Nové snažilky z Bratislavy a okolia. Pridajte sa

tea333
7. júl 2009

Rada by som zacala novu temu, lebo skoro vsetky temy tykajuce sa novych snaziliek spinkaju a nejake tie snazilky z ba a okolia si tiez zasluzia pozornost..
Snad sa ku mne coskoro niekto prida,aby sme mohli zdielat || na testikoch aj tie menej vydarene pokusy...

alabu
20. júl 2009

nejako nam to tu viAZNE..KDE STE BABY? ALEBO STE SA PRESUNULI INAM? ☹

aurora81
23. júl 2009

ahoj kočky pridávam sa k vám som asi aj ja jedna z Vás. 🙂

alabu
23. júl 2009

ahoj aurora....vitaj... 😉 so snazenim zacinate?

aurora81
23. júl 2009

nie snažíme sa už asi rok ,ale zatiaľ bez výsledku ☹

alabu
24. júl 2009

aurora81: tak to sme na tom rovnako..my uz sme vyse roka...ale uz sme absolvovali aj nejake vysetrenia...teraz cakam kym sa vrati doktor z dovolenky, uz by mal mat vsetky vysledky a rozhodne co dalej....predbezne asi vieme ze je problem v tom ze mam jedneho hormonu trosku viac..vraj ale to nie je problem, liekmi sa to da upravit...tak uvidim co povie ked bude mat vsetky vysledky lebo HP mi radsej zopakoval..pre istotu.-))))))))
ty uz mas nejake vysetrenia za sebou?

aurora81
24. júl 2009

pekný deň všetkým. ahoj alabu , jasom absolvovala vyšetrenia ešte vo februári. najprv HSG ktorý sa nepodaril ,lebo mi tam zistili zrast. na ďalší týždeň som bola na zákroku kde mi to odstraňovali .a na tretí týždeň mi spravili laparku .a výsledky? som úplne ok . partnerov spermiogram tak tiež. odporučil mi doktor horm. liečbu už aj tú som vybrala, ale stále nič. už mi odporučil IVF na ktorý sa akosi necítim ☹

dendat
24. júl 2009

Ahojte babulky...ako ide snažilkovanie? Alabu ktorého hormónu máš naviac? sranda ale ja som tiež skúšala ovu testy, tiež som mala pocit,že neovulujem..len 1 deň 2 čiarky aj to druhá slabučká a pritom mi dr. tvrdí, že HP je v pohode. barchee myslím, že by ste sa mali snažilkovať vždy keď máte chuť, bojovníci sú nachystaný aj každý druhý deň...aurora prečo sa necítiš na IVF?

alabu
24. júl 2009

snazilkovanie nas zatial bavi 😀 😀 😀
dendat: neviem presne...zistim az 7.8. ked pojdem k lekarovi...inak ja som tie ovu mala stale 2 ciarky..v kuse 😖 preto som myslela ze je to psycho 😉

inak ja by som sa tiez nejako tomu IVF..a vlastne vsetkemu umelemu chcela vyhnut...ked nebude ina moznost urcite to vyuzijeme...ale ked vies ze si ok..partner je ok...potom to chce bud cas alebo je niekde chyba na ktoru nikto neprisiel ☹

pahu
24. júl 2009

Ahojte snažilky 😀
Ja nie som začínajúca snažilka, skôr taký veterán 😀 Ale možno ak budete potrebovať poradiť, budem Vám vedieť pomôcť. Keď si otvoríte môj album, prečítate si, čo máme za sebou my. Takže ak máte otázky, kľudne sa pýtajte 😀

P.S. Za tie ignorácie v zabehnutých témach sa ospravedlňujem... My sa niektoré baby poznáme osobne, sledujeme svoje osudy aj roky a niekedy si ani nevšimneme, že k nám píše niekto nový. Takže ak Vás niečo trápi a potrebujete odpovede, kľudne píšte babám aj do IP a aj opakovane do rôznych tém 😀

A ešte niečo... Dúfam, že sa čoskoro premenujete na Tehulky z okolia.... 😀 😀 😀

aurora81
27. júl 2009

ahojte snažilky , asi tá IVF je posledná šanca, alebo nekonečné čakanie ktoré ma mesiac čo mesiac psychicky ničí /ak som určite v poriadku/

alabu
27. júl 2009

aurora..verim ti..je to tazke..ale mozno to chce cas...alebo skusit dalsie vysetrenia?....alebo sa na vsetko vykaslat a ist na to IVF...drzim palce..daj vediet ako si sa nakoniec rozhodla... 😉

janocka
11. apr 2010

elka234
Ahojte..
dúfam, že admini nezamknú túto tému...
Snažíme sa o bábätko a bola by som rada, keby sme si tu pokecali baby, čo bývame blízko seba, prípadne sa mohli aj stretnúť, a keď sa nám naše sny splnia, tak aj spolu pokočíkovať naše vytúžené poklady..
Kedže iné témy sú už plne rozbehnuté, rada by som si pokecala s novou "partiou" snažiliek..
Pridá sa niekto?

sharlotta (snaží sa) - Dnes o 11:21
Ahoj Elka, ja celkom tuto temu vitam, tiez tu tak bludim, ze kde by som sa pridala... A to ja som tu uz dost ostrielana uzivatelka

minila - Dnes o 12:12
Ahojte, tiez sa rada pridam My sa chystame zacat snazilkovat nejako na jesen, ked uz budeme mat po svadbe ..

elka234 (1 dieťa - snaží sa) - Dnes o 12:52
Super, som rada, že sa niekto pridal
Shralotta a koľko sa snažíte?
Minila a kedy máte svadbu?

sharlotta (snaží sa) - Dnes o 13:01
Vyslovene snazime sa tak od januara, ale uz asi od septembra 2009 si nedavame pozor. Vo februari mi moja doktorka nasla polyp na maternici a to bol vlastne aj dovod, preco som nemohla otehotniet. Teraz vo stvrtok som bola na odstraneni toho polypu. Musime pockat take 4-6 tyzdnov, kym nedostanem mrchu a potom doktor povedal, ze sa mozme znovu snazit. Tak dufam, ze sa nam coskoro podari.A vy?

elka234 (1 dieťa - snaží sa) - Dnes o 13:20
Sharlotta aj my sme začali v januári..takže tri mesiace sa snažíme..
Tak snád ste mali kvôli tomu problém a teraz to vyjde na prvý šup držím palce..

leishmania - Dnes o 13:39
super temicka...aj ked uz chodim k snazilkam od jari, ale aj tak sa clovek asi stretne len s niekym z okolia...my sme zacali snz len teraz v aprili, ale to ani necakam lebo sme zacali az neskoro, teraz skor cakam mrchu nech mozme koncom aprila ozaj zacat

elka234 (1 dieťa - snaží sa) - Dnes o 13:41
No ja som akurát dostala mrchu takže tretí mesiac zase neúspešný...

Inak snažíte sa o prvé bábätko? lebo ja už mám dcérku dva a štvrť ročnú

Leishmania vitaj

leishmania - Dnes o 13:49
hej o prve...dufam ze sa coskoro zadari...tak to sme na tom s cyklom podobne...ja ju akurat cakam, som si rano myslela e som dostala, lebo pri sprche to tak vypadalo, ale teraz neviem co sa stalo...jak keby nemam..

elka aj si sledujes nejak ovulku?

sharlotta (snaží sa) - Dnes o 13:51
Elka, vraj tak pol roka je priemerna doba a do roka sa tym ani doktori nebudu zaoberat. My sa snazime o prve. Uz som o tom vsetkom tolko citala, ze uz som normalne odbornik. Ale ked som tak cakala kazdy mesiac, ze co a potom som sa dozvedela, ze ani vlastne nemozem otehotniet, kym mam ten polyp, tak som si dala zavazok, ze tentokrat na to kaslem a nebudem nic sledovat. Som si mohla cele tie nervy a peniaze za testy usetrit.

leishmania - Dnes o 13:53
pocas prevho roka sa tym nikto nejak extra nezaobera....niekedy to trva trochu dlhsie jednoducho....

elka234 (1 dieťa - snaží sa) - Dnes o 14:45
leish, ja som si teraz jeden meesiac merala BT...som chcela vedieť kedy presne ju mám..ale asi už dalej nebudem merať, lebo mám pocit, že sa tým potom ešte viac stresujem..uvidím..
Inak nám malá trvala 3 mesiace kým sa podarila..teraz to bude dlhšie

leishmania - Dnes o 14:51
ja som si kupila ovulacne testiky buduci mesiac skusim,

BT som vydrala merat pol mesiaca, ma to obmedzovalo...som leniva na to

elka a odkial si?

elka234 (1 dieťa - snaží sa) - Dnes o 14:54
Ved to že je to náročné každé ráno merať a tak..ale zase to ukáže presne ovulku a pod..
Ja som si tiež kúpila ten ovulačný mikroskop tak uvidíme..ešte sa rozhodnem čo budem sledovať tento cyklus

Ja som z Chorvátskeho Grobu a vy?

sharlotta (snaží sa) - Dnes o 14:56
Baby, nestresujte, nemerajte, ale sexujte

leishmania - Dnes o 14:57
ja som si kupila tie "ocikavacie testiky" su presnejsie...

inak som Ba a koncom roka sa vraciam spat do bernolakova...kde som vlastne vyratsala...

elka234 (1 dieťa - snaží sa) - Dnes o 14:58
Tak to budeme susedky
Sharlotta - toto som si presne ja povedala dnes keď dorazila mrcha

idem ja baby na návštevu, dúfam, že večer ešte pokecáme..peknú nedeľu zatiaľ pa

leishmania - Dnes o 14:59
sharlott ved ja nestresujem, len chcem vedeit kedy na to skocit, lebo neni dobre sexovat kazdy den, nestihaju spermie dozrievat potom...ale iste je to najlepsie nechat na prirodu, len som zvedava a nedockava ale zatial to nejak neprezivam...mozno keby sa uz pol roka nedarilo...ale este kratko snazime...

sharlotta (snaží sa) - Dnes o 15:02
Netreba kazdy den, staci kazdy druhy Potom to uz cloveka ani nebavi...Ale ked chces, tak si meraj, ked nevies, kedy mas ovu. Ja viem tak priblizne v rozmedzi 3 dni, lebo ako som pisala v inej teme, mam nafuknute brucho a bolesti vo vajecniku. Raz jednom, raz druhom.

sharlotta (snaží sa) - Dnes o 15:06
Leish a kde v BA teraz si? Ja byvam v Petrzalke. Preco sa vracias do Bernolakova?

leishmania - Dnes o 15:30
ja som pri poluse, nove mesto, ideme do bernolakova, lebo tam dostaneme dom, od nasich...oni tera stavaju si novy, a my dostaneme stary...

ja neviem kedy mam ovu, sa mi posledne mesiace nejak rohadzal cyklus, a ja pri ovu nic necitim...

sharlotta (snaží sa) - Dnes o 16:11
Inak moja mama otehotnela par dni predtym, ako mala dostat mrchu, takze ovu mozes mat naozaj kedykolvek. Tak ked nevies,tak radsej meraj. Len potom to tak zle posobi na cloveka, ze tri-styri, teraz...lebo mam ovu. Hovorim z vlastnej skusenosti...

leishmania - Dnes o 16:17
no ved ked to acne le posobit aj na mna prestanem, zatial to nejak neprezivam berem to ze bude jk ma byt....

stanuskaa (snaží sa) - Dnes o 16:26
ahojte , rada sa zapojím do debaty . My sme sa dohodli je už by bol ten správny čas na bábatko , noo zatiaľ sme skúšali len minulý mesiac a nič. Ked som si čítala niektoré príspevky tak som mala taký pocit, že tie ženy to nejak moc berú vážne a to mi prišlo pritiahnuté za vlasy ... asi by som nevydržala merať teplotu každé ráno bŕŕŕŕŕ to by som zvádla tak možno týždeň xi xi xi

leishmania - Dnes o 18:05
stanuskaa ja asi 2 tyzdne na to som moc leniva aj ce vikend vstavat tu istu hodinu, radsej si spravim testik ked budem v case ze by mohla byt ovu...

sharlotta (snaží sa) - Dnes o 18:51
plodne dni si mozte vypocitat aj tu http://www.diva.sk/kalendar/, aj ked to neplati pre kazdu rovnako

sharlotta
12. apr 2010

No dievcata, kde ste zmizli? Ved mozme pokracovat tu.

elka234
12. apr 2010

Jeee no jasné, už nás aj zamkli 😠 ale nevadí, dúfam, že sa stretneme tu 🙂

Ako sa máte v tento upršaný deň?

minila
12. apr 2010

Ahojte, elka svadbu budeme mat za necele tri mesiace a este nam treba kopa veci vybavit, ale nerobim si z toho tazku hlavu.. // ja som zatial urobila prvy krok a to vysadila hak po 7 rokoch a teda hroza.. menzes som uz vyse dvoch mesiacov nedostala, takze asi by som mala ist na vyvolavacku... snad sa mi to nejako upravi, aby sme jesen-zima mohli zacat snazilkovat 🙂

elka234
12. apr 2010

Mini, tak snád sa to upraví..ja som brala HAK ešte pred desiatimi rokmi a brala som tuším vyše troch rokov,, ale cyklus mi nabehol bez problémov....aj po pôrode...
Daj si to čím skôr do poriadku, aby si bola ok, ked začnete snažilkovať 😉
A odkiaľ si?

leishmania
12. apr 2010

caute, no ja robim, mam toho dost na pisanie dneska, uz ma boli hlava z pocitaca...ale aspon ma to netaha von, jak keby bolo vonku pekne, ale aj tak by som radsej prijala krasne slnecno ako toto...vonku je to hrozne dnes...

no ja som neni velkym zastancom HAK tak som ju nebrala, a nemusela vysadzovat...neotehotniet je aj tak bez HAK lahsie ako otehotniet v dnesnej dobe...ja som akurat redukovala kofeinove napoje, nasadila pred 2 mesiacmi listovku a zelezo...

sharlotta
12. apr 2010

Ani ja som nebrala HAK, tiez som na tom podobne ako Leish 😎 Ale vraj sa po HAK da lahsie otehotniet. Inak tiez som brala kyselinu listovu tri mesiace a teraz uz na to kaslem. Zacnem ju brat, az ked otehotniem, ked sa podari. 😒 Teraz pijem caj v zlozeni alchemilka, praslicka a mysi chvost, aby sa mi maternica rychlo zregenerovala a nedajboze nezapalila, lebo to by ma uz asi fakt slahlo. Dufam, ze tak skoro nebudem musiet ist na ziadnu operaciu, teda najlepsie by bolo uz nikdy v zivote. 😅

minila
12. apr 2010

mne zas poradila dermatologicka v sedemnastich na aknoznu plet hak, tak som si ju nasadila a kedze som nepocitovala ziadne negativne ucinky iba pozitivne nejako som pri nej sedem rokov ostala... , ale vraj sa zvykne do pol roka cyklus po vysadeni upravit, tak snad nebudem vynimka 🙂

leishmania
12. apr 2010

dlhodobe uzivanie HAK zvysuje pravdebodobnost rakoviny prsnika, a tym ze setri vajecniky, znizuje rak. ovarii, ale aj tak by som chemiu do seba nepchala, kedze som zdrava...

listovka sa ma uzivat aspom 3 mes pred otehotnenim, inak nema vyznam zacat az pocas tehotenstva...

sharlott a jaku operaciu mas za sebou?

sharlotta
12. apr 2010

Vo stvrtok som bola na hysteroskopiu a kyret koli polypu. Takze sme sa darom snazili, doktorka mi povedala, ze polyp posobi ako vnutromaternicove teliesko.

sharlotta
12. apr 2010

darmo, nie "darom"

elka234
12. apr 2010

Sharlotta, ešte že sa na to prišlo..a vôbec si nemala nejaké príznaky?
O alchemilkovom čaji som počula/čítala aj ja, že je fajn na otehotnenie a ženské veci..možno si ho kúpim..ja mám rada bylinkové čaje 🙂

sharlotta
12. apr 2010

Nie, nemala som ziadne priznaky a podla toho, co som citala, tak pri polypoch su len vynimocne nejake priznaky, ako je krvacanie mimo cyklu, ale inak nic. 😕

elka234
12. apr 2010

Tak to je sila... toto sú najhoršie veci, ktoré nevidno 😒

Ja som dnes urobila také zmeny v živote..som stále všetko odkladala, ved budem tehotná, ako napr. prestala som chodiť cvičiť, že čo ked.. nešla som na kontrolný odber krvi, že ved mi ho spravia ked budem tehotná... 😀
A kedže to nevyšlo hned, tak som hned ráno zašla k lekárke, bola som si teraz zacvičiť, už nebudem merať BT, kašlem na to..
keď to nevyjde, pôjdem po materskej do práce a hotovo...
Už som mala pocit, že mi to prerástlo cez hlavu, a to sa snažíme 3 mesiace...tak dúfam, že mi dnešné optimistické naladenie vydrží čo najdlhšie 😀 😎

sharlotta
12. apr 2010

😀 Aj ja tak,len s tym rozdielom, ze ja nic nemeriam, lebo viem priblizne, kedy mam ovu. Ale nebrala som ziadne lieky, ze co ked..., nepila som skoro vobec ziaden alkohol, ze co ked...brala som kyselinu listovu...sledovala sa, testovala a h...z toho 😖 Teraz uz nebudem nic riesit, som sa rozhodla. ked to pride, tak pride...

elka234
12. apr 2010

Presne tak sharlott, ako keby som o mne čítala 😉
no uvidíme čo osud prinesie 🙂
idem ja hajať, zajtra sa vidíme dúfam 🙂 dobrú noc

minerwa
25. okt 2011

Snažilky z Bratislavy ozvite sa : -)))

boba85
25. okt 2011

@minerwa aj ja som kusek od BA 🙂

barushkaaam
25. okt 2011

Ahojte 🙂 mozem sa k Vam pridat? my snazilkujeme prvy mesiac, teraz akurat cakam na mrchu a ona zatial nikde 🙂 inak som z BA- Karlovky, teraz byvame v Prahe ale s drahym sme dohodnuty, ze az budu deticky, tak tie budeme vychovavat v BA.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre