Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

rpinguin
2. máj 2011

@iii taaaaaaaaaaaak som sa zasmiala nad Ingusinymi planmi 😀 😀 😀 preto ja neplanujem, ale kedysi som sa chcela za Davida Gahana vydavat 😀 😀 😀
Evi, zahlasujem este aj z inych compov 😉

evinkaaa
2. máj 2011

@iii - ingus, dakujem za pochvalu. 😵 No s tymi hlasmi uz mam aj nieco premyslene, uvidim.....brasko ma celkom slusnu poziciu a ma neuveritelne vela priatelov. Tak mu "nakazem", ze nech poposiela link dalej a uvidime. Ale vsetko pomaly, aby to nebolo napadne 😀

@rpinguin - renci, dakujem strasne moc este raz. 😵

Este stale som vas neprecitala, pisete ako dive 😀

neurologia
3. máj 2011

@evinkaaa
evka moj hlas mas a bude ich viac pretoye teray sme na navsteve takze som tam klikla z ich pc....este tam bude urcite klik z mojho ked budem pri nom...

my sme este na SK a vlastne tu pobudneme do konca tyzdna...ale trosku som sa nam postarala o vzruso pretoye som mala buracku....chyba je moja lebo som nedala prednost v jazde...hmmmm takze auto je v oprave...ale nastastie sa nikomu teda mne babatku a joss nic nestalo...

heh a ze porod ya 1,5 hod...ooooo to je sen...ja dufam ze to tentokrat zmaknem aspon za 5.....lebo 17 hodin tam trcat v bolestiach nemienim... 😀

mammy81
3. máj 2011

@evinkaaa zahlasovane 😵 😵 drzim palce.

Inga dobre plany.... leider vsetko ide inak ze?!! 🙂
ach zeny ja som myslela ze umriem cez vikend,v piatok ma chytila migrena to som uz ani nemohla doma dovarit,cesta ku svokre bola neskutocna,a vikend prelezeny a prezvracany 😝 😝 .vcera ma hlava dobolela a aj som po prvy raz cosi zjedla 😒 som fakt rada ze zase fungujem normal.....

@neurologia uzivas nieco ked mas migrenu?? kolko dni Ti trva?? mne 4 dni a to je fakt zataz jak svina 😠 😠
chvala Bohu ze sa vam nic nestalo. 😉 ako reagovala rodinka na tehu??
hej a svokra si tu kacku zjedla??? 😀 😀 😀

mammy81
3. máj 2011

este som zabudla Veronika super rychly porod.Beus toto by som aj ja chcela,ja som pri S.lezala v nemocke od vecera dokopy 13hodin stacilo... 😒

ked ja si to vlastne nejak ani neviem predstavit mat doma dalsieho clena 🙄 ...i ked sa na to tesim 😵

Reni (mooc) ako ste dopadli na kurze?? uz sa ti to krati jeeeeeeeeeeeej 🙂 🙂

mooc
3. máj 2011

steffi, na kurze dobre.. len sa to trochen natiahlo.. mal koncit o pol osmej a z nemocnice sme sli az o pol deviatej + este cesta domov.. svokra tu bola po prcka o piatej, takze bol bez nas takmer 4 hodiny a vraj to zvladol super, celu dobu sa prehral.. len ked sa zacalo stmievat zacal si pospevovat mamapapamamapapa.. svokra mu dokonca vymenila aj plienku (ale radsej sa nepytajte ako 😀 😀 😀 )

no a dnes sme boli s mensim prckom u uja doktora, ktory ho este raz pomeral.. mame uz 2kg 🙂 a vraj sa mame dobre.. hlavicka dole, krcok nezmeneny.. cista pohoda.. 🙂

bei, uff takze si to odniesli len plechy? nastastie.. ale sok to bol asi aj tak!

u nas dalsie dobre spravy: sesternica, zijuca tiez v de caka prve babo (v decembri).. takze rodina sa rozrasta 🙂

mooc
3. máj 2011

a este jedna novinka, vcera nam telefonicky potvrdili miesto v skolke.. od prveho januara sa zacvicujeme v schmetterlingsgruppe 🙂

evinkaaa
4. máj 2011

Dievcata, prepacte, ze vas zasa otravujem. Ale chcem vas poprosit - tie, co ste za mna hlasovali, ci by ste skusili znova. Zistili sme, ze ked nema pocitac feste IP-adresse, tak sa da hlasovat kazdy den. Ak vas to neobtazuje a mate chvilku cas, velmi vam budem vdacna.
Dakujem vam velmi-velmi krasne. 😵 😵 😵 😵 😵

deina
4. máj 2011

@evinkaaa, zahlasovane, slo to. 😉

iii
4. máj 2011

evi, a co provizia? 😉

dania
4. máj 2011

Evi, mas to tam 😉 a jeste ti muzu zkusit zahlasovat z domu 🙂 ale sejdeme se u tebe s konikovskejma babama (a detma) na kafe & kuchen!

schatzinkaschatzinko
4. máj 2011

@dania, Danka, presne tak!! Evi, uz mas aj odo mna 2 hlasy, to znamena, ze dve kusky kolaca mam uz poistene od Teba!🙂 @neurologia, Bei, nastastie sa vam nic nestalo! veru, anjeli strazni boli na spravnych miestach! Ja sa chystam dneska ku kadernicke, mangel bude babysitter, tak som zvedava, ci sa stihne do 16,00 dotrepat, ked som tam na obed bola, tak bola cakaren plna nedockavcov🙂) hh, a som zase zvedava, aky silny zazitok si odnesiem od kadernikcy tentokrat 😀 😀 😀 😝 😝 😝

iii
4. máj 2011

evka, tak ja tiez pridem na dva kusky......je to aj s prenocovcanim?

vierka, hahaha, na gulatu hlavu a cervenu tvar si spominam 😀 😀 ides na letno?

schatzinkaschatzinko
4. máj 2011

INgi, nohy radsej ani nespominas, co? hh🙂) neviem, ci na letno, idem aby som mohla vychadazt medzi ludi, aj ked som si neni ista, ci to pomoze hhh

ozaj Evka, ked nebude kava, nevadi, Ingi prinesie🙂 a aj stan, ak bude treba

iii
4. máj 2011

super, takze predlzeny vikend u evky, kafe prinesiem, deti prinesie kazda svoje, povlecenie tiez. evka, ty sa o nic neboj, staci, ked upecies.

evinkaaa
4. máj 2011

kocky, vy ste uzasne, ako si tu kecate 😀 😵
Na tom vikende by nebolo nic zle, keby som vobec bola doma. 😀 😀 😀 Najblizsie tri vikendy mame do bodky rozplanovane a sme prec 😀
A keby ta deutsche post tak nehadzala s balikmi ako hadze, tak by som vam aj daku tu tortu poslala...

oli1104
4. máj 2011

Ahojte,

jsme zpatky z Brna, nemuzu se nejak aklimatizovat nebo co.

Co je noveho ? Kdo mi to shrne, prosim 🙂

Jen sleduju, ze nejaky sraz u Evy 🙂, tak ja se taky s 2 detma hlasim 🙂

Me zase boli zada, ale tentokrat je to i trochu s pobolivanim ( spis tlakem ) v podbrisku, levem, tak nevim, co si o tom mam myslet. Zadny problemy nemam jiny.
No asi pockam na menstruaci a pokud to neprejde, tak zajdu za dr gyn a pak by se videlo. Achjo,

tak zatim

yanni
4. máj 2011

Caute,

@oli1104 no ak chces ist na zras, musis da hlas 😀

Baby ja som dala vcera 5 hlasov a nabehli vsetky. Az pri siestom mi to cervenym vypisalo, ze uz so hlas dala pre tu fotecku. Takze este kliknite. Ale nie velmi "okato", lebo ze vraj mozu aj fotecku bloknut.

evinkaaa
4. máj 2011

@yanni - kati, dakujem pekne 😵

oli1104
4. máj 2011

@yanni 🙂, tak jsem hlasovala 🙂, jde to vickrat ? Tak taky zkusim 🙂

evinkaaa
4. máj 2011

@oli1104 - oli, zda sa, ze aj kazdy den. Ak tvoj pc nema feste ip-adresse. 😉

yanni
4. máj 2011

@oli1104 no mne to islo vcera 5 krat. Dnes som skusala zatial len raz nechcem to nejak pokusat. Ale ten jeden hlas mi to zobralo. A samozrejme este doma mozem skusit. Predsa je to ina IP.

rpinguin
4. máj 2011

no mne to pise po jednom odhlasovani, ze uz som tej osobe hlas dala, takze mne to ide asi len raz denne

Kati, posta ti neprisla?

yanni
4. máj 2011

@rpinguin Renci ziadna posta ☹ ☹ ☹ ☹ Aka? Mail? Nichts da.
Inak mne to mozno ide preto, ze tu v Büro sme na Netzwerku. Kto vie ako to vsetko funguje. Doma som to este viac krat na raz neskusala. Skusim dnes vecer. Uvidime, ci to ide.

yanni
4. máj 2011

Takze baby, som to prave skusala, tak tu doma mi ide len jeden hlas.

schatzinkaschatzinko
4. máj 2011

Evi, u mna dneska presli 2 hlasy. Ved to nevadi, my prideme aj o mesiac, Tak by som si to predstavovala, ze kazde poschodie torty bude inej chuti alebo vies, co, pre mna staci aj kybel s tym potahom, ja som na tie dekoracie 😀 😀 😀 😀 inak akcia kadernicka, dopadla k spokonosti, manzel ma po prichode nazval, ze som blondes Gift, tak urobte si nazor hhhh🙂))

evinkaaa
4. máj 2011

@schatzinkaschatzinko - vieri, chceme fotooooooooooooooooooooooooo, ako vyzera blondes gift 😀 😀 😀

dania
4. máj 2011

Evi, tak me se z domu podarily poslat 2 hlasy, z kazdeho prohlizece jeden 😉

evinkaaa
4. máj 2011

Baby, dakujem vam vsetkym velmi krasne 😵 😉 🙂

mooc
4. máj 2011

baby, nebudte skromne.. za 300ecok moze spravit evka aj tortu, z ktorej vyskoci nejaky stripter.. 😝 a teda ked o mesiac, tak to ja nepridem.. aj tak sa mi podarilo poslat len jeden hlas.. aj ked mm tvrdi, ze nemame pevnu ip.. a ani z orznych prehliadacov mi nefunguje zahlaasovat znova.. skusim este cez lap a ipod.. 🙂 a ked nic, tak aspon z prace este jeden poslem.. 😝 ale tam je stopro pevna ipcka..

vierka, foto!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre