Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... ๐Ÿ˜ต

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a navรคzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
๐Ÿ™‚ ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY ๐Ÿ™‚ ๐Ÿ˜‰

leelo
โ€ข
17. aug 2010

@schatzinkaschatzinko vieri, kojis z oboch prsnikov? ked je zelena, tak asi nepije zadne mliecko. je mozne, ze ju prilis skoro prekladas na 2. alebo nepije efektivne. pomozes jej stlacanim:
http://dojcenie.wordpress.com/ako-dojcit/stlaca...

tato stranka je super, popozeraj sekciu Ako dojcit, je tam vela info o tom, ako zistit, ci na prsniku naozaj pije a pod.

schatzinkaschatzinko
โ€ข
17. aug 2010

ahoj Peti, no, ja si tiez myslim, ze nedostane to zadne, preto je zelena. pije len z jedneho max. doba 5 minut, potom sa vrti, kruti..ale nie, zeby mala bolesti bruska, ale tak, ze tazka nuda, uz rychlo musim zistit, co mi za tych 5 minut uslo...ako pit pije, len jednoducho dlho nevydrzi potvora...jaaj ๐Ÿ˜  ๐Ÿ˜ 

evinkaaa
โ€ข
17. aug 2010

Caute zienky,

dakujem vam vsetkym za rady a podporu. Velmi si to vazim ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต Ved ja sama viem, ze nic ine mi nepomoze iba pozitivne mysliet a hlavu hore. ๐Ÿ˜‰

Vieri - ake fotocky si posielala? Lebo mne nic neprislo... ๐Ÿ˜–

@fabienamata - vitaj naspรคt z dovolenky. Prepac, ale ja som normalne tvoje meno zabudla, kedze tu nechodis casto.... ๐Ÿ˜’

Pauli - mas IP. ๐Ÿ˜‰

leelo
โ€ข
17. aug 2010

@schatzinkaschatzinko vieruska, skus to stlacanie podla linku a uvidis, co na to mala.
skusala si ponukat z 1 prsnika viackrat za sebou? myslim akoze viac dojceni z jedneho.

schatzinkaschatzinko
โ€ข
17. aug 2010

Peti, tak akurat mame jedno kojo za sebou.. som to rychlo skukla, aj to video..tak som tiez stlacala a vydrzala tak 4 minuty, potom sa odtahuje...nechapem..ale je cely den dneska daka nepokojna..tak neviem, mozno to suvisi aj s tym..ale prva stolica sa objavila uz v nedelu, ale odvtedy to len pribuda, skusala som aj stale z toho isteho..nic, budem skusat dalej, uvidime..este som premyslala, ci neodstriekat cosi na zaciatok a potom jej ostane to zadne...?

leelo
โ€ข
17. aug 2010

az teraz som vas docitala -
Lubi, vitajte nazad. toto expertske obdobie u deti je super ๐Ÿ˜ต

leelo
โ€ข
17. aug 2010

vieri, a strieka ti mliecko velmi? zakuckava sa mala? robi aj to, ze len naprazdno dudluje?
prsniky by sa mali dobre vyprazdnovat, to ma za ulohu to stlacanie... ty subjektivne myslis, ze sa odtahuje kvoli silnemu, ci slabemu toku?
ak je prave v rastovom spurte, moze byt trosku nervoznejsia, lebo ju rast boli a to znervoznuje aj teba a mliecko sa moze pomalsie spustat...
skus dalsie kojo ponuknut ten isty prsnik a odsleduj, co robi, ako sa sprava. ak bude nekludna, ponukni druhy prsnik a stlacaj

iii
โ€ข
18. aug 2010

lubi, vitaj v risi! haha, pokazene usi ๐Ÿ˜€ pocuj, mate nakoniec skolku?

peti, pozeram, ze si uplna proficka na kojo.....skoda, ze som to nevedla skor, mohla som si s M usetrit kopu nervov.
vierka, uz lepsie? ja som niekedy musela marcelka uspat a potom ho nakojit v polospanku, lebo inak to neslo, on sa totizto spraval uplne besne, ked ucitil mlieko, zacal svihat hlavou + ruky + nohy, dychcal strasne, potom sa spustilo mlieko (taky vodotrysk), naco mu to voslo do oci, nosa, zacal revat, potom sa nevedel ukludnit....potom sa konecne napil, ale ked si grgol, vyslo mu to zasa cez nos......no jo, na nom by sa dala napisat aj doktorska praca. ale to tu este nebola peta ๐Ÿ˜‰

schatzinkaschatzinko
โ€ข
18. aug 2010

no, baby, ona, tych 4-5 minut normalne pije, pekne prehlta a mliecko jej tecie normalne, aspon ja mam ten pocit...ale potom zacne dvihat ruky nohy, hadzat na mna holywoodske usmevy a skoncila som.. a ked ju prebalujem, taka sama zelenina..ale tvari sa jak najspokojnejsie baby pod slnkom..este si strci palcek do pusy a hotovka..skusim dneska asi odsat a dat flaskou, co to spravi..uz som ju aj vazila, ale este ma aj ta vaha rozculuje, ked ju polozim, tak zacne sa rychlo rozbiehat cislami nadol ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€
no veru, esteze ste tu a ma kto poradit! zajtra ideme k doktorovi ma dostat prvu ockovacku, tak uvidime ...

leelo
โ€ข
18. aug 2010

@schatzinkaschatzinko vieri, prsosim ta, flasu nie!!! kazi prisatie, matie babo, inak z nej tecie. ste este na zaciatku dojcenia, skoda by to bola narusit. davas aj cumlik? to je tiez nevhodne.
pozri tuto:
http://dojcenie.wordpress.com/category/preco-nie/

zelena stolica sa spaja v mysli mnohych mamiciek s hladom, ale nie je tomu tak. je to pitie predneho mliecka, prevazne predneho. davaj po viac dojceni za sebou ten isty prsnik. ozaj, skusala si to? ako sa A spravala?
dalsia vec - nevaz ju. nema to ziadnu vypovednu hodnotu. vazenie je nepresne, stresuje mamu aj babo.
ako A cika? kolko pocikanych plienok ma za den?

schatzinkaschatzinko
โ€ข
18. aug 2010

nie, cumlik nedavam, nechcela som ho ani v porodnici, teraz si pcha ruky do ust a nechce ho, naduva ju z neho...o tom cumli som to pocula a mala z toho strach, ale ke vidim dokola vela kojenych deti, ktore ho nemaju a su v pohode, tak som toto tvrdenie o cumli spochybnila. viem, ze je to predne mlieko- ta zelena stolica, co ma viacej cukru a nema to zadne, kde su tuky..tak teoria mi ide, len ked vidim tu plienku je mi zle ๐Ÿ˜– ๐Ÿ˜– ๐Ÿ˜– skusala som davat aj ten isty prsnik viac krat, tak z neho pila v pohode, ale vysledok zelenina...inak ja proti vazeniu tiez nemozem povedat nic..pretoze na zaciatku, ked som nemala milk, tak mi to ukazovalo, ze predsa daco vypila..cikat cika..to je v pohode...ono nerobi celkovo ziaden dehydratovany dojem..nic, len ta zelenina ..no, asi budem musiet vyckat ๐Ÿ˜” ๐Ÿ˜” Petuska, dakujem velmi pekne za rady!!

leelo
โ€ข
18. aug 2010

ingi, sa smejem, ze aka som ja odbornicka ๐Ÿ˜… ked som sa snazila dopatrat, co malemu je, precitala som snad vsetky materialy zdruzenia Mamila o dojceni. je to vpodstate stale o tom istom.
v tvojom pripade (velmi silny spustaci reflex) je dobre dojcit v polohe, kde ml.tecie proti gravitacii. asi si to aj skusala, vsak? ako si to nakoniec riesila? ved marcelko prospieva ukazkovo, ma super prisun mliecka...

schatzinkaschatzinko
โ€ข
18. aug 2010

Ingus a Elenke vsetko najlepsie k meninam ๐Ÿ™‚) dufam, ze to s ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ Angelinockou dobre zapiju ๐Ÿ˜Ž ๐Ÿ˜Ž ๐Ÿ˜Ž

neurologia
โ€ข
18. aug 2010

Ahoj babeny,

precitala som vas a mam z toho hotovy gulas kedze toho bolo dost naraz... ๐Ÿ˜
ale tak trochu budem reagovat...

peti
osanit mam odskusany aj ja a nedam nam dopustit je to perfektne homeopatikum...mne ho odporucili mamky z mojho okolia ๐Ÿ˜Ž

katka
90 dnova dieta je zevraj super ....kamoska ju drzalo a velmi si pochvalovala a ked som ju po tej diete uvidela skoro som na rit spadla....taka bola sucha a predtym bola taka buchta

ingus
jaaaj ved svokru ani nepominaj ta perli v jednom kuse....a choroba ustupila tak asi 1 den pred odchodom do chorvatska...ale poviem ti mala som na dovoske trochu stres aby sa jej to nevratilo...lebo sme odchadzali este soplavy ale tem morsky vzduch jej pomohol....

baby no tak sme spat z dovolenky ...poviem vam nervy mi tiekli...attila prespal skoro celu dovolenku jeho rezim: rano okolo 6:00 vstat ist si zaplavat potom zalahol a spal do cca 14:00 naobedolval sa pobudol na plazi stylom ja sa opalujem nevyrusujte ma!!! kebyze tam niesu nasi tak tam stepujem s malou sama a to som si myslela ze si oddychnem a attila sa trochu postara...no omyl....ale dufam ze sa uvedomi lebo uz ma stve

ale inak bolo fajn....joss sa v mori veeeelmi pacilo

krst dopadol superacky-vobec neplakala farar nas upozornil aby mala hlavu nizsie ako ritulu aby jej do oci nenatiekla voda....ale ona sa zacala smiat si myslela ze sa ide kupat.... ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ a ked jej mali krstny rodicia prilozit kosielku tak ju schytila smarila na zem a bolo vybavene...neobstala na jednom miesta tam sa s nou prechadzala...

este mame naplanovane nejake navstevy ved ako inak....dnes sme vlastne prisli z chorvatska a chcela som prat a podobne aaale ako naschval dnes netecie voda takze pranie sa odklada na neurcito ๐Ÿ˜ฒ

mame aj plno foto krst .moja torty,dovolenka...ale ukazem neskor lebo viete ako to chodi nieje vela casu....takze foto bude neskor ked sa vsetko ukludni

ozaj a k jednemu zubky sa prerezal uz druhy .... ๐Ÿ™‚

leelo
โ€ข
18. aug 2010

Bei, super, ze sa vam pacilo na dovci ๐Ÿ˜ต kde presne ste boli? takze Joss ten vzduch a voda dokonale preliecili, parada. more zvykne aj vytiahnut starsie veci a precistit fakt dokonale. aj vselijake kozne haluze - najprv vytiahne a potom znici natrvalo.
a gratilieren k dalsiemu zubu ๐Ÿ˜‰

to co pises o attim, to neznasam na mojom muzovi nadovsetko. vlastne ked su tu nasi alebo my u nich, tak ma fajront on. vpodstate oni vzdy pridu pomoct jemu, lebo robia to, co bezne robi on. a ja zostavam zapriahnuta rovnako. to si neviem predstavit, ze by sme mali 2 deti!

ten krst musela byt show ๐Ÿ˜€ my sme drzali ritku tiez vyssie ako gebulku, ved nam to 20 min na pouceni vysvetloval, ale on lial s tou krhlou jak besny a robil pohyby ako s kaditelnicou ๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜€

tesim sa na vsetky vase photos! ๐Ÿ˜ต

iii
โ€ข
18. aug 2010

timmymu vsetko najlepsie k narodeninam a peknu oslavu!!!! ๐Ÿ˜ต som zvedava, co mu mamka napiekla ๐Ÿ˜€

vierka, ja by som to asi ani neriesila, pokial je A spokojna. heh, no mozno si len kultivuje nejaku specialnu nadludsku crevnu floru, co ty vies. nebrzdi jej tvorivost!

peti, jojo, proti gravitacii, to som skusala. no nech som robila, co som robila, nedokazala som nakojit marcela bez toho, aby sa nenastval. vzdy si nejaky dovod nasiel. no jo, splodili sme ho v taliansku, co by vysvetlovalo jeho temperament.....nejak sme to ale nedomysleli ๐Ÿ˜‰
ale vazne, zabral jedine bromokryptin, pol tabletky denne mi tak akurat zredukovalo mlieko, ze mohol ako-tak pit. myslis, ze som abuzer?

bei, vitaj! hah, tak aby si vedela, palo ma podobny rezim - spi po kazdom jedle, a potom este vydatne poobede a samozrejme v noci ๐Ÿ˜ tesim sa na fotky

leelo
โ€ข
18. aug 2010

ingi, hahahaaa ๐Ÿ˜€ keby som ja mala taky prud mlieka, tak ani prirasteny jazyk netreba riesit ๐Ÿ˜
skusala si aj cigaretovy uchop? co to je za liek, omg? ๐Ÿ˜€

elenke aj timosenkovi vsetko najlepsie k ich sviatkom! ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต a elenke aj spatne este k narozkam, vela zdravicka hlavne ๐Ÿ™‚
moje manzelstvo je tak mlade ako vase deti ๐Ÿ˜‰

dania
โ€ข
18. aug 2010

Nazdarek, sorry nejak nestiham.
Dekujeme za prani ๐Ÿ™‚ A Peto, taky vse nej k vasemu vyroci. Elence vse nej k svatecku, i kdyz pochybuju, ze v rodinach, kde se detem zamlcuji i narozeniny, by se slavily jmeniny ๐Ÿ˜‰ (u nas taky ne...)
Zde fotecky svatecniho krtince a oslavence... Timmy si narozeniny strasne uziva, ve skolce udelali mohutnou party, tak T ted cele odpoledne zpiva "happy birthday" a je naramne dulezity.

dania
โ€ข
18. aug 2010

Peti, jeste k tvemu dotazu na objektivy, nemam zady special objektiv na portrety, ale nejradsi je fotim tele (85-300), protoze se clovek nemusi lepit na fotografovaneho a jde to vzit pekne zdalky. Nevyhoda je trochu svetelnost toho objektivu. Jindy zase pouzivam 50 mm objektiv s pevnym ohniskem. A co ty?
No pryc jedeme uz zitra, do Cech, na navstevu., vlakem ๐Ÿ™‚

Ingi, mas pravdu, kdyz ma nekdo cit pro foceni, tak nafoti divy i na kompakt - viz treba ty nebo tvoje ucnice Elenka.
Angelinocka ๐Ÿ˜€ Timmy ma zase kamaradku Kimberly a jeji sestru Scherley, buhvi jak se to speluje. No porad o nich vypravi, jak si hrali ve skolce. Snad na Elenku nezapomene... ๐Ÿ˜€

Evi, T je porad ve skolce moc spokojeny, snad mu nebude vadit, ze jedeme zitra pryc, ale cesta vlakem bude snad dostatecna nahrada. A taky ti preju, aby ses netrapila, urcite bude lip.

Pauli, ten samy problem, mam pro T je ny trapne plavky s plenkama, ale ty uz napotrebuje, v lete jsme se koupali jen tam, kam mohl i nahary a ted mam problem, kde mu koupit plavky do bazenu, ooooch. Na zacatku leta meli takove sladke v Ernstings family, a ted ani tuk...

Lubi, vitej zpet! ๐Ÿ˜€ Sofinka je ale mudrlant. I T ma nekdy zachvaty hluchoty, je to asi v tomhle veku normalni.

Bei, taky vitej, no ten Attiho rezi, presne jak nase dovolena, to uz jsou ti chlapi takovi, nojo nojo... ๐Ÿ˜–

neurologia
โ€ข
18. aug 2010

pridavam foto mojich torticiek s ruzovymi teniskami bola pre mojho milacika na krst a ta druha promocny klobuk bolo prekvapko pre kaaamosku :

evinkaaa
โ€ข
18. aug 2010

Bei - vitaj naspรคt. ๐Ÿ˜‰ Krasne torticky si upiekla. Sikulka ๐Ÿ˜ต . Chcem sa spytat na tej druhej "klobukovej" torte, pouzila si nejaky lesk ci olej? Alebo si len klasicky gelovkami zabarbila a hotovo? A farbila si klasicky hmotu alebo si malovala aj navrchu dodatocne?

fabienamata
โ€ข
18. aug 2010

Peti ja ta normalne pasujem za profi laktacnu poradkynu!!!!!!!! Boli ste na kaprune, to je nasa zimna destinacia ๐Ÿ™‚
Bea z tvojich torticiek som mierne mimo, kedy stihas piect, a este takto dokonale!!!!!! Ked bude mat S 3 roky, tak by som aj ja velmi chcela nieco vytvorit, ale vsak k tomu potrebujes aj nejake nacinie. ja mam mixer a tu stieraciu lopatku, myslis ze by to stacilo??? ๐Ÿ˜• V opacnom pripade zostanem pri krtkovom polotovare, inak velmi chutnej.
Pobavila som sa ako sa u vas dovolenkuje , holt chlapi.... ๐Ÿ˜€
Dani T.vela pusiniek od S. ๐Ÿ™‚
Ingi skolku mame , a este ako blizko a aku supersku. Tak ake to bolo nemozne na zaciatku tak to dobre vypalilo na koniec!!!

evinkaaa
โ€ข
18. aug 2010

Dani - aj tebe som zabudla pochvalit krtkov dorticek. Je kraaasny ๐Ÿ˜ต Sama si modelovala krtka? Supeeeer. ๐Ÿ™‚ A vsetko najlepsie timmymu. ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต

Inga - aj elenke zelam vsetko najlepsie ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต ๐Ÿ˜ต

Lubi - pytala si sa sice bei, ale dufam, ze nevadi, ked skusim odpovedat na tvoju otazku....na zaciatok nepotrebujes fakt ziadne "naradie". Staci, ked mas mixer. Ved tym zmixujes ci uz piskot alebo aj plnku. A na hmotu mixer nepotrebujes (aj ked ja ho pouzivam aj na to, pretoze nesmierne ulahci pracu). A to ostatne - ved figurky a vselijake ozdoby aj tak modelujes rukami, takze k tomu ziadne naradie nepotrebujes... ๐Ÿ™‚

rpinguin
โ€ข
18. aug 2010

hi zeny,
Peti, som ani nevedela, ze sa tolko veci pri kojeni nema, tak to som ja vsetko zle urobila ๐Ÿ˜€ A s flaskou a dudlom....hahaha, to mam decko akoze potom tahat na Rรผckbildung? Nikdy, odsala som, muz dal flasku a vybavene. Vzdy daval flasku len on. A dudel si ja neviem vynachvalit, keby som jej ho nestrkala, tak by cicala nonstop a nic take nebude. 5x za 24h skoro v roku jej teda musi stacit, preto dostava dudel a pokoj svรคty. Inac Maxik dudel nechcel, cmulal palec, raz som mu v 8. mesiaci ponukla dudel, ten vzal a dudli doteraz ๐Ÿ˜€ Niekedy mu porozpravam pribeh o Schnullerfee a dudel vyhodim, ale este sa mi nechce- kradol by Matilde ๐Ÿ™‚ .

Bei, Lubi vitajte z dovoleniek.
Bei, si to viem zivo predstavit, preto my chodime na dovolenky zasadne sami bez inych rodinnych prislusnikov, takze sme zapriahnuti obaja. Sice si neoddychneme v pravom slova zmysle, ale pre mna je uz oddych byt niekde pri mori a nemusiet varit. A inac krasne torty. To, co som ja vytvorila na muzove narodky vam ani opisovat nejdem ๐Ÿ˜€

Evi, Vieri....ozi, este som robila bananove muffiny (recept bol na baleni cukru), chotovo celkom isli, ale boli ako beton ๐Ÿ˜€

Ingi, vy ste neoslavovali Elcine narodky? No hanbi sa ๐Ÿ˜ dodatocne gratulujem aj ja a aj Timmikovi.

dania
โ€ข
18. aug 2010

Reni, ja to s tema Elenky narozeninami uvedu na pravou miru, myslim, ze vloni neoslavovali nebo predloni, letos uz urcite jo ๐Ÿ™‚ Ja jsem jen zertovala ๐Ÿ˜…

evinkaaa
โ€ข
18. aug 2010

reni - a aky darcek dostal muzik od teba? ๐Ÿ˜€ A kvoli tym bananovym muffinam sa netrap.....hlavna vec, ze chutili ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€

evinkaaa
โ€ข
18. aug 2010

Dani - zajtra vam zelam stastnu cestu a krasnu dovolenku ๐Ÿ˜ต

leelo
โ€ข
18. aug 2010

ej, krasne ste sa rozpisali ๐Ÿ˜ต

Dani, krasny krtek a foto! kam cestujete tentoraz? som zvedava priserne ๐Ÿ˜Ž zelam krasnu dovcu.

Lubi, ja som bola 1.x v kaprune lyzovat s kolegami. presne v tom hoteli. velmi sa mi zapacilo, tak sme tam sli minule aj toto leto s muzom. s nim som este nelyzovala, lebo odkedy sme spolu, mal same futbalove zranenia, dokonca 2 operacie. to je moj vplyv nanho ๐Ÿ˜€
tak mozno sa tam nejaku zimu zrazime, benjino sa predsa musi naucit lyzovat ๐Ÿ˜‰

Reni, tieto "rusicky" dojcenia sa analyzuju vtedy, ked je nejaky zadrhel. ak je vsetko oki ako u teba, tak sa z toho nestriela.
ze schnulerfee... ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜€
u nas ide na dracku palcek. velakrat ho v noci nieco preberie, ja uz ready na kojenie a mlady panko sa do 30 sek uspi sam palcekom. tak ho len chytim za ritku a spime dalej.

Bei, krasne vytvory. kedy to ty vsetko stihas?

Evi, ja nemam ani mixer (len ponorny), ani formu na tortu, ani pekac dokonca. co radis mne? ๐Ÿ˜€ asi to cukrarstvo v schwabingu, zejo? ๐Ÿ˜‰

rpinguin
โ€ข
18. aug 2010

Dani, ved ja viem, Elca ma svoju hlavu, ta by bez narodenin byt nemohla ๐Ÿ˜‰ A kam to idete na dovcu? Zasa som zabudla โ˜น Nech sa vydari!

Evi, dostal mikinu (chcel taku), vonavku a masaz u Thajky ๐Ÿ™‚

evinkaaa
โ€ข
18. aug 2010

renca - nooooooo, veeeelmi pekne darceky si vymyslela. Take prakticke, co potesia telo i ducha ๐Ÿ˜ต

peti - no aj ta cukraren staci. vsak vo schwabingu je jedna overena a supeeeeeeer cukraren (http://www.muenchner-freiheit.de/index.php?PHPS...) ๐Ÿ˜ต Bola som tam uz velakrat a jedla som od nich aj zmrzlinku, pralinky ci kolace alebo torty. Predtym, ako som zacala ja sama piect torty, som si ich vzdy objednala u nich. Nadherne skvosty vedia urobit a cena-kvalita su neskutocne uzasne. ๐Ÿ˜ต Teda aspon podla mna, kedze viem, aka namaha za tym stoji.

Tehotenskรฝ newsletter

Kaลพdรฝ tรฝลพdeลˆ dostaneลก najdรดleลพitejลกie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo tรฝลพdeลˆ po tรฝลพdni. Nepoznรกลก tรฝลพdeลˆ tehotenstva? Vypoฤรญtaj si ho v Tehotenskej kalkulaฤke.


Alebo si preฤรญtaj, ako prebiehajรบ jednotlivรฉ mesiace tehotenstva.
Modrรฝ konรญk ti poradรญ v kaลพdom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treลฅom trimestri.
Ako sa zisลฅuje pohlavie dieลฅaลฅa?
Dรดleลพitรฉ je absolvovaลฅ rรดzne vyลกetrenia v tehotenstve.
Oplatรญ sa absolvovaลฅ 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajรบ screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Akรฉ mรดลพu nastaลฅ problรฉmy v tehotenstve?

Nenaลกla si odpoveฤ na svoju otรกzku?Opรฝtaj sa vo fรณre