• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nové snažilky z Bratislavy a okolia. Pridajte sa

26. apríla 2012 
Ahojte baby dlhsi cas som tu nebola. Prvy kyret po potrate doktori odflakli, tak som musela ist na druhy...tak teraz cakame, kym nabehne mrcha a asi pojdeme na to znova....tak dufam, ze sa tentoraz zadari a dotiahneme to do uspesneho konca...
26. nov 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barushkaaam vitaj späť a držím palce! :slight_smile: (doktori by si zaslúžili za ten odfláknutý kyret... :angry: :frowning2: ) už ťa čakajú len pekné chvíle, ver tomu. dúfam, že sa cítiš trošku lepšie.
28. nov 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka no po fyzickej stranke sa uz citim ok..po tom druhom kyrete som prestala krvacat dve hodiny po operacii a doteraz vsetko bez problemov, tuk tuk na drevo. So psychickou strankou je to uz horsie....ale tak snad sa teraz tiez skoro zadari a uz bude babenko zdrave (lebo podla histologie z tej kyretaze som potratila kvoli tomu, ze dnuka v embryu bol zapal, ani nechapem z coho :frowning2: vsak som si na seba davala pozor :frowning2:
28. nov 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: az teraz som si vsimla tuto temu, tiez sa pridavam k vam snazilkam :slight_smile: Som z BA-Lamac. My skusame uz od septembra, takze nabiehame na 4 cyklus, snad zadari, lebo predosly treti sme odflakli :DDDD
28. nov 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barushkaaam to už teraz nerieš, barush. tvoja vina to určite NIE JE! proste matka príroda to tak niekedy zariadi, že pri "výrobe" detičiek niečo nevýjde a my potom trpíme :frowning2: skús si viacej dopriavať veci čo máš rada, hýčkaj sa, rob si radosť, aby si to lepšie prekonala aj po psychickej stránke. držkaj sa a bude dobreee :wink:
28. nov 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cristinna vitaj u nás a neflákaj sa :grinning:
28. nov 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridavam sa. Som z BA. Snazime sa 6 mesiacov a stale nic... Zacinam novy cyklus..tak uvidime, ci sa podari. :slight_smile:
29. nov 2011 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka
Dakujem :grinning: no tento mesiac december sa budeme veeelmi snazit ale aj tak si hovorim, ze casu dost do roka ( september 2012) :slight_smile: hlavne byt v klude, ako si pisala aj Barushke.
29. nov 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lin123
Tiez zacinam novy cyklus...tak snad nam to vyjde pred Vianocami :slight_smile: Drzim palce
29. nov 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cristinna kooonecne jedna uvolnena snazilka, co ma casu dost :grinning: mam pocit, ze vsetky sa tu nahanaju, stresuju... nie ze by som to nechapala, ja som taka ista - my sice zaciname az buduci rok, ale uz teraz stresujem a uz sa vidim, ako budem nervacit, ked sa do dvoch mesiacov nezadari :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak ale zivot ma uci trpezlivosti, ta sa mi zide. kazdopadne si moj priklad ziarivy, ako na to :wink:
29. nov 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cristinna drzim palceky aj ja. Bolo by to krasne zacat novy rok s bruškom. :slight_smile:
29. nov 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka

Dakujeeem :slight_smile: Ano, suhlasim s tebou, ze ako citam prispevky aj na inych forach, tak mam pocit, ze chcu hned a moc sa strazia, co podla mojho nazoru nie je moc dobre...stres skodi.. :(
Ja ratam s tym, ze to bude trvat...uvidim tento nasledujuci mesiac a proste ak sa nezadari, tak aspon sa mam na co tesit na Vianoce. Ze si vychutnam tie dobroty :DD a nebude mi zle. :DD
29. nov 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lin123
Dakujem, veru bolo by krasne zacat novy rok s bruskom a pevne verim ze aj u teba sa zadari...hlavne klidek a este raz klidek :slight_smile:
29. nov 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cristinna vidis, toto ma nenapadlo, ale je to perfektny postreh: neoplati sa otehotniet akurat pred Vianocami, lebo by sme si velmi pravdepodobne nevychutnali kapustnicku, kolace a vsetku tu kopu jedla :grinning:
30. nov 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka uz je to lepsie....uz som vo fazi, kedy som sa zmierila s tym, ze babo nebolo v poriadku, preto sa stalo. co sa stalo..nechcem aby to vyznelo odomna hnusne, aj uznat, ze lepsie ze to tehu skoncilo v 5 tt, ako ovela neskor. Pri tej druhej kyretazi tam so mnou v nemocke bola mamicka, co jej umrelo babo v 23 tt...a to uz je iny zaber na psychiku....
30. nov 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka ja sa zase uz taaaak tesim na vianocne kolaciky....boze uz sa vidim po vianociach aka budem tucna :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barushkaaam vôbec to nevyznieva hnusne, ja by som mala presne rovnaký postoj - ak je plodík poskodený, tak príroda si to vyriesi sama a nemá zmysel sa preto donekonecna obvinovat. proste bolo by to trapenie, riziko, a takto bude casom nove babatko a zdravucke :slight_smile: a nebudes tucna, neveriiim :grinning: ved na fotke vyzeras super stihlunka baba, zopar zakuskov a dobra papanica z teba gulu neurobia :grinning:
30. nov 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, ja sa pridávam, som tiež z BA. V lete sme sa snažilkovali, ale na jeseň som si nechala spraviť kultiváciu z pošvy s pozit. nálezom na ureaplazmu, tak sme obaja s priateľom užívali atb a potom kontrola, ja negat, on ide na vyšetrenie až 14/12/2011, tak ak to bude negat, snažilkovať sa budeme okolo vianoc..S.
30. nov 2011 o 11:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka aj ja som si tak povedala, ze lepsie co sa stalo, ako keby sa mi mali narodit postihnute dietatko :frowning2:

inak dneska som na fb videla fotku vanilkovych rohlickou, boooooze ako by som si dalaaaaa :slight_smile: cez vianoce budeme u nasich a asi 26 alebo 27 odchadzame k rodicom priatela na Sumavu, moja skoro svokra pecie uuuuuplne uzasne, hotove nebo v ustach, tak si asi neviem predstavit moju vahu potom. Vy zostavate v BA?

inak rozmyslame, ci s miminkom trosku nepockat...ja mam teraz skuskove za chvilku, diplomovku mam odovzdat 30.4. a este sa ucit na statnice....to bude riadny stres, tak aby to neublizilo mimi....este nie sme rozhodnuty, len nad tym tak uvazujeme.....
30. nov 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barushkaaam ano my ostávame v BA, ale vieš ako - aj mimo mesta pôjdeme navštíviť rodičov a iných príbuzných, kamarátov... :slight_smile: nič sa neboj o váhu, robte si dlhé romantické prechádzky, veď na Šumave je určite krásne (tam som ešte nebola :sweat_smile: ) to vychodíš :wink:

jasné, kliďánko si dajte "pauzičku", resp. nesnažilkujte nejako urputne cielene :wink: ono to mimi príde, keď bude cítiť, že si v pohodičke a už máš všetok stres za sebou. asi si to tak lepšie vychutnáš, budeš toho mať dosť aj bez ranných nevoľností :slight_smile:

a z čoho robíš diplomku, ak sa smiem opýtať?
30. nov 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa1983 ahojky, čo je to tá ureoplazma, prosím ťa? mala si nejaké problémy pred vyšetkom, či to len tak náhodou ti zistili? :unamused:
30. nov 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka ja si tiez myslim,ze zlata stredna cesta bude najlepsia...budem robit skolu, ale to robenie baba nebudeme nejako znasilnovat....ked pride teraz budeme veeeelmi radi a ked nie pride po svatbe (ta bude na buduci rok) akurat sa nevieme dohodnut, ze kedy ja nechcem kvoli tym strasnym horucavam v lete, ale skor na jar, alebo na jesen...
tema mojej diplomovej prace je "Soucasne ekonomicke problemy a konkurenceschopnost Vietnamu''. Dobre, co? :grinning: studujem verejnu spravu a medzinarodne vztahy....to len preto take tema...:grinning:
30. nov 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barushkaaam paaani, to znie komplikovane :grinning: ale asi ťa to baví, to je podstatné :slight_smile: jéjda, takže svadbička :wink: tak toho máte na pláne ozaj dosť zatiaľ aj bez bába :sweat_smile:
30. nov 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka no ako kedy, su predmety ktore ma bavia a su predmety, ktore rada uz nikdy neuvidim po zvladnutej skuske...ja som mala povodne vybrate ine temy, ale uz boli zabrane....ale zas na druhu stranu si hovorim, ze aspon som originalna :grinning: ja totiz vzdy musim vycnievat z radu :grinning:
ved preto preto hovorim, ze najlepsie to bude nechat na osude.....budem sa teraz venovat najprv dokonceniu skoly a potom svatbicke a urcite potom niekedy zrazu zistim, ze jeeee vsak mrcha nedosla :grinning: proste nechcem to nijako surit....ked otehotniem hned v januari (skor nemozeme, este mame 5 tyzdnovy zakaz), tak budeme veeeelmo radi a ked nie tak za niekolko mesiacov sa to isto podari....hlavne na ''to'' nemysliet a zapratat si hlavu niecim inym :slight_smile:
30. nov 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelovocka ahoj. Nie nemala som žiadne ťažkosti, len viem, že zo žien, ktoré nemôžu otehotnieť sú chlamydie, mykoplazmy a ureaplazmy častou príčinou neplodnosti, chcela som to mať vylúčené. Ureaplazmy sú najmenšie mikroorganizmy, sú aj pohlavne prenosné (ale aj v bazénoch, saunách, vírivkách..), má ich cca 30-40% sexuálne aktívnej populácie. Ťažkosti spôsobovať nemusia, až v chronickejších štádiách. Veľa báb ani nevie, či ich má, a aj tak otehotnejú. Len niektoré nie...Saša
30. nov 2011 o 18:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa1983 tak ti držím palce, aby ste obaja už boli stále ok a želám príjemné vianočné snažilkovanie :slight_smile: tuším si aj ja dám spraviť tieto vyšet., nech mám istotu. a to si na vlastnú žiadosť tak chcela, či v rámci preventívky? teda čo mám povedať mojej gyn.? :sweat_smile: asi trošku zaklamem, že sa už snažíme, nech sa posnaží aj doktorka :grinning: chcela by som tieto stery na kultivačku a HP, tak snáááď... :confused:
30. nov 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka ahoj, chcela som na vlastnú žiadosť. A vy sa ako dlho snažíte?
1. dec 2011 o 11:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa1983 práveže sa ideme až od januára, možno februára, lebo neviem, či bude drahý doma cez moju ovu :sweat_smile: aj si niečo platila/doplácala za to? ja nechodím do súkr. centra, normálne ku "štátnej" gyn.
1. dec 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka Ahoj, ja som doktorka, tak som neplatila, lebo je to moja známa. Ale myslím, že je to zadarmo.. Neviem.
2. dec 2011 o 09:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa1983 no každopádne ja skúsim o tieto vyšet. požiadať, snáď mi ho moja gyn. spraví. je jedno, v ktorom dni cyklu budem? a ďakujem, lebo vďaka tebe som si spomenula, že som chcela takéto vyšetko :wink:
2. dec 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok