Nové snažilky z Bratislavy a okolia. Pridajte sa

tea333
7. júl 2009

Rada by som zacala novu temu, lebo skoro vsetky temy tykajuce sa novych snaziliek spinkaju a nejake tie snazilky z ba a okolia si tiez zasluzia pozornost..
Snad sa ku mne coskoro niekto prida,aby sme mohli zdielat || na testikoch aj tie menej vydarene pokusy...

tea333
autor
7. júl 2009

Inak ja momentalne byvam pri Ba a snazilkovat len zacinam tento mesiac..

tea333
autor
8. júl 2009

nikto nikde?? 😒

aspasia77
8. júl 2009

Ahoj Tea, ja som z okolia SC.... 😉

tea333
autor
8. júl 2009

dobe ze si sa pridala,snad nas coskoro pribudne, odkedy snazilkujes?

mysinka2007
8. júl 2009

Ahojte, som z BA, snazilkujeme sa treti mesiac, a // zatial sa zatial neukazali ☹

tea333
autor
8. júl 2009

mysinka ved 3 mesiace su nic, urcite to pride coskoro,a navyse testom sa neda verit, mozu ukazovat neg aj po 4 tyzdnoch

aspasia77
8. júl 2009

Už dosť dlho.Skoro rok..Bola som už aj na vysetrení hormonálneho profilu u endokrinologa, kedze mi nechodila MS aj pol roka..Zistili mi PCO.. 😒

tea333
autor
8. júl 2009

😖 aspasia podla mna je dolezite,ze nie si neplodna, babo mozes mat,takze skor ci neskor..
aspon si uzijete jede druheho, a snazilkovanie 😉

mysinka2007
8. júl 2009

ahojte babulky, ja mi to jasne, ze tie tri mesiace nie je vela, rada by som sa niekym zdielala podobne skusenosti,starosti a dufajme aj radosti

tea333
autor
8. júl 2009

urcite bude vela radosti v tejto teme 😀 prva tema ktoru som zalozila,takze tu bude vela stastnych tehuliek urcite
mysinka fakt to nie je vela, mozes potom prip. skocit na gyndu vysetrit teba a priatela ak to dlhsie nepojde

mysinka2007
8. júl 2009

Tea a ako dlho sa vy snazilkujete? lebo v mojom pripade je vsetko ok, meriam si BT, a aj jednorazove ovu testy, aby sme teda vedeli sa snazit v ten pravi cas, snazim sa na to nemysliet, nooo, ale to sa mi nie vzdy dari,
🙄

lubka0506
8. júl 2009

ahoj babenky.ja snažilkujem už 6 rokov a po lete ma čaká konzultácia v gynfive. mám trosku aj strach ale konečne sa to trošku pohlo... vedel by mi niekto niečo o tom povedat...

tea333
autor
8. júl 2009

fuha lubka neviem ci tu najdes niekoho takeho zbehnuteho,ja ti veru neporadim
mysinka2007- my sa este len ideme pozajtra prvy krat

tea333
autor
8. júl 2009

stale je nas malo 😖
snad nas najdu 😀

tea333
autor
9. júl 2009

no baby kde ste?

zuzanockamt
9. júl 2009

tea ... ved pod ku nam do buducich snaziliek alebo do temy opat sa posnazime po roku 2010 ... tam nas je viac 😉 😉 😉

callex
10. júl 2009

ahojte.
tak ja sa ku vam pridam.som od Nitry..teda dufam nevadi?
Lubka:uz si bola na odberoch v Gynfive? ak nie..tak ti urobia nejake vytery,zoberu krv,urobia ultrazvuk a potom bude dalsia konzultacia.aspon tak tomu bolo u mna.
ja idem v utorok na konzultaciu ktorou zacneme cestu IVF.

tea333
autor
10. júl 2009

zuzanockamt bola som aj tam ale ja uz nie som bududca tak mi prislo vhodne zalozit novu temu, ved ja som tu trosku novsia a vacsina tem uz je rozbehnuta a je tam nejaka partia,ktora si uz dlho pise..je zlozite sa chytit, par krat som bola v teme dokonca odignorovana ☹

labutienka
10. júl 2009

ahojte nové snažilky 🙂
držím vám palce na ceste za bábätkom, ja som tu na koňovi dávno, aj keď prispievam len zriedkavo 🙂

tea333- z toho si nič nerob, ak ťa odignorujú v nejakej téme, nerobia to naschvál ver mi 😉 jednoducho nestíhajú odpisovať 😵
treba sa len vedieť vtierať 😉 😀 a znovu vtierať, kým si ťa niekto nevšimne 😀

tea333
autor
10. júl 2009

ale ano, len predsalen, nova tema to tu ozivi 😀
labutienka tak super ze si napisala

labutienka
10. júl 2009

tea - aj nabudúce 😉 prídi do našej témy Pre nie bezradné snažilky... tam uvítame rady každú novú snažilku 😉

tea333
autor
10. júl 2009

urcite ked budem stihat,momentalne nestiham nic! ani na konika chodit odpisovat hehe
a navyse sa teraz po veceroch budeme snazit 🙂

tea333
autor
12. júl 2009

kde ste vsetci? ☹

alabu
13. júl 2009

ahojte..tak ja sa tiez k vam pridvam kedze nie je kam..a ako Tea napisala..vacsina je uz rozbehnuta 😉
som od BA 😉

tea333
autor
13. júl 2009

ahoj alabu, este to tu viazne, ale kazda tema sa rozbieha pomaly 😀
odkedy snazilkujes ty?

barchee
13. júl 2009

ahojky baby 😀 ja som z BA a snažíme sa už 4.mesac...v apríli som mala mikropotrat - tesne po svadbe ... ☹ teraz sme boli na svadobnej ceste, a príroda si to zariadila tak zvláštne, že mi krámy prišli o 4 skôr, teda akurát na dovči som mala ovulku 😀 tak snáď sa to už tentokrát podarí, keď to osud ta zariadil 😀

alabu
13. júl 2009

tak my sme uz snazilkovci vyse roka.....uz zaciname aj s pociatocnymi vysetreniami... 😒 dnes som sa dozvedela ze mam nejakeho hormonu naviac..takze mam zacat brat HAK na 3mesiace..ale ja strasne nechcem....skoo rok som sa davala dokopy ked som ju vysadila..a teraz zase?..uvidim co povie lekar ked budu nove odbery ☹

barchee..budem drzat palce...tiez som v to dufala....bolo by to urcite skvele🙂))))))))

tea333
autor
13. júl 2009

barchee tak mozno to tak malo byt 🙂
my sa snazime len 4. den,aj to len velmi lahko, nijak to netlacime, ale velmi by som sa potesila keby to naprvykrat vyslo 🙂

alabu
13. júl 2009

4 den?..to je super....ja som to prvy 3/4 rok ani nevnimala...riesili sme svadbu...a pod....a teraz...uz len caskame..a uvidime🙂))))))))))))

barchee
13. júl 2009

výjde to keď to najmenej čakáš ... 😉 ja som prestala akýmkoľvek spôsobom sledovať, žiadna teplota ani nič...ovulku si poznám podľa výtoku, viem cca presne, kedy prichádza a je....tie sledovania ma privádzali do šialenstva 😖 ...furt som sa sledovala...nerobilo mi to dobre...len som zbytočne každý mesiac plakala... ☹ teraz to nechávam úúúplne tak, dovču sme si poriadne užili...všetko je v poho, v robote je kľud, žiadne stresy...tak dúfam, že budú // 🙂 test si chcem spraviť až keď vynechajú krámy 😉 Aj ja som sa dosť dlho dostávala z antikoncepcie, brala som ju cca 4 roky, s polročnou prestávkou... strašne sa mi pokazili nechty, dosť som pribrala a neviem sa teraz tých kíl zbaviť...dokonca ani Kompliment skoro vóbec nepomohol...bola som tam rarita a to som všetky stravovacie a cvičebné pokyny úúúplne že natvrdo dodržiavala...potom som už stratila vnútornú motiváciu a som sa na to vyprdla 😔 a kvôli nechtom som si spravila kurz nechtovového dizajnu a robím si geláky, lebo tie moje sa rozštiepia hneď ako majú 1mm 🙄 antikoncepciu neberiem už 3 roky... 🙂 a ľutujem, že som ju vôbec brala... 😠 tea, držím palčeky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre