Nemecko III ( snazilky, tehulky, mamicky a ine..)

verohit
14. okt 2008

Mile damy, srdecne Vas vsetkych, novych i skalnych zdravim a vitam v uz tretom pokracovani temy Nemecko 3.... 😵

otvaram skranku ktorej cielom je si navzajom ponuknut relax, zabavu, kulturu, zaujimave info, udrziavanie a naväzovanie kontaktov v kruhu prijemnych ludi...
🙂 😵 😵 😵

VSETKO KRASNE A PRAJEM VELA ZABAVY 🙂 😉

adel22
28. nov 2012

@yanni uz som to nasla🙂 len este neviem, ktore kupim, vdaka za info! 🙂

renatad
28. nov 2012

@kleopatris a vlastne som zabudla napísať, ano bývame v Bogenhausene :D

renatad
28. nov 2012

baby dajte dáke tipy kde chodite cez vikend s detmi / see live, zoo sme uz absolvovali 🙂 / Mnichov a bližšie okolie 😉

kleopatris
28. nov 2012

@renatad ja mam hrozne rada Wilpark Poing 😉

renatad
28. nov 2012

to vypada velmi pekne ale tak na jar najskor ale co v zime 😀 a je to aj dobra cesta urcite tam na jar skočime dakujem

tehua
28. nov 2012

ahojte, ake mate skusenosti so skolkami a jaslami v bavorsku? mam 2,5-rocneho chalana, ktoreho nie a nie oducit od plienok a chyta ma panika, ze mi ho v septembri nevezmu do skolky, ked nebude odplienkovany. pocula som, ze v jasliach sa deti ucia na nocnik v kolektive. mozno by to zabralo, keby videl aj ostatne deti, lebo tu sme uplne izolovani, nestretavame sa so ziadnymi detmi. musi sa naucit aj trochu po nemecky. mam ho dat uz do jasli? ci vsade beru uz len odplienkovane deti?

mooc
29. nov 2012

@tehua nasa skolka berie bez problemu aj neodplienkovane deti

yanni
29. nov 2012

@tehua toto nie je Slovensko, kde deti trapia s oducovanim uz ako rocne. Nerob si starosti, tu su na "Hosenscheißer" zvyknuti 😉

stellamaris
29. nov 2012

@tehua ahoj,do skolky ti vezmu urcite aj dieta s plienkami,bola som tam nasho prihlasit,a videla som prebalovacie pulty vedla nocnikov....nakolko nas drobec nastupuje do jasli na buduci rok,aj s plienkami,to mu bude rok a hned mi vraveli,ze nemusim ho odplienkovat,maju ovela starsie deti s plienkami 😉
este k tej nemcine,mal by par slov vediet,inak sa nauci medzi detmi a ak su v skolke aj mali Turci,tak bude vediet aj po turecky,mojej znamej dcera vie takto plynule po turecky🙂

anulienka166
29. nov 2012

@renatad ved mate blizko alpy, termalne kupaliska...my sme pri pfarrkirchen a casto chodime do alp, a na xy kupalisiek..ved tam mate aj Elypso.. jazero chemse..

renatad
29. nov 2012

@anulienka166 vygooglim hocičo ale vlastna skusenost je vlastna skusenost 😎 myslela som skor kam s detmi ked je vonku zima a nie vhodne počasie na turu a pobyt vonku a samozrejme nerada sedim doma 😅

kleopatris
29. nov 2012

@renatad este mna napadlo, my sme boli teraz tu na ponikoch ;) www.matthof.de, sice je to tiez vonku, ale da sa to aj v zime 😉

saxanka84
30. nov 2012

@kmk11 dakujem....

renatad
30. nov 2012

nevie mi niekto poradit so sukromnym zdravotným poistením pre celu rodinu? statne u nas uz nehrozi, zamotany pribeh 😀

rpinguin
30. nov 2012

@renatad tak na toto ti poradi Katus- yanni najlepsie 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

renatad
30. nov 2012

@rpinguin Reni dakujem 😉 tajne som si na nu v tomto myslela 😀

renatad
4. dec 2012

Tuším vsetci upratujete a peciete 🙂 zbieraju vaše deti Disney nálepky Rewe? Mám na vymenu :D 😎

philipha22
4. dec 2012

@renatad Maminky....ak Vam chybaju nejake nalepky z REWE....a zbierate s detickami ako mi so Sebastiankom... ozvite sa mi...ostalo nam ich strasne veeeela...a chyba nam uz len poslednych 13 ks, takze zvysok podarujem rada maminke ktora zbiera nalepky, aby ste si doplnili album

renatad
6. dec 2012

@philipha22 presne si ma označila,my mame málo,rewe po rekonštrukcii otvorili až teraz,som na SR, v pondelok píšem IP 🙂 😀

philipha22
6. dec 2012

@renatad 🙂 😉 🙂 😉 ok

i.n.g.a
7. dec 2012

Ahojte maminky-nemaminky z DE.Chcela by som sa opytat,cim by som mohla nahradit nasu Ceru.Mate skusenost s nejakym v DE dostupnym maslom,ktory sa aspon trochu podoba tej nasej Cere?Chcela by som piect na Vianoce a domov sa tak skoro nedostanem :( .

evinkaaa
7. dec 2012

@i.n.g.a - ahoj. Ceru velmi jednoducho nahradis tu tukom s nazvom Biskin (ja kupujem najcastejsie taky modry). Je to uplne to iste, ja to pouzivam uz roky na pecenie a som nadmieru spokojna. 😉

iii
7. dec 2012

ahojky dievcence, zasa som sa tu na chvilku zastavila, ako sa mate? ako prezivate vsetky mikulasske besiedky a pecenie kolacikov? ja som prave dnes doobeda dopiekla pernicky z toho zuzkinho genialneho receptu, uz len pockat, kym sa vrati drobizg zo skolky a bude zdobit. z kila a pol muky, snad to vydrzi aspon tyzden🙂

@renatad cavky, my mame vsetci rodinne privatne poistenie.....co potrebujes? heh, nalepok mame jak nasr......, nikto v okoli to od nas nechce. mne sa teda to Unsere Erde pacilo ovela viac, tieto disneovky su strasne...

i.n.g.a
8. dec 2012

@evinkaaa ty si poklad!!!Zachranila si moje vianocne pecenie 😀 Velmi ti dakujem za radu!

evinkaaa
8. dec 2012

@i.n.g.a - rado sa stalo. Aj nabuduce 😉

saxanka84
10. dec 2012

Ahojte baby...je tu niekto z ORavy alebo Liptova..? 🙂

kmk11
12. dec 2012

@renatad tam ti v podstate neporadi nik... ty si musis u vsetkych zistit podmienky a rozhodnut sa, ktore vam ako rodine najviac vyhovuju ... ak sa raz date do sukromneho, tak uz sa len tak lahko z neho nevymotate 😝

renatad
12. dec 2012

@kmk11 dakujem, muz to uz riesi na milion stran, tak hladame, zistujeme atd,.... 😕

yanni
13. dec 2012

@renatad a preco vlastne chcete ist do privatnej?

stardust
13. dec 2012

baby, daju sa tu v Nemecku kupit vianocne oblatky alebo nieco, co sa k tomu priblizuje?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre