Niekto z Veľkého Medera s termínom pôrodu marec 2011?

eva76
6. jan 2011

Je tu niekto z Medera? A ma termín marec 2011?

bebemaly
5. dec 2011

Ahoj Evička, mám šušníka narodeného v marci, no o rok skôr 🙂 bývam v dedine neďaleko VM,15 min. takže tam chodím často, hlavne na nákup. Nevieš, či nie je v mederi dáke centrum kde sa dá stretávať s maminkami?Prípadne kryté ihrisko.Takto v zime? Lebo som sa potúlala posledných pár dní v Mederi s drobčekom, ihrisiek neúrekom, ale už je zima poriadna. Už aj vo fóre som založila tému, zatiaľ nič 🙂 nikoho v dedine nepoznáme, resp. čo som kočíkovala, akosi sme nikoho ani nestretli, a radi by sme sa so synčekom stretávali s maminkami a ich detičkami. Pekný deň!

bebemaly
5. dec 2011
eva76
autor
5. dec 2011

Ahoj, ja sa chodím prechádzať s tým mojím šušníkom po meste. O krytom centre pre takýchto malých kpcov neviem ale pokúsim sa niečo zistiť.

bebemaly
5. dec 2011

@eva76 joj, to sa netráp, počkáme si na leto 🙂 a kam tak chodievate? ja si to väčšinou štádujem po hlavnej, v parku oproti bille,no moc to v meste nepoznám..zlatá dobrá bratislava 🙂 ale tá cesta..to vždy ma aj chuť prejde, aj malého 🙂 dokým tam prídeme..akosi si neviem zvyknúť, som rodená bratislavčanka, a zrazu šoková terapia na dedine 🙂 a ja tak rada mhd 🙂

eva76
autor
6. dec 2011

ja som tiež rodená Bratislavčanka 🙂 . Síce tu bývam 11 rokov ale z toho som polovicu bola u našich v BA nakoľko tam som mala robotu a domov som chodila vlastne len na víkendy. ale máš pravdu zlatá Bratislava.

bebemaly
6. dec 2011

@eva76 Jééé, sranda 🙂 tak to už aké šťastie.pozerala som si fotečky, máš krásneho chlapčeka 🙂 ja chodím do ba, koľko sa dá...ale tá cesta je dosť ubíjajúca, a už mi skončili časy, keď mi malý spal v aute celú hodinku a pol 😀 teraz musím spievať do ochraptenia a robiť kravinky celú cestu 🙂 a rodičia sa tiež presťahovali, takže tam už mám len sestru, so skoro rovnako starým chlapčekom, no veľká škoda, že bývam tak ďaleko..a tu už skoro dva roky nikoho neviem nájsť..u nás v dedine nikoho, ja neviem, všetci sú asi doma zatvorený 🙂

eva76
autor
7. dec 2011

@bebemaly
ja mam rodičov aj brata v BA. Kde bývaš?

bebemaly
7. dec 2011

@eva76 ahooj, bývam v trávniku, smer na KN 🙂

eva76
autor
7. dec 2011

tam chodievame nakupovať rifle a tak

bebemaly
7. dec 2011

@eva76 jasné, parádny obchod, my sme boli akurát včera, a malý si miesto hračky, vybral nočník 😉 máme už druhý, ale používa ich zásadne iba na hranie 😀

eva76
autor
7. dec 2011

my sme tam kúpili postielku aj matrac.

bebemaly
7. dec 2011

@eva76 a ja tiež, aj prebaľovací pult so skrinkou, aj všetky textílie do postieľky, perfektne sme ušetrlili 😉 aj z času dáke oblečenie mu tam kúpim, ale ja skôr v tescu cherokee a f&f kupujem 🙂

eva76
autor
7. dec 2011

oblečenie kupujeme aj mi v Tescu tam je to výhodné a kvalitné

bebemaly
7. dec 2011

@eva76 presne, ešte že tesco začalo predávať aj detské oblečenie 🙂 len škoda, že v ds majú taký smiešny výber, hlavne pre chlapčekov, na nákupy musím vždy do ba.

eva76
autor
7. dec 2011

najlepšie tesco je buď v meste alebo na zlatých pieskoch

bebemaly
8. dec 2011

@eva76 presne, aj to v petržalke je super, ja som malinkému kúpila v centre krásny sobíkovi obleček,nafotený mám ho v albume. aj u vás tak strašne dnes fúka? vôbec sa nedá ísť von, a krásne je, ani taká zima nie je, ale šušníka by odfúklo..tak mi tu veselo rozhadzuje riady z linky a snáží sa počítač mi rozobrať, no bude to veselý deň. joj, kde sú tie časy, keď sme spolu len tak ležkali na posteli, zdá sa mi to ako večnosť, a za chvíľu pôjde na vysokú 😀 preháňam 🙂 každý vek má svoje čaro

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre