Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

katarinka1107
10. feb 2010

zdravim maminy 🙂 😉 😉 , Tak mame aj my nejaku virozu ☹ ☹ Jurko teplota hned rano 38 a vecer bol divny tiez, kedze sme boli v telocvicni a nespal , myslela som ze je unaveny ,tak sme rano nabehli k doktorke, nemame antibiotika, len na horucku a pijkeme vela cajika s citronom a motkame sa.Tolko spravy z TT kraja 😀 😀 😀 😀 Prajem pekny den a chory&m detickam rychle uzdravenie

livia76
10. feb 2010

☹ jurkovi skoré uzdravenie 😉 my sa tu len tak presúšame 🙄 pozeráme rozprávky a čítame 😵 😵 😵

katarinka1107
10. feb 2010

jaaaj Livi ty si uz nacisto dievka z oravy 😀 😀 nevonia ti velkomesto .Sa ti necudujem ale obcas 😀 Pekny vecer

livia76
12. feb 2010

😀 😀 😀 😀 jáj pekne si to napísala Katuška 😀 😀 😀 😀 už sa má Jurko lepšie?
Zuzu asi makáš, keď sa tu neukážeš 😉
U nás nič nové 😒 😵 😵 😵 teda až na to, že tatinko stále varí takže ja nemusím 😀 😀 😀 😀 -ako dobre 😵

katarinka1107
12. feb 2010

Ahojte 😉 no Jurasek bez teploty, len zajtra je maskarny ples , tak nepojde, ☹ Tatino nam pricestuje domov zajtra, tak tiez nebudeme sami 😉 Livi ty mas tiez doma kuchara? Ja to ocenujem , ked mam doma polovicku, ako je to dobre 😉 Zuzanka Luckina asi pracuje a nestiha, A Zuzanka Luboskova asi vypeka tie nadherne torticky 🙂 co ma na FB mnaaam 😅 Lesulke sa ako pozdava zivot v meste?? My ideme dovarit obed, Jurko ma zas nachystanu stolicku 😀 😀 😀 a varechu , to mam obchadzku v kuchyni cez neho 😀 pekny den , este nakuknem 😉

livia76
13. feb 2010

😉 pekný víkend 😉 užite si Valentína 😀 😀 😀 😀

katarinka1107
14. feb 2010

pripajam sa aj ja , pekny vikend , tu svieti slniecko, chystame sa do hc k Vahu , boli tam labutky , tak sa prejdeme 🙂 🙂 aj valentina si uzite 😉

zuzu13
14. feb 2010

ahojte
ste zlate, ze na mna myslite...
nie...nepracujem...zacinam 3-ti tyzden doma...prvy tyz. som bola doma ja...bola som chora tak som si zobrala dovolenku...druhy tyzden som bola doma uz aj s detmi a ku koncu tyzdna aj s mm...a teraz zacinam treti tyz. "domaceho vazenie" na OCR s Luckou...neprechadza jej choroba, nie je to nic vazne, ale ochorela aj moja mamina, takze nema kto byt s nou...nechcela som ju davat do skolky este usoplenu, ukaslanu, nech nechyti nieco ine...
peknu valentinsku nedelu...
my uz spinkame, takze idem sa venovat mm...
{rozumej, sadnut si pred TV...xixixi}

katarinka1107
15. feb 2010

ahojte 🙂 😉 zuik , tak skore uzdravenie 😉 A sa mi pacilo to vysvetlenie , idem sa venovat mm ( rozumej ....... 😀 😀 😀 😀 Aj my sme vcera zaspali skoro ,este v aute, potom som ho tak prezliekla , a dal do perin mladeho, boli sme pozriet labutky na Vahu , nespal , tak sme mali pokojny vecer s mm, lebo Bara to zalomila tiez 🙂

zuzu13
17. feb 2010

halo...kde ste? nezaplatili ste za internet? ci co? vzdy tu mam co citat...a teraz...no toto... 😀

katarinka1107
17. feb 2010

zuzi halooo 🙂 pekny den , my sa chystame von , teda chlapci ja idem na franinu 😀 do hc a oni ma tam pockaju . Jurko sa zobudil,pekne si pospal tak je oddychnuty, treba ho zas zamestnat 😀

livia76
17. feb 2010

zuzu 😀 😀 😀 😀 😀 😀
katarinka 😵 klobúk dolu- takto sa vzdelávať- suprer 😉
dúfam, že už ste všetci zdraví u nás nič nové, no teda, dnes sme si zaplatili dovolenku na 15.5 uvidíme, či sa dožijeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Inak strašná nuda, chýba mi nosenie dreva 😅 😅 😅

katarinka1107
18. feb 2010

ahoooooj 😉 Livi no snad mi to na nieco bude 😀 😀 aspon 😀 Zuzka ako sa uzdravujete?? 😉 Inak Livi ta dovolenka bude kam ?? Nosenie dreva? ved sa dockas na Orave byva dlho zima ci nie? Pekyn den , ideme sa s Juraskom vyvetrat tatino vari 😝

livia76
18. feb 2010

😉 Kati, u nás sú dovolenky za posledných 9 rokov v Turecku 😀 a inam nás to ani neťahá, tentokrát ide s nami aj sesternica s manželom a 5 ročnou dcérkou 😵 baby sa vedia spolu pekne vyhrať aj niekoľko hodín a majú sa moooc radi tak je to pre nás všetkých najlepšia voľba-ísť spolu. Dúfam že v termíne niekto neochorie. 😵 nikdy sme dovolenku nekupovali tak skoro, nanajvýš 3-4 dni pred odchodom 😒 no uvidíme.

katarinka1107
18. feb 2010

tak livi snad to bude ok a pekne si vyrazite do turecka neboj 😉 A Lesulke sa paci v BA? Ci jej je jedno??

livia76
19. feb 2010

😀 Lesinke je smutno len za psom 😀 😀 😀 a šmýkačkou 😀 😀 😀

katarinka1107
19. feb 2010

juuuj no snad sa docka coskoro a snad sa aj my dockame jari 😉 , ja uz nechem sneh ☹ ☹

katarinka1107
20. feb 2010

Livi vsetko najlepsie k meninám 🙂 😉 😉 🙂 😉 🙂 , Damy pekny vikend

livia76
20. feb 2010

Katarinka, ďakujem pekne 😵 tu už prší 2 dni, sneh sa topí-huraaaaá, nedá sa ísť ani na prechádzku 😖 Lesinka stále vymýšľa a jeduje sa hrúúúúza.
Aj ja prajem pekný víkend 😉

katarinka1107
22. feb 2010

no aj tu prsalo , v piatok dost. V sobotu sme absolvovali jednu prijemnu navstevu , tak nam prechadzka nechybala, Vcera sme sa boli prejst doobeda, odprevadili sme na 3t tatina a presli sme sa aj poobede a ten nas Juraj on spal a siel 😀 😀 😀 som nemohla, tak som ho kusok uz odniesla na rukach, ze je nevyspaty, on chudatko vecer zacal vracat tak sme mali do 02h zaujimavu noc 😝 😒 ☹ teraz pozerame a oddychujeme, Teda Jurko ja klidim to jeho nocne bl..... 😝 pekny den . Lesinka sa adaptuje asi 😀 😀 ved ako zas vykukne slniecko a pojdeme von aj zmyslat prestanu ja sa tesim na bycikel ako sa povozime zas s Jurkom 😉 🙂

livia76
23. feb 2010

Tak ma napadlo 😉 vždy keď otváram našu tému ,, NOV. BABATKÁ" musím sa pousmiať 😉 že babatká 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ani neviem , ako mi to ubehlo a dieťa je samostatný jedinec s vlastnou osobnosťou a názormi- sranda 😀 😀 😀 😀
Prajem pekný deň.

katarinka1107
23. feb 2010

no veru livi 😀 😀 ale tie nazory mavaju obcas uzasne vsak??? 😀 minule riesil Jurko nejaku sopku a ja som mu odpovedala, ze neviem Jurko , toto neviem a on ? To mi nemozes normalne odpovedat? iba ze nevies??? No tak pardonn , vzala som Bare piatacku geografiu a sups studovat sopky, Jurko raz pozeral kusok filmu stratene peklo na joj tam vybuchla sopka a to mame stale sopecny kozub, magmu a lavu 😝 😝 😝 Tak sa musim ucit 😀 😀 Pekny den 😉 Dnes je ale krasne boli sme sa prejst, keby uz bola jar 🙂

zuzu13
24. feb 2010

ahojte
ja dnes idem do Bratislavy na prac. pohovor...xixixi...liv nestretneme sa??? 😀 😀 😀
a babatka? no veru...to uz davno nie je pravda...aj ked pre nas to budu vzdy babatka... 😉
prajem krasny den 😎

katarinka1107
24. feb 2010

Zuzka, aj tebe krasny den , zaroven uspesny pohovor 🙂 Pozri ako ti pekne svieti slniecko, snad tak budes naladena a dopadnes na vybornu 😉

livia76
25. feb 2010

No zuzu ja som ťa tu čakala s kávou aj bábovkou a teba nikde 😉

livia76
25. feb 2010

😉 Inak tí naši hokejisti sú zlatí to bolo radosti 😉

katarinka1107
26. feb 2010

zdravim babulky 🙂 Ano nasi hokejisti su zlatiiii 😉

zuzu13
1. mar 2010

hello
liv...neboj...ak ma prijmu pojdem na tyzden do Ba... 😀
my sme zase chori...ale aspon uz nemusim chodit do prace, kedze mam OCR...xixixi...
pekny den

katarinka1107
1. mar 2010

no Zuzka, mame drzat palceky, nech ta prijmu 😉 A co ma Lucinka? Uj tak sa vyzdravte rychlo 😉 Livi ako sa dari vo velkomeste ?. My sme na prazdninach u nasich boli sme pri Vahu pozriet labutky a kacicky 😉hoci fuka vietor , svieti slniecko, nech je uz jar 🙂

zuzu13
1. mar 2010

prijataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

takze tyzden v Ba isty.... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre