Nové snažilky z Bratislavy a okolia. Pridajte sa

tea333
7. júl 2009

Rada by som zacala novu temu, lebo skoro vsetky temy tykajuce sa novych snaziliek spinkaju a nejake tie snazilky z ba a okolia si tiez zasluzia pozornost..
Snad sa ku mne coskoro niekto prida,aby sme mohli zdielat || na testikoch aj tie menej vydarene pokusy...

alabu
13. júl 2009

callex....to uz mate na 100% to IVF? ake vysetrenia uz mas za sebou? chodis do Ginfiv? mas tam aj gynekologa alebo ta tam odporucil tvoj lekar?

minka051
13. júl 2009

ahojte ja niesom síce blízkeho okolia ale pochádzam z TT. Tiež sa teraz pokúšam prvý krát a chodím do Martina do Heliosu. Začínam ak zajtra budú výsledky z HP dobré 7.8. Asi som tu najstaršia ale to nieje myslým až taká hrôza

alabu
13. júl 2009

barchee...tiez som sa na to vykaslala...nema zmysel sa tolko sledovat...clovek na to prilis mysli....treba ist k lekarovi..dat si urobit vysetrenia a ked nie je problem len si uzivat "vyrobu"..raz sa to podarit musi....
ja som inak tiez chodila do komplimentu...mne nastastie pomohol....a teraz chodim cvicit do posilky 2x tyzdenne...ale vsetkeho som sa zdaleka nezbavila...ale uz nerieisim.... 😝

dendat
13. júl 2009

ahojte babulky...tiež by som sa rada k vám pridala, som zo šamorina.ja som trošku komplikovaný prípad, už má za sebou operáciu pre myom, ale potvory nedajú pokoj, narástli my ďalšie 4 myomy behom 2 rokov. no a teraz keď sme sa konečne začali snažilkovať (3 mesiac) zistila som že mám anovulačné cykly, aspoň posledné 2 boli anovulačné. moja gyndoška je v gynfive, zajtra máme konzultáciu, tak uvidíme čo nám poradia. a v piatok čaká partnera spermiogram...

tea držím palce, hlavne veľa optizmu a veľa snažilkovania... 😉
callex tak my sa možno v utorok aj stretneme...ku komu chodíš? ja k dr.stenovej.
barchee každý ma posiela na dovču, že tam sa to zadarí, tak pevne verím, že vám to vyšlo 🙂

barchee
14. júl 2009

ďakujem baby 😉 no uvidíme...mám skôr predkrámové pocity ako tehotné...takže sa pripravujem na ďalší snažilkový mesiac....trocha si porevem, vyventilujem tie hnusné bezmocné pocity a bude zas dobre 🙂 Najviac ma zabolí, keď sa dozviem, že nejaké baby z mojho okolia, ktoré vôbec bábo nechceli, sú tupé jak bagandže, nemajú ani partnera, ani financie, ani vhodné prostredie na výchovu detí...otehotnejú...to mám fakt nerva... 😠 je to tak strašne nespravodlivé!!!!!! Ak sa nám tento mesiac nepodarí, plánujem sa objednať gyndovi na konzultáciu. Tieto veci ohľadom tých testov plodnosti robia v BA len v Gynfive? Ja chodím do GPN v Ružinovskej nemocnici...no šak sa spýtam. Tiež by som pre svoj kľud chcela vedieť, či je všetko so mnou aj manželom v poriadku, len sa bojím, že ma pošle preč, keď sa snažíme len 4 mesiace...to je moc krátka doba...väčšinou čo tak si všímam, tak chodia páry na tieto testy všelijaké tak po roku neúspešného snaženia... 😖

tea333
autor
14. júl 2009

aj ja riesim svadbu baby ale babo je dolezitejsie 😀

tea333
autor
14. júl 2009

alabu tak to aby bolo co najskor 🙂 vela stastia, urcite sa skoro podari

tea333
autor
14. júl 2009

barchee neviem kde to robia ale viem ze sa to vzdy riesi najskor po roku neuspesneho snazilkovania,ale to uz splnas takze by si sa mohla dat aj s manzelikom testnut

dendat-dufam ze testy dopadnu dobre, urcite daj vediet..
minka051 ja som tu zas urcite bezkonkurencne najmladsia, a som vo veku tvojho Robka ale to neznamena ze nemozme pozdielat pocity, ked mame spolocny ciel 😀

simib
14. júl 2009

Ahojte.Môžem sa aj ja pridať?Tiež som z Blavy.Snažíme sa pol roka a zatial nič.Výsledky všetky OK aj mužov SPG OK,takže nechápeme.

alabu
14. júl 2009

barchee..ked chodis do GPNka..urobia ti vsetky vysetrenia aj tam..ved ty nemusis povedat lekari kolko sa snazite...mala loz nie je zla....aspon nech vam da spravit spermiogram..tebe hormonalne hladiny a budete vediet na com ste..mozno je vsetko ok a chce to len pohodu... 😉 drzim palce 🙂

tea..nepodstatne kolko mas rokov....aj ked...na mna by bolo 19rokov skoro....

dendat..aj ja som zo Samorina🙂

simib..vitaj🙂)))))))))))..je nas tu len par ale pomaly sa rozbiehame🙂...pol roka nie je dlha doba ak ste obaja ok...robili vam aj take testy ci si nevytvaras protilatky proti manzelovym "sprinterom???" 😉

simib
14. júl 2009

Alabu,dík za privítanie.Robili len HP a muž bol na SPG.Lekár nič iné nepovažoval za potrebné,lebo mám aj pravidelný MS aj bezproblémový aj OVU mám a ostatné neriešil.Ale idem do Probiosu lebo sú tam perfektný a uvidíme.

barchee
15. júl 2009

ahojte babule, tak včera úplne večer mi prišli krámy... ☹ ale som to už ráno cítila, manžel je z toho vcelku mimo...tešil sa, že sa nám mrňús podaril na svadobnej ceste...no nepodaril...ja teraz fakt neviem...rozhodla som sa počkať do 6 mesiacov a potom pôjdem k lekárovi. Keď sa nám to podarilo v apríli, tak nebude problém v otehotnení, ale v mojej hlave... 😖 musím už prestať na to furt mysleť....keby sa to ale dalo.... 😕

simib
15. júl 2009

Barchee no snáď to už nabudúce vyjde.Škoda,taký darček zo svad.cesty by bol super. 😀

barchee
15. júl 2009

no, bol by 🙂 jedine, že si spravíme ďalšiu svadobnú cestu 😀

simib
15. júl 2009

Veď a nejdete na nejakú dovolenku ešte? 🙂

barchee
15. júl 2009

cez leto už nie 🙂 a potom neviem....

simib
15. júl 2009

No tak bude po svadobnej ceste.Hlavne že bude.A stým myslením na to.Nuž je to ťažké,ja som prvé mesiace plakala jak blázon a teraz mi to už je jedno.Ak sa zadarí,tak budem šťastná,ale stresovaním nič nevyriešim. 😀

barchee
15. júl 2009

jááj počkaj, ty myslíš svadobnú cestu? tak na tej sme už boli, teraz koncom júna sme boli na Rodose 😀 ďalšia dovolenka tento rok asi nebude...financie nám síce nechýbajú, ale zas až tak moc ich nemáme 🙂 Lenže ty už jedno dieťatko máš...snažiť sa o druhé už nie je také stresujúce, ako snaha o prvé dieťa... 😅

tea333
autor
15. júl 2009

alabu tohto roku budem mat 21..a 21 je mlada,ale pre mna nie skoro na babo 🙂
simib- urcite stres nepomoze,mas dieta a na to sa mozes sustredit, urcite lepsie ako snazit sa o prve, ako napisala barchee

dendat
15. júl 2009

caute kocky.. 🙂 ..podľa mňa je jedno kto má koľko rokov a koľko detí, podstatné je že sa všetky snažíme o to isté, o krásne zdravé mimčo...
barchee to je mi ľúto, že ti prišla mrcha, asi by to bolo moc ideálne otehotnieť na svadobnej ceste, ale je to škoda,ten život sa ale vie s nami zahrať, však? mám ten istý názor ako alabu, doktori predsa nevedia ako dlho sa snažíte, aspoň budeš vedieť či je všetko v poriadku.
alabu my sme si teraz kúpili byt v mliečne, ale rodičia bývajú na gazdovskom rade pri stanici.
tea HP bol tento mesiac v pohode, keď sa nam nepodarí otehotnieť do augusta,čaká nás pravdepodobne inseminácia, v utorok ide môj drahý na SPG 🙂 tak uvidíme, či jeho chlapci sú v pohodke.

alabu
15. júl 2009

tea333..dufam ze som sa ta koli veku nedotkla...nezazlievam ti ze chces babatko...to v ziadnom pripade 😉 a tak ako vsetkym dzzim palce...kazdemu kto tuzi po bejby a neriesi si nim svoje zle partnerstvo ci ine veci prajem krasne babenko 😀
inak simib ja som zacala chodit do Probiosu...dr. Smolik sa mi zda fajn...sice som s nim bola len raz a druh krat mi len hovoril cez telefon vysledky...zda sa mi ze vie co robi..a hlavne do nicoho zbytocne netlaci...najprv chce vediet priciny..a z potom to riesi...netlaci do umelych oplodneni a pod..to je super..a vzy ked cakas na vysledky ti povie..skusime najblizsie este krv a uvidime..a dovtedy mozno budete tehotna.... 😀 zboznujem takyto optimizmus🙂))))))))))

barchee....ty si uz baby cakala? ked spominas april?..prosim nestresuj..mala by si si najst nieco na vyplnenie casu..inak na to 😒 budes mysliet stale...

dendat..my sme na Dunajskej🙂

moj drahy ide na SPG v piatok...tak uvidime co nam vyde..neviete dokedy su vysledky?

tea333
autor
15. júl 2009

alabu vobec len som chcela upresnit vek 😀
a ja si tym nastastie nic neriesim, zijem uz par rokov usporiadanym dokonalym harmonickym rodinnym zivotom 😀

nestiham sledovat temu tak sa este vratim aby som si vas precitala 😉

zuzka88
15. júl 2009

Skoda ze neboli snazilky z BA a okolia uz skor, urcite by som k vam patrila 😉

Teraz mi uz len ostava popriat vam krasne snazenie a skore zdarenie a vsetkym TFUJ TFUJ tehu virusiky!
😵 😵 😵
Nech ste do Vianoc vsetky tehulky

Moc vam drzim palce 🙂

alabu
15. júl 2009

ooo, zuzka velke vdaka..vsetkym sa nam to tu zide🙂))))))))))))))))))tebe vela zdravia..aj drobcovi🙂))

barchee
15. júl 2009

alabu: mala som v apríli // test, po svadbe asi týždeň, bolo to cca 10 DPO ... lenže na svadbe bol manžel chorý a jak sme sa stále pusinkovali, tak so od neho čapla nejakú chrípku alebo čo...bolo mi mrte zle, teploty som mala...no jak už mi bolo dobre, hneď som si spravila ďalší test a bol už len / ... ☹ takže pravdepodobne tá chrípka, alebo teda choroba, zaríčinila, že vajko sa potratilo....vraví sa tomu mikropotrat, je to vtedy, keď sa oplodnené vajko uhniezdi, ale je ešte príliš slabé, príde nejaká príčina a tá ho zničí...takže tak...preto viem alebo teda dúfam, že problém otehotnieť nemám...skôr mám niekde volaký blok... to je tak.... ostatným sa radí ľahšie jak sama sebe...ja som sociálny pedagóg...psychológiu zbožňujem a obdivujem.....stojí na nej moja práca...má svoje detské centrum 🙂 ... a je to teda teraz poriadne ťažké pre mňa...mojkať sa s ročnými detičkami keď mi srdce piští po vlastnom... 😅 jááááj baby...byť žena je riadny ťažký údel... 😖 dobre mi šibe 😀

alabu
17. júl 2009

barchee...tak potom to chcelen brutalny relax a dni nabit programom aby si nemala cas na to mysliet🙂)))))

a co planujete baby na vikend?
nas dnes caka grilovacka...a este predtym vysledky s SPG...som zvedava 😉 ale ja som velky optimista... 😀

alabu
18. júl 2009

baby..a kde ste? ved von je strasna kosa..nesedite pri PC?...ooo, zabudla som...snazilkujete....my nie..my mame navstevu..sa neda 😀 😀 😀

barchee
19. júl 2009

baby, používate ovulačné testy?

alabu
19. júl 2009

barchee..ja somto s nimi skusala jeden mesiac...a mala som pocit ze ovu ani nemam 😒 a ked som boal v strede cyklu u lekara..ukazal mi folikul...cize mam...a dost ho pobavilo moje zistenie 😀
inak mi uz mame aj vysledky SPG..a su dobre...huraaaaaaaaaa 😀 😀 😀 tak uz len ja nieco poriesim so sebou 😖

barchee
19. júl 2009

to je dobre, že výsledky sú ok 🙂 tak drží palec 😀 no ja to asi skúsim tento mesiac ... inak ...možno sme robili chybu aj častým sexovaním...spermie dozrievajú cca každých 5 dní....takže dáme sexík a potom až pred ovulkou...nech sú bojovníci odpočinutí a plní sily 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre