Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

jabera
20. apr 2010

evi, ale ja vobec nie som silna ( len fyzicky).. to je nejaky pud sebazachovy, ze clovek ide dalej... vies, co mam robit?... akoze rozmyslam, ze ma slahne, ale nie a nie to prist.. dnes mi sestricka povedala, ze tak male dieta nemoze byt na izbe, ze je tam plno bacilov a bakterii a blablabla... a to je boris teraz sam.. ine mi to nepovedali a videli ma tam.. tak mam teraz nervy, ze co zajtra, ale tak co mam robit, ja barta nemam kam dat. aj sme boli v parku, len potom bolo uz borisovi zle, tak som isla domov. no nic, zajtra to zas risknem, v najhorsom sa rozplacem, to vzdy zabera 😉

yanni
20. apr 2010

Janka ved si poplac. Aj u mna to zabera 🙂

Petra ahoj a vitaj. Ja som od Mnichova 😉

jika80
20. apr 2010

caute baby
uz dlhsie na vasu temu poskulujem, len som doteraz nenabrala odvahu sem napisat 😅 mozem sa pridat?
v nemecku zijem uz 5 a pol roka, takze ziadny novacik, no az teraz je zo mna snazilka 😀 uz som bola i tehu, no zial nas prvy pokus skoncil MA ☹ ale od tohto tyzdna zaciname znova, tak sa velmi tesim 🙂

leelo
20. apr 2010

yanni, dakujem. to je super! od mnichova, cize mimo mesta? my byvame na schwanthalerhoehe a moj muzo robi v neubibergu, cize mimo.
velmi sa mi tu paci, iked som tu zazila nie moc prijemne veci, boli sme s malym zial aj hospitalizovani, ale ideme dalej, uz bude len dobre 😉
riesili ste tu zdrav. starostlivost - tak to je asi neporovnatelne...

snazilkam drzim prsty! tfuj tfuj

jabera
20. apr 2010

jika jasne, ze sa pridaj!! a volas sa? a si odkial?

kati, to ja si poplacem, ale to som myslela, ze sa rozplacem pred tou sestrickou, aby ma nechala s bartom vnutri 😉

evinkaaa
20. apr 2010

Jani - nevadi, ale takym dojmom na mna posobis. AJ tak ta obdivujem, fakt to nemas lahke. 😵 A kludne sa rozplac, to naozaj vzdy zabera 😀 A povedali vlastne, kedy pustia borisa domov? Ci je este stale vsetko nejasne?

Petra - tak ta vitam medzi nami. 🙂 Ja som Eva, ako to uz moj nick hovori. A byvam tiez v m.

Jika80 - aj teba vitam. Ake je tvoje meno? Z tvojho nicku to neviem nejako vydedukovat 😖 A kde v de si?
Drzim palce pri snazilkovani. 🙂 🙂 🙂 My sa snazime tiez. 😉

Wow, co sa to dnes stalo? 😀 Zrazu tu mame 3 nove tvare 😵 . Tesim sa, ze nas bude tu viac. Tak len smelo prispievajte 🙂

jika80
20. apr 2010

dakujem za mile privitanie
ja sa volam jitka a s mm byvame v drazdanoch, je tu vobec niekto z tychto mojich koncin alebo je vacsina v mnichove?

evinkaaa
20. apr 2010

Jitka - tak ahoj 😵 . Neviem presne, ale myslim, ze "najblizsie" je asi janka (jabera). Zial nejde tabulka, v ktorej to vsetko bolo zapisane....

Beus - este raz som skukla a tabulka naozaj nejde. Tak skus ju vlozit znova, nech si kuknu nove baby.... 😉 Samozrejme, ze to nesuri....az ked budes mat cas.

neurologia
20. apr 2010

Ahojte

baby vitam vas medzi nami....a dufam ze nam po jednom dvoch dnoch nezdrhnete... 😉
tu na nasom fore sa oslovujeme menami 😎 ...cize ja som Bea a byvam v Süssen-e

peta
mame skoro rovnako stare deturence....uz prikrmujes?a leziete uz?a ako tvoj syncek vola? a ake mate miery?

janka
veru rozplac sa to je ucinna zenska zbran....to urcite potom zaberie... 😉

baby dnes sme boli v krabelgrupe opat...ach vam poviem ze niekedy nechapem...ako aj dnes riesil sa velky problem...a to ze deti neprespia celu noc...(maju tak ako joss okolo 6-7 mesiacov) ako ja som nemala slov ze co mam povedat no som sa ani nezapojila lebo ved su este male tie nase detvaky ...sa stazovali ze v noci musia vstavat aj 2-3krat nachovat....okrem jednej vsetky kojime....

jabera
20. apr 2010

jitka, tak fakt som najblizsie, aj ked tiez trosku daleko.. jeeej, ale konecne niekto aspon trosku blizsie. byvam v zeitzi, to je kusok od lipska...

evi, praveze vobec netusim, kedy borisa pustia. stale mu je blbo, nie tak hrozne, ale stale sa mu to vracia... takze tak nejak na mrtvom bode to je.

jika80
20. apr 2010

jani - ja som tu za cely ten cas stretla len 2 slovenky, ale cechov je tu dost
inak baby, vy ste tu vsetky na materskej alebo pracujete?
ja tu momentalne studujem+mam popri tom dve robotky povedla
najprv som hovorila, ze studovat este raz uz nikdy, ale po roku a pol ako nezamestana mi to uz take zle nepripadalo 😖

neurologia
20. apr 2010

tak tu mame teda tu nasu tabulku su tam nase mena a miesta kde byvame a komu sa ako volaju detvaky ... 🙂

http://spreadsheets.google.com/pub?key=tPv5_2J6...

evinkaaa
20. apr 2010

Beus - neviem, ci som blba, ale ked kliknem na tvoj link, stale ziadnu tabulku neukazuje. Nechapem... 🤐

neurologia
20. apr 2010

baby ani tato nefunguje....a popritom to ide...tento kon s to nejak nevie spracovat alebo co.... 😖

chodte do mojho pasu-fotoblogu ci co to je a tam som dala link skopirujte si to a vlozte do prehladavaca tak to ide... 😉

jika80
20. apr 2010

evi - musis skopirovat ten link bez poslednych 3 bodiek

evinkaaa
20. apr 2010

Jitka- no vsak jasne, na to som nejako nemyslela. 😀 Ale dik za tip.

leelo
20. apr 2010

jej, tabulka - vidim, ze ste zorganizovane perfektne 😉
ahoj evi, ahoj jitka, ahoj bea,

moj maly je benjamin a 1.4. mal 6kg a cca 66cm.
zacali sme uz s mrkvickou, pridali zemiacik, ktory moc uspech nemal. maly ma z toho obrovsku zabavu a zo zartu to aj vypluva. kosime sa na nom. konecne niekto s podobnymi "starostami", som rada. kedy ides davat masko? ako malinkej chuti? btw krasne meno 🙂 napis o nej viac ,pls
benji nelezie a ja som aj celkom rada. nech trva toto obdobie, kedy sedi kam ho polozim, co najdlhsie 😉
takze krabbelgruppe? ja by som isla do stillgruppe, u nas to organizuje laktacna liga, celkom ma to zaujima ake prednasky tam maju. ja az teraz zacinam zit, doteraz sme riesili ine problemy, tak sa este len obzeram po niecom.
to som si uz zvykla, ze niektori rodicia by boli najradsej, keby ich dieta prespalo 20 hodin denne a tie zvysne 4 nech ma usta zapchate dudlom, nech je pokoj. ja sa tesim, ked v noci papa, lebo vtedy sa tvori vela mliecka a pekne pribera. to je moja paranoja, lebo sme mali problemy s tym 😉 nevyspala som sa uz pol roka, ale co uz, ved ja som jedina mama ktoru maly ma a musim sa onho postarat...

jika80
20. apr 2010

ahoj leelo
jaj baby, ked to tu citam, ake mate radosti a starosti s tymi vasimi drobcami, tak neviem ci sa tesit alebo ci mame nadalej radsej zostat pri nasom kocurovi 😀
a hlavne ked si spomeniem na tie hrozne nevolnosti pri 1,tehu, brrrr

evinkaaa
20. apr 2010

Martina - ahoj. Drobec ma krasne meno. 😵 Velmi sa mi paci.

neurologia
20. apr 2010

evka
leelo je peta nie? martina sa vola sofi2008...aspon si myslim... 😉

leelo
20. apr 2010

jitka, neboj, kazde tehu je vraj ine. ja som prezila vdaka zazvoru - tlacila som tie tycinky z dm-ka, pila caj a predychavala 😀

leelo
20. apr 2010

bea, tak tak.
evi, dakujem za pochvalu. tu v nemecku je benjaminov vela, ani som nepredpokladala, ze davame take vhodne meno

jika80
20. apr 2010

peti - no ja som nezvladala ani ten caj 😉 tak prosim prosim drzte mi palceky, ak sa podari druhy pokus, tak aby nebolo ziadne vracanie 😅

schatzinkaschatzinko
20. apr 2010

ahojte dievcata, ja dnes na rychlo, mame velku radost v rodine, brasko so svagrinkou maju Matuska 4kg a 54 cm🙂 tak som sa chcela podelit s nasou radostou, ze som prvy krat teta🙂 😵

leelo
20. apr 2010

NEBUDE! a nech si s drahym to snazilkovanie uzijete, to pomaha k pozit.vysledku a po uzivani nohy sup hore 😉

jabera
20. apr 2010

jitka, aj my mame kocura, teda skor macku! no, obcs si aj ja hovorim, ze mi to mohlo stacit 😉 tak tu nie su ani slovaci, ani cesi... ani poliaci.. len my 😀 oni tu asi niekde budu, ale su dobre zasiti...

evinkaaa
20. apr 2010

Peta - prepac. Aj som myslela na petru, ked som to pisala....ale akosi tam nakoniec skoncila martina 😀
No, tak to zial dopadne, ked tu v jeden den mame zrazu 3 nove tvare 😀 😀 😀

evinkaaa
20. apr 2010

Vieri - ahoj. Uz som tu krasnu novinu citala u teba na fb. Gratulujem a zelam vela zdravicka 🙂
Ako sa mas?

jabera
20. apr 2010

bei, velmi peknu fotku mas...

evinkaaa
20. apr 2010

Beus - tak co, kedy pecies dalsiu tortu? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre