Nové snažilky z Bratislavy a okolia. Pridajte sa

tea333
7. júl 2009

Rada by som zacala novu temu, lebo skoro vsetky temy tykajuce sa novych snaziliek spinkaju a nejake tie snazilky z ba a okolia si tiez zasluzia pozornost..
Snad sa ku mne coskoro niekto prida,aby sme mohli zdielat || na testikoch aj tie menej vydarene pokusy...

sasa1983
2. dec 2011

@zelovocka myslím, že je t jedno v akej časti cyklu. želám veľa šťastia, nech to dobre dopadne🙂

cristinna
4. jan 2012

Tak ako babenky? 🙂 Ako sa Vam dari a ci ste si pochutnali dobre na vianocnych kolacikoch a aj uzili sampus na Silvestra? 🙂 Ja este stale nic noveho...ci bude bejby, ci zacnem coskoro novy cyklus, to coskoro zistim.🙂

zelovocka
5. jan 2012

@cristinna ahojky 🙂 ja som čakala mrchu na Štedrý deň, už som mala bolesti, takže som vedela, že príde a môžem si dať štamperlík domácej slivovice a na Silvestra šampanské 😉 a presne tak aj bolo, síce ma MS naťahovala do Štefana, ale napokon dorazila, takže som v novom cykle. ty máš dokedy čakať? plánuješ testovať? 🙂 držím palčeky!

lilyen2011
5. jan 2012

Ahojte mamičky, nájde sa tu nejaká mamička, ktorá je momentálne na RP, alebo ešte na MD a snaží sa o ďalšie bábo? Ja mám už 2deti, momentálne má malá 6,5mes a končí mi materská, no od júna/septembra, by som sa chcela pokúsiť o ďalšie mimi, len neviem ako je to teraz s materskou, keď to DNP zrušili. Zase na druhej strane, ak by som išla len na RP od narodenia, tak to asi nezvládneme tak ľahko. Vie mi niekto poradiť? Ďakujeeem 😉 😉

barbora21
5. jan 2012

Ahojte, vidim Bratislavsku temu, tak by som sa rada pridala 🙂 My sa s manzelom snazime tri mesiace a zatial teda tri neuspesne pokusy 😒 Prajem teda vsetkym BA snazilkam vela stastia, nech sme vsetky sup, sup tehu 🙂

cristinna
12. jan 2012

@zelovocka
ja cakam mrchu tuto nedelu, ale citim sa vynikajuco, ziadne priznaky mrchy ani nic ine...ale myslim si ze pride..nechame sa prekvapit. 🙂
Netestujem zatial, 25.januara idem na povinnu prehliadku ku gynoske, tak som zvedava :D Drzim palce v novom cykle.

cristinna
12. jan 2012

@barbora21
Vitaj medzi nas 🙂 nie si sama a dokonca tri mesiace je este len kratucko...hlavne klidek a neponahlat sa..pokial poznam baby, co otehotneli, tak az po polroku minimalne...Drzim palce a snad sa nam vsetkym zadari v novom nasledujucom cykle. 🙂

zasha
12. jan 2012

ahojte aj ja sem patrim 🙂 snazime asi pol roka, mam 25. aj vam zelam aby sa co najskor zadarilo, dajte potom vediet 🙂

cristinna
25. jan 2012

@zasha
Ahoj 🙂 ja zacinam 6 mesiac snazenia a som starsia..ale pohodicka. Dnes som bola u gynosky, a vysvetlila mi, ze ako merat bazalnu teplotu..doteraz len femibion 800 a nic ine..🙂 Tak zajtra utekam kupit teplomer 😀
Drzim palce tebe aj ostatnym.

zasha
25. jan 2012

@cristinna ahoj 🙂 a odkial si? ku akej dr chodis? ja nemeram, nemam na to nervy a navyse nevstavam rano vzdy o rovnakom case a to by sa vraj malo... takze snazim sa zatial brat to snazenie s nadhladom 😎 dufam ze ti to coskoro vyjde 🙂

cristinna
26. jan 2012

@zasha
Ba, chodim k MUDr. Fellnerovej do petrzky, je to skvela mila lekarka 🙂
Ano, viem, ze priblizne rovnaku hodinu, ved od zajtra zacnem merat a uvidim ze dokedy ma to prestane bavit...tiez nevstavam v rovnakom case plus minus polhodinka. A o vikende ani nehovorim 😀
Jasne, ze s nadhladom... Ja sa len momentalne snazim zistit ze kedy vobec ovulujem, lebo som vyhodila kopec ovulacnych testov uplne zbytocne...aj ked mam pravidelny cyklus nie je to v strede.. Necham sa prekvapit 🙂

zasha
26. jan 2012

@cristinna to je sukromna, ze? som to pozerala, dobre to vyzera, ake su tam poplatky rocne? vsak vyskusaj to meranie a uvidis 🙂

cristinna
26. jan 2012

@zasha
Sukromna? Nevsimla som, ale tam uz chodim 11 rokov, posledne dva ci tri roky preslo rekonstrukciou a teraz maju pekne priestory. Zatial nic rocne neplatim ale napr.za vysetrenia, ci preventivnu prehliadku sa plati a to je asi vsade. ;) vyskusam a dam vediet ;)

barbora21
26. jan 2012

Ahojte, mate niekto skusenost s cviceniami podla Mojzisovej? Ja som o tom len citala a v BA su dve miesta, kam sa da chodit a cvicit ale hladam najprv nejaku osobnu skusenost 🙂

barbora21
26. jan 2012

@cristinna Ahoj, nepodelila by si sa s radami ohladom merania bazalnej teploty. Ja meriam ale info mam len tak z netu tak by ma celkom zaujimalo, aka bola rada odbornika 😀

zasha
27. jan 2012

@cristinna dobre, daj vediet, lebo ja mam taku co nema ani sono ani nic 😒 opytaj sa najblizsie ci prijima nove pacientky , dakujem

cristinna
31. jan 2012

@barbora21
Ahoj 🙂
Doktorka len, ze si to mas merat v posve a zistovat teplotu, ak stupne o viac ako je predbezne namerana tak je cas sa snazit ;) tot vsio, ale viac info ti poda net. Ona len potvrdila to co sa pisalo na nete. Ale pravdu povediac, meranie BT je fakt otravne a musis na to kazde rano mysliet :( tak som s tym zatial skoncila, tak vitaminy a pitie alchemilky, zacala som pit pred tyzdnom tak uvidime 🙂
Uz si bola cvicit tam v Ruzinove na to cvicenie Mojzisovej metody? tiez som rozmyslala nad tym ale zatial to pocka, lebo pojdem skusit Zumbu ;)

cristinna
31. jan 2012

@zasha
Ked pojdem niekedy k gynoske, tak sa jej opytam. Ale mozes kludne aj zavolat a zistis to 🙂
Mala si pravdu, skoncila som s Bt. Zacala som v piatok, nadisiel vikend a boli sme prec. A tak meranie cez vikend odpadlo. Drzim palce pri snazeni ;)

zasha
31. jan 2012

😀 😀 zistim si, ty vravis ze je dobra? odbornicka? ludska?

barbora21
31. jan 2012

@cristinna Ahoj, ja som merala dva mesiace, potom som mala pauzu a teraz meriam znovu. Tiez beriem vitaminy a cvicenie idem skusit teraz v piatok lebo minuly tyzden ma hrozne bolela hlava. Tak som zvedava ake to bude - mali by sme tam byt tri, tak to sa mi celkom paci. Zumbu som cvicila - to bolo super 🙂

cristinna
14. feb 2012

@barbora21
Ahoj 🙂
Zumbu som vyskusala minuly tyzden v pondelok a zapacilo sa mi velmi, dufam ze tam budem najdalej pravidelne chodit cvicit. Ako sa ti pacilo na cviceni u Mojzisovej?

barbora21
14. feb 2012

@cristinna Super, tak nech ti to vydrzi 🙂 Cvicenie mi nebolo sudene, lebo som bola chora, takze dvakrat som musela zrusit a teraz cakam na vysledok tohto cyklu, takze by som zacala asi az potom. No dufam, ze tentokrat sa to podarilo 😉

cristinna
24. apr 2012

@barbora21
Ahoj, sice po dlhej pauze na tej teme...u mna zatial nic..asi to ,,flakame" 😀 Podarilo sa vam? 🙂 Na Zumbu chodim pravidelne, zatial ma to drzi.

barbora21
24. apr 2012

@cristinna Ahoj, v piatok a v pondelok som nasla pozitivny tehu testik, tak snad ano 🙂 Fotky mam v albume 🙂 Ale nemam to este potvrdene od gynekologa 🙂 A vy ako?

cristinna
26. apr 2012

@barbora21
Jeej, tak to ti vyslo, este pockaj na potvrdenie 🙂 tesim sa 🙂, .u mna po starom, ale v poslednej dobe sme to nechali tak, na nahodu... 🙂 tak uvidime.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre