Nové snažilky z Bratislavy a okolia. Pridajte sa

tea333
7. júl 2009

Rada by som zacala novu temu, lebo skoro vsetky temy tykajuce sa novych snaziliek spinkaju a nejake tie snazilky z ba a okolia si tiez zasluzia pozornost..
Snad sa ku mne coskoro niekto prida,aby sme mohli zdielat || na testikoch aj tie menej vydarene pokusy...

zelovocka
25. okt 2011

@barushkaaam to by bolo super, keby vám to hneď prvý mesiac vyšlo, veľmi ti to prajem 🙂 v Karlovke je pekne, resp. mám rada tú časť pri Líščom, Segnerku... je tam dosť zelene.

kata13
25. okt 2011

ahojte, tiez sa hlasim z BA - Nove mesto, snazime sa od augusta... 😉

ninan2
25. okt 2011

Ahojte baby, ja som presne pred rokom mala nateraz poslednu menstruaciu... 🙂 Drzim vam palce, nech vam to co najskor vyjde!

minerwa
25. okt 2011

@boba85 Ahoj čo je to kusek? 🙂

minerwa
25. okt 2011

@barushkaaam
@boba85
@zelovocka
@kata13
@ninan2

Ahojte snažilky, ja som z BA Ružinov a snažíme sa len prvý mesiac, včera prišla mrcha tak som trošku z toho smutná : -(.

boba85
25. okt 2011

@minerwa byvam v Kittsee co je hned za bratislavou. Ale aj tak som stale v BA lebo pracujem na vajnorskej.
My ideme nato tento mesiac prvy krat. Tak som plna ocakavani 🙂

minerwa
25. okt 2011

@boba85 Tak to je naozaj len kúsok.
Držím palčeky, aby to vyšlo na prvý krát : -).

boba85
25. okt 2011

@minerwa dakujem, dufam, ze bududci mesiac uz budeme pocitat kolko nam meska a ani nepride 🙂

minerwa
25. okt 2011

@boba85 Na vianoce budeme dúfam už všetky snažilky tehu : -)

ninan2
25. okt 2011

@boba85 pls ako to vyzera so zapchami na cestach ked chodis z/do prace? Totiz rozmyslame o prestahovani sa niekde tu blizko za hranice... Rano do Petrzalky je to asi v pohode, a az odtial je vela aut, ze?

kata13
25. okt 2011

@minerwa treba skusat dalej, pevne verim, ze sa nam to do vianoc podari...mne by mala prist az o dva tyzdne, tak som strasne zvedava

barushkaaam
25. okt 2011

@zelovocka dakujem pekne za prianie 🙂 dneska som 30 DC, najskor som mala krce v podbrusku fakt uplne iste ako ked cakam mrchu....a teraz ma picha v podbrusku plus mam strasne naliate prsia, co moj drahy vcera nesmierne ocenil 😀 😀 😀 pockam ci dneska nepride este mrcha, a zajtra ideme testiiiiikovat 🙂 a ty si odkial? ja byvam kusok od gymnazia Tilgnerova 🙂

barushkaaam
25. okt 2011

@minerwa my sme sa tiez zacali snazit tento mesiac. Chapem, ze si z mrchy smutna, ale hlavu hore, bol to len prvy mesiac. Pride novy cyklus a nova sanca 😉

minerwa
25. okt 2011

@barushkaaam držím palčeky : )

veselavrba
25. okt 2011

@lubka0506 ahoj lubka ja sa uz snazim 5 rokov, mam za sebou laparku,prefuky, prvy neuspesny pokus o babatko po umelom oplodneni. Takze baby ak chcete pytajte sa, rada odpoviem na vsetko 🙂

barushkaaam
25. okt 2011

@minerwa dakujeeeem 🙂 dam vediet, ako testik dopadol 😉 len snad nedostanem mrchu v noci 😒

boba85
26. okt 2011

@ninan2 ahoj ja nechcem zakriknut ale cestuje sa super. Rano vobec ziadny problem, cez berg mam hned pripoj na pristavny most a za nim uz si v meste, niekedy je problem na bajkalskej. A domov chodim cez mesto na novy most, okolo incheby na berg, cesta je super. Nikde nestojim 🙂 a to chodim cez spicku o 16:30hod.
Najviac sa mi paci, ze byvame na dedine a kusok od mesta. A vy kde rozmyslate ze by ste isli byvat?

lubka0506
26. okt 2011

@veselavrba ja sa snažím 8 rokov,mám za sebou laparku,prefuky,celkovo tri operácie,dva neúspešné pokusy po IVFa dva po KET. Momentálne po 3 OPU...čo dalej uvidíme... 😒

zelovocka
26. okt 2011

@barushkaaam no tak som hrooozne zvedava na ten testík, asi nie som sama 😀 ja som bývala v Líščom, teraz som inde v BA... ale spokojne sa tam raz vrátim 🙂

barushkaaam
26. okt 2011

@zelovocka test je negativny ☹ a mrcha tiez nedosla...ja som z toho blazon, 31 DC a nie mrcha, ani tehu. Pritom od piatka mam vsetky priznaky prichadzajucej mrchy. Skusim otestovat este za dva/tri dni a ked nic, tak hor sa zasa do vyroby 😀 😀 😀 jeeeej, tak sa vrat k nam do Karlovky, kocikovali by sme spolu v Liscaku 😀 ja som teraz v Prahe, ale s drahym sme dohodnuty, ze az budu deticky, tak tie budeme vychovavat v BA a Karlovka je podla mna na to ako stvorena 😉

zelovocka
26. okt 2011

@barushkaaam hmmm, tak skús testnúť o dva-tri dni znovu, ak by si nedostala. inak, meriaš si BT? tam by si na grafe videla, či to smeruje k mrche, alebo sa teplota drží hore a bude tehu 😉 ja začínam merať tento mesiac len tak pre prehľad, my sa posnažíme až budúci rok 🙂 každopádne sa daj do pohody, prosím ťa, veď iba chvíľu skúšate, tak žiadne stresy 😉 viem že je to ťažké, mne sa to píše, asi budem tiež nervačiť, ako sa poznám 😀 jasné, Karlovka je pre detičky fajn miesto, mne sa to tiež tak zdá, taká sympatická atmosféra (okrem DD, tam je to moc nahusto už teraz, ale niekomu sa aj tam páči). tak držím palceee! 🙂

barushkaaam
26. okt 2011

@zelovocka BT si zatial nemeriam, tento mesiac sme zacali a nechali sme to na nahodu 🙂 ale od buduceho mesiaca zacnem merat, uz mam kupeny aj cajik alchemylku a este ako doplnok kys.listovu. Ja si to pre seba hovorim, ze ziadne stresy, ved sme iba prvy cyklus..navyse mame obaja iba 26 rokov, takze mame casu a casu 😀 skusim na to nemysliet, som v 5 rocniku na VS, tak sa budem venovat skole a hotovo 😀 😀 😀

zelovocka
26. okt 2011

@barushkaaam perfektný prístup 😀 iba tak "nenápadne" snažilkujte a ony tie dve čiarky naskočia 😉

barushkaaam
26. okt 2011

@zelovocka tak, tak....aj ja si myslim 😀 lebo ked clovek moc chce, tak to just nejde. A navyse sa mam este na co tesit....za mesiac mam narodky (tych spominanych 26), tak ideme na dovcu, niekam na eurovikend, tak sa zacnem vytesovat na toto 😉 A ty teda kde teraz byvas? ked si spominala, ze nie priamo v BA, ale v okoli...

zelovocka
26. okt 2011

jeeej, tak to máš supeeer, málo rôčkov, narodky a dovo pred vami, tak si to užívajte 😉 bývam v Starom Meste. potom chceme hlásenie z víkendu že či ste sa snažili dosť 😀 😀

barushkaaam
26. okt 2011

@zelovocka no cez dovcu asi nic nebude, takze vtedy urcite neotehotniem 😀 ide o to, ze minuly rok sme takto boli na eurovikende v Nemecku (Drazdany, Berlin a Postupim), no samozrejme moj drahy straaaasne aktivny, toto musime vidiet, tam musime ist.....skratka cely den sme slapali, dosli sme do hotelu ze o 8 vecer (zacinali sme o pol 8 rano) a on drahy velice chcel tutuli mutuli a ja nanho kukam, ze a ty si uz uplne sisi? som sa prevratila na bok a behom minuty som spala 😀 😀 😀 tak si myslim, ze nasa tohtorocna dovca dopadne rovnako 😀 😀 😀
my sme v tomto uplne rozdielne typy...ja by som si lahla na plaz a popijala drinky a on by stale niekde chodil, ale fuuurt...na zabitie obcas ten chlap 😀 😀 😀

zelovocka
26. okt 2011

@barushkaaam jeziiis tak toto poznááám, takýto typ chlapa 😀 celý den ficíme a vecer ze orgie by chcel? no hovorím ja som mrtva rob si co chces so mnou, ale ja sa nepridám 😀 😀 😀 ráno zas ja mám chut, a on by spal 😒 no tak sa nezhodneme vobec, neviem kedy chceme plodit 😀

barushkaaam
26. okt 2011

@zelovocka tak to je sranda, to mame doma to iste pozeram 😀 no moj je byvaly aktivny fotbalista, ale teraz uz nehraje mal problemy s kolenom, tak ma energie az az 😀 ale v tom nemecku som fakt myslela, ze ho zabijem. Lebo sme od 8 rana do 1 chodili po celom Berline, a potom sprievodkyna nasa, ze rozchod....kukam, ze fajne...uz som si vyhliadla jednu fajn kaviarnicku, tak hovorim, ze si v klude sadnem, vylozim nohy a v klude si kavicku vypijem...a ten moj ze nie, lebo on chce vidiet to muzeum a taky chram....pocasie, ze by ani psa nevyhnal, fucalo, lialo ako z krhly a my sme jak blbci chodili po muzeach. Drahy, ze vsak ked sme raz tu, tak nebudeme sediet niekde na kave a ked sme sa spolucestujucich vecer pytali, co robili cez tu pauzu, tak vsetci...aaaaale zasli sme si do takej krcmicky....ty ja som na toho svojho hodila taky pohlad, ze keby som mala pohladom vrazdit, jemu uz ani svatena voda nepomoze 😀 😀 😀 tak hovorim, vies co buducu dovolenku si ty behaj po celou meste v lejaku a ja ta pockam v teplej kaviarni 😀 problem vyrieseny 😀

zelovocka
7. nov 2011

@barushkaaam musím na teba nabonzovat v tomto fóre, ze sa s tebou ideme rozlucit, lebo uz medzi snazilky nepatriiis 😝 😀 samozrejme veeelkeee gratulacie, ze sa vam tak rychlo zadarilo a hlavne zdravicko 🙂 opatrujte saaa a prid sa sem-tam pochvalit 😉

zabka88
7. nov 2011

caute baby, len teraz som objavila túto témičku 🙂 prídavam sa , som z BA V. a snažilkujeme od hm.. seriozne druhý cyklus teraz..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre