Nová nemocnica v Košiciach a zazmluvnenie pôrodníka

vierkaviera
15. jan 2015

Ahojte baby, chcem sa opytat ci ste mali v novej nemocnici pri porode zazmluvnenych porodnikov a aka bola cena. Nakolko v oficialnom cenniku maju sumu nejakych 165€, no pocula som aj podstatne vyssie sumy. DAKUJEM za info 😉

vierkaviera
autor
16. jan 2015

HALOOOOOOOOO 🙂 dámy, nikto nic 🙂 ak mate nejake info poradte 🙂 DAKUJEM

david93
16. jan 2015

môj bol gratis 🙂

eeffka
16. jan 2015

@vierkaviera chc s vyvolavacku? A presne načasovaný pôrod do služby? Ja som prišla našťastie ma obišiel Bosorak a ešte jeden debil meno nepamätám,mala som takú 40 r doktorku,nie rodákovi a bolo super

vierkaviera
autor
16. jan 2015

@eeffka praveze nie... len ked to na mna pride nech si ma aspon niekto vsimne... lebo som pocula aj take, ze ked nebol zazmluvneny porodnik, tak si rodicku ani nevsimli, kym to nebolo fakt akutne 🙂

eeffka
16. jan 2015

@vierkaviera pozeram ze porod mas prvy... takze prides na centralny prijem zavolaju dole doktora ten sa dosuchta a pozrie ci si pre nich pripad, ak ano sa odsuchta hore
Sanitarka ta odkocikuje na vozicku na ich poschodie, tam sa kolo teba bude motat iba sestra a porodna asistentka, budu sa vypytovat debiliny, vypisovat papiere, lekarku zavolaju az bude dietatu pomaly trcat jedna ruky von ( moja dosla ked ma porodna uz tiskala na kozu a to za 10min bola dcera von) ... naozaj za 165e ( mozno tak 1650 bez blocka) pri tebe nikto stat nebude, a stiskat ti rameno... Lekar doslova prichadza na vybratie dietata a odovzdanie ho novorodeneckej sestre a tvoje zasitie.
moj pobyt v nemocnici 1,45min z toho kontakt s lekarkou c.1 , prijem 3,5min, na oddeleni 20min aj s 10min sitim.
Samozrejme popisujem prirodzeny porod bez komplikacii... jaaaj a este som zabudla na klystirik co mi nukali ze musim :D heh som ju vyprevadila do prec ze ja nemusim ja uz rodim. No ale ved ponukla...

vierkaviera
autor
16. jan 2015

@eeffka fuha, tak teraz uz fakt neviem :-/ kazdy hovori inak... som z toho vol :(

terezka1947
16. jan 2015

@vierkaviera naj by bolo ist priamo za konkretnym lekarom,chodit k nemu na poradne pred porodom a rovno mu povedat,ze chces rodit pri nom...ak teda chces aku-taku ochotu a istotu,ze ta odrodi ten,co chces,resp.ked aj nebude moct,postara sa o teba ako o svoju pacientku a zavola sam kolegu...teraz uz iba zistit konkretneho lekara 😀

vierkaviera
autor
16. jan 2015

@terezka1947 hej hej, ved to planujem sa najskor poradit so svojim doktorom, ze koho a pojdem za nim urcite. Len som chcela vediet priblizne sumy... lebo oficialne stanovisko na stranke je 166 €, ale chcem vediet realne stanoviska 🙂 len nejak nikto sa nevyjadruje 🙂

tatranka112
16. jan 2015

@vierkaviera tat to mas pravdu. prva otazka bola, ze koho mate pôrodnika?ja som mala dohodnuteho, ale sukromne. prisiel. bola potrebna sekcia, 2 transfuzie krvi- problem s placentou.môj druhy pôrod. prvy bol tiez s komplikaciami. nelutujem, peniaze boli a budu.ale starostlivost sa neda porovnat v mojom druhom pripade.ale, ked nemas komplikacie, tak ti to môze byt jedno.

vierkaviera
autor
16. jan 2015

@tatranka112 chvala Bohu zatial nemam, ale co bude pri porode povedat neviem :( kazdopadne dakujem za info 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre