagujete asi na moj koment ,,pivna zahrada" 😀 nejak som nevedela ako to nazvat 😀

rpinguin
16. máj 2012

@kleopatris u nas by to bola krcma 😀 😀

renatad
16. máj 2012

@misiatko999 dakujem za info, mm tam ide od 4. 6. a my tam pojdeme najskor len na víkendy a potom v auguste na stálo, máme ešte na slovensku 2 zakroky u deti v nemocnici tak to tu chcem doriešiť.

yanni
16. máj 2012

ja umrieeeeeeeeeeeeeeem, ze pivna zahrada 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
No tak ja Biergarten neprekladam a na SK zatial kazdy vedel, co tym myslim 😉 😉

Ale inak, krcma to isti 😉

@rpinguin
@rpinguin
@rpinguin Renik, nestiham, sorry. A nezeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som si dnes dala aj za teba 😉 Pisnem zajtra mejla 😉

mooc
16. máj 2012

@kmk11 u nas dnes 2x padali krupy.. 😝 pocko ako v aprili.. tak nicky volal k svokre, ze aby sa s nim prisla hrat, zobral to svokor a nickymu povedal, ze ma zavolat zajtra, lebo "mimi"=oma nema cas.. ani k telefonu mu ju nedal.. 😝 zo skolky sme dostali list s navratkou, ci mozu nickymu pozerat vlasky, kvoli tym vsiam, ktorych sa uz vyse mesiaca nevedia zbavit (a ja som cely mesiac v tom, ze to pravidelne robia, kazdy den sa ho ked mu pozeram vlasky pytam, ze ci mu aj v skolke tak pozerajju a on vzdy ze nie.. a ja si myslim, ze to dieta trepe!).. indukcny sporak je super vec, len hrnce musime kupovat nove 🙂 a inak sa mame fayn, len nas matik odmietol spolupracu na surodenecke foto u jednej "milej" fotografky v skolke.. 😝 ona ked zacala vydavat zvuky aby sa zasmial, tak on vzdy do revuuuuu.. a tie jej poziadavky na nickyho: pozeraj sa sem, daj si ruky na kolena, povedz: "spagety".. kym to vymenovala, mathias uz zatahoval druhu ariu..

evinkaaa
16. máj 2012

@mooc - renik, aj tu padali krupy. No hrozne pocasie. 😒 Kupili ste si indukcny?

mooc
16. máj 2012

@evinkaaa evi som nespomonala? som dostala ku dnu matiek.. ale tak, zeeeeeee.. mm na ceranovu dosku nieco padlo ked som bola naobed matika davat spat a sa cela rozbila.. a mm volal svokrovi, tak hned boli na firme a ze zobrali najlepsi co bol na sklade.. poviem len: miele 😉

kmk11
16. máj 2012

@yanni jeeej ... aj ty si sa zjavila? ja ze ti klavesnica odmrzla 😀
@mooc preto si bola dlho ticho - najprv sok z daru a potom sok z crepin

mooc
16. máj 2012

@kmk11 nie najskor crepiny a potom dar.. 😉 a v soku som nebola.. ja som to brala uplne v poho.. vedela som, ze sporak bude novy.. tak naco si busenie srdca sposobovat?

evinkaaa
16. máj 2012

@mooc - aj ja cakam na den, ked nieco ostre spadne na dosku. A manzel tiez 😀 😀 😀 Aj my chceme miele, kedze mame vsetky spotrebice doma len od miele.
Tak teda blahozelam a nech sa dobre vari-pecie 😵 😵 😵

kmk11
16. máj 2012

@mooc ja som pochopila opacne poradie 😵 inak u nas v skolke bolo tak, ze hlavy sme museli prezerat vylucne my 😉 sak by sa zjancili ucitelky pri tolkych detoch

kmk11
16. máj 2012

@evinkaaa Evi, poslem ti Michaela, nech sa ku vam ide zahrat s kladivom? 😀 😀
a ja chcem piecku s ohnikom...
do takehoto domceka http://www.facebook.com/naturalhomes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre