• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

2. januára 2013 
zdravim maminy :slight_smile: :wink: :wink: , Tak mame aj my nejaku virozu :frowning2: :frowning2: Jurko teplota hned rano 38 a vecer bol divny tiez, kedze sme boli v telocvicni a nespal , myslela som ze je unaveny ,tak sme rano nabehli k doktorke, nemame antibiotika, len na horucku a pijkeme vela cajika s citronom a motkame sa.Tolko spravy z TT kraja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Prajem pekny den a chory&m detickam rychle uzdravenie
10. feb 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: jurkovi skoré uzdravenie :wink: my sa tu len tak presúšame :rolling_eyes: pozeráme rozprávky a čítame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. feb 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj Livi ty si uz nacisto dievka z oravy :grinning: :grinning: nevonia ti velkomesto .Sa ti necudujem ale obcas :grinning: Pekny vecer
10. feb 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jáj pekne si to napísala Katuška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už sa má Jurko lepšie?
Zuzu asi makáš, keď sa tu neukážeš :wink:
U nás nič nové :unamused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda až na to, že tatinko stále varí takže ja nemusím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: -ako dobre :dizzy_face:
12. feb 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: no Jurasek bez teploty, len zajtra je maskarny ples , tak nepojde, :frowning2: Tatino nam pricestuje domov zajtra, tak tiez nebudeme sami :wink: Livi ty mas tiez doma kuchara? Ja to ocenujem , ked mam doma polovicku, ako je to dobre :wink: Zuzanka Luckina asi pracuje a nestiha, A Zuzanka Luboskova asi vypeka tie nadherne torticky :slight_smile: co ma na FB mnaaam :sweat_smile: Lesulke sa ako pozdava zivot v meste?? My ideme dovarit obed, Jurko ma zas nachystanu stolicku :grinning: :grinning: :grinning: a varechu , to mam obchadzku v kuchyni cez neho :grinning: pekny den , este nakuknem :wink:
12. feb 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: pekný víkend :wink: užite si Valentína :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripajam sa aj ja , pekny vikend , tu svieti slniecko, chystame sa do hc k Vahu , boli tam labutky , tak sa prejdeme :slight_smile: :slight_smile: aj valentina si uzite :wink:
14. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ste zlate, ze na mna myslite...
nie...nepracujem...zacinam 3-ti tyzden doma...prvy tyz. som bola doma ja...bola som chora tak som si zobrala dovolenku...druhy tyzden som bola doma uz aj s detmi a ku koncu tyzdna aj s mm...a teraz zacinam treti tyz. "domaceho vazenie" na OCR s Luckou...neprechadza jej choroba, nie je to nic vazne, ale ochorela aj moja mamina, takze nema kto byt s nou...nechcela som ju davat do skolky este usoplenu, ukaslanu, nech nechyti nieco ine...
peknu valentinsku nedelu...
my uz spinkame, takze idem sa venovat mm...
{rozumej, sadnut si pred TV...xixixi}
14. feb 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: :wink: zuik , tak skore uzdravenie :wink: A sa mi pacilo to vysvetlenie , idem sa venovat mm ( rozumej ....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Aj my sme vcera zaspali skoro ,este v aute, potom som ho tak prezliekla , a dal do perin mladeho, boli sme pozriet labutky na Vahu , nespal , tak sme mali pokojny vecer s mm, lebo Bara to zalomila tiez :slight_smile:
15. feb 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo...kde ste? nezaplatili ste za internet? ci co? vzdy tu mam co citat...a teraz...no toto... :grinning:
17. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi halooo :slight_smile: pekny den , my sa chystame von , teda chlapci ja idem na franinu :grinning: do hc a oni ma tam pockaju . Jurko sa zobudil,pekne si pospal tak je oddychnuty, treba ho zas zamestnat :grinning:
17. feb 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
katarinka :dizzy_face: klobúk dolu- takto sa vzdelávať- suprer :wink:
dúfam, že už ste všetci zdraví u nás nič nové, no teda, dnes sme si zaplatili dovolenku na 15.5 uvidíme, či sa dožijeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Inak strašná nuda, chýba mi nosenie dreva :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. feb 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooj :wink: Livi no snad mi to na nieco bude :grinning: :grinning: aspon :grinning: Zuzka ako sa uzdravujete?? :wink: Inak Livi ta dovolenka bude kam ?? Nosenie dreva? ved sa dockas na Orave byva dlho zima ci nie? Pekyn den , ideme sa s Juraskom vyvetrat tatino vari :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: Kati, u nás sú dovolenky za posledných 9 rokov v Turecku :grinning: a inam nás to ani neťahá, tentokrát ide s nami aj sesternica s manželom a 5 ročnou dcérkou :dizzy_face: baby sa vedia spolu pekne vyhrať aj niekoľko hodín a majú sa moooc radi tak je to pre nás všetkých najlepšia voľba-ísť spolu. Dúfam že v termíne niekto neochorie. :dizzy_face: nikdy sme dovolenku nekupovali tak skoro, nanajvýš 3-4 dni pred odchodom :unamused: no uvidíme.
18. feb 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak livi snad to bude ok a pekne si vyrazite do turecka neboj :wink: A Lesulke sa paci v BA? Ci jej je jedno??
18. feb 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Lesinke je smutno len za psom :grinning: :grinning: :grinning: a šmýkačkou :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj no snad sa docka coskoro a snad sa aj my dockame jari :wink: , ja uz nechem sneh :frowning2: :frowning2:
19. feb 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Livi vsetko najlepsie k meninám :slight_smile: :wink: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: , Damy pekny vikend
20. feb 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katarinka, ďakujem pekne :dizzy_face: tu už prší 2 dni, sneh sa topí-huraaaaá, nedá sa ísť ani na prechádzku :confounded: Lesinka stále vymýšľa a jeduje sa hrúúúúza.
Aj ja prajem pekný víkend :wink:
20. feb 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj tu prsalo , v piatok dost. V sobotu sme absolvovali jednu prijemnu navstevu , tak nam prechadzka nechybala, Vcera sme sa boli prejst doobeda, odprevadili sme na 3t tatina a presli sme sa aj poobede a ten nas Juraj on spal a siel :grinning: :grinning: :grinning: som nemohla, tak som ho kusok uz odniesla na rukach, ze je nevyspaty, on chudatko vecer zacal vracat tak sme mali do 02h zaujimavu noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :frowning2: teraz pozerame a oddychujeme, Teda Jurko ja klidim to jeho nocne bl..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: pekny den . Lesinka sa adaptuje asi :grinning: :grinning: ved ako zas vykukne slniecko a pojdeme von aj zmyslat prestanu ja sa tesim na bycikel ako sa povozime zas s Jurkom :wink: :slight_smile:
22. feb 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ma napadlo :wink: vždy keď otváram našu tému ,, NOV. BABATKÁ" musím sa pousmiať :wink: že babatká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani neviem , ako mi to ubehlo a dieťa je samostatný jedinec s vlastnou osobnosťou a názormi- sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Prajem pekný deň.
23. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru livi :grinning: :grinning: ale tie nazory mavaju obcas uzasne vsak??? :grinning: minule riesil Jurko nejaku sopku a ja som mu odpovedala, ze neviem Jurko , toto neviem a on ? To mi nemozes normalne odpovedat? iba ze nevies??? No tak pardonn , vzala som Bare piatacku geografiu a sups studovat sopky, Jurko raz pozeral kusok filmu stratene peklo na joj tam vybuchla sopka a to mame stale sopecny kozub, magmu a lavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak sa musim ucit :grinning: :grinning: Pekny den :wink: Dnes je ale krasne boli sme sa prejst, keby uz bola jar :slight_smile:
23. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja dnes idem do Bratislavy na prac. pohovor...xixixi...liv nestretneme sa??? :grinning: :grinning: :grinning:
a babatka? no veru...to uz davno nie je pravda...aj ked pre nas to budu vzdy babatka... :wink:
prajem krasny den :sunglasses:
24. feb 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka, aj tebe krasny den , zaroven uspesny pohovor :slight_smile: Pozri ako ti pekne svieti slniecko, snad tak budes naladena a dopadnes na vybornu :wink:
24. feb 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zuzu ja som ťa tu čakala s kávou aj bábovkou a teba nikde :wink:
25. feb 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: Inak tí naši hokejisti sú zlatí to bolo radosti :wink:
25. feb 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim babulky :slight_smile: Ano nasi hokejisti su zlatiiii :wink:
26. feb 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello
liv...neboj...ak ma prijmu pojdem na tyzden do Ba... :grinning:
my sme zase chori...ale aspon uz nemusim chodit do prace, kedze mam OCR...xixixi...
pekny den
1. mar 2010 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Zuzka, mame drzat palceky, nech ta prijmu :wink: A co ma Lucinka? Uj tak sa vyzdravte rychlo :wink: Livi ako sa dari vo velkomeste ?. My sme na prazdninach u nasich boli sme pri Vahu pozriet labutky a kacicky :wink:hoci fuka vietor , svieti slniecko, nech je uz jar :slight_smile:
1. mar 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prijataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

takze tyzden v Ba isty.... :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok