Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

jabera
21. máj 2009

hanka, no, ved okrem ineho, aj u mna je velky problem rec... ja odkukam vselico, domyslim si, ale s mierou! od isteho momentu koncim a som mimo...cize vsetko s borisom musim a on je zrovna dost zaneprazdneny, maju skusky v skole a koncerty a vsetko mozne...

stefi, to je fakt na nervy, ze je zase chora! sa ti necudujem, ze si z toho nestastna. chuderka aj ona ale...a zase ju boli aj hrdlo?

reni, ma nestvi s fotkami, ved sa mi chce zvracat, ked sa vidim a to sa tu mam pretrcat??? a ty sama neukazes taku peknu vec ako brucho s naplnou..

boli sme na velkej prechadzke, tiez sme zmokli, strasna burka bola, tak sme sa skryli v takej starej strielni, ci co to bolo, pod hradom. aj som tam kojila, okolo hromy, blesky, bolo to fakt pekne. zima nebola, ale barta som radsej zamotala do vsetkeho, co som nasla, zjavne sa mu lubilo. len ja som uz mrtva, bolo to dost daleko a bartik plny zivota.. tak smemali romantiku... ale kolko ozratych chlapov sme potom stretli v meste, to som tu este nikdy v zivote nevidela...

paula
21. máj 2009

ahoj holky! ja taky koukam na finale. Tak Marie uz vam vypadla... je sice hezka, ale asi jen na fotkach,nekdy se tvari tak divne a kdyz se usmiva, tak to taky tak nejak nevypada pekne... taky z nich byla "nejtlustsi" coz si myslim, ze je tam hoodne dulezite. 😉 tak to finale asi poprve dopadne tak jak bych si prala. Ja fandim Sare, protoze je takova prirozena a pripada mi, ze ma i neco v hlave - ze pri tech interwiew umi odpovidat a tak. 😉 Mandy je takova tuctovka docela ne?! To je hrozny, vybrali je 3 nejlepsi z tolika a ja na kazde jeste neco najdu... 😉

L. ted konecne zaspala, no nevim co ma posledni dobou se spanim, chodi stale pozdeji, rano vstava brzy a pak si cele dopoledne stezuje ze je unavena a nejradsi by se jen valela a pila mleko z flasky. 😠 to jsem ji ale ted zrusila. Ma uz jen pred odpol. spanim a vecer musi usnout bez.
Uz se moc tesim na zitra, jaky bude nas vylet. Mame dve varianty pro dobre i spatne pocasi, tak nas nemuze nic prekvapit. 🙂

dania
21. máj 2009

Reni, kdo je Heidi? Svatba mi jedna stacila 🙂 Nic se do zeneni taky nezene, on se nenechal uhnat zatim ani jednou 😉

Pauli, ja myslela, ze v D panove slavi ten fatertag spolecne, ze se jdou nekam namazat v particce, nebo se pletu? Jj, ty nepracovni nedele mi taky v D trochu lezou na nervy.

Akce vodik: prozkoumavam (fuuuj), ale jeste nevysel. Nevim, co budu delat, kdyz nevyjde, ja jsem ho ani nevidela to spolknout, ale tak na 90% to spolkl, protoze si s tim hral, pak mi prinesl jen tu tycku od toho a kdyz sem se ho ptala, jestli to spapal, tak rikal hmmm a kejval. Nikde okolo se ten vodik nevalel, takze je to skoro natuti.

Steffi, to je teda sila se Sofinkou! Tak at se brzy uzdravi, snad to nebude dlouho trvat, abyste mohli odcestovat. Ale s tema mandlema to je na povazenou, co?

Hani a JAni, my jsme bourku dneska nastesti nemeli, vetsinu dne jsme byli venku, rano na inlinech s kocarkem, odpoledne jsem delala trochu udrzbu kolem domu, tak to by se moc nehodilo.

rpinguin
21. máj 2009

Dani, no Heidi Klum 😉 Aha, tak to ti verim, ze sa do toho svadbovania nezenies.

Pauli, do prcic, no vypadla, ale bola z nich najvyssia a taka fakt nezvycajna. Chodit by sa naucila, je to len cvik. Ta Sara je ok, ale ako cierna to bude mat tazsie medzi takou kopou bielych. No a s Mandy sme sa zhodli vsetko, no a nemyslim si, ze vyhra po Lene a Jenny dalsia blondina, takze vyhra predsa len Sara. Som si to aj vzdy myslela, len som to nechcela.

Jani, ale ved ono sa da vsetko zamaskovat, si myslis, ze co robim ja cely cas? 😉 Len maskujem a skryvam, ksicht namachlim a preto to vyzera vsetko ok. Taka jedna moderatorka nemecka Sonya Kraus povedala o sebe, ze je "Mogelpackung", takze si myslim, ze aj ja by som spadla do toho suflika. A teraz v ramci nemciny hladaj, co to slovicko znamena 😉 😝

paula
21. máj 2009

Reni, to mas pravdu, ta Marie byla takova vyjimecna 🙂 ty finalistky jsou spise takove klasicky krasne.

paula
21. máj 2009

Dani, mas pravdu, videla jsem hodne skupin "veselych" nemcu. Nevedela jsem, ze se to tu tak slavi. V cesku se to neslavi vubec, aspon myslim? My jsme s L. nakreslily obrazek plny srdicek, takze spise obdoba Muttertagu - ze dite neco da z lasky. 😉 😀 to je ale spise takova moje improvizace. Hawar byl spokojeny, on neni typ, co by s chlapy tahnul po hospodach. 😉 a navic nema poneti, jak se "evropske" svatky slavi. Uz jsem ho to trochu naucila. Oni neslavi ani narozeniny. 😕

paula
21. máj 2009

Dani, ty uz jsi stihla byt rozvedena. Vypadas takova strasne mlada na fotkach. 😉 Jak dlouho to muze trvat nez ten vodik vyjde? 😕 Nechces zajit k doktorovi, treba by to bylo videt na rtg... kde je...

rpinguin
21. máj 2009

Pauli, a nie je nahodou Vatertag v u nas pohyblivy den? Muttertag je rovnako, ale Vatertag kazdy rok inac, ak sa nemylim. Tu je to pre chlapov dovod sa riadne ozrat 😀 Moj tiez kdesi v Berline pobehuje, ale moc si dat nemoze, ked ma zajtra tu prednasku 😝

rpinguin
21. máj 2009

No Danca stiha, ale ono si myslim, ze kto z CZ alebo SK nevypadne rychlo, tak mu hrozi svadba 😀

paula
21. máj 2009

Reni, jak dlouho je vlastne tvuj muz pryc? Vatertag je pohyblivy? Muttertag je prece pohyblivy, vzdy druhou nedeli v kvetnu. 😉

dania
21. máj 2009

A jejky, Pauli, krasne nove fotecky! L. je uplne jako dvojce te sestrenice? To je od manzelova brachy dcerka? Bracha je totiz taky A. docela podobny, se mi zda.

paula
21. máj 2009

Ahoj dani, ta sestrenice je dcera Hawarovy sestry. a moc podobne si nejsou - ale dela to hodne to obleceni a uces... ta holcicka je o hodne tmavsi a ma i jine rysy obliceje. Ale schvalne jsem je fotila, kdyz byly tak podobne oblecene a ucesane, to dela hodne. 😉

dania
21. máj 2009

Pauli, diky za kompliment, to baby po tricitce vzdycky potesi 😎 Ja sem se vdavala uz ve 20. Nojo... ehm ehm 😨

paula
21. máj 2009

to sou nervy. Saaraaaaaa!!! huraaaa!!! 😀 😀 😀

dania
21. máj 2009

Aha, ale oci se mi zdaly podobne. A jinak to obleceni a uces mate, jak rikas 🙂

paula
21. máj 2009

Dani, fakt po tricitce! 😨 to bych nikdy nerekla. No ja se vdavala ve 22. Nojo.... ehm ehm 😨 co to ma znamenat?

dania
21. máj 2009

Holky, na cem to vlastne porad ujizdite? Jestli to dobre chapu, to je nejaka soutez v TV?

dania
21. máj 2009

Nojo... ehm ehm = mlada, nezkusena 😀 Jeste sem se potrebovala trochu vyradit asi.

paula
21. máj 2009

Dani, prave jedna holka vyhrala Germanys next topmodel. Ale uz je konec, tak dame pokoj. Ja mam hroznou radost, ze je to pristehovalka cerna z Etiopie a je moc hezka a sympaticka a chytra. 😀

paula
21. máj 2009

a ted uz jsi vyradena? V kolika jsi se rozvadela?

rpinguin
21. máj 2009

Pauli, myslela som, ze Muttertag je vzdy v tu druhu nedelu v maji aj u nas a aj tu, no a Vattertag je inac ako v Nemecku, tu je to vzdy na Christi Himmelfahrt. Ja sa uz ani vyjadrovat neviem ☹
No idem ti skuknut este fotky.
Fakt to bol napinak, ale prognoza sa vyplnila, kedze je to len show a museli tam dat niekoho, kto im bude pasovat do konceptu.

Takze Dani, som udrela kladivom po hlave, ci ako sa to povie? 😉

dania
21. máj 2009

Jee, holky, ja jsem si prave vzpomnela, ze mame doma lederhosny malinkate, musim je Timmymu vyzkouset, nez nich vyroste. Zitra mozna poridim nejakou kosilku a vyfotim T a pak N dame fotku, ten bude cucet 😀 Ja mivam takovehle skvele napady vzdycky az po 10 vecer a po sklence vinka!

paula
21. máj 2009

Reni, co myslis tim konceptem? Je fakt, ze ve finale jsou vzdycky tri rozdilne typy a blondyny uz vyhraly. Ale hnedovlasa jeste ne, co? Ja nevim, co videli na te zrzave Barbore, ta byla takova vyjimecna, ale neprisla mi moc modelkovska. Stejne udelaji jednu kampan a pak uz je clovek nikdy nevidi, ne? Tak co se vubec vzrusujem, jdem spaaat. 😵
Ja prave nevedela, ze Vatertag je vzdy na Christi Himmelfahrt. To je divny, kdyz se krestansky svatek spoji s opijenim, ne? 😕 to je asi jako u nas velikonoce... 😉

dania
21. máj 2009

Tyjo, ted sem musela dlouho pocitat: tusim ze v 25.

rpinguin
21. máj 2009

Dani, no sme pubertacky 😀 , ze sme to sledovali, ale co uz.

Pauli, oni fakt vyzeraju ako sestry. Ale aj tata a stryc vyzeraju tiez ako bratia a bratia nie su, asi len tie pasikove pulovre a cierne vlasy 🙂 A kde si kupila take velke lego? To sa da aj skladat?
Maxik uz posklada 15 kociek legovych a urobi z nich taku vezu, to je take podarene pozorovat, ked sa ditko nieco nauci a clovek mu ani nic neukazuje. Kde na to tie decka pridu?
Pauli, taka mlada si sa vydavala? Pani, ja som mala o 10 viac 😀

paula
21. máj 2009

dani, maly Horst. 😉 😀 jen vyfot. Ja mam nekde fotky L. v kurdskem kroji... ale ted jdu spat. dobrou noc a at vam decka pekne spi a nebudi a nelezou do posteli (jako me) 😉 🙂

paula
21. máj 2009

jezis reni - tata a stryc JSOU bratri, je to laurincin stryc 😀 😀 😀

dania
21. máj 2009

Dobrou Pauli, Timmy ted zase vstava kolem 6, vzhleem k tomu ze ja pred 2 nezaberu, tak to je docela tvrdy.. Sem vzdycky rano jako po flamu. Ja mam prirozeny rytmus na vstavani kolem 8-9 rano.

Reni, no tos uhodila hrebicek na hlavicku 🙂 Ale tys emigrovala brzo, tak si byla takovych zkusenosti usetrena 😀

rpinguin
21. máj 2009

no len pofot Dani, nech mame co obdivovat.

Pauli, no si myslim, ze oni uz dobre vedeli popredu, koho nechaju vyhrat, to som myslela tym konceptom.
Ta Barbara bola fakt maska, ale ja celkovo nemam rada rysavky (zrzky).
Ozi, aha, manzelik je do soboty vecera v B. a v nedelu rovno do sluzby 😲

Takze zenule, ja tiez pojdem hajat, o nejakej 3.00 musim zasa mlieko ist zohrievat a o 7.00 sa vstava. To ma ani sminka nezachrani 😀

dania
21. máj 2009

haha, ja sem si taky rikala, ale nechtela jsem do toho vrtat, on by to mohl byt treba i manzel od sestry treba.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre